Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

egyptanka
10. feb 2010

ajka, ale lepsie ako pred par mesiacmi o polnoci ... nie???
iron, super s tymi topankami 🙂

ajka82
10. feb 2010

no ked sa jej podari nahodou spat 2x tak az o polnoci ide spat, dovtedy sa mozem aj na hlavu postavit a nezaspi 😠

ajka82
10. feb 2010

ale hej, je to lepsie 😉

egyptanka
10. feb 2010

ajka, no vidis ... och joj treba mi navarit na zajtra obed malej ... nechce sa mi, ... pozriem Panelak a potom pojdem

kucina1
10. feb 2010

baby uz mam notas doma, tak sa instaluje a nastavuje a prve co som otvorila je konik xixi

idem obliekat okupaneho tomaska

dakujem za gratulacie k lucinke

zajtra od rana som tu s vami jupiiiii

egyptanka
10. feb 2010

kucina, supeeeer ... tesime sa 🙂

egyptanka
10. feb 2010

zase tu bude pusto vecer??

potulka
10. feb 2010

matja - a hovoris o státí bez drzania, ci pri nabytku? u nas funguje to druhe, obcas ked sa pozabudne, tak sa na par sekund pusti. na nohach ma zatial len ponozky.

egyptanka
10. feb 2010

potulkaaaaaa, nebudem gratulovat Matejkovi k vymesaciu ... uz sa neoplati, ked ma o mesiac rok 😀

lenka138
10. feb 2010

ahojte, po dlhšej dobe sa na chvíľku pridám, nejako máme zase fázu nesedenia pri PC 😅

v prvom rade kuci gratulujem k Lucinke 😉

my máme tiež už iba jeden spánok, kým sa to nejako z tých dvoch ustálo, tak som v tom mala trochu chaos, ale teraz je to od tej 11-13 a potom sa večer ukladáme už o 19 a ráno sa budíme o tej 7, takže super, veľmi sa teším, lebo potom mám večer dosť času na to čo potrebujem a hlavne na manželka

my sme dnes tiež kúpili topánočky. Na doma, tie klasické biele, za 11,90 a kúpila som mu už na leto sandálky, úplne krásne, lebo tiež mali zlacnenie za 11,50, takže super nákup

egyptanka
10. feb 2010

Baby pozerala som dlhodobu predpoved pocasia a 23.febr. ma byt 8 stupnov ... xixi mozme dat dekovicu 😀

lenka138
10. feb 2010

náš drobec krásne stojí a na niekoľko sekúnd sa mu podarí aj bez držania a normálne už dokáže za mnou urobiť aj taký trasľavý krôčik 😅

egyptanka
10. feb 2010

lenka, presne tak isto to vyzera aj u nas ...
baby, ja mam strach kupit topanocky na leto, lebo neviem aka bude velkost ... obdivujem, ze uz takto kupujete ... mne pride zvyseny rodicak a idem nakupovat kolekciu jar/leto 🙂

lenka138
10. feb 2010

toto bude trochu od veci, ale viem, že ste sa tu rozprávali o pekárničkach a pýtali na dobré recepty, tak tie, ktoré máte pekáreň, tak si určite tento recept napíšte, pretože tento chleba nemá chybu.
300ml vody
1 lyžica olivového oleja
500g polohrubej múky
1 lyžička cukru
2 lyžičky soli
rasca
5g sušeného droždia

toto je recept na 750g chlebík, ale ja ho robím 500g, aby sme ho mali častejšie čerstvý a aj preto, že až tak veľa chleba sa u nás nezje a na tých 500g dávam 200ml vody a 333g múky, inak všetko dám tak ako je v recepte a chlieb je úplne super

ale najdôležitejšie je, že sa to musí robiť na programe francúzky chlieb
tak dobrú chuť

potulka
10. feb 2010

egy, tak fajn, nedakujem. 😀

lenka138
10. feb 2010

egy, ale ja som mu to priamo v predajni skúšala a napr. na tých sandálkach som videla, že tam má ešte vôľu a dosť a ak by mu náhodou začala noha nejako veľmi rásť, tak vynosí na doma

egyptanka
10. feb 2010

lenka, tak fajn ... obavam sa skusaniu topanok. ... 😕

lenka138
10. feb 2010

no Jurko bol bohovský, škeril sa na predavačku a popri tom krčil prstíky, tak, že to trvalo dosť dlho, kým som tam tú nožičku narvala, ale bol strašne zlatý a tak si tie nahy obzeral 😅

no dobre, bežím von so psom

matja
10. feb 2010

potulka, hovorím o státí bez držania. Popri nábytku stojí a behá už dosť dlho. Mamina, keď videla, ako skoro sa postavil a behal okolo nábytku, tak povedala, že bude rýchlo chodiť. No on nie, spolieha sa na štvornožkovanie 🙂
Dnes som zistila, že v papučkách sa cíti stabilnejšie a aj sa sám pustí nábytku. V ponožkách je moc ako opitý.

mgk111
10. feb 2010

egy - drzime muzovi palceky 😉 nech ma stastie ako ten moj a chyti dobreho fleka co ho bude bavit a nosit dost penazi domov 😵

katka - dakujem tak ich dopapa a uvidime... dnes kakal 4x ale uplne normalne ako kedysi a uz to ani tak nesmrdelo - teda ak sa to tak da povedat 😀

bola som s kubkom vonku a isli sme k segre do kanclu, povyzliekala z overalu a sup na koberce 🙂 potom sme sli domov aj so sestrou, po ceste zabuval a zobudil ho nas uzasny rozhlas- ani nechcete vediet, ake slovo by som pouzila... boli tu svokrovci, tak som si navarila na zajtra, oprala tatinovi svetre, osprchovala sa a po okupani maleho nechala tatikovi a sla do obchodu a zaviezt segru domov..., a tatik pecie kubikovi torticku - ze on chce a hotovo 😀 a urcite aj svokra nejaku objednala lebo som minule hovorila, ze sa mi pacila taka lienka, tak neviem co to bude uz sa tesimeeeee 😉 veraj aby sme o stvrtej v piatok uz boli u nich 😀 tak neviem ako sama zbalim kubka na vikend aj so vsetkym co chcem zobrat narveme sa do auta a tatino asi za nami pride alebo ako.... uvidime..

kukam panelak ale este musim kubkovi popucit obedik na zajtra...

egyptanka
10. feb 2010

Maci a co si varila??

egyptanka
10. feb 2010

Maci, no ponukaju mensi nastupny plat, aleponukaju zaujimave benefity a hlavne vikendy by bol doma a ziadne nocne ... no uvidime.

a v dobrom zavidim to tvoje lietanie kade tade, si plna zivota ... ja sa zacinam doma strasne nudit ☹

mgk111
10. feb 2010

egy - uvarila zemiaky, hodila na plech, prihodila kyslu kapustu a jelitka - to som dala zapiect a mam navarene - strasne to lubim 😀

egyptanka
10. feb 2010

Maci, ale co si varila Kupkovi???

mgk111
10. feb 2010

egy - ako myslis lietanie kade-tade? nooo vcera som sla k mame, dnes segra sem, zajtra neviem aspon ku kamoske na kavu - kubko sa so mnou doma nudi a mrnci ale ked sme v spolocnosti tak je cely stastny a spokojny, takze mi nic ine ani neostava ako niekam ist... skoda ze nie som z blavy, uz by som vas pobehala vsetky 🤐
plna zivota? nooo unavena lebo sa snazim upratat, navarit, oprat, ozehlit a postarat sa o kubka kazdy den najlepsie ako viem a tak aby tatino mal klidek ked pride - pomaha mi ked sa da, ale velakrat vecer padnem na hubu a vzdy sa nejako premozem, lebo mi chyba tato kobyla ... a rano ma chytila taka depka, ze co budem dnes robit... no nejako sa to utriaslo ked bubak zabuval a aspon som sa najedla a jemu nachystala... zaujimave ako to vyzera pre druhych... ale nie som vynimka, aj ja som unavena mama na materskej s malou slovnou zasobou 😎

a nevadi ze na zaciatok mensi plat, aj u nas to tak je, ale uz dostal pochvalu od sefa a povedal mu, ze by rad z neho mal svojho zastupcu takze som happyyyyy... plat sa upravi po troch mesiacoch, auticko dostane tatik svoje (teraz ma len take ktore je urcene pre vsetkych) hadam do konca mesiaca tak az na tie neskore prichody sa vytesujem ale niekto musi zarabat na hypoteku 😒

mgk111
10. feb 2010

egy - jaaaj 🙂 no este v ramci diety mrkva, kalerab, zemiak a morcacie masko s porikom... a uvidim ked popucim ci necham na dva dni a dalsi pridam bud ten vas kuskus alebo cestoviny...

nsoci
10. feb 2010

Postielka kupena a poskladana. 😉
IKEA rulezzzzz
Matko dnes stal a umyval si zuby a trvalo mu celkom dlho kym si vsimol, ze sa nedrzi a capol.

labutka
10. feb 2010

fuha, po svojej prvej latkovej prezentacii mam zmiesane pocity...
najprv otazka - je tu niektora z vas, ktora prebali svojho krpca menej nez 5 krat za den?

baskaj
10. feb 2010

labutka - popíš dojmy konkrétnejšie, ja som zvedavá!!!!!!!!

mgk111
10. feb 2010

labutka - nie menej ako 5x asi nie, iba ked cika do nocnika... ale teraz mame pauzu ..

tatinko finisuje s tortou 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre