Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

clea333
21. feb 2010

Ha ha, dakujem za kompliment 🙂 no ja sa citim ako tehula, bo take brucho jak mam teraz som mala v 5.mesiaci, predtym lievik cele roky 😉 a hlavne chcem prestat s tym sladkym aj kvoli kojeniu, vsak malemu treba dat v mliecku lepsie veci ako spast celu coko na posedenie 😠 a potom nehovorim o tom, ako sa mi to prejavi na pleti 😉 ale hlavne sa necitim moc dobre, to je podstatne pre zacatie so zmenou 😎

Ty krasna maminka si, budes hviezda na svadbe s takou dcerkou, Naty je velmi pekne dievcatko.

Musim ist obriadit maleho, bo sa hral s tatikom a zrazu zacal z nicoho nic kricat Mama a spustil rev, tak bezim aj kojit a uspavat 😉

clea333
21. feb 2010

Mgk, antibiotika zatial nechcem nielen kvoli kojeniu, ale nemam teplotu nastastie, len bolest hlavy, hrdla a potenie 😉 Excipial som mu uz dala,ale vzdy to pomoze na noc, potom ked vstane a zase vsetko lize, tak je to tu opat

mgk111
21. feb 2010

ajka - idem off od kompu takze sa ozvem neskor alebo poslem sms o kajuske... pappa

cle a- tak potom neviem poradit...

idem na tatinov zapas a maleho bude uspavat babina 😉

lenka138
21. feb 2010

až teraz som sa opäť dostala k počítaču, lebo Jurko už buvká

katja, ked bol Jurko ešte len dvojtýždňový, tak užíval ATB, lebo ešte v pôrodnici mu zistili e.coli 10na6, odvtedy mu vlastne dávame moč na kontrolu každú chvíľu a stále sa mu tam e.coli vyskytuje a kolíše to rôzne, napr. raz je 10na3, potom 10na4, bolo už aj 10 na6 a zase 10 na3 a tak, lenže Jurko nemá žiadne príznaky, že by mu to niečo spôsobovalo. Dr. mu pozerala sonom aj obličky, teraz nedávno a všetko v poriadku. Takže ona nám len povedala, že žiadne ATB mu dávať nechce, ale ak by náhodou začal mať teploty, tak treba prísť s močom aby sa spravila sedimentácia a zistilo sa či náhodou nie je zápal. No a kedže teraz teplotkuje a nemal nijaké príznaky nejakej chrípky, tak sme pre istotu bežali s močom na pohotovosť, ale našťastie sa bielkoviny v moči nepreukázali. Neviem či som to vysvetlila jasne, ale snažila som sa 😅

egyptanka
21. feb 2010

Den, frajer pre tvoju Tanicku 🙂
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

denkolc
21. feb 2010

Egy, noooooo, moooože byť.....aj nohy má veľké, tak to vyzerá... 😀 😀 😀 😀

egyptanka
21. feb 2010

Den, aky ste mali vikend?

denkolc
21. feb 2010

Peti, jaký víkend? Kde? Ktorý to je? 😀 😀 😀
Pamätám si, že som dnes bola v kostole, potom u svokry na obede a neskôr s mamou v Baumaxe.....a tuším včera som utrácala mrte eurov v Auparku (ale aj som dobre nakúpila - coolový kabát za 10 eur, spoločenské šaty za 5 eur a pod.)....a v piatok sme boli spolu (dám aj fotečky, môžem?) 😉

A vy ako, ako? Prázdniny sú pri konci? 😅

egyptanka
21. feb 2010

mozes, mozes ...
Den, vcera ... fuuu ani neviem co bolo vcera, ale dnes sme boli doma ... no na nakupy by som mala ist, len na slonie mlada nic nepredavaju.

bershka
autor
21. feb 2010

sarinka ma uz dva dni teplotu 37.5 hore dole. teraz jej prudko klesla teplota, ale stale straaasne reve, akoby mala nejake krce, alebo bolesti. chvilu je dobre, ale potom tak spusti, ze mi srdce puka. ja neviem co mam robit, vcera sme boli na pohotovosti, ale povedali,, ze je to len viroza. ja sa bojim, ci nema nejak zapaleny mechur, alebo nedajboze slepe crevo...

baby pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiz HELP

nsoci
21. feb 2010

Denka ze sme as v tom auparku nestretli vcera. 😉

Katja chystala som sa tu spytat ci niekto nepreda skrupinku po krpcov, mi citas myslienky. Ake Chicco mate? U nas to je aj tak max. len do pol roka pri nasich babo rozmeroch a ani pri Matkovi som autosedacku nikdy nenaklikla na podvozok, takze ani teraz to nepotrebujem. Vsak cvakni par foto nech mozem vplyvat na muza a uvidime...

nsoci
21. feb 2010

Bershka neporadim, sama som bezradna.my sme dnes mali cely den nad 38... az teraz konecne pod 37. Vsak an pohotovosti Ti ju prehmatali - brusko a spol. - ci ju nieco neboli, ci? Ja aj doma skusam jemne prehmatavat ci nieco neboli...tak skus pripadne ci nebude viac revat. Aj hlavicku, rucicky, nozicky, proste vsetko.

bershka
autor
21. feb 2010

no ona tak revala, ze jej brucho ani nestihli prehmatat. ked zacne revat, tak hmatat mozem bar co.... ked je kludna a zacnem, tak jej to nerobi nic

bershka
autor
21. feb 2010

nsoci, ako vezmes matkovi moc? mne na serbli neusedi

egyptanka
21. feb 2010

Baby a nedame ked uz sa tak otepluje nejake stretko vonku??? Niekedy buduci tyzden ... sad JK a potom pripadne mozme dat kafe v Auparku alebo nejaky shoping? Hmmm???

denkolc
21. feb 2010

Bershka, na pohotovosti by som ani neočakávala dáke zázraky....čo ja vieeeeeeeeeem....nechceš ísť radšej k dokine? Nech sa jej troška povenuje? Nech máš kľud na duši????

Egy, ale nejako ste si moc zvykli byť doma....to sa patrí toto? Posledné dníčky voľna takto tráviť, ha? 😀 Von treba ísť! Načerpať energiu, slniečko, vzduch, rodinkaaaa..... 😉 😉
A inak, v tom superlacnom obchode mali práveže viac takých vačších rozmerov, preto som tam bola.....aj jedny šaty mám tuším 44....hehe.....no a čo....za tie prachy, snád to tam nenechám... 😀

Nsoci - nevieš ma zavolať a či čo? 😉 🙂

egyptanka
21. feb 2010

bershka aj ty potrebujes odobrat moc?

egyptanka
21. feb 2010

Denka, hmmm tebe sa to povie, ale stale nesiel vytah a cakali sme na mamu a ta mala potrebu ist s malou von sama ... tak jej nebudem branit. I ked troska mi to naburalo plany, lebo som chcela po obede skocit na kavu s muzom a malou, ale nejak nevydalo.
A ktory je to ten superlacny obchod?

bershka
autor
21. feb 2010

deni, zajtra ideme urcite k dokine.... ono jej aj trosku dost smrdka z pusinky. ma chytene hrdlo, ale taky rev kvolii tomu???

no egy aj vy idete brat moc? mas to vymyslene?

ajka82
21. feb 2010

denka, egy,nejake stretko, nakupy?ked tam nebudem buduci tyzden? 😠 tak my pojdeme tiez ale inde 😀

bershka, nechces radsej zajtra skocit k vasej doktorke? ja bysom sla prepokoj ... ja som odoberala moc do sacku, co sme kupili v zdravotnickych potrebach a preliala doskumavky

bershka
autor
21. feb 2010

ajka, ideme na 100 pro k dokine, ale bojim sa noci.... a toho mocu. ja tie sacky nemam

ajka82
21. feb 2010

bershka, ked ti neobsedi nanocniku, tak si s nou cupnia podrz ju nad nim...to by mohla zvladnut 😉

bershka
autor
21. feb 2010

ajka, uf, keby si ty nasu krpanu poznala. ona si ani ruku neda chytit. je totalny odlud. nicc. mojkat sa nechce, len by ma bila a kvakala za vlasy. no uvidiiim.

denkolc
21. feb 2010

Bershka, presne tak...kúp si ten sáčok alebo ak si trúfaš, tak do skúmavky....a urob to hneď po zobudení....ak nie vtedy, tak neskôr, daj si ju do kúpeľky abo kam na podložku, vyzleč ju, trošku jej omoč nožičky, nachystaj vec na odchytenie moču, prilož jej to, pofúkaj vlhké nožky a cikne si...potom chytro zabaliť, zababušiť, moč schovať a je to...

Egy, ja som za......však na čase mi až tak nezáleží, bo či bude malá hore alebo bude spať, prechádzka neuškodí... 😉 A potom zopákneme, keď bude aj Ajka online... 😉 😉

egyptanka
21. feb 2010

bershka, nie ja nemusim, ale ked som brala ked bola este mensia, tak som ju hned rano este taku polozobudenu rozbalila z plienky, rychlo umyla susulu, nalepila sacok a pustila vlaznu vodu na nohy a do minuty cikala.

bershka
autor
21. feb 2010

vidiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis? susku jej musim predom umyt. no pojdem na to hned rano
zas nebudem spat 😠 😠 😠

ajka82
21. feb 2010

bershka, moja tiez neobsedi, a vacsinou kedskusamani sadnut si nechce na ten nocnik, ale hentak ked somju drzala tak to islo...
alebo jak pisali baby (ale tak sme my neodoberali, jedine spolocne, ze som lepila sacok hned rano, jak sa zobudila)

bershka
autor
21. feb 2010

no mne ostava prva moznost, nakolko ten sacok nemame

uz cca 15 min spi bez mrkotu,asi paralen zabral. boze dobry ja to tak prezivam ked mojmu dietku nieco je. ja byt na mieste pasoi, tak uz nucham fialky odspodu

bershka
autor
21. feb 2010

baby, drzte palceky, idem chrapat

ajka82
21. feb 2010

kokso na jojke dnes program jak sity mne na mieru 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre