Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

iron
28. okt 2009

tak drzim palce s cajami...moja nic ine nechce na pitie..ani vodu ani caj..nic.....tak jej dam aspon cucnut kvoli smadu.... 😨
a to idete niekde do mesta?

ajka82
28. okt 2009

iron hej...v starom meste to je

munu
28. okt 2009

idem ja do hajan.. dobru nocku vsetkym mamickam aj babatkam 🙂

egyptanka
28. okt 2009

radsej by som s vami isla v piatok na palacinky, ale v piatok ma caka najtazsi den v mojom zivote. Strasne sa toho obavam a desim. 😢 😢

ajka82
28. okt 2009

dobru munu
ja som akurat krpca dala do postielky, tak pojdem aj ja sa otocit na druhy bok

iron
28. okt 2009

egy v piatok mate pohreb?

egyptanka
28. okt 2009

pre latkovky
http://www.mimibazar.sk/nove_fotografie.php

idem aj ja spat, som unavena a spanok mi je velmi vzacny v tychto dnoch.

egyptanka
28. okt 2009

iron, hej o jednej na Slavicom.

lubi22
28. okt 2009

Iron ma pravdu, manzelia mozu pracovat ako podriadeny a nadriadeny. Bol taky navrh, aby nemohli, ale nepreslo to cez ustavny sud, pretoze by to bolo porusenie prav jedneho z nich. 😉

Munu urcite ta situacia nie je prijemna, fakt mat rodinu tak blizko seba a nemat dobry vztah, ani si neviem predstavit. A ani si to neviem predstavit medzi sestrami. Ja idem akurat s tou mojou zajtra vyberat svadobne saty, moje deticky lubi ako svoje a tie ju zboznuju. Mame uplne ine povahy, aj sa vieme dobre pohadat, ale zase to nic neznamena, stale je to moja sestra a mam ju rada a budem pri nej stat nech sa deje cokolvek. Tak snad aj u vas sa to zlepsi, hlavne kvoli detickam, Matko ma bratrancekov na blizku, bola by skoda sa spolu netesit. Mozno keby to nejako pomohla vyriesit vasa maminka. A mozno fakt pomoze, ked zmenite pracu.

Aj ja chcem palacinky 😀

egyptanka
28. okt 2009

sorry ... este raz pre latkovky
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3264006

potulka
28. okt 2009

ajka, moze byt piatok. nech sa paci, kto ma chut, nech sa prida.
egy, budeme na teba mysliet. 😔

ajka82
28. okt 2009

taky navrh bol, lebo vela zlych skusenosti...tak radsej uz takto manzelov nezamestnavaju... 🤐

ajka82
28. okt 2009

hodte si cas kedy vam vyhovuje 😉

iron
28. okt 2009

jej a tam mozu ist aj havuchovia do tej restiky...tak stupla v mojom hodnotiacom rebricku... 😀

nsoci
29. okt 2009

Egy drz sa v ten piatok.

My sa v piatok stahujeme. Ale mozno by sme to mohli spravit tak, ze ja pojdem na palacinky a chlapí nas prestahuju 😀 😀 😀

kucina1
29. okt 2009

bre ranko
ospravedlnujeme sa, ze sme sa vcera stretka nezucastnili ale rozhodla som preto, ze dosla nakoniec moja mama konecne pozriet svoje vnuca (po 3 a pol mesiaci) tak sme travili den my traja
inak je vsetko v poriadku
vcera ma asi od stvertej bolela priserne hlava a prestala asi dnes v noci ☹
dosli sme domov cca o siedmej a ja som uz o pol osmej drichmala, to fakt skor ako zalomil tomas 😀

nsoci parada, ze uz budete byvat v novom 🙂
egy drz sa, myslime na teba

lenka138
29. okt 2009

dobré ránko, ja som už od 5 hore, drobca som kŕmila o 6, on ešte zalomil a ja som zatiaľ stihla poupratovať a navariť pre neho a pre nás, takže som rada, lebo práve už počujem štebot z postielky, tak pomaly bežím za ním

inak on má rána perfektné, on ked sa zobudí, tak si kľudne ešte pol hodinku rozpráva v postielke a ja pri ňom niekedy ešte driemem

munu nezávidím ti, to nie je veľmi príjemná situácia, hlavne preto, že ste vlastne preč zo Slovenska a namiesto toho aby ste spolu držali, tak ste rozkmotrené ☹

egy držím palce, bud silná

včera Jurko zaspal tak, že som ho už nevládala nosiť, tak som ho posadila na gauč pred telku, ja som si sadla vedľa neho a zrazu len kukám a on už oči zavreté a pomaly mu hlava klesala dole 🙂 , taký bol zlatý, tak som ho len zobrala a premiestnila do postielky

lenka138
29. okt 2009

u nás strašne leje 😠 , neviem či sa dnes dostaneme von

labutka
29. okt 2009

aj ja chcem ist v piatok na palacinkz.

vcera sme s manyelom royoberali co dalej nad nedojedenzmi kasami - obycajnou a bananovou. prisli sme na to, ze kupim tu, co zjedol urcite - Moja prva kasa. a dnes mu ju urobim. uvidime ze co.

potulka skusili sme dnes v noci Popo Wrap, je to fajn ze mam dvoje take gumene M-ka, nemusime to v noci prehadzovat.

dajte mi vediet SMSkou kedy a kam tie palacinky. ja dojdem. 🙂 aj s adamom.

labutka
29. okt 2009

hehe

Prijimaju noveho mestskeho policajta. Nacelnik ho informuje:
- Tak sme si vas preverili. Zajtra mozete nastupit.
- Sefe, - hovori novacik - ja som vam nieco zatajil. Ja som vykastrovany...
- To nevadi! Tak pridite zajtra o dvanastej.
- Ale, sefe, ja som si myslel, ze tu sa robi od osmej...
- To je pravda. - prisvedcil nacelnik - Ale doobeda si tu valame gule, takze co by ste tu robili...

lenka138
29. okt 2009

a kde ste všetky? čo ešte spíte? 🙂

matja
29. okt 2009

ahojte, noc rovnaká ako posledné dni - 3 x hore. Dnes ráno si hovorím, že sa ozbrojím trpezlivosťou a nechám malého zaspať samého v postieľke. A výsledok? Patrik zaspal nakoniec o hodinu neskôr... Ale na rukách 😅
Už ma párkrát prepadla myšlienka, že si prečítam tú knihu: Každé dieťa sa vie naučiť spať... Je mi proti srsti, ale možno si ju iba prečítam a niečo z nej vyberiem a použijem. A možno nepoužijem.... Mne to nejako nevadí, že malý zaspáva na rukách, ale už mi odchádza chrbtica, začínam mávať veľké bolesti. A tak rozmýšľam, že dokedy ho budem takto vláčiť na rukách? Kedy sa naučí sám zaspávať? A prečo vie večer a v noci zaspať sám a počas dňa nie? Neviem, váham, asi ma zase presvedčí a budeme zaspávať na rukách...

No idem, mám veľa roboty, dnes som si vymyslela na obed parádnu a nezdravú prplačku - zemiakové guľky plnené mletým údeným mäsom, poliate slaninou a cibuľkou a príloha kyslá kapusta. Tak sa idem bavkať a robiť guličky 😀

pasoa
29. okt 2009

ahojte.
muňu, prečítala som si tvoj dlhý príspevok o sestre. Veľmi ma to mrzí aj za teba. Ke´d sú v rodine takéto zlé vzťahy. to je fakt na nervy.
ja mám našťastie úžasnú sestru - teda mám dve, ale tá najstaršia je aj mojou výbornou kamarátkou a poradkyňou (najmä počas tehu).
Držím palce. aby si tvoj muž našiel čoskoro inú prácu a neboli ste takíto závisí od zlých vrtochov tvojej sestry... ☹

potulka, s tým poradím fotiek si to pekne napísala, ale bolo by už dobré sfúknuť prach z tých martinských a konečne nám ich poslať, čopovieš?? 😉

dnes ideme na rizikovú poradňu. prvýkrát. dr. z dojčáku to tak chcela a ja som práve zistila, že nám tam treba aj zdravotnú dokuemntáciu, tak musíme isť najrpv k našej dr. a to ešte aj zrovna na tú hodinu vychádza matúškovi papkanie, tak fakt neviem, ako idem dnes lietať po doktoroch zase 😠

pasoa
29. okt 2009

matja, mňáááámmm... dojdem na obed??? :-P

asandys
29. okt 2009

munu, uplne ta chapem, ja som sa so svojou sestrou nerozpravala dlhe tri roky!!!!!!!!!! Potom uz ona nemala odvahu sa ku mne ozvat, tak som sa nakoniec cez vsetko preniesla, odpustila jej, a teraz je najlepsia tetaaaaaaa pre a krsna pre Adamka. Ked sa maly narodil, ja po cisaraku, muz z ahranicami, tak ona akurat dostala vypoved, tak cele tri emsiace, co bola nezamestnana, sa tocila kolo Adamka, chodila mi zo zaciatku nakupovat, navarila a tak, velmi mi pomohla. Teraz je uz vsaky bussy, ma pracu, novy vztah, tak iba sem tam sa vidime, tak 3x do tyzdna n achvilku, ale telefonujeme si kazdy den. Uz by som nikdy nechcela zazit take tri roky bez nej. Ale zial, vtedy to tak proste vyslo, nenavideli sme sa, nevedeli sme si prist na meno. Odkedy sa vsak rozpravame, nikdy sme minulost ani sloviskom nespomenuli, zrejme ani jedna z nas na to uz enche mysliet. Tak tato tema je v celej rodine tabu🙂)))

Lenka, stale ked tu napises nieco, ze Jurko ...... tak ma stisne pri srdiecku, lebo aj Adamko mal byt Jurko, aspon manzelik si to velmi zelal, a ja som mu to nesplnila, ale aj tak ked ideme do mangelovej rodiny, tak vsetci adamkovi vravia, ze maly Durko prisiel. A tak strasne sa podoba na neho, ze fakt sa mal tak volat. No nic., ale slubila som, ze druhy chlapcek bude Jurko.

Egy, velmi na teba budem v piatok mysliet, nech to cele zvladnes.

Nsoci, zelam vela stastia v novom byte, nech sa vam dari a nech sa coskoro zabyvate 😉

Mnam palacinky. Akurat peciem jahodovy kolacik, rychly, jednoduchy, hodim neskor recept do Marcovky varia.

kucina1
29. okt 2009

jeeej tomasko sa prave postavil 🙂 sedel pri klietke zajacika zuzu a pridrzal sa jej az sa vystveral do uplneho stoja, potom stratil rovnovahu a sadol si juj bolo to milucke. ty moj maly tomasko velmi ta lubim xixi

kucina1
29. okt 2009

ja mam vytiahnute maso a spravim ho na dakej omacke
tomas bude mat tekvicovy privarok

moje sucasne tehotenstvo sladke tentokrat odmieta 🙂 ale mozno zmrzlinu by som si dala ale skor take kysle calipo alebo take nieco

kucina1
29. okt 2009

za tomaskoveho vyvadzania idem upratovat tak zatial

kucina1
29. okt 2009

ach jaj vysypal kos s plienkami fuuuuj

pasoa
29. okt 2009

asandys, no to sú iné príbehy so sestrami!
ja sa takto neznášam so sesternicou, ja som ju vždy mala za dobrú, vzdelanú, ju mal proste kadžý raád a keď umrela naša babka, tak strašne poohovárala mňa a moje sestry pred mne úplne cudzou ženou, nanešťastie sa tá žena poznala s mojou nastávajúcou svokrou, tak ma pred ňou total poohovárala (pritom ma v žvote nevidela) a čakala, že moja svokra, ako správna "svokra" na mňa bude tiež kydať, ale ona si ma pekne zastala a hneď to všetko povedala môjmu nastávajúcemu, nech si dám na tú svoju sesternicu pozor, že čo to máme v rodine???
no a zanedlho bol kar a môj vtedy ešte priateľ na tú sesternicu ani nepozrel, lebo inak by ju musel asi zbiť alebo čo.. a ona potom ešte neskôr písala mojej sestre blbé SMSky o mojej svokre, tak to už bol vrchol...
ani sa nezdravíme, keď sa stretneme... ale ma to veľmi mrzí. nie kvôli tomu, že by mi nejako chýbala sesternica, ale nechápem, ako môže mať niekto takú špinu v hlave a takýmto spôsobom si ju vylievať. dosť to bolí potom...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre