Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

drozdik78
20. okt 2009

iron kedy strihas malu ked ti spi 🙂 ?

drozdik78
20. okt 2009

lenk skus cukinu 🙂

lenka138
20. okt 2009

hej ved cukinu mu idem variť dnes na obed, len sa mi to predsa zužuje, ked vyradím 2 druhy zeleninky.

atemi
20. okt 2009

Ahojte zienky,
Lenka, nas maly asi tiez moc nemusi brokolicu. Cez vikend sa z nej straaaasne povracal, ale straaaasne. Tri take sable hodil, ze to ani ja nemam taky obsah zaludka. CHudatko, som bola z toho dost paf.
Aleeeee, co to tu citam? Kuci uz caka druhe baboooooo?????? Tak to gratulujem a prajem vsetko najsamlepsie! Drzte sa!
No a sme hore.... tak to by bolo vsetko z mojho prispevku do diskusie, ahojte zase o par dni 😀

drozdik78
20. okt 2009

lenk a este mozes zelenu fazulku alebo tekvice 🙂

potulka
20. okt 2009

lenka, u nas je repertoar takyto: mrkva, zemiak, cukina, tekvica, cvikla, spenat, hrasok, masko, vajko a skusala som aj pohanku a ryzu. ryza nula bodov. 🙄
neviete, co s tym baklazanom? raz tu niekto hodil taky uzitocny link...

lenka138
20. okt 2009

kuci ešte som ti chcela napísať, že aby si sa s výberom kočíku veľmi neunáhlila, lebo o 9 mesiacov bude Tomáško úplne iný, určite ti nebude chcieť toľko ležkať v kočíku. A aj ked teraz absolvuješ 2-3 hodinové prechádzky, tak potom možno budeš musieť byť iba niekde na jednom mieste na nejakom detskom ihrisku, lebo sestra má 16 mesačnú slečnu a tú teda veľmi v kočíku neudrží. Chvíľku sa povozí, ale potom musia zakotviť pri nejakých preliezkach a prechádzke je koniec, takže možno by ti ozaj aj stačil len taký kde by Tomáško sedel 😉

matja
20. okt 2009

potulka: http://www.alinka.sk/c/baklazan-v-strave-babati...

lenka - cuketa, tekvica, baklažán, cvikla, kúpené špenátové príkrmy, ak máš možnosť kúpiť aj fenikel, obmieňaj ryžu, pohánku, zemiak, vlastne pomaly budeš môcť cestoviny, ja chcem skúsiť už aj červenú šošovicu

lenka138
20. okt 2009

baklažán neviem, a ryžu sme už mali, ale nie samotnú, spolu s mrkvičkou, takže spapal pekne

matja
20. okt 2009

píšem pomaly... 😀

lenka138
20. okt 2009

dakujem vám, musím narobiť väčšie zásoby tých tekvicových vecí, cukina má u nás veľký úspech a ako vidím, tak vy brokolicu a karfiol ani nedávate

matja
20. okt 2009

Mala som ísť s Paťkom na plávanie, ale som chorá, tak som požiadala jeho krstnú, nech s ním ide ona. Bože, snáď to zvládnu obaja a neutopia sa 🙂

matja
20. okt 2009

Paťkovi chutí aj kombinácia cuketa/kaleráb

matja
20. okt 2009

lenka, dávam aj brokolicu a karfiol, malému veľmi chutia. Cez víkend mal jeden deň karfiol s morč. mäskom a cestovinou, druhý deň karfiolovú polievku so žĺtkom, MM a cestovinou. Teraz cez víkend mi jedol najukážkovitejšie (aké slovo 😀)

kucina1
20. okt 2009

lenka hej ved to budeme kupovat az ked uvidime aky tomasko vobec bude, navyse bude chciet asi viac chodit ako spinkat. von s nim nechodievam aby si pospinkal ale aby pozeral na svet. tak bude asi naozaj stacit len sedacka. ale uvidime casom

baklazan som robila len so zemiakom
tomas dnes bude mat but polievku, alebo cukinu alebo hraskovu polievku a mozno fazulovu, este neviem co sa mi bude chciet 🙂 ja budem mat but vyprazane sampiony alebo paradajkovu polievku. bo neviem ci a mi bude chciet tie sampiony vyprazat su strasne malicke

matja
20. okt 2009

u nás v Bille majú konečne lepší výber bio ovocia a zeleniny. Lebo v Tescu majú večne prázdne regále 😠

matja
20. okt 2009

baby, vy už hrášok a fazuľu normálne dávate? Paťko mal raz hrášok zamiešaný v kúpenom príkrme, ináč som mu ešte nedala. Najskôr skúsim asi tú červenú šošovicu.
A ako je to s tým olejom? Raz som sa už pýtala, či je to OK, keď dávam pol lyžičky oliv. oleja do už uvareného obeda. Lebo vy ste písali, že ho dávate do vody, keď obed varíte. Ale ja pripravujem v parnom hrnci, tak tam nemám kde dať. A pol lyžičky je tiež v poriadku?

lenka138
20. okt 2009

matja v bille majú bio ovocie a zeleninu? tam som už dávno nebola

lenka138
20. okt 2009

ja vždy na ten olej zabúdam 😖 , musím sa polepšiť

no musím ísť, lebo drobec je už veľmi divoký

matja
20. okt 2009

lenka, to len toť nedávno začali u nás predávať. A olej tiež často zabúdam, ale snažím sa 🙂

potulka
20. okt 2009

matja, dakujem. 🙂
ja davam olej az do hotoveho jedla. ak samozrejme nezabudnem. 😀
hrasok len tak symbolicky na spestrenie. v bylinkovej knizke pisu, ze sa ma davat tolko, kolko sa zmesti do dlane stravnika. vraj vtedy nenafukne.
a ake bio maju v bille? normalne tam nenakupujeme, ale nieco by bodlo.

iron
20. okt 2009

drozdik...malu mi chodi strihat kamoska, ona je kadernicka...takze je to rychle..No mala minule zacala tak revat...:Ale uz ju nejdem dat strihat,...tesim na copiky...len ofinku.
Ja sa tym detom nevidim co sa tyka zeleniny. Ja nie som ziaden vegetarian,..takze u mna zelenina 0 bodov. Teraz ju kupujem len kvoli malej inak by som ani ja nejedla...

kucina1
20. okt 2009

ja som sa teraz tak nappratala este by som zjedla 2x to iste. dva krajce chleba zapecene v trube so syrom a k tomu prazenicu s hribami mnami mnam xixi
tomas ma uvareny zemiak a cukinu a vajce na tvrdo, bude mat omacku 🙂
teraz zaspal tak som sa kludne napapkala

kucina1
20. okt 2009

no a este si prave otvaram balik polomacanych susienok k cajiku

egyptanka
20. okt 2009

Dobry den ...

kucina1
20. okt 2009

egy dobry den aj vam

egyptanka
20. okt 2009
mona1111
20. okt 2009

bre ranko

tak my mame hrozostrasne zaspavanie s castym budenim v noci.... vcera zaspal okolo pol dvanastej a to spat nechcel robil zbojstva, potom uz to preslo do mrncania..... zobudil sa o druhej, o stvrtej, piatej. o pol siedmej.okolo deviatej a potom este do pol jedenastej spal.......

egyptanka
20. okt 2009

Citam ze som vam vcera chybala ... ale my sme zaviedli na vzor Vladky den bez webu... a tak sme vcera mastili do jednej v noci karty. 🙂

baskaj
20. okt 2009

iron, už ti niekto odpísal, koľko je plná dávka jedla pre dieťa? bo aj mňa to zaujíma. som v tom sumári od nsoci včra našla, že mlieko už nedávame zapiť, keď zje dieťa plnú dávku 150-200g. tak asi tak?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre