Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

michaelamia1902
24. sep 2009

Ahojte kocky tak som vas konecne tak zbezne docitala.
Nam na kaku pomaha to , ze ja vypijem cele velke acidko (kojim) a potom je kako ok inak je to tak ako pisete. Co musi aj dost boliet.
vyskusjte 😉

lubi22
24. sep 2009

Jej Miska nove foto - super 😵

potulka
24. sep 2009

lubi, zisti si, kto u vas spravuje vodu. v BA je to bratislavska vodarenska spolocnost. robia pravidelne rozbory vodnych zdrojov a garantuju kvalitu vodovodnej vody. my sme si dali sukromne urobit rozbor na olovo, lebo sa povrava, ze nas stary dom ma olovene trubky. zavolala som im, oni urcili pracovnicku, my sme si po nu prisli (vraj na taketo sukromne vyjazdy nemaju auta... ?!?!?!???), teta odborne odobrala vzorku a o dva tyzdne nam prisiel vysledok so sekom (800 sk). vyslo to vyborne, takze ju v pohode pouzivame, ani nefiltrujeme. s filtrom je tiez ostara a mozu sa v nom robit plesne. v nasom studenom prizemnom byte by sa tam teda urcite usidlili. 😔

iron
24. sep 2009

ja filter riesit nejdem, voda je dobra...hoci ja som vyrastala na uplne inej nie takejto tvrdej. Lucku pijem len ja, krpata dostava z vodovodu, dokonca mi to povedala aj pediatricka.
U svokrovcov maju aj filter namontovany a tym to konci, nikto ho nezapina...
ja idem asi robit nejake dalsie zasoby, mam karfiol a kaleraba,...len teraz neviem ci to dam zvlast a potom si to namiesam s niecim..alebo to rovno namiesam...

michaelamia1902
24. sep 2009

Lubi - super tipy na hracky, o dvanástej ideme na kontrolu k dr. - dufam ze bude vsetko ok a ze stichy nebudu hnisat. No a potom za odmenu pojdem na nakupy do hrackarstva

lubi22
24. sep 2009

Miska drzim paste u dr. No Ella je statocna, zasluzi si odmenu 😵

atemi
24. sep 2009

Ahojte zienky,
ja uz celkom neviem co sa tu riesi ☹ Aj stretko sme smeskali, co som tu tak davno nebola ☹

Nase dva denne 15 minutove spanky sa zmenili na jeden 5-10 minutovy. Je toto normalne??? Pritom vidim, ze je unaveny a nervozny ale nevie zaspat. Pripadne niekedy pri kojeni aj zaspi, alebo to tak vyzera, ale tak na minutku a je hore. Dr si z toho robi srandu, asi ju vymenim... Ved to dieta sa nemoze dobre vyvyjat, ked vobec nespi. Keby bol aspon spokojny, tak nic nepoviem, ale je umrncany a nevie ako by sa zabavil trosku. Som non-stop pri nom, ked idem len na WC, tak uz mrnci.
Prave zaspal, od rana od siestej sme hore... Tak stopujem kolko da teraz.

Krasne fotky zo stretka. Je nam luto, ze sme neboli. Aspon IP musim checkovat castejsie.

iron
24. sep 2009

atemi..nejdu vam zuby?

atemi
24. sep 2009

2 zubky su uz vonku, ine tam necitim. Ale on vzdy spaval takto zle. Aj ked je pravda, ze sa to zhorsuje. Po narodeni to bolo aj 4-5x po pol hodke, postupne sa to zkracovalo a zmensovala frekvencia. Ale teraz na nom vidim, ze mu to fakt chyba, ze je unaveny. Vsak aj 5 rocne deti spia viac ako on... Niekedy sa uz tak snazi zaspat a neda sa mu... Dnes bol z toho az nervozny, normalne zacal jacat a buchat nohami o matrac (oboma naraz, tak ako ked sa fakt hnevas)... Skor sa bojim, ci to nemoze byt nieco neurologicke. Uz je zo mna hypochonder...

boldy
24. sep 2009

ahoj baby,
vas docitat nehrozi...mala som tu rodicov, tak som nestihala, ale priebezne som zbehla...my sme ok, jasmin mala vcera poradnu a ockovanie a mame 9kg takze urobime ramboo gril club :ß) prikrmujem skor 2 tyzdne, tabulkami sa tiez neriadim...zajtra ide mala na odber krvi, lebo ja mam nejaky virus a vraj to moze mat aj mala.. Nejakz CMV vraj ho ma vela zien po porode, tak uvidime...zubky nam este nejdu, mala sa vyvija ok, len mame problem s lezanim na bruchu od narodenia nechce past konicky, tak dr. povedala, ze bude asi neskorsie stvornozkovat, lebo nevladze svoju vahu :ß)
iron: uz si zacala s ovocim alebo este nie_

atemi
24. sep 2009

Uz je hore... ☹

atemi
24. sep 2009

Inac dnes mame pol roka, som prave zbadala 😀
Dakujeme za gratulacie 😀

drozdik78
24. sep 2009

....caute maminky 🙂

iron ja budem zamrazovat zvlast 🙂 a potom podla coho maej viac pojde budem miesat 🙂
mgk 🙂 ja davam olivov olej prave kvoli nasyten´m mastnm kyselinam 🙂 teda vraj preto a dnes mi prave prisiel " letakovy balíček " od sunaru a tu citam ze jogurty sa pridávaju v 9 mesiaci aj to nesladeny 🙂 a aj susienky...moja emmka mala 7 mesiacov a tiez som jej este nedala jogurt .....my papame dost biedne vacsinou s mnozstvom hraciek okolo nej a so spievanim aby som do nej vobec nieco dostala 🙂 mliecko je len mliecko este stale 🙂
atemi 🙂 moja mala spi 3 max. 4 hodiny za den 🙂 a vecer zaspi a potom sa este do polnoci prevaluje velakrat a mliecko min. 3x za noc dasienka pouchnute nema - takze zubkami to asi nebude proste musi prejst cas a bude jedneho dna lepsie 🙂

lubi 🙂 to s prechadzakami a pocuvanim hudieb alebo prednasok poznam aj ja 🙂 ja zijem u nasich tak ked malu ocko zobere 🙂 tak to riesi prsne tak 😵

a vodu len z vodovodu 🙂
a ja som dnes malej ulovila v sekaci krasne teplacky ze čislo 68 a su jej akurat a tesco bod 6 - 9 su jej male 🙂 co znacka to ine cislovanie 🙂

iron
24. sep 2009

tak to zamrazim zvlast aj ja a potom budem miesat...
Boldy, nie...teraz frcime ne zelenine..buduci tyzden dostane jeden krat maso a potom jej zacnem davat ovocie...chcem vyskusat vsetku zeleninu...takze neviem kedy zacnem to ovocie...ale vychadza to tak cca o dva tyzdne az.

drozdik78
24. sep 2009

iro ja ked som zacilnala s prikrmami tak mi kamoska poradila / ona sa tm zaobera / ze ked ma dieta 3 druh zeleninky mozes dat ovocie a nove vzdy dat po 3 dnoch / podla / alergie a ked mas 3 zelenink tak pridas masko 🙂

iron
24. sep 2009

drozdik..hej?
ved uz aj rozmyslala, ze jej dam jablcko na desiatu....asi jej dam u svokry domace....
ved tie najhnusnejsie zeleninky uz dostala...Len sa mi to zda narychlo, ze na obed zeleninu a uz zamienat desiatu....
Ci si myslela na obed zmiesat s ovocim,...to asi nie.

atemi
24. sep 2009

Drozdik, jooooj, to by som brala 3-4 hod za den. To je celkom dobre nie? Ja by som bola happy keby aspon hodku za den pospal... V noci tiez vstavame cca 3x na kojenie, ale to sa nestazujem, bo nakojim a hned spi... a ja tiez 🙂
Vlastne by som neriesila ani to denne spavanie, keby bol ok. Ale je fakt nekludny a nervozny. Tak si myslim, ze to ma z toho. Aj teraz len co som toto napisala, uz mrnci a musim ho ist zabavit... Tak je to so vsetkym, urobim si chleba (lebo varit nehrozi) a uz ho nezjem, lebo sa musim venovat. Naberiem vodu, ale kvety uz nepolejem... Nahadzem do pracky, ale prasok a zapnutie musim odlozit... a takto fungujeme.

iron
24. sep 2009

kuci...tak to si na tom ako ja. Moj tiez dojde vecer a uz sa ide o chvilku spat. Ked ideme spolu na prechadzku cez vikend, tak sa mu nechce chodit ... ze je to nuda. Teda on ide, s tym nema problem....ale dlhsie ako 45 min...to nie...A to ja chodim denne niekedy aj na tri hodinove prechadzky.... ☹

drozdik78
24. sep 2009

mne mala zvladla zeleninku v pohode..tak som asi o tyzden dala jablcko na desiatu alebo olovrant a potom rozne ovocie banan slivky jablcko/banan marhulky a tak a ako 3 zlozka sa potom pridava kasa 🙂 ale kedze kojim tak mam mliecnu do vody 🙂

iron
24. sep 2009

atemi...moja mi dobre spi po plavani. Neuvazovala si, ist s nim na nejaku fyzicku aktivitu, kde sa unavi...mozno potom by ti spinkal

iron
24. sep 2009

drozdik...asi jej uz zavediem tie desiaty....zatial nastastie nemala s nicim problem,..ani s kakanim. To dava denne tri krat supy do plienky.
A ako davate ovocie, uvarite a popucite? Lebo mne sa konzistencia vyziv paci viac.

boldy
24. sep 2009

iron, drozdik: aj ja uvazujem o ovoci, dr.mi vcera povedela ze mozem preto sa pytam aj ja... iron to aj moj muz je podobny typ, tiez sa mu nechce chodit vela a casto 🙂

drozdik78
24. sep 2009

je jej z casu na cas kupim tie hippikove 🙂 slivka . jablckobanan, jablckomrkva, marhule, marhulka s nicim a teraz sa mi podarilo konecne zohnat sklenne struhadlo tak mame jablcka v zahrade tak jej zotriem a banan ten je davam na lzicku alebo zmiessam jablcko s bananom a dnes chcem dat hrusku 🙂

atemi
24. sep 2009

Iron, my uz sme skusili asi vsetko, preto som taka zufala...
Plavat sme boli, ale bez zlepsenia... Aj ja sa s nim vyblaznim, ked sa mu musim stale venovat, ale mam pocit, ze unava mu prinasa len vacsiu nervozitu... V kociku zaspal 2x v zivote este ako jednomesacny! Ked som dlhsie vonku, tak namiesto spanku spusti rev a neda sa utisit, musim vytiahnut manducu. V aute nevydrzi bez placu a spanok tiez nehrozi... musime cestovat na noc, ked uz ma nocny spanok, zaspi doma, supneme ho do sedacky a frcime. Od malicka mal problem zaspavat a nezaspal inak ako doma, aj to sme ho museli uspavat pol hodinovym hojdanim na fitlopte. Teraz si "nastastie" zvykol zaspavat pri kojeni. Inak nezaspi. Ale to sa podari uz len 1x za den na tych par minut ☹ ☹ ☹

drozdik78
24. sep 2009

boldy mne pomohlo ked som malu zacala davat castejsie na brusko a nejak sa nam za 2 tzdne rozbehla v " laskovani " my skor hopsame lebo je take hopsadileko ta moja emmka 🙂

drozdik78
24. sep 2009

atemi moja kamoska mala malu presne ako ty pises a potom zistila ze je to od hladu...

no a moja ma teraz akoze popoludnajsi spanok a neustale sa prehadzuje juuuj tie nase deturance 😅

drozdik78
24. sep 2009

idem ja mamkulienk varit bo Jarko pride zo skoly a prva veta bude 🙂 " Mami co mame na obed co si varila ) ? a to ide z obedu zo skolyyyyy 😵

yamahafazer
24. sep 2009

ahojte ja len na skok lebo ideme uz von.Mala ma 8700g a 71cm 😵 dobry macek.Ze mozem davat aj jogurty niake od danone specialne pre deti do 1 roka lenze tu som take nikde nevidela predavat.Strasne zacala plakat ked zbadala doktorku ani prezret sa nechcela dat mi doktorka povedala,ze uz zacina vnimat cudzich ludi a sa boji.Tak mi ideme majte sa 🙂

kucina1
24. sep 2009

atemi moj krpec je taky isty teraz, nespi poriadne a len mrci co len ked ho niekde polozim a idme si zaliat len vodu alebo nieco podobne.

iron aj moje prechadzky su vzdy dlhsie ako 2 hodiny 🙂

vresti a vresti .... tak idem ho pokocikovat a uz bude snad spat a mozem si dokoncit to sproste leco. juj uz mam nervy

potulka
24. sep 2009

atemi, ahoj! 🙂 vsetko najlepsie k 6 mesiacom. a nebanuj za stretavkou, o tyzden mame dalsiu v horskom parku. 🙂
s tym spanim to mate blbe. 😔 aspon ze v noci sa vyspite. napada mi, ci nema jakubko okolo seba privela podnetov, nad ktorymi potom duma a nemoze zalomit... ze to jasenie napriklad mu neprinesie spaciu unavu, ale sa tym len rozoberie...? a neskusala si ho nosit v manduce aj doma? mozno je velmi citlivy a vnimavy a potrebuje ta mat pri sebe. rozhodne by si potom aspon dala do pracky nielen pradlo ale aj prasok. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre