Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

iron
6. nov 2009

no dievcata ved uz tolko nenadavajte, lebo zacnem ja...no no no

ajka82
6. nov 2009

ja dnes necitam... nedotiahla som ani na Bc. a to som mala 2,5 roka ekonomickej uz za sebou 😖 😔

lubi22
6. nov 2009

No musim vas opustit pre dnesok, idem chrniet, nech sa zajtra vladzem tvarit mudro 🙂

Dobru noc a detickam sladke snicky bez teplotiek 🙂

ajka82
6. nov 2009

mala som zostat na mat-fyz-e

iron
6. nov 2009

ajka na mat-fyz...fuha, klobuk dole...

ajka82
6. nov 2009

iron, no chcela som sa tam vratit ale uz len externe...ale oni externe studia neotvaraju(matiku myslim) ☹

iron
6. nov 2009

som zvedava aka bude noc...a zajtrajsi den...a ked sa vyhadze, tak cim to mam natierat?

iron
6. nov 2009

ajka, tazke odbory nie su externe...ani moja skola dlho nebola, funguje externe len dva roky ci kolko,...ale uprimne si to neviem predstavit ako tam behaju s vykresmi atd...

ajka82
6. nov 2009

iron, no mne sa to tazke nezda 😎
a s tym vyhadzanim ti nepomozem, ak by nahodou... 😕

iron
6. nov 2009

no uvidime...len nech jej to prejde a mam spat mojho diablika...taka je nuda ked tu neblbne.

kajuska111
6. nov 2009

ajka, veru klobuk dole mat-fyz... 🙂

iron, to ti verim, ze nuda, aj my ked sme horuckovali a mala len lezkala a sama od seba zaspala, no mala som obrovsky strach, ale bolo to take divne, ked vzdy jej tu bolo plno, krik, vyskanie a zrazu len lezkala...ale zas ked som jej dala zabaly, kriku bolo ajajaj

ajka82
6. nov 2009

iron, dufam, ze jej to prejde uz zajtra...to ti verim, ze sa nudis...ja sa nudim uz ked dlho spi doma poobede 😀

a krpec uz sa pekne dava na zem zo stoja, uz sa nehadze...dnes ked som roobila malej kasu uz som ju nechala samu nech si chodi popri skrinkam a stoliku a ani raz nespadla 😵
uz to nebude take zle

pasoa
6. nov 2009

no, práve som rovnú hodinu aj 5 min uspávala matúška, neajko nie a nie zaspať. tak tuho bojoval s tou únavou...

vidím, že môj prekladací podnet tu rozvíril celkom inú debatu. takže pasoa, pomôž si sama....

lubi, ja som písala, že beriem Cerazete..

a už neviem, čo som ešte chcela napísať, som po tej hodine urputného uspávania celkom vygumovaná...

iron
6. nov 2009

ajka...a uz bude uplne ze vsade..to je zlate, strasne sa na to tesim...
kajuska....no ved to...esteze mam toho chlpaca mojho , joj a este manzela... 😅

matja
6. nov 2009

ajka, takže ty si matikárka? Dobre vedieť, ja si práve robím samoštúdium z numerickej matematiky 😀 😀 A onedlho prejdem na ešte lepšie srandy 😀

matja
6. nov 2009

takže ak by som niečo nepochopila, viem, na koho sa môžem obrátiť 😉

iron
6. nov 2009

fuj numericka matematika...to som nelubila

iron
6. nov 2009

no idem spat...sevas zajtra zavislacky

matja
6. nov 2009

dobre, keď sme pri matike, kde v exceli nájdem eulerovo číslo, vie niekto?

kajuska111
6. nov 2009

matja, cie cislo??? 😕

matja
6. nov 2009

kajuska e = 2,718281828459045235360287471352... - toto. Len to chcem nájsť v exceli. 😉

pasoa
6. nov 2009

matja eeeee?????? som celkom mimo. matika... to je také, že 1+1 a tak??? 😅

kajuska111
6. nov 2009

pasoa, no ja som si az doteraz myslela, ze trochu matiku viem....matja ma vyviedla z omylu... 😀

ajka82
6. nov 2009

matja neviem kde sa da najst v exceli, az tak moc ho neovladam...ale je tam funkcia na jeho umocnenie

ajka82
6. nov 2009

pasoa hej 😀 ...aj take, ze 1+1=3 😉

nsoci
6. nov 2009

ahojte,

tak mi zasa slofik o piatej a do postele o deviatej a mama zaspala s matkom
my sa hlasime do klubu rozpapkanych rambov 😉
okrem siestej existuje aj piata choroba, kuk
http://www.mamaaja.sk/ActiveWeb/Article/1591/pi...
snehulienkina adelka mala jednu z nich...
iron nech sa ninke polepsiu
kuci tomasko ako?
lubi sme Ti tu ofrflali tie detske jogurtiky cooo? 😀

Matko by furt len stal, a tak raz denne mi padne, dnes na koberec hlavinkou ale niekde - zeby o stol - si ju nabil tak am hore typel a cervenu ciarku ☹ snad nic horsie z toho nebude

nsoci
6. nov 2009

Aaaaa uz je zajtra

pasoa
6. nov 2009

aaaa dokelu... tak to ja tu končím na dnes, teda na včera 😀 a idem odsávať a spať...
brú brú

ajka82
6. nov 2009

nase dieta este nespi 😲
a teraz sa posrala...

kucina1
7. nov 2009

tak mu uz hore
asandys ta anketa a o pohlavi, no vyhrava chlapec xixi tak uvidime, ale podla cinskej tabulky to vyzera na dievcatko

fuj bolo mi grcno a pred 10 minutami som objimala zachodovu misu, tomas tu vrieskal majo mal zavrete dvere no otras
potom tomas vrieskal stale tak som ho uvrestaneho dala majovi do postele, a on, ze co to ma akoze byt ach jaj
sak sa teraz musim rychlo najest bo mi je zle, tak majo dal predchviou tomasa do choditka a on si siel zase lahnut, a ja sedim, furt predychavam a pomaly papam vianocku s cajom. no a tomas coskoro zacne revat zase
noc bola konecne celkom dobra, tomas spal fajn, ale mne bolo od pol piatej zle 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre