Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

matja
25. nov 2009

pasoa, bábäťkovo, ako aj všetky krúžky, budú bývať až od nového roka. My budeme chodiť na fitlopty.

pasoa
25. nov 2009

ozik, a prajem všetkým katkám
labuťke, zurovi, katji a neviem komu všetkému ešte
všetko naj k meninám 🙂

matja
25. nov 2009

baby, cvikla a MM - hodí sa to k sebe? drobec mi cviklu moc nechce, iba, ked mu ju zamaskujem, len neviem, ci pri takejto kombinacii budem stihat prebalovat. 😀 Ale to by az tak nevadilo, vcera ani dnes este nekakal, tak by to bolo len na osoh.

este ma zaujima, ci prezliekate deti, ked ich ukladate na denny spanok. Ja nie, nechce sa mi ho tolko trapit prezliekanim, ale uvazujem, ci by som predsa len nemala, mozno si potom casom patrik urobi asociaciu, ze ked je v pyzamku, ma spat...

matja
25. nov 2009

takže po toľkom uspávacom boji spal Paťko iba hodinu a 10 minút... no nič, idem sa mu venovať...

pasoa
25. nov 2009

matja, ja neprezliekam, lebo matúško spí, keď proste zaspí. niekedy aj na hracej deke. to už na ňom vidím, že už to naňho ide, keby som ho začala prezliekať, tak ho iba rozruším zbytočne. a tie je ho spánky sú také 15-30 minútvoé, však to by sme sa celý deň iba prezliekali.
😀

asandys
25. nov 2009

majta, ja rano ked adam vstane ho encham v pyzamku az do dalsieho spanku doobednajsieho, a potom ked vstane tak ho prezleciem. Na poobednajsi spanok neprezliekam, potom az vecer do pyzamka. U nas je prezliekanie a prebalovanie najhorsia aktivita dna, vresti o dusu, tak mu nerobim nervy 😀

vsetkym katkam zelam len to najsamlepsie🙂)))

pasoa, videjko na fcb nema chybu🙂)

hlasim, ze uz mi je omnoho lepsie, aj sa kus dalo spat mimo wc🙂)) Dnes idme na plavanie, ja budem von z bazeniku a s malym bude krsna abo dedko 😵

pasoa
25. nov 2009

asandys, tak je dobre, že sa ti uľavilo 🙂
Videjko je veru podarené, včera som si to púšťala pri prekladaní stále dokola a smiala som sa ako blbec na tie vyťahovače injektorov, káblové svorky, kliešte na hadice a pod 😀

lubi22
25. nov 2009

Ahojte 🙂

Aj ja sa pripajam k Pasoi, Labutka, Zuro, Katja vsetko naj k meninam. A aj ostatnym Katkam, ak je tu este daka inkognito 😵 Katka je nadherne meno, sama som ho vybrala pre mladsiu sestru 😵 A ta sa cely zivot tesi z toho, ze k dlhokanskemu priezvisku ma krasne dlhokanske meno, co sa nevmesti do ziadnej kolomky 😀

Ja ani neviem, co by som chcela pod stromcek. Manzelovi som navrhla, aby sme si nic nedavali. Co potrebujem, si kupim ked to treba a fakt ma nic nenapada. Potom je to len o tom, aby nieco bolo. Ja sa vytesujem viac z darcekov pre deticky.

Inak Filipko ma tiez take obdobie, ze ked ma nevidi co i len chvilku a zostane sam, tak zacne tak upenlivo plackat, krokodilie slzy, ani pohnut sa od neho. Esteze mame auticko, v ktorom ho vozim po byte, lebo inak by bol stale najradsej na mne prilepeny. A nevladzem ho v kuse drzat na rukach, alebo s nim bezkat.

lubi22
25. nov 2009

Matja ja na denny spanok neprezliekam deticky, su normalne v bodinku a teplackoch 🙂

pasoa
25. nov 2009

ja som si na vianoce priala už keď sa matúško narodil, kuchynský robot, tak sme si s mužom povedali, že si ho kúpime spoločne. lebo ja dosť robím zeleninu, mám rada polievku so strúhanou zeleninou napr.,ale nik ma nedonúti strúhať to ručne.
a v tom robote je aj mixér, budú koktailíky pre matúška a aj pasírovadlo a šľahadlo a miesidlo.. no proste všetko v jednom.

egyptanka
25. nov 2009

Ahojte, tak my sme doma z plavania ... mala zalomila uz o 11 v aute a ani ked som ju vyzliekala doma a preniesla do postielky tak sa nezobudila. Tak este stale spinka a ja robim obed a potom si pojdem lahnut k nej ... lebo v noci mala manevre a ja som spala tak mozno hodinu.
Malej sa pacilo, len ja neviem skoordinovat este odchod ... neviem ci sa mam najprv chystat ja alebo malu alebo ako. Inac spokojnost nadovsetko, instruktorky su zlate a prostredie take rodinne. Super 🙂

Denka, ked mas tych parfemov tak vela a najde sa Bvlgari Omnia Crystalline tak to je moja srdcovka 😵

iron
25. nov 2009

moje dieta si napchalo plne usta rohlika a cumle pri tom palec...no nie je to trdlo...

pasoa
25. nov 2009

egy, nič nekuchti a choď si ľahnúť. nevieš, ako dlho bude natalka spať...

lubi22
25. nov 2009

Iron kym si do neho nehryzne 😅

Pasoa takyto kuchynsky robot ma len jednu nevyhodu. Ja ked si predstavim, ze ho mam vybrat zo skrine a poskladat to co prave treba, tak si radsej rozmyslim a bud to jedlo nerobim, alebo nastruham rucne 😅 Ale asi nie kazdy je taky lenivy ako ja v tomto 😀

Filipko sa mi prave ozval vo vysielacke 🙂

iron
25. nov 2009

lubi uz aj to sa stalo....je to trdlo strasne...dnes vidim ze zase bude husty den...dieta uz spalo zase 30 min....tak idem frcat, kym zase nezalomi po styroch hodinach na 30 min...

egyptanka
25. nov 2009

pasoa, kuchtila som pre Natalku ... na nas som sa vybodla, muz jedol v Mekaci a ja som teraz obedovala jeden puncovy rez ... idem si k nej lahnut, neskor vas docitam. Dobru noc prajem 😉

iron
25. nov 2009

dala som malu do postielky nech spinka a oni zase zacali vrtat..mna tu slahne....keby aspon dali na vchod vediet ze sa bude prerabat,..by som sa zariadila....to je zivot..ignoracia ludi ma dojima....

ajka82
25. nov 2009

cafte, este ze nas kraken nechal spat...o pol osmej papala a kakala a potom sme spali este do pol jedenastej 🤐
mame dnes umrncany den, len na rukach by bola, mozno aj tie dvojky sa tlacia konecne co tam ma tie biele bodky na dasnach uz neviem ako dlho, netusim, lebo paprcu ma stale v ustach, ale pozret tam nemozem...

a akoze neviem kto ma citat tolko IP 🙄 radsej mi len poslite zhrnutie, ze kde a o kolkej, ... a ak mi to niekto poslete, prosim hodte tam iny nazov 😅

egyptanka
25. nov 2009

noooo vyzliekla som rifle, vypustila vlasy z gumky, blizila sa k spalnovym dveram s krasnou predstavou ako si natiahnem kosti a zavriem oci a v tom kde sa vzal tu vzal ... plac dietata hladom kvarene. A bolo po spanku ... tak som ju nakrmila a zjedla 275g zemiaku,mrkvy a spenatu.

pasoa
25. nov 2009

ajka, teraz ti to pošle všetkých 10 zúčastnených 😀

Biela ľalia, Nevädzová 4, Ružinov, 12:00 - 14:00 hod. 😉

egyptanka
25. nov 2009

Natalka najedena, nakojena, maminka unavena, hladna ... ale ide sa von ked je taaaaak krasne.

ajka82
25. nov 2009

pasoa dakujem 😉

mgk111
25. nov 2009

asandys - ja som maca tak manzel je maco, ja macko a malicky je macinko 😀

baska - gratulujeme k plazeniu, kubko je starsi a neplazi sa...

katja, labutka - vsetko naj k meninkam...

sopjhie - neporadim lebo kubko sa odstavil sam pred tym ako mu vyliezol zubok...

matja - kubko sa nerad oblieka vseobecne takze ja cez den vobec neprezliekam, ale ani nemienim aj keby to tak nebolo... skor by mi to prislo zvlastne 😨

kubko je dnes zvlastny, vstal okolo siestej, s jedlom to bolo divne, rano dal asi okolo 30ml mlieka, potom na desiatu polovicu obedu - zeleninky - uz bol tak unaveny, ze som myslela, ze papat nebude a zaspal az o pol jedenastej, ked sa po pol hodke zobudil, tak sme sa hrali a o 12dostal obed a sli sme von, aj tu je nadherne, teraz ja papam a kubko je s tatinom..

o hodinku idem ku kadernicke na melir takze nechavam chlapov doma samotnych... ale trosku sa tesim ze si oddychnem 🙂

mapa
25. nov 2009

baskaj, docitavam vcerajsok a oplula som monitor, co som vyprskla z hlasky... lustia krizovky... 😀 😀 😀
super, ze dami je plazivec, nasa karla je tiez fanusikom plazenia!!!

munu
25. nov 2009

Vsetkym Katkam prajem vsetko len to najlepsie 🙂

munu
25. nov 2009

Matko spinka uz dve hodky, no tusim sa uz aj bude budit.. uz sa sem tam ozyval

ajka82
25. nov 2009

aj ja katkam vsetko naj 😵
a dufam ze vianoce budu teda biele, kedze dnes nie je katarinaa na lade 🙂

munu neopakujte...aj karinka sa zacina teraz mrvit 😝

nsoci
25. nov 2009

Juj dnes bolo krasne, bola som stzri hodky vonku a matko aj spinkal v kociku.
Byt upratany doobeda... sveta zit.

munu
25. nov 2009

Ajka, nam tu dneska poletoval sneh ale aj s dazdom.. takze o nicom.. ale som zirala von z okna a hovorim Matovi, ze ci to ja dobre vidim,ze sneh poletuje medzi dazdom... no parada.. A Karinka spinka este odvtedy co si hovorila? Lebo Matko hej a Mato uz isiel teraz do prace.. uz som sama doma

ajka82
25. nov 2009

munu hej...ale akurat na mna kukala, otocila na druhy bok a este chrni
a uz pomaly prespava olovrant 😒 ... maska jedna

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre