Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

dedde
3. mar 2010

to mám brať ako pozvanie? 😀 😀

a nedala by si mi kontakt na tu cukráren?

denkolc
3. mar 2010

Dedde, jaskaaaa...ak bude hlad, v Bieli bude čo papať..... 😉 🙂
(to platí aj pre ostatné lemrošky... 😀 😀 😀)

Tu je kontaktík: http://www.cukrarenlorinc.sk/kontakt.html

dedde
3. mar 2010

dakujem

egyptanka
3. mar 2010

Dozehlene ... som jednu varku zanedbala a tak sa mi to kapanek nakopilo, ale zvladla som to 🙂

egyptanka
3. mar 2010

Den, takze v nedelu mame prist do Bielu?? ... Nemusim sa trapit varenim?

denkolc
3. mar 2010

Egy, netráp sa veru....ešte Ti aj domov nabalím... 😉 🙂 😉

egyptanka
3. mar 2010

Den, zistim ci nie je iny program, dohodnem sa so soferom a dam vediet 🙂

iron
3. mar 2010

inak ked som citala o tych novych pravidlach, potesila ma tam jedna infoska o tych sukromnych skupinach co pisala aj Nsoci. Ja som rozhodne za, konecne budem vediet, ze to tu je len o nas.

egyptanka
3. mar 2010

iron, mas recht ... suhlasim 🙂

asandys
3. mar 2010

Ahojteeeeeeeee

Tanicke a Filipkovi este stiham zapriat vsetko krasne k narodeninam 😵
Ja akosi nestiham, 6 den som s Adamom sam, bez dedovej pomoci, tak som uplne dead. Ja neviem ako toto vsetko zvladaju slobodne mamicky🙂))

Dnes mi z prace volal kolega, ze moj vcerajsi experiment , ktory som spustila v peci nam vytapa skoro cely suteren, ze sa daco porobilo s privodom vody☹((((((((((( Esteze mam kolegov, na ktorych sa mozem spolahnut, ked niesom v robote fyzickya kontoloju moju pracu🙂)))))

Dnes som pochodila danovy urad, kedze treba mangelovi robit danove priznanie aj z prijmov z nemecka, a kedzde som danove nikdy nerobila, tak som studovala pokyny dva vecery do polnoci. Bola som aj s Adamkom, potom zaspinkal, tak sme sa presli centrom mesta a nakoniec sme zasli kupist listky na vlak do Nemecka, zachvilku uvidim, kde moj mangel zije a pracuje🙂)

Adamkovi ise 7a 8 zub, jeden hore a jeden dole, myslmim, ze ho to dost boli, lebo z anoc vstava s placom aj 10X.
Noa v emste som adamkovi nakupila pyzamka a body v tescu, mali tam vypredaj zimnych ciapiek, slov a td, tak som daco nakupila uz n adalsi rok, potom sme sa zastavili aj v bazariku, tiez dostal dajake veci, a konecne sme sa s JUrajom dohodli, ze aj my kupime tu trojkolku Leonard, takze sa pridavame do klubu🙂)))

No a idem Vas docitavaaaaaaaatttttttttttttttt

lubi22
3. mar 2010

Dakujeme krasne s Filipkom za vsetky blahozelania 😵 😵 😵 Oslavenec mohol byt dnes o pol hodku dlhsie hore, posledny host odisiel pred par minutami, tak uz iba pospratavat zvysok jedla 😵 Oslava bola super, tesime sa na dalsiu v sobotu 😵 Zajtra manzelovi nabalim poltorty do prace 😅

Denka tak okrem datumu narodenia budu mat drobcekovia rovnaku aj sobotnajsiu tortu - ja mam tiez na sobotnu oslavu objednanu dvojposchodovu - vrch ovocny a spodok cokoladovokaramelovy 😀

Nsoci ja som sa tiez potesila tym sukromnym skupinam, to by bolo idealne 😉

dzlucia
3. mar 2010

Filipkovi 😉 a Táničke 🙂 všeeeeeeeeetko naj,naj,naj 😵 prvému 😵 rôčkuuuuuuuuuu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 hlavne veľa zdravíčka,šťastíčka,lásky a nech krásne rastú

munu
3. mar 2010

ahojte
o akych sukromnych skupinach to tu pisete? no ja by som bola tiez za 😉
dzlucia ahoj 🙂 vitaj naspat 😅
a taktiez Filipkovi a Tanicke prajem vsetko najlepsie k prvemu rocku..

a my mame zajtra prvy rocik 😉 jupiiii.. potom pridam nove fotocky 😀

dzlucia
3. mar 2010

munu dííík ale neboj ja čítam 🙂 prispivam len občas 🤐

dzlucia
3. mar 2010

munu tak potom už aj Maťkovi všeeeetko naj,naj,najsamlepšie aby ste mali vždy veeeeľkú radosť s neho 🙂 🙂

munu
3. mar 2010

aj ja niekedy len citam a neprispievam, lebo uz mi nevyjde cas kym vsetko docitam.. alebo nieje moc casu, tak len v rychlosti prelistujem, co je take nove..

no este mi niekto napiste o skupinach a idem do hajan ku Matkovi 🙂

dzlucia
3. mar 2010

a už bežkáte?

munu
3. mar 2010

dakujeme krasne 🙂 aj vy uz coskoro slavite, ze?

dzlucia
3. mar 2010

áno v nedeľu 🙂 🙂 🙂

munu
3. mar 2010

tak aj vam prajeme s Matkom vsetko najlepsie k prvemu rociku a vela lasky, zdravicka a radosti 😉 my tiez slavime v sobotu s rodinnymi prislusnikmi a v nedelu s kamosmi.. 😉

munu
3. mar 2010

jaj, som prehliadla otazku, ci uz bezkame 😅
no uz behame od 11tich mesiacov 🙂 uz beha po izbach ako raketka

dzlucia
3. mar 2010

ďakujeme 🙂 takže bude to perný víkendík 😀 😀

dzlucia
3. mar 2010

aj Luis už bežká tiež asi tak od 11 mesiaca ale vo vnútri je smelý no vonku je opatrnejší

munu
3. mar 2010

no to teda bude,ale tesim sa.. bude tu rodina a kamosi, co maju Matka radi 🙂

no nic, idem si teda uz lahnut, nech pospim nieco, lebo hrozi, ze sa Matko zobudi v noci a nebude moct naspat zaspat.. obcas sa mu to stava.. tak dobru nocku vam

aj vsetkym ostatnym 🙂

dzlucia
3. mar 2010

dobrúúúúú 😉

munu
3. mar 2010

hej, presne ako Matko.. ale dneska sme boli v tescu na nakup mensi a Matko chodil po svojich, len som ho drzala za jednu rucku pre istotu.. ale on sa neboji aj sam bez drzania vonku, ide v pohode, uz aj ked chodime na prechadzku, tak to sa musime vzdy cestou niekde zastavit a on si musi pochodit a tak ideme dalej 😀
je to zlate, ked take malicke deticky, ani ich poriadne nevidiet od zeme a uz chodia po svojich.. take mile to je.. dneska v tescu sa kazdy za Matkom obzeral a usmievali sa nanho vsetci, aky bol sladky 😵 😵 😵

munu
3. mar 2010

dobru nocku 🙂

baskaj
3. mar 2010

aj ja sa ešte pripájam - tánička a filipko všetko najlepšie!!! 😎 😎

baskaj
3. mar 2010

no ja som sa ku kompu dostala až teraz... dami bol dnes celý deň môj úplny prícucok. voláky je umrnkaný a to dosť - je na rukách, s dudlom v puse a aj tak mrnčí. aj noci má nejaké blbé... žeby konečne tie zuby? 😕

no, na pád zo stoličky sme už skoro aj zabudli, zostala len pamiatka na čele. kati - pultík tam máme, len nemáme popruhy a ten pultík som včera o jeden kúsok odsunula, lebo sa mi tam dami ťažko dával a vyberal... chudáčik, celkom slušná výška to bola ...mojou vinou 😔

uzavretá skupina na MK potešila aj mňa - hlasujem za! ostatné novosti ja moc nemusím, najprv sa nebudem vedieť orientovať a potom mi tie vymoženosti ako napr. ten blog budú žrať viacej času 😝 dobrú!

baskaj
3. mar 2010

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre