Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

iron
24. feb 2010

cafte...hokej je vyhraty, ja ranajkujem, krpata pozera Malu morsku vilu. Najnovsie frci na takychto rozpravkach, co je super, lebo ja ich tiez zboznujem. Uz som bola aj na prechadzke, je prijemne chladno....

potulka
24. feb 2010

dokelu, co som to za matku?! moj syn dnes lame lady a ja sa vzrusujem nad hokejom... 🙄
😀

kucina1
24. feb 2010

ahojte
zato ja som sa nevyspala ale obaja chlapi spali a tomas do osmej ako obvykle. celu noc ma lucinka kopala neprijemne tlacila ;na mechur a prdel ma bolela do jednej v noci, potom sa mi ulavilo a zaspala som.

my sme sa stihli zatial naranajkovat, pozeram ordinaciu, spravila som postele, upratala hracky a este ma caka kuchyna, podlah

kucina1
24. feb 2010

.... tomas mi to poslal ked som nedopisala este svoje vety

podlahy a nieco navarit

chudatko moje, som mu rano musela odsat soplik, a len co som sla do skrine po vysavac tak mi utekal a strasne plackal

co budete varit?

taella
24. feb 2010

my máme od včera paradajkovú polievku a pizzové koláčiky a deťom varím špenát so zemiakmi a vajkom
a na zajtra sa chystám na zemiakový prívarok s fašírkou 😝 mňam milujem prívarky

katja78
24. feb 2010

Ahojte,

Milí naši MATEJKOVIA / MAŤULKOVIA 🙂 🙂 🙂
želáme vám krásny meninový deň, aby ste tú zimu konečne odprevadili kadeľahšie. Veeeeeeeeeeeľa zdravíčka 😵

"Matej ľady láme a keď ich nenájde, tak ich narobí."
"Matej ľady láme, a keď on nezmôže, svätý Jozef pomôže."
"Na Mateja chodia líšky posledný-krát po ľade."

egyptanka
24. feb 2010

ahojte,
no pozeram, ze viacere deticky si rano privstali na hokej ... Naty je hore uz od nejakej stvrt na sedem a uz spi ... dnes to bude bez polievky. No pozerala s muzom hokej ... ja som zatial ani jeden zapas nevidela, radsej spim a muz kuka s malou hokej.

Kucina, no ja budem mat ladovy salat s cottage cheesom a muz tam ma este z pondelka kusok peceneho kurata tak si to da s chlebikom a kyslymi uhorkami. Mala bude mat skoro taku grecku kuchynu ... kuskuk s baklazanom, na farbu tekvica hokaido, kuracie masko a olivovy olej 🙂
Neviem ci si postrehla, ale este potrebujes poradit v tych danovych veciach?

egyptanka
24. feb 2010

A vsetkym Matejkom prajem kraaaaasne meniny 😀

kucina1
24. feb 2010

aj my zelame vsetkym matejkom pekne meninky

egy no chcela by som tu radu o tych danovych veciach ale asi ziadne z vas tu matersku manzelom do danovych priznani nedava tak asi sa to tam nedava

pasoa
24. feb 2010

keďže je tu viacej Matejkov, nebudem súkromníčiť a všetkým hromadne prajem krásne meninky.
Ale predsa len jedno súkromníčenie: Matejkovi Macinej kamošky prajem, aby vybojoval svoj boj a mal šťastný život, aby robil rodičom len radosť a vyrástol na zdravého mládenca. Aby netrpel ani minútku navyše.

egyptanka
24. feb 2010

kuci, no on si moze odpocitat na teba nezdanitelnu ciastku.
Su dva pripady ... ked si nemala ziadne prijmy, alebo ked si mala prijmy, ktore nepresahuju zakonom stanovenu sumu (t.j.22,5 nasobok zivotneho minima ... co je za minuly rok suma 4025,70 €)
Tvoj pripad je, ze si mala prijmy ... do prijmov sa rata ak si mala este vyplatu, materska, nahrada mzdy pocas PN, pripadne ak prenajimas nejaky byt, nejake dividendy ... do prijmov sa nerataju socialne davky ako rodicovsky prispevok ... takze vsetky tieto prijmy spocitas (mozes si od nich odratat ak si si platila nejake dobrovolne pripoistenia ... napr. doborvolne nemocenske poistenie)
napr. tvoje prijmy za rok 2009 boli dajme tomu 3000€, platila si si DNP v hodonote 500€. Takze prijmy si o to znizis na 2500€ a rozdiel do 4025,70 € si moze manzel odpocitat vo svojom danovom priznani. (cize 4025,70€-2500€ = 1525,70€)

potulka
24. feb 2010

kuci, akoze nedava? ja davam. okrem toho tam ide aj PNka, statna premia zo stavebneho sporenia a brutto uroky z vkladov v banke. no a tiez mzdy a dohody, ale to som nemala. cele dokopy to nesmie presiahnut 4025,70 €. nastastie, svokra robi mojmu muzovi uctovnictvo a nastudovala si to. sama by som to nevedela. 😉

spiaci kral matej dakuje za blahozelacky a rovnakym gestom kynie vsetkym svojim menovcom. 😉

kucina1
24. feb 2010

jeeej egy dakujem tak si to pojdem vyratat 🙂
no a teraz ked tomasko spi idem urobit zo vcera riad, bo manzel sa na to vykaslal

kucina1
24. feb 2010

no ja som sa v tom danovom tiez nevyznala ale vcera som jedno danove svagrovi cele bez chyby urobila ale to bol jednoduchy pripad 🙂

kucina1
24. feb 2010

baby a socialna poistovna nebude posielat ziadne papiere k tomu? staci dolozit len to rozhodnutie ?

potulka
24. feb 2010

kuci, mne svokra tak povedala, ze posielat sa k danovemu nic nemusi, len v pripade danovej kontroly mat prichystane doklady. za doklady pokladam rozhodnutie SP o prideleni materskej + vypisy z banky.

egyptanka
24. feb 2010

Tak tak potulka to dobre vraví. Ja som to tento rok presiahla takže až na buduci rok. ;)

kucina1
24. feb 2010

tak ja dnes mojmu vsezravcovi dam na obed dusenu bravcovu pecienku s haluskami a manzelovi to budem restovat bo on dusenu nerad

pasoa
24. feb 2010

matúško dostal dnes na desiatu svoj premiérový jogurtík. párkrát ho naplo,potom pár krát veľmi neochotne otvoril ústa a napokon zaspal.
takže jeho názor na jogurt je jasný.. a ja som sa tak tešila, aj manžel už čaká, kedy mu zavolám a zvestujem, že ako matúško papal jogurtík... 😀

matja
24. feb 2010

aj Paťko sa zobudil o šiestej a keďže mi telku nepozeráme, tak sme počúvali skvelých komentátorov na Slovensku1.
Poslednú tretinu som strávila uspávaním, takže som z nej nič nemala.

Všetkým chlapčekom s pekným menom Matej prajeme veľa zdravíčka 🙂

Paťko je trochu nervózny, má aj trošku soplík, slintá tak, že musí nosiť podbradník, tak čakám, ktorýže to bude ten deviaty zúbok.

potulka
24. feb 2010

matja, aj my sme pocuvali SRo. matej na nas nechapavo pozeral, coze sa tolko vzrusujeme. 😀 zato jeho vzrusuju jeho tlaciace sa stolicky... mam podozrenie, ze mu idu dve naraz, ale nechce si to nechat preskumat. stale si vsak doluje v pusine, vlavo aj vpravo.

pasoa, nic si z toho jogurtu nerob. bud sa matusko chyti, alebo si najde ineho favorita. 😉

moncicii2000
24. feb 2010

nasla som toto :

Ahojte, 25.2. doobeda budu stranky nepristupne. Budeme robit zmeny na serveroch, pri ktorych musia byt vypnute. Predpokladame, ze vypadok bude trvat priblizne 1 az 2 hodiny.

Dakujeme za trpezlivost.

denkolc
24. feb 2010

Tánička posiela nesmelý cmuk Matejkovi!!! 🙂

lubi22
24. feb 2010

Ahojte 🙂

Vsetkym Matejkom zelame vsetko najlepsie k meninkam 😵 Rodicia Vam vybrali krasne meno, ja ked budem mat este troch dalsich synov, tak jeden z nich bude Matej na isto 😀

Iron mala morska vila je dobry tip, musim pokukat este disneyovky. U nas teraz fici Nemo a Ice age vsetky 3 diely. A samozrejme Cars. Ale vsetko ako kulisy 😉

lenka138
24. feb 2010

všetko majlepšie oslávencom

my sme dnes vstali o pol7, ale nie na hokej, poslednú dobu ma to už nejako nebere, ale zato som povysávala, navarila malému, prezliekla periny, dala piecť chlebík a ešte sme obehli aj potraviny a drobec už trištvrte hodinku spinká a ja sa teraz idem najesť a potom si idem čítať

iron
24. feb 2010

no ved aj u nas je to kulisa, stale sa pritom hra so svojimi hrackami sem tam ju nieco zaujme.
No idem ulozit krpceka nech pekne spinka, lebo uz je unavena.

moncicii2000
24. feb 2010

ahojte ...

- takze niektore cistite a niektore nie ... no ja od viliamkovho narodenia cistim olejcekom ale nepretahujem, az pred dvoma tyzdnami som zacala na prikaz doktorky ..

- no uz mam sopliky, a trochu kasel i ja ... viliamkovi furt tece sopel som rada ze som si odsavacku kupila napojim na vysavac a za par sekund vyfukane ... dufam ze nam to coskoro prejde ...

- prajeme vsetko naj Matejkom

- zajtra idem na gyndu som zvedava co a ako ... chcem aby ma poslala na sono prsnikov sak som tam od tehotenstva nebola ...

- viliamko bude mat dnes na obed slizikovu polievku ... mnam ...

- ted moc von nechodime ked sme nachladnuty len fakt na kratko a to ked potrebujem drobca uspat lepsie sa mu spi v kociari ...

moncicii2000
24. feb 2010

- dnes sme hore uz od stvrt na sedem a to isiel i v noci neskoro spat ... kvoli soplikom sa mu zle spi ... ted uz spi vyse hodinky dufam ze este tak zo hodku i bude ..

nufanek
24. feb 2010

Ahojte, dnes predpisala lekaraka Paulinke Augmentin duo, mal to niektory vas drobec? Neviem, ako ju prehovorit, aby mi to ako aj sirup zjedla bez obrovskeho placu.

egyptanka
24. feb 2010

Moncici, dobre ze pises ...
uz davnejsie som sa chcela spytat, po porode sa chodi len na prehliadku po sestonedeli a potom klasicka preventivka o rok, ci je to nejako inak?
a mne gynekolog vravel, ze pokial dojcim tak sono prsnika nema zmysel (pokial by som vsak nasla nieco nestandardne v prsniku pri samovysetreni), ze tym ze su zvacsane mliecne zlazy tak moze sono ukazat nespravne informacie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre