Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

egyptanka
9. nov 2009

a co s tym celoslovenskym stretkom? alebo je prilis skoro to riesit??

ajka82
9. nov 2009

ja som bola za stretko aj tento rok...ale nic z toho... nam staci napisat termin a miesto 🙂

ajka82
9. nov 2009

mna ziadne take kompromisne miesto nenapada... 😅

potulka
9. nov 2009

nsoci 😀 😀 😀 sulame sa tu s muzom. 😀 😀 😀 vynikajuce.

ak nikto nenajde na celoslovenske stretko nic lepsie, znova davam do pozornosti www.penzionkunerad.sk. je to pri rajeckych tepliciach. velmi babyfriendly, sef ma trojrocne dvojicky, tak vie, o com je rodicovstvo.
ale aj pasoa spominala nejaku fajn chatu.

kajuska111
9. nov 2009

jej, to by bolo zaujimave, take stretko mamiciek z roznych kutov SR 😉

egyptanka
9. nov 2009

potulka, len aby pasoa neporiesila chatu bez elektriny a vody ... fuuu tak na taku by ste ma s dietatom nedostali ... my sme pohodlne baby.

egyptanka
9. nov 2009

ajka, ono by to nebolo zle ... ale ist niekam v zime? ved keby lialo a bol necas tak by skapal pes ... nie??

denkolc
9. nov 2009

Fotky sú skvelé! (ale prečo som tam za cicu, neviem... 😀 😀 😀 )

Za celoslovenské stretko som v každom prípade...aj tu raz bol prezentovaný ten fasa penzion, čo mal niektorej baby strýko, či ako to bolo....nepamätáte? Taký superský....hneď by som šla!!!

matja
9. nov 2009

tú chatu alebo penzión dávala do pozornosti Zuzic. Mne osobne by sa viac páčilo stretko na jar alebo v lete, to sa dá aj vonku posedieť. Zimu totiž moc nemusím... Aj detičky už budú behať, bude veselšie 😀

asandys
9. nov 2009

fotky supissssssssss, deticky aj mamicky nadherne a vesele🙂))

matja
9. nov 2009

a ozaj, aj ja sa pridavam k pochvale fotiek a komentarov... ako vzdy 😉

ajka82
9. nov 2009

egy to ked sa este pred letom rozmyslalo, ci by sa neurobilo stretko tento rok...ale podaktore boli proti, lebo vraj na to boli deti male a nic by si neuzili...ale ja mam pocit, ze si neuziju teraz, ked tie deti budu nahanat kade-tade

potulka
9. nov 2009

aj u nas nastali fotkove pokroky 🙂
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

iron
9. nov 2009

super fotky...no pojdeme to tam omrknut
potulka...ja hovienka po chlpacovi zbieram stale, lebo ked si predstavim ze moja bude po tom behat....no bohuzial okrem mna poznam na sidlisku este troch co to robia....no comment.

celoslovenske stretko by mohlo byt fajn....co tak niekedy na jar ako darcek nasim krpcekom k jednemu rociku. Poprosim potom vybrat nie prilis drahu zalezitost, myslim si ze to bude dost podstatne. Ja osobne nemam ale ziaden napad...ale mozeme googlit...casu dost.

egyptanka
9. nov 2009

muz uspava malu ... uz hodinu je hore a nie a nie zaspat a ani dojcenie nepomohlo ... a zase v starych kolajach, ze ani dojcenie ju neuspava. Tak ja uz fakt neviem. Som grogy.

potulka
9. nov 2009

egy, u nas uz druhy vecer tiez uspesne uspaval muz, ale tesim sa tomu, lebo to znamena, ze matej vie zaspat aj inak ako len na prse. 🙂

egyptanka
9. nov 2009

ajka, no ja by som si to stretko vobec neuzila keby bolo tak v lete, ved som mala malu furt na prse a dojcenie nam trvalo pol hodiny.
iron, nooo prve vyrocie by sa dalo ... ale marec je este chladny, taky april by bol super. 🙂

egyptanka
9. nov 2009

no idem si lahnut a druhy pokus s prsom ci ju to neuspi ... bru noc

nsoci
10. nov 2009

bre ranko

my uz prvy pad za sebou... aj vam furt padaju? matko jak sa stavia je furt na zemi a rev preveliky, ale yasa ak budem furt ya nim chztat ho sa nenauci padat.... dilema...

potulka krasne fotky, tusim sme to v sade mali sukromnu fotosession 😀

iron
10. nov 2009

bre ranko...my sme zaspali o jedenastej...a v noci bola hore len raz. Asi fakt ucinkovali tie homeopatika...idem jej dat dalsiu davku. Uz mam spat svoju staru akcnu Ninku, hura....

iron
10. nov 2009

nsoci, no musis ho asi nechat padat...aby sa naucil, ze to boli a bude si davat pozor...ten bude vyzerat chudak Matko...ako tyrane dietatko. Ale caka nas to vsetky....

yamahafazer
10. nov 2009

ahojte 🙂
no moja vstala o 3,15 a sa hrala a vymyslala a nie spat uz som bola hotova a potom povedala mama taka bola zlata az ma unava presla 😵a teraz dospava uz spi hod v kuse normalne ziram
tych padov este len bude 😒
zuby este ziadne nemame a vcera stale len mrncala

yamahafazer
10. nov 2009

krasne fotky zo stretka skoda,ze ste neni blizsie a super komentare nsoci 😉 😀

boldy
10. nov 2009

ahojky,
dakujem baby za rady... tak uz je to lepsie, dala som kapustovy list a pomohlo... este to pobolieva, tablekty neberiem ale je to ok, mala taha v poriadku... vcera sme boli na poradni, mala je ok, mame 9,5 kg a 73 cm takze v teho knizke mame napisane velka 🙂 este len teraz sa davame na styri, takze je lenoska trosku, ale zato keca jak spravna baba, uz ma zobudila aj so slovickom mama
tak vas idem od vecera precitat, lebo som zehlila konecne tu moju kopu a nebol cas...

mgk111
10. nov 2009

ahojte - no blba noc, kubko sa budil plakla stale dokola uspavala som ho na sebe, v posteli u nas, na boku a vzdy len tak zdriemol... teraz spinka ale bol horuci, tak sme zmerali a mal 38,4 bez odratania 😒 nie je to sice vela ale neviem z coho... pri prvych zubkoch sme teplotu nemali tak neviem, ale nic ine ho neboli, nesopli - skratka je plny zivota len umrncany...

krasne fotecky zo stretka 🙂 kukam ze ja mam strasne klasicky kocik oproti vam 🙂 styry velke kolesa a ten ktory som mala s vanickou, je urobeny ako sportak a bez vanicky - tot vsetka zmena 🙂

no idem kvietkam povymienat vodu, uz som stihla prezliect perinky nam a kubkovi, nahadzat do pracky, urobit ranajky a spratat kuchynu po ranajkach...

baby chodite s detmi von ked maju teplotku ci nie? netusim co urobit, lebo neprsi, nefuka ale... poradte...

nsoci
10. nov 2009

Dakujem za pochvaly.
No Matko uz ma buchnutu cervenu ciarku hore n hlavicke a cosik pod okom, ach jo chudacik moj.
Zalozia s Adamko modrinove duo.
Mgk ak nie je velmi teplo ci iny extrem tk sa moze ist - povedala moja dokina. Teda k je to zpo zubkov alebo ockovania. Ak nie radsej nie, lebo to moze byt chripk.

egyptanka
10. nov 2009

Je rano a ja uz mam nerv v prdeli ☹
Do riti aj s tym dietatom ... preco nevie doobeda spat? Preco??? To nie je snad pravda??? To ako kedy mam robit obed??? Nemoze zit vecne na vyzivach.
Hodinu som bojovala s uspavanim ja, teraz to prebral muz lebo ja mam nervy v kybli.

egyptanka
10. nov 2009

iron,ake homeopatika???

mgk111
10. nov 2009

nsoci - a uz je moj problem vyrieseny lebo zacalo prsat 😠

egy - ty mas doma mojho kubka ci ako 😉 spal chvilocku, ma teplotu tak som myslela ze ho to zlomi a bude spat dlhsie no prd... a obed? no esteze mam doma manzela - bo urobil obed a ja idem akurat ryzu dorobit... a kubkovi vzdy robiem vecer predtym... pretoze nikdy neviem, ci mi dovoli v ten den... tak mam poistku, uvarim, zmixujem na druhy den a zohrejem... alebo nech ti pomoze muz a navari...

lubi22
10. nov 2009

Ahojte 🙂

Drobcek mi spinka, vonku prsi, tak uz asi zase von nepojdeme.

Fotky zo stretka su super ako vzdy 😉

Matja krasna pohladnica 🙂

Potulka v pohode s tymi fotkami 😉

Maci s detmi sa nema chodit von jedine pri teplote. Ak ma sopliky, von sa moze, ale pri teplote nie.

Co sa tyka stretka celoslovenskeho, ideal je asi nejaka neskorsia jar, bude pekne pocasie, deticky uz budu bezkat. Teraz to v tomto pocasi asi velmi nema zmysel, ked su vsade same sopliky a choroby. Ten Potulkin penzion sa mi velmi paci, aj ta chata co davala Zuzic, ale podobne ako Egy, na taku chatu ako pisala Pasoa, resp. ako boli oni, by sme urcite nesli, taky dobrodruh s detmi nie som. 😅

Idem dat dokopy fotky na vianocne kalendare. Musim este aj deti pofotit vo vianocnych capiciach a parozkoch, no to bude teda adrenalin 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre