Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

potulka
10. dec 2009

a este - denka, dakujem za kompliment. na licenie som lenivaaaaa ako vos. ale ked povies, ze to nepotrebujem, vyznieva to ovela vznesenejsie. 😝

egyptanka
10. dec 2009

Denka, obycajnu pletovu kozmetiku AB a krem Dove, niekedy na seba napatlam Natalkin krem.

Inac Denka, ty si pre tych nasich manzelov nejaka zaujimava. Aj moj muz sa ma pytal, ze ako sa ti dari s Jančim. Hmmm ... cim to asi je.?

asandys
10. dec 2009

make up- doma nula bodov 😀 Ak idem do prace, tak ak mam okuliare, zase nula bodov, ak mam sosovky , tak musim dat spiralu. V zime lesk na pery a kus farby na lica. Tot vsjo. Ked idem na niejaku akciu, sa stale namalujem. Mna licenie velmi bavi, licim vsetky zeny naookolo, ked treba🙂)) Farbenie vlasov, ina kapitola, uz sa musim konecne dokopat spat na hnedu farbu , lebo ta blond mi uz riadne ide na nervy:.)))

obliekanie- ja davam body s dlhym rukavom, puncosky, ponozky, taku flisovu supravu, alebo rifle a svetrik, potom sup do overalu a do fusaku, pletenu hrubsiu ciapku, ked fuci, tak salik a rukavice a este fusak prikryjem dekou. Po dome chodi v dlhom body a pancuskach s protiskmykovymi ponozkami, spinka iba v dlhom pyzamku.

asandys
10. dec 2009

potulka tvoj filozoficky odsek je na 1s hviezdickou 😵

egyptanka
10. dec 2009

no idem ja drichmat deturence moje ...

egyptanka
10. dec 2009

dobru noc, nech vam dietky spia celu noc.

denkolc
10. dec 2009

Egy, budúci tyždeň vymyslíme stretko....a niečo odo mňa dostaneš... 😉

A pre manželov či som zaujímavá....pre svojho aj hej dakedy....a Tvoj je zvedavý, to muži robia... 😀 😀 😀

Inak, dnes zlý deň. S malou teda super, ale ostatok zlé správy...ten netbook, čo mi vybavovali, že pod stromček, tak nebude...a bráško si urobil vodičák, kúpil auto min. týždeň a dnes ho rozbil na šrot, vrazil do 4 áut... ☹ Okrem toho sa celý deň snažím učiť a prd z toho.... 😠

potulka
10. dec 2009

ehm... asandys... dakujem. 🙂 snazila som sa vyjadrit, ako to osobne citim. viem si predstavit, ze existuje viacero verzii.
s tou pracou tvojho muza je to do porazenia. 🙄 dufam, ze sa to nejako podari uhrat.

baskaj
10. dec 2009

jáj baby, ja sa na vás dnes dobre kosím...

potulka - gratulujem ti k pôrodu spred 9tich mesiacov! 🙂

mgk - držím palec manželovi s prácou!

asandys - no ja si ťa hnedovlasú ani neviem predstaviť. blond ti veľmi svedčí.

s tou filozofiou sa úplne stotožňujm s potulkou. teda až na ten vek rodičovstva - že 30! no sorry!!! 🙄

a anketa? vlasy si farbím doma, oči namaľujem aj sama, fitko nepotrebujem, bo bojujem s na môj vkus príiš chudou postavou, masáž dá manžel... takže by to chcelo kaderníčku na podstrihnutie zničených končekov ale možno spracujem mamu... 😝 jááááj, si teraz pripadám ako nejaká opica z lesa 😔 😀

denkolc
10. dec 2009

Baškaj, ďalšia prirodzene krásna a štíhla baba...jaká opica z lesa....nekecaj tu..hehehe... 😀 😀 😀

potulka
10. dec 2009

baskaj, prepac... 😅 ved som pisala, ze OKOLO 30, to je siroky pojem. kolko mas ty?

potulka
10. dec 2009

mala by som ist aj ja spat, no este ma caka v kuchyni riad. a nechce sa mi tam ist, lebo nam v rure zhoreli gastany... 🙄 😠 😀 to je tak, ked sa niekto zasedi na konikovi, toboz ked je to zena postihnuta laktacnou demenciou. 😝

baskaj
10. dec 2009

denka - ináč, ja ťa chápem, ja si musím oči namaľovať, aj keby som len smeti mala ísť vyniesť. ich mám straaašne nevýrazné... a vlasy musím natáčať, bo ináč strach a hrôza. závidím všetkým peknovlasým 😢

potulka - rodila som v 24 😎 a ja som mala dnes zase požehliť (ako už dva týždne každý večer BY SOM MALA 😀 )

pasoa
11. dec 2009

ach, nestíham vás celkom dočítavať, tuho prekladám a to ma čaká ešte odsávanie....
ale čo to za anketa? Či sa maľujeme a inak upravujeme?

A to denka, to čo za kompliment, až som chvíľu zabudla dýchať 😅 😅 😅
No, isteže ma teší, že sa ti páčim, ľudia, ale ja sa fakt niekedy pristihnem pri pohľade do zrkadla, že vuaaa 😲 , už vidno, že starnem, kruhy pod očami, vrásky...
ale aj tak dlabem na to, nemaľujem sa, ak nemusím (na stretko s Vami - Blaváčky - som sa slávnostne namaľovala 😉 )
a takmer vôbec sa nečešem - gumku do vlasov alebo štipec nosím vždy, aby nešli do matúška moje vlasy a ak si ich náhodou rozpustím, keď ideme von, tak len pod pčiapku.
A gumku alebo štipec mám vždy pripravený, ak by som si dávala dole čiapku.

Potul, aký filozofický odsek? kde to je? aj ja chcem vidieť....

jaj, a ešte DôLEŽITÉ, vždy zabudnem, ale už dávno vám chcem napísať,
Blaváčky, že môj muž po stretku s Vami povedal, že aké ste všetky pekné. 😉

munu
11. dec 2009

ahojte 🙂 Idem aj ja reagovat na upravu mojej osobnosti 😀

vlasy si farbim sama doma, licim sa kazdy den,lebo chodim na prechadzky s Matkom a tiez na ulicu nenalicena chodim velmi nerada, lebo sa citim ako Denka ako otrhana, proste mi volaco stale chyba na sebe ked som nenalicena a necitim sa vo svojej kozi.. tak si davam spiralu trochu, ceruzku na oci a tiez niekedy prihodim vacsinou svetlomodre tiene, ale take nevyrazne, len aby trosku skraslilo.. nemam rada vyrazne licenie, skor take na denne nosenie, prirodzenejsie.. a tot vsjo.. nepouzivam puder, ani nic na lica.. na usta len pomadu od Nivea.. 🙂

a druha otazka, ci sa nieco zmenilo v nasom zivote s prichodom babatka?
no nas zivot sa zmenil urcite s prichodom Matka, su tu iste kompromisy, ktore nam ale nevadia.. nechodievame uz napriklad na party, ani u nas sa nijake nerobia..maximalne chodievame na navstevy ku kamosom, ale to len tak na dve hodky napriklad..nevadi nam brat Matka vsade so sebou.. tak nieco ako tu ktosi spominal, ze niektori rodicia vysedavaju do noci niekde v restikach a tak, u nas nehrozi.. ked pride vecer, tak babatko ma mat svoju postielku kde ide spinkat..takze sme urcite kazducky vecer doma a nikde nechodime..ale hovorim, vyhovuje nam to, takze problem v tom nevidime..

no a na obliekanie som sa uz minule vyjadrovala.. tak to uz rozpisovat nebudem.. len dodam, ze si este nechavam nejaku tu rezervnu vrstvu, ktoru Matkovi prihodim ked budu vonku mrazy a skutocna zima.. zatial ho obliekam myslim dost teplucko a viac netreba.. takze fusak ja napriklad este nepouzivam, vlastne ja taky ten klasicky fusak s ovcieho runa nemam ani.. ja mam len taky na zips, co bol spolu s kociarikom.. a ten nazipsujem, len ak je ozaj zima.. ale rukavicky uz nosi Matko, lebo bez nich ma stale studene rucky.. tak a idem spat aj ja uz.. tak sa majte super zatial.. snad zajtra uz pridem aj pocas dna, nie len takto v noci, ked uz tu nikoho niet 😅 😉

pasoa
11. dec 2009

muňu, padnem na zadok, aj ty buntošíš? no ja som dnes preložila asi 23 strán ale už sliepňam, musím ísť ešte odsávať, tak asi pri tom zaspím... chrrrrrr 😔 😔 😔

brú noc

munu
11. dec 2009

Pasoa, aj ty si este tu? 😅 😀 no ja uz idem do hajan.. tak aj tebe a tvojej rodinke dobru nocku 🙂

katja78
11. dec 2009

Dobré ránko 🙂

klasika, keď ma ovalí do postele, tak tu sa toho popííííííííšeeeeeeeee 😒
priebežne dočítam, inak mi je nafigu, mám dáku krízu ☹

katja78
11. dec 2009

V skratke:

jedno dieťa - do roka treba vypiplať, aký subjektívny pocit pohodovosti pri tom rodič má, je vysoko individuálna premenná 🙂
dve deti s malým vekovým rozdielom - ide o prežitie 😅

pedikúru si idem robiť už asi mesiac, make-up je pre mňa luxus (inak ani za slobonda som to nemala nejak rada, max. tak špirála a lesk na pery), farbu na vlasy mám asi druhý x v živote, keď hanku prestane baviť ma skalpovať, hodím krátky strih a basta 🙄

maruška dnes vstala o 5,30, tak išla do škôlky s tatinkom, ráno sme na seba štekali ☹
hanka pospala do 7,15, idem jej robiť raňajko-desiatu. ozaj, aj my máme novinu - včera začala chápať, že piť z fľaše môže byť aj osožné, nie len zábavné, keď vylieva na seba vodu. do večera stiahla 110 ml a na olovrant zbaštila skoro celý krajec chleba s lučinou (kôrky som jej pomohla ja) 😀

katja78
11. dec 2009

Ajka - my sme vycapili 17 euráčov za túto pastu pre marušku:
http://www.pdh.sk/index.php?main_page=product_i...

haničke ešte pastu nedávam 😉

taella
11. dec 2009

ja vlasy nefarbím , maľujem sa len keď ideme ku lekárke , na prechádzky mi to netreba . Rada sa maľujem , ale večer sa mi nechce potom odmaľovávať 😝 Kozmetičku mám sesternicu , ale tá je taká vyťažená , že bola u mňa "až raz" 😒 trebalo by ma ostrihať , už od marca sa nič nerobilo s mojimi vlasmi , ale neviem ako . Najradšej by som niečo , kde stačí ráno umyť vlasy a nechať voľne vyschnúť a hotovo . Lenže moje vlasy sú totálna katastrofa , jemnučké ako páperie a tak nič mi poriadne nedrží 😠

v stredu sme absolvovali gastro , tak u Olivera už máme postupne prechádzať na obyčajnú bebu , rok pitia HA by malo stačiť ako prevencia . U Karolínky mám zvýšiť príjem mliečnych výrobkov , aby sme zistili ako bude reagovať . Pokiaľ by boli problémy , tak budeme vypisovať žiadosť do zdravotnej poisťovne , aby preplácali aj po roku mlieko .

katja78
11. dec 2009

ešte som zabudla:
celkom sa mi pozdávajú mrazené špenátové guličky od Bonduelle. sú v takej väčšej krabici, nie sú pozliepané a jenda gulička (taká placatá je) výdatne vystačí pre hanku na obed spolu s 1 žĺtkm a 1 menším zemiakom. a špenátik je kúskovaný, krásne tmavozelený

mgk111
11. dec 2009

dede - tak to mas idealne takto v rodine 🙂

denka - tak mas zaujimavy akoze melir no nie? 🙂 a keby si videla moje teplaky - najlepsie su tie tatinove 😀 ja stiham z maloovania akurat ocnu linku a spiralu... inak tomu moc nedavam... a aj ked som "lovila" chlapa tak som behala rifle, mikina a ak sa za mnou neobzrel, tak by za to nestal 😀 hlavne si musi chlap zvyknut, ze zena starne a nieze bude stale krasna, mlada.. 😝

egy - to si tak pripadas lebo si nevyspata... keby si bola oddychnuta mrkla by si sa na to inak...

potulka - s holenim som na tom podobne 😝

hlasim dalsiu blbu noc uz tretiu ci stvrtu v poradi 😒 s takym placom sa budi ze manzel, ktory spi ako poleno, sa zobudil a pytal, ci ma letiet urobit mliecko.. takze sme boli hore vsetci traja 😠 a to musim dnes varit aj pre svokrovcov, nachystat nejake misy, chlebicky, navarit nam dnes na obed, nalozit masko na zajtra o upratovgani ani nehovorim ☹ takze sa majte zatial krasne babule...

matja
11. dec 2009

katja, mne sa konečne podarilo kúpiť mrazené bio špenátové listy zn. Ardo. V celom meste ich nemali, až teraz otvorili nový obchodný dom a tam ho predávajú. Som rada, lebo pri špenáte mi je zvlášť dôležité, aby bol bio, keďže normálny má vyšší obsah dusičnanov...

dúfam, že nazarieknem, ale chcem sa pochváliť s úspešným uspávaním. Včera som síce písala, že Patrik zaspával hodinu a pol, ale v rámci troch dní to bolo iba raz, ináč zaspí do pol hodinky sám v postieľke a bez plaču. Stojím pri ňom, alebo iba na chvíľku odchádzam a vrátim sa, vždy ho pekne položím, ak sa postaví, prikryjem, prípadne pridržiavam, ak sa chce postaviť, pohladkám. Trvá to ešte dosť dlho, ale častokrát som ho pol hodinu uspávala aj na rukách. No čo je dôležité, neplače pri tom.

iron
11. dec 2009

ahojte,
no starostlivost o seba.
Co sa tyka vlasov, melir mam vzdy dorobeny a podstrihnute..cca kazde tri mesiace. Ked niekde idem tak ich vyzehlim ak nie tak ich mam vlnite, ale ako sa mi chce a ako stiham.
Malovanie...niekedy som sa malovala kazdy den a na speci prilezitosti viac a tak...ale teraz sa mi nechce.
Odchlpenie musi byt, nechty by potrebovali nalakovat. Niekedy dam masku.
Kremy nepouzivam ziadne ani telove mlieka. Bez nich je moja plet lepsia.
Od kedy ale mam Ninku tam mam ksicht ako pubertiacka, vzdy sa mi vyhadze nejaky pupak. Vsetku krasu som jej odovzdala...u nas to fakt plati. Nech skusam na to hocico nepomaha su to hormonalne vykyvy, s tym si ani krem za x tisic neporadi. Takze len kvalitny make-up.
Nove oblecenie si nekupujem, tazim z toho co mam v skrini, do vsetkeho sa zmestim v pohode. Ked pojdem do prace tak pojdem na vylky shopping trip a nakupim mraky veci...jej.

bershka
autor
11. dec 2009

ahojte kočky.
už som hrdá tetuškaaaa. segre sa včera narodila malá Ninka. 47cm a 2900g. o 100g menej ako mala naša buchta, ináč rovnako dlhé.
inak dnes som bola u dokiho a zase mykóza+steptokoch,kvasinky at)ď. huraaaaaaaaaaaaaaa

iron
11. dec 2009

inak ak chcete inspiraciu na make-up...tak ja cerpam od tejto baby...je genialna

https://www.youtube.com/watch?v=-TS5_jAQ-lI

bersha...super, tak to sa bude mat Sára s kým hrajkat.

denkolc
11. dec 2009

Čau Bershka... 🙂 Gratulujeme k neterkeeeeeeeeeeee, že áno.. 🙂 🙂

Očuj, ale toto, čo máš, to sa Ti furt vracia z dačoho....niečo robíš asi nedobre....teda, ja som neni doktor, ani sa v tom nevyznám, ale na tie problémy jedine vyhodiť všetky tangáče do koša, všetky umeliny preč, len bavlnené nohavky, neprať ich v aviváži, plus používať možno intimky, plus vodný kúpeľ spodku v dubovej kôre (odvaru) a už žiadne sladkosti... ☹ Však takto Ti pokape sexuálny život! 😀

pasoa
11. dec 2009

bershka, kde na to chodíš? 😒

a gratulujeme sestričke 🙂 mimimi, to je také milééé 🙂

ja som KO, včera som šla spať o 2:30 (teda vlastne dnes) chrrrpššššš 😔 😔 😔 😔

iron
11. dec 2009

a netreba preliecit aj partnera?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre