Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

egyptanka
22. okt 2009

Denka, jaaaaj som ti chcela mapisat, ze sa mi v noci s tebou snivalo ... na margo tej pozvanky do Bielu. Ze sme sa k tebe vsetci vybrali a ty si nas mala cakat niekde na namesti a my sme tam cakali ako trdla a ty si vobec neprisla. A zrazu sa zjavil moj otec a zacal mi nadavat, ze sa stretavam s nespolahlivymi ludmi. ☹

kucina1
22. okt 2009

deni ved ti zajtra zavolam
ja budem presne na dulovom namesti tak okolo jednej uz pre vas k dispozicii 😎

kucina1
22. okt 2009

egy moja vecera: dva maslove chleby s kakaom 🙂

egyptanka
22. okt 2009

kucina, mnam 🙂

Baby ja som si dala zavazok.

aaluska
22. okt 2009

Kuci,gratulujem!

aaluska
22. okt 2009

Ako sa máte?

denkolc
22. okt 2009

Egy, tak to sa Ti zle snívalo...čo si zabudla, že sa aj volám priezviskom Slušná???? 🙂 😉 Ale nečakaj na námestí, prídi rovno do domu a bude to lepšie.... 😀

Nsoci, mala si ísť....aj keď verím, že to nakupovanie je oooomnoho príjemnejšie a lepšie a užitočnejšie, než hľadať gaštany...no, ale svokrička pripravila kafíčko, urobila chlebíčky, aj vajíčka uvarila, nakúpila zákusky - nemala by si sa zleee.....a tie autosedačky fakt vozím dve v aute, pre istotu... 😉

kucina1
22. okt 2009

aluska ahoj, my sa mame vyborne 🙂

ale dobru noc tak sa uvidime zajtra vecer, a mozno cez den

munu
22. okt 2009

Ahoj Ali 🙂 ty sa pochval, ako sa mate vy.. u nas vsetko po starom.. maly lezie, vsade ho len nahanam 😀 zubky uz mate? my este nieeee...

munu
22. okt 2009

Kuci, drzim palce na zajtra, urcite daj vediet, ako bolo 😉

kucina1
22. okt 2009

jasne dam vediet

nsoci
22. okt 2009

NO ahoj, podlaha a koberec do detskej kupene, mlady chrni a ja pijem nealko pivo a papam mnamkatu hubovu polievku a spenatovo grecky kolacik co som kuchtila. Mnam.

bershka
autor
22. okt 2009

hej hou

vceraj som predala kocaaar

bershka
autor
22. okt 2009

btw, uz mam auto, takze ked bude stretko, mozem dofrcat. ale narokujem si na miesto stretka. aupac. tam jedine zaparkujem

nsoci
22. okt 2009

Denka no skodaaa.... vidime sa v sobotu! Kuci zajtra nestiham....

nsoci
22. okt 2009

Bershka tak zorganizuj stretko. Si na rade.

munu
22. okt 2009

Nsoci, teraz som si vsimla.. ty uz nemas album? preco?

egyptanka
22. okt 2009

Babule, otazka ... v kolkych rokoch vasho dietata by ste boli schopne odist na dlhsie prec?

munu
22. okt 2009

Egy tazka otazka.. netusim.. zatial si to este neviem predstavit.. ako sme boli v lete na svadbe a nebola som s Matkom pol dna, tak som asi 5x volala domov ako sa ma a ci je vsetko vporiadku.. 😅 no samozrejme bol medik 😉

inac hodila som asi len tri nove fotky do albumu... my strasne vela fotime 😀 😅
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

egyptanka
22. okt 2009

ze aka dobra mikina ... len Natalke by bola kapanek velka.
https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

munu, nooo ja som myslela dlshiu dobu ... teda viac ako tri tyzdne.

asandys
22. okt 2009

kuci a zajtra drzim palce, posielam velaaaaaaaaaaaaa pozitivnej eergie a tipujem to a chlapca. 😵 Jase , ze by som ti dopriala dievcatko, ale prvy surodenec marcovciatok bude urcite chlapcek 😵 😵

vlalu, vobec ti ezavidim to balenie, pranie atd. ja som sama stahovala jeden byt a skoro ma slahlo. A este stahovat to vsetko cez europu, no dakujem pekne. A co tak navstevu kusok zapriahnut do pratania?

mapa, no fasa cena, ja som bio tam este ani nevidela, kupujem v bille uz hotove prikrmy.

egy, buduci jun urcite idem na tyzden na sluzobku do Strasburgu bez Adamka, ale v juli pojdem na sluzobku do Chorvatka aj s nim.ň

Bershka a teraz ste bez kociara, ci mate niejaky iny?

Denka, keby som byvala v BA, urcit by si ma nalakala na tie svokrine zakusky. ZA sladke by som aj dusu zapredala 😀

taella
22. okt 2009

sladké aj ja môžem 😉 asandys kedy bude jahodový koláčik ? 😉 😵

asandys
22. okt 2009

no taella akurat som rozmyslala, ze by ste buduci tyzden kludne mohli prist ku me aj s mapou. Mam prazdnu buducu obyvacku, deti by mali vybeh, my by sme pokecali a urcite by som spachala ten jahodovy kolacik. V stredu alebo vo stvrtok nejdem do prace, tak keby sme sa dohodli, bolo by super 😵 Deda poslem na pivo a nebude nam tu oxidovat 😀

lubi22
22. okt 2009

Denka mnam gastany, musim kupit, tie by som si dala. Ja tu luskam tekvicove jadierka. Vecera dnes nebola 😅

Ja sa chystam buduci tyzden do BA, vyhodit muza na letisko, ide na par dni prec a potom ist so sestrou na svadobne saty. Uz sa tesim, deticky povaruje maminka s potencialnym svagrom a ja sa vytesim na sestre v svadobnych salonoch. Viete mi v BA okrem Nicole odporucit nejaky dobry?

Kuci takze ak sa tipuje - ja tipujem chlapceka 😉 A zajtra bude urcite vsetko fajn 😵

Egy co myslis pod "nadlhsie"?

mgk111
22. okt 2009

ahojte - tak kubko uz spi ale neviem ako dlho lebo ho dusi kasel a vykasliavanie ☹

na veceru som si dala mrazenu (teda upecenu) pizzu - rychle a po mojej dorabke aj chutne 🙂

boli tu svokrovci, tak mi svokra ozehlila vsetko pradlo - tri varky - jupiiii

manzela som pustila na vychadzku -) o barliach nikde nezdrhne 🙂

egy - neviem kedy by som od neho sla na dlhsie... niekedy si to zelam aj teraz 🙂

egyptanka
22. okt 2009

asandys, a budes sa citit v pohode?

nsoci
22. okt 2009

Munu tak... nepaci sa mi, ze tu to vidi kazdy. Na facebooku len ten komu povolim.

egyptanka
22. okt 2009

lubi, tak mesiac - mesiac a pol.

a Salon El na Rusovskej ceste je super. Ja som mala odtial a spokojnost.

asandys
22. okt 2009

egy ja ked som v praci, tak zo zaciatku som volala mame kazdu hodinu, a teraz ked uz konecne spava cez den,t ak volam tak 2x aby som ho nezobudila. No a velmi zalezi od toho, kto by ti zostal s NAtalkou. Adam moju mamu a sestru pozna, taha sa za nimi, smeje sa na nich, viem , ze obe su spolahlive a v akomkolvek pripade by reagovali rovnako ako ja (myslim pad, uraz, nechcenie jedla, nespavost..). Preto by som ho s nim nechala, jasne z eby som volala kazdy den viackrat, chybal by mi, ale mala by som pocit, ze je isto v poriadku. TAk si myslim, ze by som to zvladla v pohode. To je teraz moj pohlad na situaciu, ale pred odchodom budem urcite plakat.

nsoci
22. okt 2009

A nedaleko je dalsi salon... doooost dobry.
http://www.miasposa.sk/

Fuuuha tych salonov v Blave zrazu je.....
http://www.zoznam.sk/katalog/Moda-textil-detske...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre