Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

egyptanka
9. mar 2010

Baska, neboj ani chuť na sex nemam, som rada, ze mam chrbát a nohy v teple. 🙂

lubi22
9. mar 2010

No idem si lahnut a pobozkat na vlasky, aby som ho nezobudila, toho mojho starsieho huncuta, tatinko ide zase k Filipcekovi. Dobru noc vsetkym.

katja78
9. mar 2010

Lubi dobruuu

Baši - čo je MA?

egyptanka
9. mar 2010

Dobru noc ... Idem aj ja.

baskaj
9. mar 2010

kati - MA - missed abort

ako sme si to tu už veľakrát písali, sme veľmi šťastné, lebo máme veľmi veľa. a aj keby sa nám teraz niečo stalo, myslím si, že môžme byť šťastné, lebo už aj doteraz sme dostali veľmi veľa. aspoň ja to tak cítim. niekedy si pripadám toho až nehodná. tak dobrú noc kočky 😔

katja78
9. mar 2010

Dobrú nocku 🙂

katja78
10. mar 2010

A dobré rááááno 🙂

Matejko Potulko - takto pred rôčkom Ti už v maminkinom brušku bolo tesno a pršiel si prevrátiť svojim rodičom život naruby a dať mu zmysel. Želáme Ti, aby si mal vždy radosť zo života obklopený tými, čo Ťa ľúbia, mal vždy pevné zdravie a úsmev na tváričke 😵 😵 😵

denkolc
10. mar 2010

Kde su všetky ranostajky? 🙂

My noc desna, mala furt chcela sosať....už nevlááádzem.....
Ideme dnes plávať, tak sa teším...budú kukať, že aká Tánička došla....tá pred vyše mesiacom nevedela ešte ani sadnúť si.. 🙂 😉 Táto tam dojde po nohách, za ruky.....moooooje malé pásikavé....🙂)

Tak pekný dníček všetkým!!!

potulka
10. mar 2010

"Srotovne vcera viazlo."

potulka
10. mar 2010

teda nie vcera, ale pred rokom. je to hlavny titulok zo Sme zo dna 10.3.2009.
hoci podla spravnosti sa cele noviny mali venovat bujarym oslavam na pocest noveho obcana nasej vlasti. 😀
katja, vdaka za blahozelanie, vidim, ze mas prehlad. 🙂 matejkovi bolo v brusku velmi dobre, no ujovia doktori rozopli zips a ukazali mu svet zvonku. 😉

baskaj, az sa cervenam pri tvojej pochvale. 😅 nuz, dakujem, snazim sa. 😉

kucina1
10. mar 2010

ahojte vcera sme boli cely den prec. Rano som bola na hematologii zase nic moc ale zatial nepichali zelezo. O tomasa sa staral svokor a maly bol celkom fajn. Hnacku uz vcera vobec nemal a uz kaka ako vzdy, ale u nas v rodine hnackuju komplet vsetci okrem mna tak to je asi daka viroza. a co by som ja dala za taku hnacku 😀

inak tomas je strasne taky uknucany ked si ho na malu chvilu nevsimam, alebo nieco robim, a len sa to zhorsuje, stale sa mi liepa na nohy, knuci a chce byt na rukach. no fakt otras. teraz som ho kvoli tomu uspala a utekam uvarit polievku. mam na plane poupratovat aj cely byt a urobit cesto na langose, no neviem ci to pri tomasovi vobec budem moct zrealizovat

matejkovi zelame vsetko najlepsie k prvemu rocku, juj ja si pamatam tento den aka som bola nestastna, ze mam prave termin porodu a krpaty ani naznak, ze chce na svet 😀

egyptanka
10. mar 2010

Dobre rano, baby ja sa strašne potím ako keby som bola v prechode. Uz som stihla navariť malej polievku, zapekane cestoviny su uz v trúbe. Časť cestovín som odobrala a ked bude mala spat tak nieco k ním dorobim. Kávičku som vypila pri varení.

lenka138
10. mar 2010

denka odmieta rôzne druhy mäsa, a pritom mám pocit, že mu varím také dobré. Kúpenský príkrm nemal už dávnejšie, to mu dávam fakt výnimočne, ked nemám na výber, lebo tak ako ho spapá, tak ho komplet vykaká. Neviem čo budem robiť, asi mu začnem už dávať naše alebo čo, aby mu to chutilo

tie príbehy čo ste tu písali sú strašné, nerada čítam také veci, lebo potom človek začne iba zbytočne veľa premýšľať ☹

matejkovi všetko najlepšie k prvému rôčiku

kuci, náš Jurko je teraz tiež dosť umrnčaný a zase začína pokňučkávať aj cez noc, s manželom rozmýšľame, že ho asi presťahujeme do detskej, lebo jednu noc ked som skúsila spať mimo ja, tak bol úplne v pohode, spal celú noc, a tým pádom aj ja 😅

potulka
10. mar 2010

oslavenec dakuje. 🙂
akurat prilsla postou obalka z dmky a okrem novych kuponov tam bola aj sviecka na tortu. ake mile! 🙂 vlastne az vdaka nej som si spomenula, ze aj take treba kupit na oslavu.

lubi22
10. mar 2010

Ahojte 🙂

Matejkovi Potulkovi zelame vsetko najlepsie k prvym narodeninkam 😵 😵 😵

nsoci
10. mar 2010

Potulko vsetko naj k narodenianam, nech ma cela Potulia rodinka z Teba radost!

nsoci
10. mar 2010

Nam DMk nic neposlala ☹ fnuk fnuk

Holky poznate niekto Mumio? Vcera mi ho dala doktorka, ze aby som mala pocas tehu vitAminy, ale ked som guuuglila, tak je to tak pol na pol ci sa v tehu mozu... na anglickych strankach striktne nie, na nasich sem-tam dokonca odporucaju. Tak som z toho jelen.

aarwen
10. mar 2010

caute marcovky,

mozem sa k vam pridat? objavila som vas vcera a zaregistrovala som sa len dnes 😅 mam tiez marcovciatko, bude mat rok, a k tomu cakame dalsieho drobca. Chcela by som kupit nejaky golfovy kocik, ake golface mate vy?
dakujem 🙂

denkolc
10. mar 2010

Aj my želáme (po)tulkavému Matejkovi všetko najsamlepšie k rôčikuuuu!!! Aby pekne objavoval svet, usmieval sa na ľudí, rozdával radosť, prinášal energiu a bol spokojnučkýýýý....a Tánička posiela božtek na to bucľaté líčko!!! 🙂 🙂 🙂

potulka
10. mar 2010

jaaaaj, to bol asi velmi sladky boztek, lebo loptosko krasne zaspal. 🙂

ahoj aarwen, vitaj.
my este golfovy kocik nemame, zatial ani neplanujeme.

nsoci, tie vitaminy nepoznam. ak im nedoverujes, radsej si kup nieco ine.
a nefnukaj nad dmkou - mne pre zmenu neprisli vzorky z hami. tie by som celkom ocenila. samozrejme, pampersky a ine rarohy, ktore nepouzivame, chodia pravidelne. 🙄 😀

diocka
10. mar 2010

aj my zelame potuliatku vsetko naj k narodkam 🙂

inak ked uz o tom strotovnom, tak takto pred rokom som ja obiehala autopredajcov a pchala sa s bruchom za volant aby som podporila nasu ubohu ekonomiku. predajcovia kukali ze ci sa vobec zmestim za volant.

my sme boli na poradni a mame ze 8,1 kg... kto ma menej??? 😒

kucina1
10. mar 2010

diocka a ako vlastne vazili maleho? uz postojacky ?

diocka
10. mar 2010

kuci, nie pchali ho do tej novorodeneckej vahy - bol tam jak sardinka v konzerve, plecia mu trcali. a reval pri tom jak pavian.

vlastne ked sa pytas, oni musia mat asi aj inu vahu, ved vacsie a starsie deti tam asi nevazia, ci???

ozaj, ako vazia vas ostatnych? stale v tej novorodeneckej vahe?

kucina1
10. mar 2010

fiha tak tomas sa do tej novorodeneckej uz zmestit nebude, ja ho doma vazim postojacky, uz dni sa detskej nemozem dovolat, musime sa tam objednat na poradnu a ockovanie. naposledy sme tam boli ked mal tomas asi 7 mesiacov

ja som videla u nasej doktorky, ze mali aj inu vahu

egyptanka
10. mar 2010

Taaaak obed pre malu spraveny. Cakam na manzela a jeho kolegynu, ktori maju prist na obed ... tam je tiez uz vsetko nachystane, kava pripravena v pressovare ... uz len zapnut. A ja by som nieco mala robit, ale sa mi nechce ... fuj ked sa pozriem na tu kupelku a prach okolo. Aj zajtra je den ...

egyptanka
10. mar 2010

aarwen vitaj u nas ... a zarad sa 😀
ja mam od narodenia Peg Perego Pliko Switch, ale uvazujem o niecom inom ... no uvidime ... teraz je dolezitejsia autosedacka.

egyptanka
10. mar 2010

Matejkovi kraaaaasne narodeniny a hlavne nech je sladky a dobry ako med 🙂

egyptanka
10. mar 2010

Maci, som sa chcela spytat ako to vyzera s Kupkovym pitim???

potulka
10. mar 2010

diocka, matejka vazila sestricka stale na novorodeneckej vahe, takej modernej, digitalnej a sedel na nej (doteraz lezal). uplna pohodicka.

matejko registruje blahozelacky a vecer sa este suhrnne podakuje. 😉
chceme mu dat dnes premierovo cucoriedky zbierane v lete na kysuciach.

mgk111
10. mar 2010

pasoa - kubko je momentalne asi opat vynimka, lebo bude teda chodi za rucicky a sem-tam sa pusti sam par krockov, ale sa zlakne a hotovo... ale zvacsa sa posledne dni stale pyta na zem 😀 normalne ho bavi chodit tym svojim stylom a ked chodi po koberci tak uz aj stvornozkuje ... takze neviem, kam zapadame do akeho vzoru... ale je pravda, ze tazko potom dieta "nutit" aby bolo inde ako bolo uz zvyknute... a dnes ho nebavi nic a na zemi uz vobec nie... som uz asi sediva... takze konstatujem ze kazdy den to je inak...
skusala som kubka dat len tak do choditka a uz tam ani nechce byt, hned sa rozplace - konecne pochopil,l ze po svojich sa skor dostane kam chce a blizsie akos choditkom 😉

a nemam sice doma choditko ako vy, take co sa deti toho drzia, ale kubko tak vcera tlacil kocik a chodil 😀 len isiel trosku rychlejsie akoby chcel asi 😉

ja by som maleho aj nechala v postielke, lenze on sa nebudi, zeby sa rozpraval - zobudi sa zaplace aby sme sa zobudili aj my a je to 😠

lubi - ty si vlastne kedy otehotnela ako dlho po porode? rozmyslame doma a rozmyslame, ze kedy prestaneme davat pozor 🤐 inak mna jazva neboli vobec, ani ked je zmena pocasia ani ked mam dostat - ale myslim, ze bola urobena super 😉

baska - hrozny pribeh s maminkou a sklerozou ☹

egy - davam UM na ranajky, na veceru, jedenkrat v noci a este ma jogurt a kasu cez den... s pitim priserne stale - akurat dnes som donho zatial dostala 60mlo caju... a myslela som aj na to,k ze mi nikto nic k tomu nenapisal tak som sa nesnazila ani pisat, ved akoze na co 😖

potulciatko - vsetko naj k svojmu prvemu rocku 😉

arwen - ahoj, golface zatial nemame takze neporadim...

tak ja som na konci s nervami, vstavavame zvycajne o siestej pol siedmej a posledne dni dava dva spanky jeden kratky a jeden dlhsi, ale to musim ustriehnut a byt prinom ak by sa chcel budit a uspat ho este...
dnes keby mozem tak ho niekde zavrem a necham ho tam... ja uz nevladzem - on len stale jaci a jaci a jaci, nevydrzi pri hracke vlastne pri nicom... on je kludny akurat ked niekde sme a doma len jaci... umaznany, ujacany a nesamostatny, tak by som to zhodnotila... dost blbe 😒 nechapem ako pisete ze nechate v postielke - u nas krik, s hrackami - u nas vydrzi len chvilku aj to sa musime hrat s nim, len tak na zemi - no niektore dni hej a ine zase len krik 😖 ja mam asi depku 😖
este stale strasny krik ked sa prebalujeme, bud ho nemozem ani chytit alebo skratka len reve a reve... skusala som ho zabavat, spievat, smiat sa, telku pustit, proste nic, ked nema naladu tak u nas je to priserne, akoby sme ho z koze drali... no nic, nemam pre seba obed, takze dnes dietujem - kubko ma zemiaky s kukuricou a masko na mrkvicke... poobede pride segra tak diky bohu, lebo inak by ma dnes asi suplo, ze sa nemam ani s kym porozpravat...

inak matejko malicky je bojovnik, len akosi nemam chut ani pisat lebo som zistila ze lenka brala antibiotika v prvom trimestri a nevedela som, ci jej mam vynadat alebo co jej na to povedat - nepovedala osm nakoniec nic -aj tak tym uz nic nezmenim... ale nechapeeeeeeem tak strasne mi je ho luto, ze mu to mozno sposobila mama... ufffff

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre