Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

iron
16. okt 2009

mala by som ist do tesca...kupit tu kocku, lebo mi ju vypredaju...ale sa mi nechce....

kucina1
16. okt 2009

a prave som si vsimla, ze som vlastne vydrazila cerveny sedak do tej vane, a vidim, ze doma mame ztly 😀

potulka
16. okt 2009

pasoa, a brcko ako vysvetlila, ze sem uz nechodi? nestiha? pri fcb sa ani nedivim... 😠 chyba mi tu. nech sa niektore baby snazia ako chcu, nemaju smrnc jej gramatiky. 😉
ako je vlastne vonku? velmi inak ako posledne dva dni to ani nevyzera... 🙄

atemi
16. okt 2009

Ahojteeeee, konecne som sem zabludila. Ale mi to pride "od veci" sem pisat len tak z casu na cas. Nikdy vas nestiham docitat a nemozem teda ani nic k veci napisat ☹ Nemozete toho pisat menej? 😅 😉
Uz druhy den sme neboli vonku, to som asi sama taka hrozna matka... ale ked vidim co sa robi vonku ☹ Kuchajda sa ide vyliat od toho vetra... Vcera som skoro nezvladla nalozenie do auta v tom dazdi (isli sme sa prechadzat do Tesca 😀 )
Potulka, ked najdes recept na to zaspavanie, tak ti zan dam vsetko na svete... My sme na tom presne rovnako, len Kubco este tak pekne nepapa (aspon nejaku vyhodu ma to jeho slabe jedenie prikrmov)... takze zatial s kludnym svedomim davam po jedeni prso na uspanie... A tiez hladkanie nem-mozne...
Iron, u nas sa hryzie uz aj s 2 zubami... A je to sila. Najnovsie zahryzne a potiahne. A ked skricim od bolesti, tak on sa rehli. A ze v tomto veku uz vedia deti pochopit mimiku a intonaciu. Tak ak ju chape, tak to robi naschval a zabava sa na tom dobre. Asi dostane domace vezenie za to ked bude vacsi 😀

baskaj
16. okt 2009

ávuznmáiýá nbmhô yťčťt vy&&&&&&>

baskaj
16. okt 2009

f zt bvbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbšweľdcn mrdx

lubi22
16. okt 2009

Kucina - hrozne video. Nastastie so stastnym koncom. Myslim, ze pri malom stali vsetci anjeli strazni a maminka si vycerpala svoje stastie do konca zivota. Zazrak, ze ten vlak kocik nepresiel, ale tlacil pred sebou.

alline
16. okt 2009

Ahojte, tak to video som si pozrela a fuuu dost brutal. Baby, kedy davate drobcom kasicky? Pred kupanim ci po kupani? Inak pocasie, brrrr hrozne, dnes som chcela ist von, ale v tom dazdi by si to malicka ani neuzila kedze by bola pod prsiplastom a ona uz okukuje vsetko okolo seba.

egyptanka
16. okt 2009

alline,ja davam pred kupanim ... tak hodinku a pol.

kucina1
16. okt 2009

ja davam kasu hned po kupani, okolo siestej - siedmej a papka potom az rano o piatej

egyptanka
16. okt 2009

Iron a ostatne k tomu dnesnemu vytackovemu dnu ...

... tak najprv mi volala sestra, chcele okrem ineho cislo na mojho muza a mimochodom sa ma spytala, ze co papala mala na obed. Dala som je brokolicu (kupovany prikrm ... nestihala som ☹) a ona sa my pytala,ze kolko toho zjedla a ja ze 50g. A ona sa do mna pustila, ze to je malo, ze by mala zjest viac a ze preco jej to nerozriedim a nedam jej to flaskou, ze to by zjedla ovela viac. A ze jej mam davat prikrmy a aj kase flaskou, lebo Natalka potrebuje pribrat. A takto do mna hustila. Podotykam, ze nema deti. Ako keby som nevedela, ze Natalka potrebuje nabrat na vahe, ale furt, ze musim jej to dat flaskou, ze nie lyzickou.
Tak som sa rozculila prvy krat, ze ako si dovoluje ma poucovat clovek bez deti i ked je to moja sestra.

... no neskor ku mne prisla moja mama, a okrem depky, ze otec nema zaujem prerabat ich byt, zacala presne to iste ako moja sestra. Dokonca pridala plac, stylom, ze malej nedoprajem a s otazkou preco by nemohla dostavat prikrmy s flasky. Ze preco citam na internete take picoviny, ze dieta musi jest lyzickou. Ze ona nam davala vsetko mixovane do jedneho roka a sme tu, ze vieme jest lyzickou. Ze mala by urcite viac zjedla, keby som jej to dala pomixovane do flasky. A este podotka, ze ona vobec nemusi k nam chodit, ked si nechcem dat je slova k srdcu. A urazena potom odisla.

No vo mne sa vsetko zburilo, lebo neznasam, ked ma niekto do niecoho nuti. Vrrrrr 😠

kucina1
16. okt 2009

egy no nemam slov, mame viacere v rodine taketo situacie 😠
mne krpec zase spi dve hodiny, co si bude robit vecer
ale na kupanie sa velmi tesim, so m zvedava co bude robit s vodou v tom sedatku

egyptanka
16. okt 2009

kucina, ale vies aka som nasrata ... najhorsie je to, ze je to tvoje rodina, ktora ta ma podporovat ...

a Natalka akurat teraz vecer zjedla 100 g kase a lyzickou.

mona1111
16. okt 2009

egy no vidis ze uz vecer spapala viac..... neboj ona sa nakoniec rozpapa....

Ja som dnes dostala inak tiez rady, preco malemu davam len zeleninu, (uvarila som mu dnes zemiacik s brokolicou) na olovrant ma domacu varenu vyzivu....

Ze preco mu nedavam kasu, atd.... Nedala som mu kasu preto lebo naposledy co jedol kasu tak mu nebolo dobre... bolo to asi tyzden po prikrmovani.... tak som sa rozhodla, ze mu dam na cas pauzu a ze opat vyskusame kasu na obed, ale tiez lyzickou..... ja nemam ani fantaziu co mu mozem uz davat..... ze ine deti uz v 6 mesiacoch papaju aj chlebik s masielkom....( inak som povedala, ze je rozdiel ked prikrmujeme 3 tyzdne ako ked prikrmujeme od 4 mesiaca..... tak tie deti uz predsa len zjedia toho viac.....

Ale pozitivna sprava boli sme s manzelikom na nakupoch a kupili sme drobcovi krasnu ciapku a nadherny svetrik....

iron
16. okt 2009

kupila som kocku, hura, mam ju..mali este posledne dve...mame kocku....a mozu prist vianoce

no egy, predychaj to...mne tiez hovorili, ze preco nedavam do flasky, ono sa to tak niekedy davalo...tak som povedala, ze teraz sa to tak nerobi a hotovo.

iron
16. okt 2009

moji rodicia sa uz tesia ako bude uz vsetko papat na vianoce a co vsetko jej navaria a tak...tak som im povedala, ze len to, co ja dovolim...oni vedia ze u mna neprejdu tymito vecami. Nastastie sa nikto neuraza, ja im poviem, ze na prechadzky mozu chodit, hrat sa s nou, rozmaznavat, ale jest bude co ja povolim... 😀

egyptanka
16. okt 2009

kucina, no to bude dnes zabava ... moj muz si vliezol s malou do sprchoveho kuta a sa tam blaznia ... mala sa aspon uvolni pred vecerom. My mame sprchovy kut s takou mini vanickou, pre malu akurat. 🙂

mona, ja davam na obed normalne zeleninu a na olovrant kasu. Viem ze kasa ma byt az tretia v poradi, ale vzhladom ze potrebujeme pribrat tak som ju zaradila teraz. My musime ist s prikrmami ako z rychlika, koncom buduceho tyzdna dostane uz masko a neskor zltok. A tak o tri tyzdne uz aj ovocie.

Inac teraz po tej kasi nebola nadojcena, ani si nepytala. I ked ked som ju krmila tak zo zaciatku sa mi siapala po prsach. Chcela som jej dat z flasky vodu, ale vobec netahala, len kusala, lizala flasku. Tak neviem ci preto, lebo v nej bola voda, alebo nevie co s cumlom. Ale dudlik vie pouzivat. Tak neviem.

iron
16. okt 2009

egy mi sme s flasou nemali predtym problem, ale teraz cumel strasne skuma a tvari sa ze je to na hranie.
Ja som postupovala presne tak ako ty. Davam jej kasicku na vecer, ale nie vzdy....

kucina1
16. okt 2009

baby ja mam taky strach sa na ten tehotensky test vycikat. je tu uz rozbaleny na stole 😉

yamahafazer
16. okt 2009

ahojte
boli sme dnes vonku ked neprsalo ja som uz mrzla a to som bola zababusena ako cibula a moja si krasne buvala aspon lebo doobeda nic nenaspala no somzvedava na noc uz od pol 7 spi.Som jej naporcirovala kuracie a morcacie prsia do mrazaku.

kuci ty si tehotna 😕 rychlo rob test necakaj aspon budes vediet na com si

egy ja tiez neznasam ked sa staraju a ty si rob ako najlepsie uznas ja si tiez tak robim a na noc ja mojej davam kasu kazdy druhy den ,ale cez flasu lebo ona mi vzdy pri tom zaspi a lyzickou uz nevlldze ju ta kasa uspava akosi 😀
iron a kolko tam stala ta kocka lebo pozeram,ze su dobre drahe

vsetkym vela zdravicka mojho muza akosi,ze pobolieva hrdlo tak som mu dala lieky a caj pil a zajtra ide tiez do prace

moja niekedy tak krasne papa a niekedy tak brble aj ovocie ja neviem niekedy jej to nejde

iron
16. okt 2009

yamaha....12 Eur, to dostane pod stromcek a uz nic viac. Este potom dostane autosedacku, ale to sa nerata a nejake darceky od starych rodicov.

Kuci...no pod na to.. Ja som si tiez robila a ja nie som ☹ . Sak raz budem.

egyptanka
16. okt 2009

kuci, no tak cikaj ... 😉

kucina1
16. okt 2009

este mi nejde 🙂

iron
16. okt 2009

jak nejde...to musi ist....

Inak baby brutalita. Mojej sa dnes prerezala dalsia dvojka na druhej strane hore, len taky spicik biely trci a uz trosku vidno z jednej hornej jednotky.

TO moje dieta to zobralo nejakym supom... 😕

munu
16. okt 2009

Kuci, tak ako ten test?
pis, som zvedava 😉

potulka
16. okt 2009

atemi, neboj sa, nie si sama hrozna matka. my sme tiez dva dni trcali doma. dnes podvecer som sa uz vyredikala - pocko bolo celkom OK, trocha prsalo, ale aspon nefukalo - ale to obliekanie seba i mateja, rvanie do fusaku... ja uz chcem jar!!! 🙄

egy, tak to vie nastvat, verim ti. som zvedava, ci taketo budeme aj my, ked nase deti budu mat deti. 😕 nabuduce povedz rodine, ze na to, ze natalka papa prikrmy prvy tyzden, papa UPLNE KRASNE! kludne daj ako priklad nasho mateja, ktoreho prikrmujem uz vyse mesiaca a stale nezje na obed viac ako nejakych 80-90 g, obycajne ovela MENEJ. (urcite preto, ze mu to nedavam do flase 😉)

kucina, smelo do toho! ved sme tu uz vsetky dva dni v napati. to nam predsa nemozes urobit!
😀

iron
16. okt 2009

Ninka uz haja. Ocinko odisiel prec aj s Ironkom. No a sme same.

munu
16. okt 2009

Kuci davaj... nenapinaj nas 😀 poriadne zatlac, nieco vyjde predsa 😀

egyptanka
16. okt 2009

potulka a dozijeme sa vnucat?
my sme boli vzdy vonku ... aj ked fukalo. Troska ma prefuklo, ale co by som pre Natalku nespravila.

A dnes ju musim pochvalit ... taketo dieta by som chcela kazdy den ... od 7-10 spanok (spolu s mamickou 🙂 ) potom hranie a obed, po obede spanok od 12-14 potom hranie a este spanok vonku v kociku od 15-16. Prisli sme domov zjedli sme kasicku, hrali sa okupali a uz od 19.30 spinka 😅

iron
16. okt 2009

Ona nas normalne nema rada...to co je sakra..Kuci tak chod sa pekne napit ono to pojde.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre