Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

matja
28. aug 2009

mne to je jedno, fotky môžu byť aj na FB. Ale možno by sa predsa niekto podujal, kto nechce alebo nebude mať tu na MK tri albumy. Ja mám dva, takže neviem, či by jeden voľný album pomohol.

bershka
autor
28. aug 2009

matja, ak sa ti to chce spravovat, tak sa na to podujmi

nsoci
28. aug 2009

Baby vsak Marcovky2009 nam nerusia, tak sa nic nedeje....
Preco vam zmazali fotky a albumy netusim.

matja
28. aug 2009

len ja mám priestor iba na 1 album a na našom nicku boli už 3, ak sa nemýlim. Alebo menej?

pasoa
28. aug 2009

jaj, nšoči, ja som to pochopila tak, že rušia oba nicky marcovky2009 😎

bershka
autor
28. aug 2009

nsoci, nejaky amater tu robi machra. asi tak si to vysvetlujem

nsoci
28. aug 2009

Ja som to pochopila, ze mozme mat len jeden. Tak som dala ten marcovky2009ii zrusit. Oba by nezrusili, vsak vedia ze nemame kapacitu amt ich pod svojim menom.

matja
28. aug 2009

ja viem, že marcovky2009 ostávajú, len tam potom treba pomazať fotky 😉
a komu pomazali fotky? Však iba bershke tú v profile, či aj niekomu inému?

pasoa
28. aug 2009

cheche, no tak ja som im napísala takú srdcervúcu správu, sa teraz musia ťukať po čele, že čo hysterčí tá Pasoa 😠

matja
28. aug 2009

pasoa 😉

bershka
autor
28. aug 2009

baby, ja odbocim od temy.

teraz som si kukla foto tych mojich prasacich noziek. taaak som sa pobavila 😀 😀 😀

matja
28. aug 2009

bershka 😀 No moja, nechcem ti brať tvoje krásne prvenstvo, ale vidieť moje nohy po pôrode bol tiež zážitok 😀 Doktori krútili hlavami a volali študentov medikov, nech sa idú na ne pozrieť 😀 Ja som ledva stála na nich, nieto chodila.

matja
28. aug 2009

bershi, pozrela som si znovu tvoj tehu album a spomenula som si, ako sa mi páčilo tvoje bruško 😉

matja
28. aug 2009

u nás krásne rozvoniava z rúry slivkový koláčik 😝 mňaamky, dúfam, že bude aj taký dobrý, ako vonia. Chcela som urobiť aj cesto na slivkové knedle na zajtra, ale mangel na mňa škaredo zazrel, tak uvarím iba zemiaky a pokračovať budem zajtra.

kajuska111
28. aug 2009

bershka, na tvoje nozky si obcas pospominam, hlavne u masiara 😀

baby, nasa mala mrnka mi nechce spavat cez den, ja vas obdivujem, ako stihnete byt pri kompe, ked mi aj zaspi, tak musim byt pri nej, lebo kontrolne otvara ocka ci som tam...a ked nie tak bleeeeeeeeeee, ja doma nic nestihnem ked som s nou sama, ked pride manzel, tak zas rychlo varim, zehlim....a v taky den ako dnes sa na chvilu dostanem aj ku kompu...

matja
28. aug 2009

aha, čo napísala adminka:

ikke • 17tt • Dnes o 09:52 [Užívateľka nemá žiadne albumy]
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
prosim vas, nepiste si hesla od spolocnych (terminovych) nickov do temy, na toto je urcena interna posta
temy moze citat hocikto, aj ten, co medzi vas vobec nepatri, dokonca aj clovek, co tu vobec nema zalozeny nick, nasledky si domyslite sami...

(https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...)

bershka
autor
28. aug 2009

matjus, jeeej, to som rada, ze sa ti pacilo moje brusko... neboj, ono je furt velke 😀

kajus, ze u masiara. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

egyptanka
28. aug 2009

praci cest a robote pokoj

pasoa
28. aug 2009

idem už het od kompu.. keď vymyslí niekto, kam mám hodiť dnešné foto, tak dajte vedieť

bershka
autor
28. aug 2009

ja teeez. pasoa super napad.

denkolc
28. aug 2009

Ajka, jedného zaja mám na mraze, ale ako si s ním poradím, netuším...to hádam nebudem celého variť, či hej? Alebo sa s niekým o neho podelím????Bol by záujem?

Tak prvá mrkva spráskaná a asi je to papkáčik po tatkovi....strašná sranda, jak bojuje s tou lyžičkou...dáva si ju pod jazyk a mle ním, akoby hľadala zuby...

Zničili nám album? Juj a to som si chcela stiahnuť dáke fotky...no nič...čo už...

egyptanka
28. aug 2009

to tu nik nebude??? ... to uz tu nikto nic negarantuje?

ajka82
28. aug 2009

virgin mojito... mnamki 😵 to moje dieta nepospalo vonku ani minutku, len svetla, vyklady avsetky mozne blikacky pozerala s otvorenymi ustami 😀

baskaj
28. aug 2009

heeej vy ignorantky! a kto mi pochváli nové fotos v albume???!!! šak som písala, že som pridala! ja viem, že vy z výchovného hľadiska nechcete, aby mi napršalo do nosa, ale aj chváliť predsa treba. ja čakáááám................. 😎

asandys
28. aug 2009

cauteeeeeeeeeeee

JA som prave zasadla ku kompu. Dnes vskutku zly den, lebo vela penazi som rozhadzala🙂))) Sla som s Adamkom ku svagrinke na poobede, ze sa poprechadzame s kociarikmi, Oma ma rocne dievcatko. Adam spustil taky krik v kociari, aj v autobuse, aj celou ulicou, ze zase som tlacila pred sebou moj velky tazky kociar a Adama po rukach. Tak som sa nastvala, akurat som sla kolo detskeho obchodu a kupila som si nosicChicco. Viem , ze nieje najsamlepsi kvoli visiacim nozickam babatka, ale nebol drahy, sturila som tam Adama, ten jako keby bol v siednom nebi. Potom dostal uz aj nocnik, ma peknu zltu farbu, hodi sa mi do chyze, preto ma uputal. Este som kupila odsavacku soplikov na vysasvac, jeden velky nutrilom a nadobky a lyzicky na papanicko a poslo skoro 100 e. 😀 😀 😀 Nemal mi vcera muzik hovorit, ze mi poslal korunky na ucet 😀 😀 😀

Inak je to velmi zvlastne, lebo ja Adamka doma vobec nenosim po rukach. Stale lezi na podlozke, abo sedi v lehatku, len hned jak vyjdeme vonku do kociara, obrovsky krik, A to som uz dala aj sportovu verziu. Hned sa taha na ruky 😒 Nemate niektora niejaky zlepsocak, jak udrzat dieta v kociku???

Labutka, vsetko najlepsieeeeeeeeeeee Adamkovi.

egyptanka
28. aug 2009

nsoci, uz davas malemu BEBU 2 ak sa nemylim ... tak v jednej lekarni je akcia. 6 za cenu 5. Mrkni na tuto stranku, ale akcia plati len do 31.8.09
http://www.drmax.sk/aktualne_akcie.php

asandys
28. aug 2009

Baskaj, chvalim nove fotecky ta s tym novym prikrom je supis, no najviac sa mi paci ta, na ktorej ti malinkeho prilozili po porode. Juj Baskaj, na fcb sa vychvaluju fotecky jeedna radost. 😵 😵

egyptanka
28. aug 2009

baska, kraaasne, najme to zatisie a lietadlo 🙂
asandys, mojej malej pomaha ked ju dam na bok, ale my sme stale vo vanicke. 😀

ajka82
28. aug 2009

oslavencom, vymesacnikom, vsetko naj 🙂
baska cacane...a ja som pozerala teraz jak puk, ze cela rodina je na fotke 😅 a potom som videla 😀

egyptanka
28. aug 2009

ajka, som sa chcela spytat, vam kedy dosli nejake instrukcie ohladom toho plavania. Zatial nam nic neprislo ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre