Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

marcovky2009
21. okt 2009

to som ja munu
pridala som foto medzi oslavencov polrocika🙂 hoci uz mame 7, ale som nevedela o novom albume 😉

mgk111
21. okt 2009

baby myslite ze mozem dnes kubina okupat? teplotu mal len taku 37,2 (po odcitani ) a ma sopliky a kasel... neublizim mu tym? vcera som ho radsej nekupala vobec iba ritku umyla...

lubi - ked douzivam antibiotika a prejde mi ta hrcka tak potom si mam pytat cosina zastavenie mlieka alebo to uz by malo byt v pohode? neviem ci toto staci alebo sa to bude tvorit dalej... este tam mam mliecko isto, islo ked som skusala...

je mozne aby kubikovi tak rychlo ustupovali tie sople? jeden den mu kvapkam ten Pamycon ci ako sa to vola a ked sme skusali odsavat uz nic moc neslo...

mgk111
21. okt 2009

jeej munu to je hezkeeee 🙂

iron
21. okt 2009

Doslo mi CD od Nestle...s rozpravkami, ze Trojciatka a otesancek O princeznej spagetke a o plysovej doktorke..potesi
Ja som tiez bola dve hodky von, mala mi zaspala, som kukala jak puk, ze coto toto...havuch sa vybehal..
Dala som jej do ruky jablcko, tvari sa ako keby olizovala citron....a misia jablko neuspesna.
Neviem co budem robit s tym ovocim, uz som skusila vsetko mozno aj varene, surove, kupovane, domace...pluje jedna radost.

iron
21. okt 2009

mgk...ano nam po pamycone tiez rychlo skapu sople. A kludne ho mozes kupkat, ja som moju kupkala.
Munu idem kuk foto.

iron
21. okt 2009

jéj flaskoholik

munu
21. okt 2009

mgk a iron, dakujemeeeee 😀

kucina1
21. okt 2009

tomasko sa ukazal na 2 stretkach ako pivoholik zeee? xixi

chudak sa prave rachol do rohu, a ma oskrete celo

taky bordel mam v kuchyni, ze az, musim to ist pospratavat a pomixovat tie uvarene jablka, ved uz by mal tomas kazdy chvilu olovrantovat

matja
21. okt 2009

munu, supiš "narodeninová" fotka 😀

mgk, tiež pekné fotos

Patrik je von, starká ho kočíkuje. Ale o chvíľu prídu, lebo nechcem, aby jej zaspal v kočíku, to by sa potom musela s ním prechádzať ďalšiu hodinu a keďže ma boľavé nohy, radšej ho uspím doma. Tentoraz na rukách, aby sme to stihli do večere 😀

mgk, tiež by som malého na tvojom mieste okúpala

kuci, ty si asi superžena 🙂 Keď čítam, čo všetko doma robievaš, to som ja nestíhala, ani keď som nemala dieťa 😀 😀

U nás parádne funguje to, že počítač zapnem iba vtedy, keď ma Paťko nevidí (keď spí alebo sa s ním hrá manžel v inej izbe). Väčšinou sa mi rôzne záväzky nedarí plniť, ale s týmto nemám problém. Ak sa Paťko hrá sám a nepotrebuje ma vyslovene vedľa seba, tak sedím a pozerám s úsmevom naňho 🙂 Alebo lúštim krížovku, čo mi prišla od Sunaru. Výhra je mliečna výživa, ktorú však malému nedávam 😀

matja
21. okt 2009

Paťko v noci vstáva v tomto období priemerne 3 x za noc. Stane sa, že aj 4x, ale niekedy iba raz. V podstate mi to nevadí, nakŕmim a spíme pokojne ďalej. Ja k nemu ani nevstávam, manžel mi ho podá, raz v noci prebalí, niekedy aj uloží, ale väčšinou ho ukladám sama.

mgk111
21. okt 2009

matja, iron - dik takze dnes vykurim pekne kupelku aj spalnu a okupem 🙂

kucina - ja ielen v kuchyni 🙂 ale idem aspon plienky vyniest - tatino ho zase uspal - uz sa z neho stava odbornik 🙂

egyptanka
21. okt 2009

mgk, ja ked mala bola soplava a trosku aj teplotkovala tak som ju normalne kupala, bolo to kratsie kupanie ... ale takto zbavis pokozku bacilov a Jakupka 🙂 to trochu osviezi. Samozrejme som jej neumyvala hlavu.
Ved ak tie deticky, ked su chore tak sa potia a vodicka im spravi dobre. To mi hovorila aj lekarka.

lubi22
21. okt 2009

Maci ano, pytaj si v lekarni homeopatika na zastavenie laktacie, aby sa Ti uz netvorilo ziadne miecko. Na zastavenie laktacie sa pouziva Ricinus Comunis - je to taky isty nazov ako tie co sluzia na podporu tvorby mliecka, len pozor treba Ti inu koncentraciu. Ak sa nemylim je to 30. Ale pre istotu sa na tu koncentraciu spytaj v lekarni, budu vediet. 😉

egyptanka
21. okt 2009

na zastavenie mliekarni je dobre pit aj salviovy caj. A ak sa nemylim tak aj matovy znizuje tvorbu mlieka. Ale ta salvia je zarucena.

kucina1
21. okt 2009

tak uz mam upratane aj v kuchyni, tomas ma pomixovane ovocie a uz zjedol aj olovrant
teraz sa pozera sam do zrkadla a rozprava sa a sem tam aj zakrici wuaaaa, vaaaaa, eeeeee, aaaaaa

matja
21. okt 2009

práve som pozrela na marec 2010 a práve v tomto období tam pijú sladké vody (glukózové testy) 😀 To sú problémy, však? 😀

mgk111
21. okt 2009

egy - aha to by ma nenapadlo - no a sa mi zda ze Jakupko mi zostane 🙂 maty mam kopec vidi s a doteraz som ju radsej nepila... salviu nemam ale kupim radsej 🙂

matja - to uz si ani nepamatam ale kucina nam potom osviezi pamat no nie? 🙂

lubi - dik

egyptanka
21. okt 2009

matja, take banality 🙂 ... a my tu riesime sracky, pocet zjedenych gramov, sople a nedostatok spanku.

lubi22
21. okt 2009

Kuci Ty mas asi v zadku vrtulu ci co. Ja mat tolko energie 😀

Munu super foto s flaskou a Maci Kubko je uzasny s tymi sluchadlami 🙂

Egy to odrazatko 4v1 je super, ale ta cena 😕 My mame presne ten isty princip, 4v 1 ale znacky Chicco a je to myslim o polovicu lacnejsie:
http://www.hrajko.sk/chicco-quattro-p-258.html

egyptanka
21. okt 2009

no teda matja ty sa dnes u dietata na nedostatok spanku stazovat nemozes 😉

egyptanka
21. okt 2009

Lubi, kucina nema v zadku vrtulu ... ona ma taku malu musku v brusku 🙂

matja
21. okt 2009

veru, ja sa teším na to, ako nám bude kucina popisovať, čo všetko prežíva, aké testy jej robia, že jej bábo na sone zamávalo a pod.🙂

lubi22
21. okt 2009

Ja mam kamosku, co v marci cakaju chlapceka, tak je to take deja vu spred roka. A hovorim si, ze ked nas Filipko bude mat rocik, tak im sa potom narodi babulko. To my uz budeme za vodou 😀

egyptanka
21. okt 2009

Ja sa budem tesit zo vsetkych tehuliek ... ale ju uz tehulka nebudem.

lubi22
21. okt 2009

No ja neviem, co Filipkovi po stromcek 😅 Ked vsetky take hracky mame po Samkovi. Akurat co som mu kupila klavirik so zvukmi zvieratiek, lebo ten svoj Samko rozmlatil. A este taku hracku, kde sa trieska kladivkom a vyskakuju opice po tyci a skriekaju, podla toho ako silno buchne. To sa pacilo muzovi. Len aby to kladivko nepouzil aj na braceka potom 😅

lubi22
21. okt 2009

Inak kto nemate toho hovoriaceho psa Fisher price a chcete ho kupovat pod stromcek, akurat nam prisiel vianocny katalog dracik a maju ho tam za super cenu, asi o vyse dve stovky menej.

kucina1
21. okt 2009

egy aka si zlata, ze musku v brusku xixi

take odrazadlo by sme pre tomaska naozaj chcela, poslala som svokre link xixi

matja
21. okt 2009

mám provokovať? Paťko zaspal do piatich minút. Samozrejme na rukách, ale aspoň spí. Idem si vypražiť syr a pripraviť kuchyňu na bordel 😀, čiže dať preč koberec, lebo keď sa drobec vyspí, dám mu do ruky rožtek, nech sa trošku pohrá. Ovocie (hrozno s jabĺčkom) papal doobeda.

marcovky2009
21. okt 2009

Ahojky tak som vas docitala a teraz som dodatocne aj ja dala nove foto do spolocneho albumu
to som ja michaelamia a masa ELLA

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre