Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

egyptanka
3. nov 2009

Ja som kupia Calgel a mam pocit, ze nezabera. ☹

egyptanka
3. nov 2009

A neznasam tie biele padajuce stetky ... 😠 😠

iron
3. nov 2009

egy...calgel nezaberal ani nam...je to slabota

potulka
3. nov 2009

ahojte
aktualne miery: 9530 g, 75 cm. vsetko je v poriadku, krasny velky chlap. preistotu mame prist na odber krvi. spomenula som totiz doktorke, ze sa mi zda, ze odkedy matej papa maso, inak mu smrdi cikanica a ona si to dala do suvisu s mojou artritidou. tak ho chce radsej vysetrit, ci sa aj unho nieco nespusta. dufam, ze nie. 😔

kucina1
3. nov 2009

konecne teplotka klesla a drobec napapany zalomil v kociku

denkolc
3. nov 2009

Nazdarte bambulky...tak, my sme dnes druhy den v praci..to je ale zivot..hahaha...

Potulka, super miery....Egy, musime to nejako prezit, ale fakt sa dost zle jazdilo rano.uff...

egyptanka
3. nov 2009

Denka, ty uz pracujes? A kde je Tanicka?
Zjedla 175g brokolice so zemiakom a kalerabom ... este by si aj mozno dala, ale uz som nemala spravene ☹

Take pocasie, zeby ani psa nevyhnalo von.

iron, ja jej to namazem a ona to zacne prehltat.

jeeee musim sa pozriet kedy mame ist na poradnu ...

denkolc
3. nov 2009

Peti, pracujem...ale aj s malou....tá je v kočíku a spí, lebo to žblnkotanie akvárií ju nejako ukľudňuje... 😀
Manžel išiel na služobku a tak tu robím poriadky v papieroch a strážim obchod, lebo len jeden predavač je tam...ale aspoň dáka fajná zmena, jak doma sedieť...uau....a dnes má Jano narodeniny, mala by som mu dačo kúpiť...uff...

A jaký krém to mám dávať??

egyptanka
3. nov 2009

Denka, kup mu (sebe) ... nejake sexy pradielko a spoj prijemne s uzitocnym. ... 🙂

matja
3. nov 2009

aj my sme dnes mali lepsiu noc, Patrik bol hore iba dvakrat.

Na poradnu ideme buduci tyzden, joj, sa tesim, co noveho, kolko Patko vazi a tak. Ja som sa vzdy tesila na poradne, aj ked som bola tehu.

Dnes doobeda som citala tu na konikovi o vitarianstve. Fuha, to je iny extrem... Jest iba a vylucne surovu stravu, ziadna tepelne upravena strava nie je pripustna. Ja nezvyknem odsudzovat ludi a snazim sa pochopit aj tuto filozofiu, ale nejde to 😀

egyptanka
3. nov 2009

matja, fuuuuj ... este tatarak by som vedela pochopit. Ale nikdy si nedat reznik, alebo kolacik ... to uz je fakt extrem.

egyptanka
3. nov 2009

Nas dnesny obed s muzom ... polievka s pecenovymi knedlickami zo sacku a domace pirohy.

egyptanka
3. nov 2009

idem uspavat ... pridem

drozdik78
3. nov 2009

egy opraz si predtym trosku mrkvu, zeler ab mala krajsiu farbu a chut a potom sup polievku je to uplne ine a chutnejsie 🙂

kucina1
3. nov 2009

ja som uspala na 10 minut a potom pol hodinovy rev a takto to je dokola 😠
chuda male tak srdcervuco place, chodim s nim po byte, nic nepomaha, len placka a placka, ja k nemu slzy coskoro asi pridam

kucina1
3. nov 2009

a zistila som, ze musim presne kazde dve hodiny nieco zjest a potom mi nie je vobec zle, ale ked si nedam nic tak hned mi ostane zle. dnes som zjedla uz 6 chlebov s maslom a lsosom, nic ine 😀 tak neviem co si dam o dalsie dve hodiny bo mam uz len 4 krajce chleba v mraznicke a uz mam z toho lososa vystipane usta. podotykam, ze doma nemam nic co by som si do ust chcela vlozit xixi. strasnu chut mam na kiwi momentalne, ale to sa za hodinu urcite zmeni

egyptanka
3. nov 2009

dieta druhykrat uspane, rodicia najedeni ... a co teraz?

egyptanka
3. nov 2009

kuci, este stale ma teplotku?

kucina1
3. nov 2009

egy dojdi ku mne uspavat a utisovat

kucina1
3. nov 2009

posledne ked som mu pred 2 hodinami merala tak ju uz nemal, ale zda sa mi, ze ju ma zase

egyptanka
3. nov 2009

kuci, rada ale cakam na mamu so segrou a ideme na cintorin

egyptanka
3. nov 2009

kuci, a co tak ho okupat??? ... malu voda vzdy ukludni.

kucina1
3. nov 2009

37,3 idem mu dat dnes druhu davku nurofenu, sak to je strasne ze tak place chuda moje

kucina1
3. nov 2009

ani tie veci co ma najradsej ho neukludnuju

kucina1
3. nov 2009

aj ja chcem aby niekto dosiel na navstevu uz konecne k nam

egyptanka
3. nov 2009

kuci, ze dalsie stretko u teba??? 😉

kucina1
3. nov 2009

anoooooo

egyptanka
3. nov 2009

nooo a dve stretavky uz vyriesene ... u teba, potom Denka tu spitla ze u nich v Bieli je kooopec miesta. Nsoci urcite nema tiez komplet vybalene tak sa aj tam pomestime ... ze ake zurky my spachame 🙂

Potulkaaaaaa!!!

kucina1
3. nov 2009

parada ale ja mozem dojst ku kazdemu velmi skoro okolo siedmej rana do vecera xixi takze budu to celodenne zurky

ajka82
3. nov 2009

mgk, boli sme plavat...mala vyzerala jak snehuliak naobliekana v manduce, aby mi neprechladla, este aj v bunde bola zapnuta 😀
pozerala dnes na ten sneh, jak keby to prvy krat videla, chcela chytat vlocky na jazyk 😀 az ju to unavilo a zaspala aj cestou tam aj cestou domov...
na plavani super, mala sa potapala, plavala chvilu s rukavikmi, smykala sa na smykalke do bazena a aj z kraja bazenika "skakala" do vody 😵

denka, dnes som vam doniesla do obchodu hryzatko okolo jedenastej...kedze strazis obchod akoze si tam nebola?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre