Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

michaelamia1902
24. sep 2009

Lubi - aka je ta odsavacka, asi ju idem objednat bo sa velmi trapime so soplami, uz mam pocit ze az chrapka a ked jej to taham vom tak nic nejde ☹

kucina1
24. sep 2009

dieta uz konecne spi,
nafarbila som si vlasy, sedim pre ordinaciou a cakam na vyprazane rezne so zemiakovym pyre. tatino mi to vari, je to moj pokladik

ozaj dnes opat v pazinskom parku tocili daku cast z ordinacie 🙂 stava sa to tam casto xixi

egyptanka
24. sep 2009

kuci, ze aka vecera ... ja som mala celozrnne zemle so sunkou a acidkom🙂
a som rada, ze zajtra nemusim varit, lebo som navarila dnes aj na zajtra.

lubi22
24. sep 2009

Miska este mi nedosla, nejako im to dlho trva 😖 Tak neviem zatial. Ale ta na vysavac vytiahne super, len je fakt hlucna. Budem vyuzivat najma tu, tuto na baterky iba na noc, ked bude spat druhy drobec. Ani nam sopliky nejako neodchadzaju, ale hustnu, to je snad dobry znak.

Vecera - flasa vody a razna kava bez mlieka a cukru.

kucina1
24. sep 2009

egy ja som uz 2 tyzdne nic okrem ranajok a popoludnajsich divnosti v podobe jednej horalky, pripadne 3 palaciniek, bagety a podobnych somarin nejedla. tak sa uz tesim, cely den som si to chcela urobit na obed, ale dnes sa fakt nic nedalo pri tomaskovi urobit.

egyptanka
24. sep 2009

ja som dnes odsala len jeden soplik z jednej dierky, druha bola bez soplika 🙂
kuci som sa chcela spytat, ze ako to vyzera s tou Tomaskovou vyrazkou na hlavicke. Ono to odpadne alebo budete musiet ist pod noz??

ajka82
24. sep 2009

kucina 😲 ja keby hentak jedavam tak by som uz asi odpadla 😖

egyptanka
24. sep 2009

kuci, to poznam ... xixi ved preto som vyzierala potulkin kolac na stretku, lebo som rano do seba nahadzalalen zemlu so syrom.

a niekedy ranajkujem az na doobednajsej prechadzke ... zoberiem zemlu a acidko a jem popri kocikovani.

mgk111
24. sep 2009

http://www.facebook.com/album.php?aid=108746&id... nove kubkove fotecky - niekedy musim nahadzat aj sem - tychto len zopar...

ja idem papat oskivarky 🙂 to je vecera 🙂

egyptanka
24. sep 2009

noooo dnes to tu "zije"

zuro
24. sep 2009

ahojte ...

co sa tyka veceri, tak moj drahy mi dnes spravil kuracie kusky na nejakej super omacke, neviem identifikovat... ryzu a rucolovy salat s eidamom, parmezanom, olivami a susenymi paradajkami...mnam...

tesse asi za chvilu vyjdu dalsie zubky, lebo ma rovnake priznaky ako ked jej vysli prve dve..

ajka ...Karinka je faakt sikovna...

a co sa tyka fontanely, tak nam ju dr, tiez kontroluje, ale nijak nekomentuje, tak neviem... hlavicku name 43 a fontanelu neviem...

atemi vsetko naj kubkovi k polrocku...

egyptanka
24. sep 2009

Babyyyyy ktore dojcite pozrite co som nasla ...
http://www.carl-jung.sk/

drozdik78
24. sep 2009

egy a ako si sa k tomu dopracovala 🙂 ?

zuro
24. sep 2009

egy ja som si teraz ked som bola v ba takto uzivala capovane nealko pivo... 😀 faakt super... uplne ine ako z flase...

potulka
24. sep 2009

no egy, to je super objav! my nakupujeme v terne, musim muza poverit, nech sa mrkne, ci ho nahodou nemaju aj tam. 🙂
dnes som slavnostne zacala so separackami do latkoviek. je to nutne, matejovi konecne prikrmy dokladne naplnili crievka a tym padom aj plienky ale teda poviem vam, to su ine smrady! 😲 na prazenicku som bola uz zvyknuta, no toto je kvalitka! 😝

drozdik78
24. sep 2009

u nas leje ako z vreca to sa bude spat 😀 ak to emmka dovoli 🙂

potulka a si spokojna s latkovkami 🙂 ?

egyptanka
24. sep 2009

drozdik, vravela som si ze ked je nealko pivo tak musi byt aj vino ... a ja vinecko mozem tak som googlila 🙂
zuro a kde si natrafila na capovane nealko? to som videla len v BB ... daj tip na podnik.

no ked prikrmamy maju prist smradlave sracky tak radsej budem kojit stale 😉

potulka
24. sep 2009

drozdik, my latkujeme od zaciatku a v zasade som spokojna. mame len babylucy a zial, uz hapruju suche zipsy. takze vybavujeme reklamaciu a prave sa rozkukavam, ake ine plienky by sme si za vratene peniaze kupili. BL sa mi velmi pacili. skoda, ze ich nerobia s patentkami, boli by dokonale.
egy, nealko radegast capuju aj v olympii v brne. som ti pomohla, co? 😀

egyptanka
24. sep 2009

potulka, xixi no to hej ... 🙂

matja
24. sep 2009

potulka, ja by som pri BL ostala, ak sa ti páčili, však o 5 mes. môžeš reklamovať zas 😀 😀
Ale na tvojom mieste by som skúsila radšej tie nové org. velúr.

matja
24. sep 2009

my máme doma novú modrú maskáčovú cushie tushies 🙂 Už by to mohla byť aj posledná plienka, ale radšej nehovorím, že je to moje posledné slovo 😀 😀

denkolc
24. sep 2009

Ej veruže, po príkrmoch budú plienky plné rádioaktívneho materiálu...my prikrmujeme asi tri týždne, ale ešte nikdy nezjedla Tanka celú dávku, vždy som ju dokojila...takže zatiaľ je to dýchateľné... 😀

Potulka, to nevieš prešiť suché zipsy? Odpáraš a našiješ nové... 😉 😀 😉 😀

Egy, to čo, že nealkoholické víno? Skús nájsť aj nealkoholickú borovičku, by som si dala s tonikom a citrónom - ale to všetko neškodlivé, aby som mohla kojiť (bez alergénov a neželaných zložiek...xi xi xi)... 😀 A porádne to roztočíme...
Že Ty zajtra ideš na tú Orange párty aj s fľaškou fajnového nealkoholického vínečka... 😎

Baby, používate daktorá suchý šampon?

egyptanka
24. sep 2009

denka, nieeee zajtra im tam vyslopem vsetko nealko pivo 🙂 ... a ze nealko borovicka ...xixi 😀

suchy sampon a to je co??

nsoci
24. sep 2009

Ahoj krasky...

moj muz bol s malym sam vonku tiez dvakrat, z toho ras s GPSkom tak som aj videla kde boli 😉 bud chodime spolu alebo vacsinou sa vraciam akurat ked dojde z prace...

ale uz bol s malym (a svokrou) sam dvakrat po dni
a moja mama varoval raz 4 hodky, raz 6 hodiek
eto vsio 😉

atemi by som boal an prasky za dva dni na tvojom mieste...ako ti pomoct?

my uz tiez ficime od 3.5 mesiaca na vode z vodovodu... len odkedy nam namontovali odvapnovace je strasne vapenata
😀

miska pevne verim, ze uz ste na dlho skoncili s nemocnicou!

egy nealko vino kupis v IKEA...som pila pocas tehu... pri troche fantazie sa das oklamat
a nasla som aj nealko burciak - dajte si kombuchu zo zeleneho caju
http://www.kombucha.sk/

denkolc
24. sep 2009

Suchý šampon, Egy, to Ti je taký šampón v prášku....je to určené jakože pre nás (čo nemajú čas)....a to normálne, že ideš von z domu, kľúče v ruke, malá v kočíku a kukneš do zrkadla a že: Fúúúha, však mám mastné vlasy jak hovado....tak zebereš tento prášok, naprášiš si to na vlasy, učešeš s kefou a odchádzaš s "čerstvo umytými" vlasmi... 😀 😀 😀

Potulka a pri tých látkových plienkach - hovienko šmaríš do záchoda a plienku hneď do pračky či ako?

nsoci
24. sep 2009

http://www.aktivnirodicovstvi.cz/
Holky nejdeme do Brna na vylet?

potulka
24. sep 2009

denka, jasne ze viem a povodne som si myslela, ze to aj urobim. ale nakoniec sme si doma povedali, ze ak sa to bude dat reklamovat, preco nie. vyrobca tvrdi, ze plienky budu aj na druhe dieta, tak nech znasa nasledky. 😉

matja - organic velour? myslis tieto?
http://www.plienocky.sk/plienocky/eshop/3-1-Lat...

denkolc
24. sep 2009

Nsoci, ja by som mala záujem o čas 13.15 do 14,30 - aj s manželom...a pak by mi vyhovoval program o 16.OO do 16.30......moože byť? 😉

egyptanka
24. sep 2009

inac baby minule sme rozoberali kde sa budeme stretavat v zime, tak mi napadla ta cajovna kde sme boli tehu. Su tam koberce a drobci tam mozu bez problemov liezt.
A fakt rozmyslajte kam budeme chodit ...

baskaj
24. sep 2009

maci - supiš fotečky. a z kadiaľ máte tú krásnu bundička na tej fotke so zemákmi?? si večer dobre pozatváraj okná, lebo sa môže stať, že ti nečakane zmizne... 😕 😀

lubi - sestrin druhý syn mal tiež prirastený jazýček. prerezali mu ho ambulantne, keď mal cca aj 2-3 roky, lebo mu robil problémy pri reči. keď tam prišli skôr, tak ich otočili domov, že nech prídu až neskôr 🙄 . škoda, bo si ponechal takú lenivú reč - nevystrkuje poriadne jazýček a teda niektoré písmenká vyslovuje zle. je mu ťažšie rozumieť. a hoci sa mu rodičia s rečou dosť venujú, moc to nepomáha, lebo jemu sa to už nechce. ale zákrok si marcelko vôbec nepamätá, sestry sa teraz pýtal - mama, a plakal som? takže neviem, ale ja na tvojom mieste by som asi trvala na tom, nech to urobia radšej tiež len tak ambulantne, ak sa to dá. narkóza za to nestojí. uvidíš, ak vybavíte, potom daj echo. (potom vraj musel často vystrkovať jazýček a dávať si pod neho aj lízatko - že aby mu neprirastal späť...)

egy - super objav! 😵 😵 😵 a čo to môže stáť, netušíš? no, ale určite si to niekde čeknem... 😀

no, my sme boli včera na poradni. 6 mes. a 3 dni: 7,95 kg a dĺžka 69 cm. to, čo mi dokina hovorila o príkrmoch, ani písať nebudem, to bol taký trochu hokej podľa mňa, urobím si aj tak po svojom...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre