Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

nsoci
26. okt 2009

Cheche kde beriete tie pidi vahy? 😀
Podte k nam vahovym teenagerom 🙂

Zakladam novy Rambo Teen klub - clenovia - zatial: Martinko a Matko a kazdy kto prekroci 10 kilo 😉

iron
26. okt 2009

nsoci...daj este vekovy limit...lebo my tiez budeme mat 10 kg, ked budeme mat 2 rocky.... 😀

lenka138
26. okt 2009

iron ja zapíjam hádam všetko, bez vody by som neprežila, denne vypijem minimálne 2 litre a to sa nenútim, chutí mi a iba čistá voda z vodovodu

malému dám tak 15-20 minút po obede a dávam mu z pohárika a jemu to chutí. On sa pri tom baví a rehoce a aj pije a sem-tam potiahne aj cez cumel

lenka138
26. okt 2009

ozaj už ste rozmýšľali nad tým ako budete nakupovať vianočné darčeky a behať po obchodoch preplnených ľudmi s týmito drobcami. Ja si to neviem celkom predstaviť, pre istotu by som už mala začať nakupovať teraz

iron
26. okt 2009

lenka...internet to isti...ja uz mam pokupene vsetko....este drahemu, ale to viem co...to navstivi jedna navsteva CD obchode.....

kucina1
26. okt 2009

ahojte tak sme doma 😀

kucina1
26. okt 2009

spravy su dobre, bola som taka nervozna a mala som strach a mam uplne vsetko v poriadku
si predstavte, ze cistu ziadnu nemam, a je to iba taka daco co musi byt, aby vyzivovala zatial ten gestacny vacok a tvorbu placenty. tato vec ma taku velkost ako ma mat. a mam zatial iba gestacny vacok tiez v takej velkosti ako ma byt v tomto mojom 5 tyzdni a 3 dnoch. tak som spokojna. vsetko je v maternici, tak nic mimomaternicove nehrozi. som si velmi vydychla

na gyndu mam prist o 2-3 tyzdne. podla doktorky bude vsetko v poriadku a dieta by sa v pohode dalo donosit aj v mojom pripade (6 mesiacov po cisarskom) no este je to skoro na meranie tej jazvy.

tehotensku knizku mi daju na dalsej poradni alebo potom este dalsej. no uz je vypisana v mojej zlozke xixi

no a teraz sme dosli od kamosky a dostali sme 3 parov capaciek a pozicane choditko, maly sa v nom velmi vytesuje. ideme uz kupat a nieco si dam jest, lebo som zjedla na obed iba jednu horalku. a nevypila som vlastne dnes nic okrem 3dc multivitaminoveho dzusiku 😒

kucina1
26. okt 2009

nsoci gyndu mam v petrzke na zaporozskej

a dakujem vam vsetkym za podporu, pozitivne spravy a drzanie palcov

bola by som doobeda este nieco pisala, ale tomasko sa hral s kablami a nieco pokazil a odpojil ma od internetu

potom som sa okolo 9.00 rano zbalila a isla na prechadzku s kamaratkou, prisli sme az okolo jednej. tomas mi od 9.00 do 12.30 spal. nechapala som xixi

tak sme mali nakoniec vyborny den

lenka138
26. okt 2009

kuci super, gratulujem, teším sa s tebou
a hlavne teda, šup-šup sa najesť, aby si mala dostatok energie 😉

nsoci
26. okt 2009

Kuci super. Ty mas Holecovu? Ci jak sa to volala...
Iron no, vekovy limit dam podla najstarsieho Marcovciatka... teda 9 mesiacov.

Dnes som bola aj ja na gynde... s malym. A tipli mu 18 mesiacov 😅 😕 Lekari! Ze co este robi v kociku 😀

iron
26. okt 2009

Kuci no super.....vytesujeme sa spolu....

kucina1
26. okt 2009

nsoci nie ta moja sa vola vanickova a jej dcera felnerova ci tak nejak (ta jej dcera mi robila dnes utz)

yamahafazer
26. okt 2009

ahojte 🙂
kuci gratulujem super drzim palce nech cele tehu prebieha bez problemov 😉 😵

moja dneska ako plakala povedala mama 😵 vzdy povedala len ma a teraz raz povedala mama 😀 a uz sa plazi ako divak najlepsie je ked vidi ovladanie,mobil alebo take veci co nemoze a to ide rit hore a uz ide a naucila sa otvarat sufliky len otvara a zatvara neviem kde na to prisla nikto jej to neukazoval.Biedne spi cez den len hod a pol to je vsetko a ako sa prehadzovali hod tak sme od 4 hore a vecer by uz skoro spala snazim sa ju dat do starych kolaji.

ja co som moju doma vazila tak mala 8900g 🙂 ideme az 19 do poradne tak budem vediet lepsie je to kus baby na to,ze nema este ani 7 mes 😀

egy uprimnu sustrast ☹ amalinka sa krasne rozpapala 😉

dneska je strasne hnusno vonku a nizky tlak no hruza dobre idem ja spta tak sa majte 😵

taella
26. okt 2009

kucina super správy 😉
a myslím si , že už si môžeš zmeniť pas 🤐

iron
26. okt 2009

yamaha...ty kokso, to jwe teada riadna baba 😀 . Aspon v tom rambo klube nebudu len chlapci..

kucina1
26. okt 2009

tak si ten pas idem zmenit 🙂

kucina1
26. okt 2009

hotovo 😎

lenka138
26. okt 2009

jeeej kuci, to je super 🙂 🙂 🙂

lenka138
26. okt 2009

náš drobec mal teraz večer konečne náznaky plazenia. Položil hlavu, zdvihol riť a o kúsok sa posunul vpred 😀 , takto to zopakoval niekoľkokrát a podarilo sa mu pohnúť o kúsok dopredu 😵

baskaj
26. okt 2009

kuci - tak super! 🙂

tak som bola v tom lidli pozrieť kombinézy a mali už len malé čísla ☹ . vyzerali veľmi fajn, výplň bavlna, odopínacia kapucňa, rukavice a papučky. ale mne išlo hlavne o to, aby to nebola umelina. tak muž obehol ďalšie 2 lidle, čo máme v meste a nič. všade po nich len taký fukot bol. som very very smutná!

baby, ja som taká unavená! damián si stále vyžaduje spoločnosť, sám sa pobaví len chvílku. už z neho nevládzem. zase sa v noci budieva aj 5x. a posledné dni keď sa mu niečo nepáči, tak strášne silno vreští. ako zmyslov zbavený. dnes zjedol len 1/2 dávky. som vycicaná a nevyspatá...

mgk111
26. okt 2009

kcina - aj ja gratulujem 🙂 no vidis, som hovorila, ze to bude ok 🙂 zelam krasne tehulkove obdobie bez problemov...

dnes som skusala plastenku na kociku ale kubko v tom case spal, takze neviem ci sa prestal bat alebo nie... zajtra ideme na kontrolou k nasej dr aj na krcno-usno nosne, este trochu soplikujem, tak dufam, ze to bude ok... mala by som ist zehlit a chystat veci ale taaak sa mi nechce ☹

bru noc

mgk111
26. okt 2009

baskaj - nieco mi to pripomina hlavne to nevyspata 🙂

lubi22
26. okt 2009

Kuci, super, som rada, nic ine som ani neocakavala 😉 A neboj, vsetko bude bez problemov a dockate sa krasneho druheho babulka 😵

No Filipko este na Rambo teen klub nema, vcera sme ho vazili ma 9 500 g, no a velmi uz nepribera, takze obavam sa, ze za mesiac sa tam nedostaneme 😅 😀

Baska nema Ta kto vystriedat? Ved mas rodinu na blizku, mozu pomoct aspon cez den a Ty si oddychnes 😉

Yamaha, Evka je super kocka, dobre miery 😉

Lenka ked Ti maly chce pit, tak je to v pohode. Ale ak deticky nechcu, netreba ich nutit. Nas Filipko tiez nepije po obede a ani cez den nic. Kojime sa 3-4x.

lenk30
26. okt 2009

kuci, dnes som net zapla len kôli tebe. tak teším, že všetko v porádku. pekne sa držkaj a nech sa vačok s Lucinkou pekne uhniezďuje 🙂

Malý mi síce spí, ale každých 20 minút mrnčí, tak tu len pobehujem s cickami hore dolu. Kokso čo ho idem fakt odstaviť, ked som bola chorá a vyzeralo to že koniec, tak mi to bolo ľúto, ale tooooottttttttooooooooo. Myslíte, že je to cuckaním - a mgkin Jakubko je na UM a tiež vystrája v noci, tak je to kojením, či čo?

matja
26. okt 2009

kuci, tak teraz, keď to máš potvrdené, ti gratulujem ešte raz a prajem krásne a bezproblémové tehotenstvo. Super, teším sa s tebou. A odteraz sa s nami musíš deliť o všetky detaily tehotenstva 😀

my s manželom stále riešime Silvestra a nič nás nenapadá. Asi ostaneme doma, budeme hrať Scrabble (manželov nápad, scrabble nemáme 😀) a možno počúvať popri tom rádio

mgk111
26. okt 2009

lenka - jakubko sa stale budi dvakrat hoci papa uz len UM... a nejdu vam zubky leni?

munu
26. okt 2009

Nsoci, moj Matko je akuratny na svoju vysku, takze som rada, ze ma taku vahu, aku ma.. a ide presne podla tabuliek s vahou (co je teda ozaj zaujimave).. ale je pravda, ze je strasne neposedny.. ked si zaumieni,ze teraz bude lozit a lozit, tak bude lozit a nic ho nezastavi 😀 ale pustam mu aj rozpravocky kreslene v telke.. miluje ich.. to ho len posadim do kresielka (toho hupacieho) a pozera rozpravky.. 😀 chvilami ani nedycha, ako napinavo ich pozera a niekedy sa zasmeje, ked sa mu tam nieco zapaci 🙂 je sladky.. paci sa mi taky, aky je 😀

ozaj a zacina si vydupavat svoje, co chce.. aj vasi drobci to robia? ak mu nieco vezmem, co nemoze mat a chce to velmi, tak zakrici tak nervozne.. je to strasne smiesne.. no uvidime, ci mi to bude smiesne aj neskor, ked povyrastie a bude z neho huncut 😀 🤐

asandys
26. okt 2009

Dnes bol Adamko u babky, a preplakal skoro cely den, aj zo sna plackal. A mama mi hovori, ze ho asi boli brusko, bo este nekakal. Ale mne sa enzdalo, bo nepritahoval nozky ku sebe, dala som mu palec do pusy a on ta ma novy druhy zubocek. Vcera vecer este nebolo nic citit, cez noc a za dnes uz je tam 😀
Maly dnes vylepsoval techniku kukania cez balkonove okno na dvoch nohach, demolovanie zaluzii, a rozbehy v choditku. Popritom vsetko daval do pusy, valal sa po psikovi, a trenoval aj revanie. No dnes mal akcny den 🙂

Kuci este raz uprimne blahozela, a zelam stastne a zdrave tehulkovanie. Myslim, ze tu sme same tvoje fanynky, a tesime sa na Lucku 😵

yamaha, super vaha Evicky 😵 😵

alline
26. okt 2009

Kucina, dnes som si zapla net, len kvoli tomu ako dopadnes, vela nepisem, ale citam si co tu pisete, obcas sa zasmejem, obcas nieco noveho naucim :o) Takze Kuci gratulujem a nech vsetko dopadne dobre :o))) Inak ked si bola tehotna a teda aj ja tak si mi neviem v com, ale v niecom pomohla cez IP takze preto som bola zvedava ci je vsetko ok. 🙂

taella
26. okt 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

konečne som sa dokopala a dala aj tu nejaké foto pre nečlenky FB 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre