Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

mgk111
28. okt 2009

ajka - ja myslim ze ked to natriem jeden dvakrat nemoze sa nic stat... aj kvapky fenistilove uzivame na skludnenie kaslu...

potulka
28. okt 2009

ahojte

matejko spal v postielke do tretej, potom som sa vsemozne usilovala nezaspat pri kojeni, aby sme ho tam mohli znova vratit, no zbadala som sa az o piatej... tak sme ho nechali uz u nas. jedol potom este raz a teraz pred chvilkou znova. to je celkom dobre.

mgk, ja som davala fenistil. o tom, ze by bol pre male deti nevhodny, tam nepisu.

dievcata, ktore ste kojili/kojite a uz pouzivate UM - aku znacku ste si vybrali? co si pri vybere treba vsimat? dakujem.

ajka82
28. okt 2009

mgk, jak myslis 😉 len mala ked bola dostipana, tak by som jej musela celu hlavu tym natret 😒 mala tam presne na lavej strane 12 stipancov 😠

iron
28. okt 2009

potulka...ja mam Hami Optivital 2...no ale kasle mi na to, ako aj na celu flasku...takze len kojim..... 🙂

vlalu6it
28. okt 2009

tak my sme dnes celu noc nespali,,bravo,,v priemere kazdych 20minut vresk,,vypadol cumel a vreskot a vreskot a vreskot,,a to si neviem predstavit,,ze budeme mat na sr postielku v detskej a my spat v spalni,,to ako kto by za nou neustale lietal???ona si drichme opat teraz od 09,15 a ja som hotova,,doprali mi uz 2pracky,,,a teraz sa musim dat dokopy,,ideme na navstevu o jednej,,,kokso,,ako naschval,,stale krasne spinka a teraz toto,,prave dnes,,, 😠

vlalu6it
28. okt 2009

inak co sa mi dnes rano stalo,,normalne som skoro orgazmus dostala,,sedim si bosa na gauci a popijam ranajsiu kavu,,chrustam sladke keksiky a zrazu ma skoro vystrelo,,prijemne teplo a steklenie,,mala sa priplazila k mojej nohe a moj prst najvatsi si dala do ust a zacala cucat,,jezisi,,to bolo,,,ked som na nu kukla ona nechapavo tiez a rehot od ucha k uchu,,,,

nsoci,,nieco mi uslo,preco sa to balis???nebodaj sa aj vy stahujete

gabulik,,vitam ta,,100rokov si tu nebola,,ako sa mam malicka a ty???ste zdravucky,,,???

vlalu6it
28. okt 2009

baby a prajem vam dnes krasne a prijemne stretko,,, 🙂

gabuliacik to s tvojim bracekom som nevedela,,uprimnu sustrast,,,
vikinka ma uz vise 8mesiacikov,,to preto uz aj stava ,,,sikovnica to je,,,

mgk111
28. okt 2009

ajka - my mame asi len takych 5... mne sa na nas mamach paci, ze si aj tak kazda urobi ako mysli 🙂

potulka - ja som skusila bebu, zapekala tak sme presli na nutrilon a teraz je vsetko oki...

vlalu - a co zubky? a si dobra, ze orgazmus xixi 🙂

vlalu6it
28. okt 2009

😉 mgk,,uz aj kubinko vstava???jezine,,a nasa este nesadla,,,a ani zub nemame,,,,a uz ani rozpravat nechce len pazvuky vydava,,hruza,,,a cert zacina byt,,,brrr,co sa to len z toho nasho anjelika zacina stavat,,zeby cert??? 😅

ajka--v pohodke davas aj bylinky???chuti jej to???mne sa paci ako to ty s prikrmamy beries,,ty si taka pohodacka,,,super,,,,

nsoci,,,urcite si bola kocka v telke,,,,inak by si ta tam nedali 😉 daj si na vacky len sacky z cierneho caju,,to sa vstrebe a aj kruhy,,,,

ajka82
28. okt 2009

tristvrte hodka spanku za nami a uz je krpec plny energie a stoji na nasej posteli...

vlalu6it
28. okt 2009

mgk,,vazne,,vsak ma cvelu striaslo a uppplne vsaddeee 😀
no nie,,zuby nejdu,,asi je cela po mne,,vsak aj mne 1vysiel az v 10mesiaci,hehe

vlalu6it
28. okt 2009

ajka,,nasa spi od 9.15,som zvadava dokedy,,mala by som uz letiet do sprchy kym mam moznost ale tak straaasne sa mi nechce,,a hlavu zmyvat,,boze odpor

lubi22
28. okt 2009

Dobre ranko 🙂

Filipko mi spinka, ja musim balit, zehlit a este vdaka muzovi aj prat 😠 Som sa ho pytala pred tromi dnami, ci nepotrebuje nieco oprat, co si chce zobrat so sebou na sluzobku a on ze nie, klasika a zase som mu na to skocila a teraz som mu balila veci, co chcel a klasicky kosele uz nosene, vsak naco by to dal do kosa so spinavym pradlom, ked jednoduchsie je zafulane zavesit do satnika 😠S tymto ma fakt vytaca a robi to uz 12 rokov. Aspon viem, co nemam zanedbat u svojich synov 😀

Nemate niekto tip ako dostat bicykel z USA a nezaplatit pritom postovne vyssie ako cena bicykla? 😅 😀

Nsoci ahaaa tak o Tebe ten clanok pisali 😀

Potulka ja mam kupene to iste co Iron Hami Optivital 2 a to z toho dovodu, ze som ho davala aj samkovi a nikdy nebol ziaden problem. Navyse ja vsetky prikrmy, kase a vsetko na papanie kupujem Hami, mam to overene vyskusane, tak preto aj mliecko od nich. Ale spravna rada na vyber mliecka neexistuje, kazdemu moze sediet a chutit nieco ine, mliecka maju navyse rozne ceny, ale neda sa povedat, ze prave to alebo to je najlepsie. 🙂

Maci ja by som na stipancek dala fenistil, ten zaberie 😉

Vladka a vy uz sa stahujete na uplne trvalo? To sa fakt musis velmi tesit 😵

vlalu6it
28. okt 2009

lubka,,ja viem ako,posli po kamosovi-e,,,mas tak zadara 😀

lubka,,natrvalo este nie,,len na celu zim u,,este tu planujeme tak asi 3roky ostat,,a potom finisch,,,,a tesim sa na zimu ako male dieta na svoju oblubenu sladkost,,tak tak,,
inak z toho pradla si nic nerob,,ja manzela 4roky ucim aby ked dojde z prace polozil kluce do truhlicky a on stale vecne na linku a nikdy nezatiahne zaclonu,,,ale ponozky sa uz naucil separovat do speci tasky,,,to uz vie 🙂 🙂 🙂

mgk111
28. okt 2009

vladka - no taha sa na nohy a sediet ani lozit sa mu nechce 🙂 co uz, asi tu fazu preskocime 🙂ale kubko je o mesiac a pol starsi...

lubi - toto sme si nastastie vydiskutovali na zaciatku vztahu a spolocneho byvania ale aj tak sa nevyhnem pradlu na zemi ked sa ide spat, tak sup do pyzama a veci na zem a az rano sa spracu... lubi a kolko stoji hami optivital? aj ja uz hladam fenistil 🙂

vlalu6it
28. okt 2009

inak na stipance je aj ten krem cicaderma co sa dava mamickam co dojcia na prsniky,,to je aj na stipance ,,teda aj pre deticky,, 😉

vlalu6it
28. okt 2009

mgk,,aj my chceme na sr uz prejst na ine mliecko,,tu kupujeme ten mellyn,,,je dost drahy a doma na sr ho niet,,neviem ci prejdeme na nutrilon,,alebo bebu,,alebo ja neviem,,,

vlalu6it
28. okt 2009

ja uz musim vazne letiet,,volala manzel aby bolo vsetko uz pripravene,m,dofrasa a ja este ani v sprche nnebola,,a nastastie krpec este spinka,,tak papa a pekny dnik 🙂

lubi22
28. okt 2009

Vladka mame v USA viacerych kamosov a rodinu, ale aj tak mi je blbe ich otravovat kvoli zasielke. Uz mi nejake veci posielali. Pozerala som stranku nakupyvusa.sk, to vyzera prijatelne.

Maci fakt, uplne som zabudla, aj cicaderma je na stipanceky, ako pise Vladka. To mliecko stoji krabica okolo 8,90, nasla som na nete, nepamatam si za aku cenu som ho kupovala, len to bolo v Tescu a bolo k tomu este aj polovicne balenie zadarmo.

Tak sa mi nic nechce, neviem, kto pozehli a zbali nas. A za pol hodku je doma muz, tak bude kukat, kolko roboty porobenej 😀 Idem. Pekny den. 😵

nsoci
28. okt 2009

Ufff...

maly napapany, krabice plne, obed uvareny, obyvacka vypratana, matko zahajany, nsoci vystavena a hladnaaaa
idem pustit pracku, naladovat obed a sup na kataster
blavacky budeme meskat bo kym sa tam prestrikujem s kocikom a spat k polusu aj porodim...
uz sa tesim von tam niet co upratovat a balit
vladka ano, stahujeme sa, v piatok, do noveho bytu
minuly tyzden sme vymalovali, teraz muz kladie podlahu a sup uz sme tam 😉

zuro
28. okt 2009

Ahojte...

Dlho som sa neukazala, ale mam pocit ze sme stale na cestach... neviem ani co sa tu deje, lebo som nestihala citat..mrzi ma ze nevyslo stretko v ke, kvolu pocasiu.. Tessa ma energie za 15 tich... o chvilu predpokladam bude chodit, davam jej zopar tyzdnov... co sa tyka pohybu ponahla sa ani neviem kam, ale co sa tyka rozpravania ... nechyta sa, vsak nema cas ked je v neustalom pohybe a kludne sediet nevydrzi ani 2 sekundy, len ked papa... inak mame uz treti zubok...

chcem sa opytat kolko davat drobcom pit? je za den este 2 krat kojena... tak neviem ci jej staci dat len po obede...

iron
28. okt 2009

cafte...ja som sa vratila prave z poradne....takze strucne info
7,040 kg, 70 cm....vyvoj je v poriadku. Podla fyzioligickeho vyvoje dokonca ma dieta skor stat ako sediet. Ze nechce ovocie, nevadi, mam jej dat zeleninku..ze raz pride aj to. Mozeme kludne davat lepok a rozok do rucicky...sa tesim.
A som povedala, ze chcem pomaly nahradzat MM na UM. Lebo ja som total vycicana, bez enrgie...proste ende....ale ze mi nechce flasu. Tak povedala, ze to mi nic neporadi, jedine skusat. Ze ona od hladu by potom vypila ale ze to nema clovek tolko trpezlivosti nechat dieta o hlade. A vraj mam skusit si dat silikon na bradavky...tie chranice...ze uvidim...
A este mi povedala, ze ok, ked chcem nahradit, ze MM uz nema taku vyzivovu hodnotu, ale ze obsahuje stale protilatky a posilnuje obranyschopnost.

egyptanka
28. okt 2009

No musim pochvalit v papani dceru ... na obed zjedla asi 100 g spenatu so zemiakmi a teraz na olovrant cca 230g jablkovej vyzivky. Tak ovocie ma radsej ako zeleninu.
Kedy uz mozem pridavat do zeleniny aj masko a pripadne aj ryzu?? Uz prikrmujeme tak 2,5 tyzdna.

iron
28. okt 2009

egy...masko mozes dat...najskor raz do tyzdna potom dva krat a tak...ryzu som ja osobne dala az po siedmych mesiacoch...

mona1111
28. okt 2009

ahojte

vsetko naj oslavencom 😎 😎 😎

my sme sa vratili z poradne

mame 68 cm, 6840 g..... vsetko je ok......tiez mi na tu flasu nic neporadila, len skusat, ale ked mi nechce ani to umele mlieko.... kruti nosom, no nic budeme kazdy den skusat..... My ideme este na zajtra odber krvi..... Mne zistili malo zeleza, tak doktorka povedal, pre istoru zoberieme krv malemu ci ma dostatok zeleza, ale ona to vidi ze moze byt chudokrvny ale uvidme ked pridu vysledky.....

mona1111
28. okt 2009

iron a ako si Ninke tu ryzu pripravila, len si ju uvarila a zmixovala????

iron
28. okt 2009

mona...kupila som ze zeleninove rizoto... 😅

lenka138
28. okt 2009

dnes nám celý deň nešiel internet až do teraz, tak len tak rýchlo lebo malý už mrnčí manželovi na rukách a ideme kupkať

mgk ja som na štípance dávala cicadermu, ja to tiež používa na seba aj na drobné ranky a tak a ja som veľmi spokojná a to sa určite môže, takže skús 😉

vlalu s tým palcom..., no pobavila som sa 🙂

to akože čo s tým UM, to vy už odstavujete? alebo prečo?

lenka138
28. okt 2009

ahaaa iron až teraz som dočítala tvoj príspevok, takže už mi je to s tým UM jasné 😉

munu
28. okt 2009

mne je tak akosi smutno dneska poobede.. muzik isiel do robotky a my s Matkom zase sami 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre