Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

xixi7
12. mar 2010

Potulka, tak uz som dopletena. Vcera mi hovorili, ze sa to posuva naspat nie dopredu..no idem si to ja niekde overit 🙂.

xixi7
12. mar 2010

Mas pravdu Potulka...tak pre nas to je fajn. Aspon oklamem sama seba, ze si o hodinu pospim 🙂.

munu
12. mar 2010

Katja diky za pocvalu Matka 😉

diocka
12. mar 2010

mumu, aj ja som si kukla obe videjka a zlaty je 🙂)) a ze "zemiacik" - to je take mile 😉

potulka
12. mar 2010

tak ja sa pre dnesok lucim. zajtra mame oslavu, som zvedava, ci matejka stihneme do poobedia naucit sfukavat sviecku. dnes na nu len fascinovane hladel a jedoval sa, ked som mu ju nedovolila chytit. 😅

munu
12. mar 2010

diocka diky 😅 zemiacik ho volame uz od narodenia 😉

nsoci
13. mar 2010

Bre ranko

tak my uz klasicky od siestej hore, bez papania v noci, s jednym precuranim 😎
katja tak ma napadlo, aky mas vlastne Ty nazor n ltkove plienky ako od fachu? 😎
matejko je krasny drobcek, drzime paluchy

u nas parkuje novy tatos, zatial je mama nsoci spokojna, lebo ma vsetko co chcela PLUS pridavne sedatko, tak satstie prevelike. A rucka sa da dat az tak, ze pomaly ja nedociahnem 😀

dnes zacina seria kolaudacii kamosom a oznamovanie tehu, tak sa tesim... len keby chcel niekto upratat a navarit.... zeyb som sal zobudit muza?

lenka138
13. mar 2010

ozaj nsoci, vieš čo ma teraz napadlo? Že ked nechceš kúpiť babylove, ale používaš len alany, tak skús dať na noc na alanu vrchné nohavičky a možno to vydrží 😉 a nebudeš musieť v noci prezliekať

marcovky2009
13. mar 2010

dobre ranko..
zmenila som Matkovu fotku v albume za aktualnu..
munu

denkolc
13. mar 2010

Nsoci, aký kočiarik máte??

egyptanka
13. mar 2010

Dobre rano, ja este ležím v posteli, ale čas vstávať a urobiť polievku.

mgk111
13. mar 2010

nsoci - super tesim sa s tebou...

aaaaa my mame za sebou skvelu noc 🙂 neviem kolkokrat mrncal alebo co, ale vstaval az o piatej na mlieckooooo 😀 😀 😀 a len som strcila flasu, ani som neskusala prebalit... a o pol siedmej budicek - no prilepil sa na mna ako kliest a nepomohlo ani ked som mu chcela iba hracku podat, sa zlakol asi ze bol sam, ale bolo to uzasneeeeee 😀 😀 😀 dufam, ze to nie je vynimka,ale bude z toho pravidlo 😵 😵

musim ist makat, lebo sme pozvani na obed - takze este pracku vylozit, kubkovi rychlo obed a hajde pobalit a na navstevu 🙂 ja mam taku super naladuuuu

munu
13. mar 2010

pridala som 17 novych fotiek, ak chcete kuknut

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

mgk111
13. mar 2010

munu - je krasny velky a ako pekne cupita 🙂

a hoci kubko spal dobre, tak ja som sa este budila zo zvyku ku nemu hoooodne casto 😖

munu
13. mar 2010

Macka dakujeme 🙂 a to aj ja tak mavam s tym budenim.. ak Matko prespi celu noc, tak ja sa zo zvyku zobudim parkrat len ho skontrolovat, ci nema prikrytu tvaricku nahodou alebo tak.. 😅

egyptanka
13. mar 2010

Polievka uvarena 🙂

egyptanka
13. mar 2010

Včera bolo všetko tak jasné a dnes pochybujem. Jediné co teraz uz viem, ze ten môj sen sa uz nikdy nenaplní. :( chcela som a velmi moc, zial príroda má veľkú moc. Som z toho smutná, to mi verte, potrebujem dodat viery a sily, ze nezlyhálo moje telo.

mgk111
13. mar 2010

egy - ty si vazne trdlo, natalka je velka kocka a ty sa trapis niecim co nezmenis... uvolnji sa a skratka neries... zober to tak, ze si jej dala co si mohla a bojovala si za to... tak bud stastna, naty je krasna, zdrava co viac si chces priat? bud rada ze sa nemusis trapit ako sa bude mamina s matejkom... 😉

kubko spal pred desiatou v izbicke 🙂 to je krasaaaaa 🙂

no idem balit, papa

denkolc
13. mar 2010

Egy, Ty o čom???

nsoci
13. mar 2010

Egy neser tigra. ak tu ma niekto pravo fnukat nad kojenim tak som to ja. Spravila si co si mohla a ako Ta poznam este aj spravis, tak hlavu hore! Z depky este nikto mliecko nedostal. 😉

Ja uz od siestej makam, roboty jak na kostole, uz sme kocik aj presli do obchodu a clovece, Jane sa moze strcit 😉 Denk takuoto mame, vyzera jak potulkovsky, ale je lepsi 😀 (tak a uz som to nandala aj potulke, dnes mam dobry den)
http://www.thepepperkids.com/Products/strollers...

Jaaaaj jak by som si pospala obcas tak do desiatej...

nsoci
13. mar 2010

Munu super fotecky

denkolc
13. mar 2010

Áno, áno, Bumbleride bol aj môj favorit onehdy!!!! Supeeeeeeeeeeeeeeeeeer...a tiež červený máte?

munu
13. mar 2010

nsoci fuuuha, dobry vyber 😉
a diky za Matka 🙂

lenka138
13. mar 2010

jeeej, aj nám prišla z DM-ky sviečočka a kupóniky, teším sa 🙂

renia
13. mar 2010

Pridala som do albumu fotky z mobilu,a neviem ci som mala dat ten nazov marcovciatka2009.neviem vam sem dat link.

katja78
13. mar 2010

Ahojte,

Potulka - príjemnú oslavu, nech to Matejko zvládne 😉

Maci - a si sa toliko báááááála a Kubík vás prekvapil. Držím palce, nech sa mu vo svojej izbičke sladko búva. Aj nám držím palce, aby sme aj my raz spávali vo vlastnej izbičke 😅
Matejko je nádherný chlapček, nech je čím skôr doma, so svojou mamkou🙂

Den - ten chaloš, bacha na neho, to je Evžen 😵 za ním sa budú baby trhať 😉 zlatunké fotky. Mám iného bratranca, 19-ročného a ten to tiež vie s bábätkami. naša Haňa teda nejde k hocijakému chlapovi, u druhého dedka len reve, ale k tomuto bratrancovi bez problémov.

Nsoci - aj vám peknú oslavičku. Čo sa týka látkoviek a iného eko, bio, tak nie som od fachu😒 ...musím letieť, dopíš neskôr

mona1111
13. mar 2010

ahojte

munu -matko uz je krasny velky chlapcek 😉

nsoci naozaj pekny vyber paci sa mi tvoj kocik 🙂 🙂 🙂

Prave spinkame, napapal sa zemiakovu kasu a morcacie masko na zelenine.... chutilo mu ........

Manzel vari pre nas obedik, ja periem, ked sa drobec zobudi tak prezleciem postelne ,poutieram v izbe prah....

U nas stale snezi uz je tolko snehuuuuuuuuuuuu mozeme sa ist gulovat.... 🙂

boldy
13. mar 2010

ahojky,

vsetkym oslavencom blahozelame... my sme mali vcera oslavu, fotka je pridana v marcovcatkach...
denkolc> ako spavate? stale je to rovnake? u nas dnes 4x hore, takze vcelku super 😖
baby, mala ma asi afty v puse, take male biele bodky, mate niektora s tym skusenost, co s tym?

renia
13. mar 2010

Boldy-miska mala afty raz,a potierala som jej to gazou-obvazom namocenym vo vode so sodou bikarbonou.som jej to tak suchla,a ono to slo pekne dole.ale miska to mala vnutri na pere,na druhy den sa jej to zasa objavilo,zas som potrela a zmizlo.nevie ako dlho to trvalo,tusim 2-3dni.

baskaj
13. mar 2010

no, my v noci zase asi 5x hore. od dnes idem zase spávať do obyvky... ale na obed už dáva dlhší spánok, cca 2,5 hodky, tak som rada, že si to konečne uložil 😵 jáj, tak je to dobre, že už spí len jedenkrát a dlhšie. a že už sa s níámdá

munu, renia, boldy - super video, fotky

nsoci - ja bumbleride rada, ale skôr tie novšie. ale myslím, že ste to super vyrešili. potom odfoť aj "in use"...

egy - chápem, že ti je to s mliečkom ľúto. ale neprepadaj zbytočnej sebaľútosti - povedz si - čo keby mi mliečko odišlo už po pár týždňoch? po 3och mesiacoch? po polroku? aj kojenie doteraz bolo úspech, tak sa už nad to konečne povznes!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre