Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

mgk111
31. okt 2009

ake su tie deti rozne... kubko zvycajne uz davno drichme a tereaz ho nosi babka na rukach a obzera sa, mlaska - uz je najedeny... tak neviem kedy pojde buvat...

kucina - oddychuj kym sa da 🙂 a tomaska si preco nemohla kojit, nechcel alebo si nemala mliecko?

egy - hadam bude dobre buvat v noci...

egyptanka
31. okt 2009

mgk, xixi ... teraz ked som narazila na tu bielu bodku v ustach asi nie. O 22.00 bude hore ako na koni.

egyptanka
31. okt 2009

a asi som odhalila oblubene jedlo ... spenat so zemiakmi a tekvica+mrkva+fenykel

ipka
31. okt 2009

ahojte, mohla by som sa k vam pridat....mam tiez marcove dietatko a prave dnes ma 7 mesiacov...je to super poradit a porovnat sa s niekym s detickami v tom istom veku 😵

kucina1
31. okt 2009

mgk preto, ze som nemala ziadne mlieko, od porodnice hned dokrmovany, umeleho bolo ovela viac ako materskeho a od 7 tyzdna definitivne odstaveny
robim si veceru 🙂 3 maslove chleby, tvrdy syr a vajce na tvrdo

ja tuzim po tom, aby sa tomasko zobudil zajtra rano najskor o siedmej a uplne najlepsie o deviatej xixi, to sa asi ale nestane

pasoa
31. okt 2009

ipka, vitaj medzi nami. kde si bola doteraz? 🙂

egyptanka
31. okt 2009

ipka, vitaj medzi nami a zarad sa. Potesime sa kazdej novej marcovke. A gratulujem k 7 vymesaciu.

kucina1
31. okt 2009

ipka vitaj a vsetko naj k adamkovmu 7 mesiacu 🙂

matja
31. okt 2009

táák, my už máme nedeľný obed uvarený 🙂 kuracie mäsko na curry s banánom a ananásom 🙂

Chcela som upiecť aj koláčik, ale manžel ma presvedčil, že už nie, aby sme si už oddýchli. Aj tak sú veci z mixéra v umývačke, tak som ju zapla a koláčik upečiem zajtra.

egyptanka
31. okt 2009

Chcela som sa spytat, uz ste strihali nechty na nohach?

pasoa
31. okt 2009

egy, niekoľkokrát

kucina1
31. okt 2009

egy ja striham kazdy tyzden

egyptanka
31. okt 2009

pasoa, ja zatial ani raz. Ale kukala som, nezarastaju jej, neprecnievaju, jedine na palcoch ich ma vacsie a to vzdy odkusnem zubami, vlozim palec do ust a kusnem. Ale to tak raz za mesiac. Ja mam pocit ako keby jej na nohach nerastli, zato na rukach striham kazdy treti den.

egyptanka
31. okt 2009

ktovie ako sa zabyvala nsoci v novom.

kucina1
31. okt 2009

na nsoci so zvedava aj ja 🙂

egy ze zubami 😀 tomasovi precnievaju a potom sa zatacaju von tak striham 🙂 na rukach asi 2x do tyzdna

egyptanka
31. okt 2009

kucina noznickami mam strach, lebo sa hybe. takto mam istotu, ze s nohou nepohne.

kucina1
31. okt 2009

ja som si uz nasla system 🙂 aj u nas sa velmi krpaty hybe, ale onn uz pri vsetkom uteka xixi

pasoa
31. okt 2009

no,nechcem machrovať, lebo to nie je nič príjemné a neprajem to žiadnemu vášmu dieťatku ani vám, ale keby ste cvičili vojtovku, tak by ste vedeli pridržať ruky, nohy, hlavu lakťami, bokmi, kolenami, a vôbec celým telom... 😀

mgk111
31. okt 2009

ipka - vitaj 🙂 najlepsie je ked si mozeme vymenit nazory a "porovnat" deticky, poslintat nad tym ked niektore buvaju cele noci a podobne 🙂

kucina - tak drzim palce pri lucinke nech ma MM a ked nie vidis, ze je to ok - podla tomaska :_)

egy - my strihame tak raz za tyzden-dva a musim lebo by mu zarastali do prstekov, noznickami zatocenymi striham tak, ze pri kolienku manzel drzi nozicku a ja rychlo striham... boze tolko zdrobnelin v jednej vete 🙂

mgk111
31. okt 2009

pasoa - bokmi a rukami a kolenami zvladame a nastastie aj bez vojtovky 🙂

egyptanka
31. okt 2009

pasoa, tak to ti nezavidim.
ja zasa ked uspavam malu na svojom bruchu tak ju musim troska "spacifikovat" drzat jej zadok aby sa nedvihala, hlavu, do toho rytmicke kolisanie a hladkanie oci, aby ich zavrela. Do toho ona sa snazi vyprostit a dat sa na styri a to ju unavuje a je jedovita, lebo by aj spala, aj sa hrala. Niekedy si vravim, ze by sa mi zislo o par ruk viac.

ipka
31. okt 2009

no dakujem za mile privitanie....u vas to riadne vrie, ja sem este neprispievam velmi dlho, lebo som este koncom augusta statnicovala a od septembra zehlila odlozene pradlo 😝 vidim ze prave preberate nechtiky, my strihame na rukach 2 krat tyzdenne a na nohach som zatial asi 3 krat, len na palcoch castejsie 😅

pasoa
31. okt 2009

egy, ešte tak zo dva páry, čo? aj mne niekedy, hlavne pri obliekaní 😀
na dnes to tu balím. papa

egyptanka
31. okt 2009

pasoa, obliekanie hotovy boj ... ale vzdy zvitazim ja alebo manzel.

mgk111
31. okt 2009

egy - to aj u nas je obliekanie boj, ale nastastie boj pri obliekani pyzamka trosku ustal a da sa zabavit niecim inym 🙂 ale ked ideme von a hlavne cosi navliect cez hlavu - ojojoooj

egyptanka
31. okt 2009

Ja som dnes malu prvy krat nasackovala do overalu. Vyzerala vskutku chutne.

egyptanka
31. okt 2009

ipka, nechces prist pozehlit aj ku mne?

ipka
31. okt 2009

mgk a to tu aj take babatko je co uz prespi celu noc...no moj maly spi kazdu noc inak...ale ked bol malinky tak spaval lepsie, najnovsie chodi spat o pol osme, s prsom v puse niekedy sa zobudi okolo jedenastej a niekedy nie a potom spi asi do piatej alebo pol siestej...

egyptanka
31. okt 2009

ipka, zavidim. Moja sa budi kazde dve hodiny. A su tu aj babatka co spia celu noc. Nasa medzi ne nepatri.
Tak o 10 minut to zavriem a pojdem sa venovat manzelovi, nikdy neviem co bude zajtra tak aby som si nieco nevycitala. Zacinam menit hodnoty a priority.

mgk111
31. okt 2009

ipka veru hej, aj kucinin tomasko napriklad 🙂 a taelline dvojicky... my sa budime v noci dvakrat a velakrat si ten druhy raz mysli ze je rano a chce sa hrat :-/ a to ti celkom pekne spava ked tak citam 🙂 a zubky uz mate? som si nevsimla.... a co studujes ked pises ze si statnicovala?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre