Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

ajka82
7. nov 2009

tak po velmi dlhom case sme mali skvelu noc...zaspala o jednej, a o druhej a stvrtej ju tatinko nosil, lebo stala v postielke... a kusok pred siedmou uz bola hore...
hôavne ze mato si chcel oddychnut a preto nesiel hrat do meduzy...povedal, ze tam ist mohol keby vedel... 🙄

mgk111
7. nov 2009

lenka - dodatocne filipkovi vsetko naj k vymesaciu 🙂

pasoa - tiez zelame vsetko naj 🙂

lubi - drzim palce pri prednasani 🙂

kuci - no majo by sa mal trosku vyhecovat a pomoct ti nie ho dt do choditka... marek je taky, ze sa tazko budi a na plac sa budil malinko, skratka ho nepocul, ale zase ked som unavena, alebo mi je zle tak proste povie, ze pockaj, idem si oplachnut tvar a potom uz funguje ci je 5hodin alebo 8... a keby si strcila hlavu do okna, nadychala sa cerstveho vzduchu to nepomaha? ... boze fakt ta obdivuje, ja by som to nezvladla...

my sme mali vcera dobry a blby den -oslavovali sme svagrove narodky (moje az v nedelu) a kubko nechcel papat - rano mal jogurt a potom az o jednej nasilu 60ml mlieka ☹ a potom uz nic ine nechcel az navecer mlieko - tak dufam, ze dnes sa to polepsi... rano dal asi 110ml mlieka... uvidime ake bude pokracovanie...
hlasim treti den po sebe len jedno zobudenie v noci o tretej a potom spanok cca do siestej - to je pohodicka, len dufam, ze to nezakriknem a nezmeni sa to este aspon chvilocku 🙂 takto s ami to veru paci 🙂 a potom kubko este zalomi tak po dvoch hodkach co je hore, ako aj teraz... ale uz vstal aj manzel 🙂

no idem sa venovat zvysku rodine, urobit kubkovi obed a taaak 🙂

mgk111
7. nov 2009

ajka - a teraz si predstav ze to tak mas stale 🙂

ajka82
7. nov 2009

mgk... no ani nechcem predstavit...raz za mesiac staci 🤐

ajka82
7. nov 2009

teraz je umrncana jak slak 🙄 😒
bude muset este pospat chvilu

ajka82
7. nov 2009

matja k tomu "ujovi" eulerovi...hod si do excelu =EXP(1) ...to ta funkcia co som vecer pisala...ked das ine cislo ako1 tak ti ho na tolku umocni...

matja
7. nov 2009

super Ajka, si mi pomohla, ďakujem pekne 🙂

iron
7. nov 2009

bre ranko...moj anjelik este spinka s ocinkom, teplota je zase, takze vcera sa nam podarila len zrazit..

zuzic1
7. nov 2009

Ahojte baby....uz 2 noci nespim, mala som navstevu(kamosku) a ta sa ma pytala, ci krpcovi stahujem pri kupani predkozku, ze ona to svojmu 3 mesacnemu robi od narodenia, ze ma nechce strasit, ale jej svagrina ma syna a tiez mu to nerobila a v 1 roku mu to nasilne pretiahol urolog a ze tyzden jacal od bolesti ani cikat nechcel....my sme k urologovi objednani na 14.12....doktorka mu kukla, ze mu to nejde, tak, ze nech mu to doktor uvolni...a uz 2 dni citam miliony clankov na tuto temu a vsade, ze nestahovat do 3 rokov a tak a hlavne ze vsetkym mamickam, ktore sli k urologovi, to nasilim pretiahli a uplne hororove prihody citam a revem jak debil, ja nechcem aby mu nieco take robili 😢 😢, neznesiem to...v utorok mame poradnu, tak spustim na nasu doktorku hromadu otazok...som sa s manzelom dohodla, ze toto si s nim vytrpi on, ak sa tomu nebude dat vyhnut...ja by som sa tam zlozila 😢 😢 😢, boze nechapem, ked nemame ziadne problemy naco takto musia maleho trapit...neviem ako to prezijem 😢.....ako ste na tom vy s pindurami??? robite to??? a hlavne, ci im to ide????????? PROSIM povzbudte ma niekto... 😢.......nechapem preco to ,,odbornici,, zakazuju robit a sami ,,odbornici,, to robia takymto drastickym sposobom....nechcem aby si tym drobcek musel prejst

zuzic1
7. nov 2009
egyptanka
7. nov 2009

😠 caute, otrasna noc ... sme sa stihli pohadat s muzom.

egyptanka
7. nov 2009

zuzic, ja mam dievcatko, ale vraj u chlapcov to treba jemne stiahnut a umyvat. Nie nasilu, ale pokial sa da, veliiice jemnucko. Mozno to pojde len par milimetrikov.

munu
7. nov 2009

Zuzic, nas Matko ma uz 8 mesiacikov a este som mu to nerobila.. no teda skusala som pocas kupania, ale bala som sa toho, tak som neskusala az dokedy to pojde... neviem ti poradit, ale tiez si ma teraz nastrasila.. no jedna dobra sprava mozno pre mna je, ze ja niesom na slovensku, ale v anglicku, tak tu to mozno nerobia chlapcekom, zeby im nasilne pretahovali.. neviem, ale musim to teda pozistovat.. tiez ma zaujima, co odpisu ostatne mamicky, ktore maju chlapcekov.. 😕

kucina1
7. nov 2009

yomasko si to stahuje sam 🙂 uplne drasticky to vyzera, ale vlastne to robi tak ze si to taha od tela, ale pretahovat to nejde, iba stahovat to ide

mgk111
7. nov 2009

zuzi a ostatne - mne radila svokra robit to hned od zaciatku, nie nasilu, ale jemne kym to ide a teraz mu to uz ide pomaly cele pretiahnut... vzdy pri kupani mu to stihnem kolko ide, nie az na "koniec" ale vidno, ze to s dobou ide stale viac a viac dole... a kamosku mam tiez, ktora sa ma pytala, ci sme uz boli u urologa- malemu to nerobila, nasilim urobil lekar a tiez maly jacal, nechcel sa nechat ani prebalit a teraz mi vravela, ze budu musiet ist znovu tam, ze jej je z toho zle... a bola prekvapena ked som povedala, co robim zakazdym - ze jej doktorka povedlaa, ze nema to robit... nasa pediatricka mu na kazdej poradni stiahne pipika (dokonca vyse ako som ja stahovala kym som to nevidela) ale tiez nie nasilim a povie spokojne, ze je vsetko fajn... vam lekarky pediatricky nic take nerobia?

mgk111
7. nov 2009

obedik zjedol krasne dnes, takze vcera to bol iba blby den... uz sme stihli s manzelikom aj velky nakup urobit kym babka strazila, teraz drobcek buva uz vyse hodiny 🙂 neskutocne 🙂 a okolo stvrtej asi pojdeme pre zakusky a domov... som trochu envyspata lebo som sla neskor, ved sme oslavovali trosku, ale da sa 🙂 asi idem dat kafco 🙂

nsoci - normalka zavidim ako ti papka matej hrozno, tomu mojmu to musime na kusticky dat, lebo inak sa s tym drhne. ale za to mu chuti ohromne 🙂

kucina1
7. nov 2009

mgk nasa lekarka tomasa bez plienky este nevidela

egyptanka
7. nov 2009

no dieta spi ... idem ranajkovat.
baby moze sa dieta prejest???

egyptanka
7. nov 2009

teraz som si uvedomila, ze ani si nepamatam kedy som s malou bola tak ozajstne vonku ... ze len kocikovat a nie vybavovat alebo ist k mamine. Ja ju po obede uspavam, doma v nasej posteli. Mam pocit, ze tym ze nie je velmi naobliekana, ma tam priestor tak sa lepsie vyspi. A ked sa zobudi tak sa stmieva a to uz von nejdeme. Tato zima ma ubija. Ja chcem letoooo, nech mozem ist o stvrtej vonku.

A ste ma nastvali vcera ... uz sem asi nepridem ... mam pocit, ze tu nezapadam, lebo vsetky ste tazke intelektualky. 😠

egyptanka
7. nov 2009

vrrrrr sused vrtal a mala sa zobudila s takymrevom. chuda a to chce spat.

mgk111
7. nov 2009

kucina - to vas aj vazia s plienkou? u nas sa kompletka vyzlecie, celeho ho prezrie vratane hrdielka a usiek, prehmatava brusko, vajka, pozrie pipika, skusa nozicky, rucicky, hlavicku omrkne, skratka asi komplet a potom ho supneme holateho na vahu...

egy - aj ja by som brala aby uz bola jar... tak chodim von predobedom alebo hned ponom aspon na dve hodky a okolo tretej sme uz doma... a teraz hnusno leje, takze dnes sa neda, ale vcerajsok bol krasny 🙂 a ako nezapadas? 🙂 ja som radsej ani nepisala, bo som nevedela co 😲 a ci sa moze dieta prejest neviem, viem len ze kubko vcera rano zjedol jogurt a potom nechcel nic...

egyptanka
7. nov 2009

mgk, no ja s budem musiet dokopat vstavat s malou a chodit s nou von okolo deviatej, aby si mohla Natalka pospat a ja poriesim nakupy. A na obed bude spat doma a ja si porobim v domacnosti.

mgk111
7. nov 2009

egy - kedysi som riesila domacnost (teda co sa dalo) vtedy ked kubko spal doobeda, teraz ak kubko spi alebo poobede navecer atak... treba sa skratka prispobit, lebo inak sa budeme trapit my aj deturence 🙂

no maly sa zobudil, ideme papat olovrant a potom domkofff prichystat sa na zajtrajsie oslavy 🙂

egyptanka
7. nov 2009

mgk, no u nas robim len udrziavacie prace a raz za taky mesiac sa zbalim a muz vygruntuje cely byt od podlah a z po strop. Som rada, ze niekedy zvladnem navarit. A odkedy som porodila tak som len raz piekla. A vy tu vypekate o dusu.

a nie ze sa zajtra opijes. 😀

Asandys, dnes testuje nove fialkove pradlo vecer ... zeby sme mali o par mesiacov druhe asandaciatko?? 😀

egyptanka
7. nov 2009

Natalka este spi ... fuuuha. Som zvedava co bude v noci.

mona1111
7. nov 2009

ahojte

ani vas necitam do zadu, ale co sa tyka predkozky, tak mi stahujeme od narodenia, lebo kamoska mi hovorila, ze jej znama to nerobila a ked mal maly rok rak musel na operaciu, lebo sa mu to nejako zrastlo....

robime to pri kupani, a tiez to robime len pokial sa da, nic nerobime na silu.....

pasoa
7. nov 2009

egy, že intelektuálky hahaaaa 😀 to že viem dobre po nemecky je skôr náhoda než nejaká sila intelektu. 😉

egy, mne tiež ide táto tma na nervy, o štrvtej tma ako v bunkri a dnes za počasie! 😖 včera nádhera, babie leto a dnes toto! aaaach..

matúško stále teplotkuje a je veeľmi nevrlý, iba vrčí a mrnká. doobeda mal 37,9° tak som mu dala nurofen, do hodiny mu teplota zmizla, ale umrnkaný ostal stále.
rozmýšľame s mužom, či ísť von či neísť... aspoň na chvíľku vyvetrať sa...

egy, a ja tiež robím len "udržiavacie" práce a raz za čas (ale spolu s mužom) vygruntujeme byt a potom ochkám, že keby to tak vydržalo aspoň pol roka... vydrži tak dva dni 😠

mona1111
7. nov 2009

oslavencom vsetko naj 😎

egyptanka
7. nov 2009

pasoa, no ze nemcina, anglictina,. chemia, fyzika, matika ... ja som skor na dejepis a zemepis. A nemam ziadnu vysku. Svine na prave si povedali, ze nie je dostatok miesta tak som sa na to potom vykaslala. Ale nikdy nie je neskoro nejaku externu vysku spravit.

Jooooj malej som spravila na olovrant kasu a dala zvysok vcerajsej hrusky a zjedla horko tazko 50g. Takze na kase nie sme. Prim hraje zelenina, potom ovocie. Ale tak som jej aspon pokrajala jablcko a dala do ruky a smirglovala si ho o ten jeden zub a sala stavu. Jooooj radost pozerat ako jej chutilo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre