Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

iron
26. nov 2009

moja sa dnes sama dvakrat posadila...zlepsuje techniku...ale robi to tak srandovne, za da nohy do roznozky a prehodi dopredu. Ja nechapem ako sa to tak da, ale ocividne sa da.

egyptanka
26. nov 2009

iron, super 🙂
tak o 10 minut to tu balim ...

egyptanka
26. nov 2009

som si moc nepokecala ... no co uz. ☹
Idem pobalit nas na zajtrajsie plavanie a prideme hned z plavania ... potom sprcha, odchlpenie a spanok.
Boli ma hlavicka makovicka 😖

mgk111
26. nov 2009

pasoa - to keby som mala byt tu len ked spi, tak to nestihnem ani len precitat nie tak nieco napisat 😀

munu - je super, ze sa vie tak sam krasne hrat...

katja- nam dala ten cebion iba na podporu ked bol chory inak nie... ale ja uz nekojim... aked tak premyslam ved maju dost ovocia cerstveho v ktorom je c-cko tak nie je too zbytocne? to je recnicka otazka 😝

a kde kupujete tu cervenu sosovicu? som sa ju snazila najst ale neuspesne... 😖

no citam postupne - idem k inemu kompu...

matja
26. nov 2009

mgk, červenú šošovicu majú aj v tescu /u nás pri bio-výrobkoch/ alebo v potravinách so zdravou výživou.

baby, tie, ktoré beriete výber vhodných potravín pre detičky trošku prísnejšie, je už vhodné pre naše detičky sušené ovocie - hrozienka, slivky, marhule? Neviem, či náhodou kvôli zvýšenému obsahu cukru to nie je nevhodné ... Čo poviete? Rada by som ich dávala uvarené do kaší...

munu, ja ti s kašami asi nepomôžem, lebo ja nekupujem, robím doma z bežne dostupných surovín, takže nie instantné mliečne...

pasoa
26. nov 2009

matja, čo sa týka sušených vecí, sú posírované, aby vydržali. Majú sa pred konzumovaním umývať. ja to tak väčšinoju robím aj keď musím priznať, že nie vždy.
Neviem, či by som to však riskla dávať takému miminku. Presalen, či to tá voda všetko zmyje??? 😒

potulka
26. nov 2009

matja, ak susene ovocie, rozhodne take, kde si mozes precitat zĺozenie - teda nie v hypermarketoch ani v stankoch, kde ich predavaju na vahu. do vacsiny sa totiz pridava cukor a nejaka chemia proti oxidovaniu. preto ich aj treba oplachovat. raz som ale kupila biohrozienka, ktore boli osetrene niecim prirodnym a nebol v nich ani cukor. myslim, ze v bioobchodoch dostanes aj ine taketo ovocie.

matja
26. nov 2009

áno, v bioobchodoch (aj v tescu) predávajú bio sušené ovocie... Nepozerala som bližšie, že aké konkrétne, ale viem, že majú...

mgk111
26. nov 2009

matja - dik skusim pozriet pri bio potravinach...

hmmm a susene myslim ze je dost sladke... ale neviem, ja sice davam aj toho pribinaka ale som sa zamyslala ze co mu este davam a sladke vlastne uz nic, ak neratam sem-tam stavu mrkvovu ktoru mu riedim vodou...

denka tie hracky su fajn, taku vkladacku som minule kupila v lidli akurat ze to bol domcek 🙂

lubi22
26. nov 2009

Matja aj v tescu, aj v Bille - ja som tiez kupovala bio hrozienka, marhule a ananas, nemusia sa oplachovat, nie su posirene, sice nemaju taku peknu farbu ako tie klasicke, ale chutia dobre.

matja
26. nov 2009

lubi, dala by si ich už malému Filipkovi?

denkolc
26. nov 2009

Mgk, to som poslala, lebo sa hrabem na nete, že čo chce Tánička od rodiny....tak ak sa aj vás pýtajú, niečo v rozumných cenách by aj bolo... 😉 😉 😉

iron
26. nov 2009

no ja som minule tiez uz uvazovala nad tymi susenymi haluzami, zeby som jej dala cuckat. A ananas nie je nahodou alergen?
btw...moja uz hryzie banan, uz nepucim...len prikladam k ustockam a ona si pekne odvali a bavi ju to...hadam este aj ovocie zacne jest, buchta mala...

iron
26. nov 2009

den...my sme malej kupili taku knizku v tescu, taku hrubu ako leporela, ale normalne sa otacaju stranky a strasne pekna...
pockaj najdem ci niekde neni..

munu
26. nov 2009
iron
26. nov 2009

hehe...Munu, dnes sa to podarilo pokaslat tebe

munu
26. nov 2009

inac, je strasne suprova, ked vlozi predmet, tak povie tvar predmetu alebo cislo alebo len take, ze milujem kolaciky alebo mnam, mmmm a tak.. lebo tie predmety predstavuju akoze kolaciky.. a potom ked vsetky vysype zase von, tak zaspieva pesnicku o kolacikoch 🙂

matja
26. nov 2009

iron, ja by som dala iba slivky, marhule a hrozienka. Možno aj jabĺčka... Ale ananás nie, ani čerstvý...

munu
26. nov 2009

iron, nepokaslala som to.. to je taka dlha adresa

matja
26. nov 2009

munu, po takej hračke od fisher price som pokukovala aj tu, ale pre nás je dosť drahá a starí rodičia aj krstná už majú darčeky pre malého kúpené... 🙂

lubi22
26. nov 2009

Matji ja este nie, ale hlavne preto, ze by som sa bala, zeby to nepohryzol a nevdychol. Samkovi som zacala davat susene ovocie po roku namiesto sladkosti, chutil mu najma ananas, no potom casom mi to stari rodicia pokazili, takze potom uz isli aj sladkosti.

matja
26. nov 2009

lubi, ja sa toho nebojím, uvarím, posekám ich na kúsočky a dám do kaše. Nevidím rozdiel napr. medzi ryžou a takýmto ovocím...

munu
26. nov 2009

Matja, ja som ju kupila z tesca za £10

matja
26. nov 2009

munu, super cena, u nás stojí okolo 30 eur...

munu
26. nov 2009

to vazne???? 😲 zartujes! svine, vsetko predrazia tam

lubi22
26. nov 2009

Tak potom je to v pohode, nie je dovod, preco by si mu to nepridala 😉 Vidis, teraz ma trklo - aj kasi s jablckami, co obcas davam Filipkovi su kusky jablcok a v pohode. Ked mu to nasekas 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre