Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

potulka
16. feb 2010

taella, karolinka je skvela. urcite rozumela tej nemoznej doktorke, ktora ju odpisala a rozhodla sa, ze jej just ukaze. 😀 aj oliver je sampion, parada!

egy a vies, ze u labutky by som sa ani nedivila, keby mala denne len 3 pocikane plienky? urcite ide hlavna cast do serblika. 😉

potulka
16. feb 2010

egy, aj stvorce su latkovky. to povazujem uz za hotovu vec. 😝
ocot namiesto avivaze. pradlo je jemnejsie a navyse ocot dezinfikuje. my ho davame do kazdeho prania, avivaz som uz roky nekupila. 😉 vobec ho po prani necitit.

matja
16. feb 2010

taella, gratulujem k pokrokom

baska, každý deň čítam, ako sa vám darí, teším sa s vami.

egy, depresiu? Z čoho? ináč ja som mala dnes tiež blbý deň. Netýkalo sa to Paťka ani muža. Och, rada by som si vyliala srdce, ale radšej nechcem verejne. Tak to budem v sebe dusiť.

labutka, keď perieš každý tretí deň, nestalo sa ti, že by ti plienky začali smrdieť po prvom ciknutí? Ja som takto prala v lete, ale zrazu začali plienky strašne smrdieť, stačilo malé ciknutie a okolo Paťka sa šíril smrad. Tak som to pripisovala tomu. Pomohlo vypratie na 90. Teraz periem radšej každý 2. deň.

mgk111
16. feb 2010

egy - my sme mali podobny program aj unas vyvesane a pozehlene 😉 a coze depkusky z coho? preco? uz aj sa vyspovedaj!!!

baska - super - ja na to nemam gule s tym placom 😒 aspon niekomu sa dari...

taella - vidis ako pekne pokracujete supeeeer 😝

pijeme citrus s kolou a ladom - mnamky aby som lepsie buvala a nepocula kubkove suchnutia...

ajka82
16. feb 2010

deni, ja som antifanda hentej stolicky...staci ked v nej obeduje ked doplavame 🙄

egyptanka
16. feb 2010

matja, aaaale uz som to tu pisala ... dve navstevy sa ohlasili a potom neprisli a ja som sa tesila, ze konecne nejaka zmena ... fakt mi ten stereotyp ide na mozog ...
... nechce prist niekto na navstevu???

potulka
16. feb 2010

matja, tento smradlavy problem sme mali aj my. najprv sme si mysleli, ze sa mu zmenil moc. absolvovali laboratorne vysetrenia, ci sa matejovi nerozbieha nejaky reumaticky, pripadne iny zapalovy proces. a ony to boli len nove zeleninove prdy! 😀 😀 v mokrej plienke sa drzia dlhsie. 😝

babulka123
16. feb 2010

egy slubujem ze akonahle Ninka a ja vyzdravieme tak sme u vas ako na koni.. este ma budes vyhadzovat domov..

ajka82
16. feb 2010

egy niekedy sa zastavime na navstevu, ale ked bude chlap v praci cely den 😉 tento tyzden asi len v sobotu je moznost potom az buduci tyzden... alebo dojdi ty ku nam 🙂

mgk111
16. feb 2010

matja - vzdy pomoze ked to zo seba dostanes... nedus v sebe aby ti to zbytocne neublizovalo... 😉

egy - skoda ze si daleko, ja by som dosla - len si neviem predstavit ze by kubko vydrzal v aute tak dlho, takze buduci tyzden skocime akurat ku kajuske do tn 🙂

a my pekne pokracujeme v cikani do nocnicka, uz aj mimo toho, ze len po spanku - som ho dala len tak a cikal.. ale kakat tam stale nevieme. a aj tak su plienky dost plne, ale tesim sa, ze proste cika - hlavne rano akoby cakal alebo co... zlatusik...

matja
16. feb 2010

mgk, máš pravdu. Posťažovala som sa manželovi, to mi musí stačiť. Pri vás prídem na iné myšlienky, preto som tu 🙂
to je super, že tak pekne cikáte. U nás je to skôr o náhode. Ale aj to sa ráta.

mgk111
16. feb 2010

egy a asi preto mam bordel doma a kazdy den niekam vypadneme na navstevu alebo tak a potom sme v pohode s kubikom len neporiadok treba obcas poriesit 😝

denkolc
16. feb 2010

Však niečo zorganizujte dievčence.....a bude hneď veselšie.... 😉 😉

Inak, dnes mali viacerí zlý deň, takže asi sú hviezdy nejako zle porozsýpané po tom nebíčku...musíme to prekonať, zlatíčka, lebo karta sa zanedlho obráti.....(neviem, prečo som si práve spomenula na Alicu v krajine zázrakov, aj tam robili karty divné veci.....už sa teším, ako si ju opätovne prečítam.... 😀 )

egyptanka
16. feb 2010

ajka, oki tak niekedy buduci tyzden sa dohodneme ... nastastie do konca tyzdna mam o program postarane ... zajtra ide muz na Veltrh prace, vo stvrtok plavanie, v piatok pridu montovat nove vodomery a pride ujo zo stavebnej poistovne podpisat stavebko pre malu a vikend je urceny pre mamu.
A uvidime ci muza prijmu do zamestnania a ked hej tak buduci tyzden ho mam posledny tyzden doma 😢

mgk111
16. feb 2010

matja - aj my sme zacinali nahodne a teraz mu to ide krasne, prestavka bola ked bol chory hnackovity chuda aj som sa bala, ci to bude ok, ale je 🙂

egyptanka
16. feb 2010

Den, ja som mala celkom fajn den ... inac uz treti den som pre nas nevarila. Len pre malu ... nech si muz nezvyka ... dojedali sme zvysky z chladnicky a dnes urobil muz vysmazene predvcerajsie rozky vo vajicku.

mgk111
16. feb 2010

egy - nebud smutna, ze by uz nebol doma, aj ja som najskor bola - ved on bol doma 9mesiacov a miesto porodu siel do prace 😀 ale teraz je to este lepsie, ak sa tak da povedat, nerobi mi doma bordel, nemusim tolko varit, upratovat, vecer je vzdy s malym a ja relaxujem a povieme si toho viac, ako ked bol stale doma 🤐 budete si opat vzacnejsi 😉

ajka82
16. feb 2010

mgk, vy ste s kajuskou dohodnute na buduci tyzden? nechcete sa stretnut aj o tyzden neskor? 😅

egyptanka
16. feb 2010

Maci, to rozpravanie mi naozaj chyba ... ono uz mam pocit, ze sa rozpravame len o malej a vecere su u nas ubohe ... ja este co to porobim, potom si sadnem za kona a on cumi do telky ... potom hodim sprchu a idem spat a to je vsetko ... ☹
I ked mi hovori ako ma lubi, ze som uzasna matka a manzelka ... zacinam mat pocit zo seba, ze som len matka a udrzovatelka poriadku a kucharka. ... ze som atraktivna manzelka o tom mozem len snivat ... viete coho sa obavam baby? ... mozno som paranoidna ... ale ze ked pojde do prace, ze opat on zacne zit, ze mozno stretne nejaku spriaznenu dusu.

mgk111
16. feb 2010

ajka - vcera sme si pisali, ze tento tyzden nie ale ze potom mozeme... ale kludne mozeme aj o tyzden - prides? 😵

egy - my si pokecame o malom, lebo tatina zaujima uplne vsetko od jedenia, kakania, co noveho sa naucil a podobne... o jeho praci, o niecom co nas v tomto dni zaujalo, potesilo - skratka je to ine.... u nas je to tak, ze ked pride z prace, vyfasuje maleho, ja vacsinou uvarim, osprchujem sa, on okupe maleho, ja ho obriadim, on da najest a ja zatial cosi robim a potom bude zehlim a on je pri mne, ale on zehli a ja pri kompe a kecame... ako teraz s poharikmi citrusu s kolou 🙂 a neboj ziadnu spriaznenu dusu nestretne lebo sa bude tesit na svoje bambiulky doma moja 🙂 tomu ver, ze mu budete chybat 😉 zit zacne, ale pre neho to budu povinnosti, takze to nemozes brat ako "zitie alebo uzivanie si"...

egyptanka
16. feb 2010

Maci, no u nas to vyzera tak, ze bude mat opat smenovu pracovnu dobu ... bude pracovat podla smeny od 8 do 12 hodin denne. (napr. pondelok, utorok - 12h, streda - 10 h, stvrtok - nocna 8 h, piatok,sobota a nedela volno) ... takze o spolocnych veceroch mozem len snivat, no ale aspon bude 5 minut od nas a tak ked skonci napr. o siedmej rano tak viem, ze o sedem patnast bude uz v posteli ... no uvidime ako to bude.

iron
16. feb 2010

joj egy o atraktivite mi nieco hovor..hnusny odrasteny melir, nenamalovana, vlasy by potrebovali podstrihnut....ku kozmeticke nemam kedy ist.
No neva, uz sa pracuje na tom aby to bolo lepsie. Vlasy idem dat na rovnaku farbu, lebo nebudem mat veru velmi cas chodit si tri hodiny odsediet ku kadernicke kvoli meliru....len teraz dumam aku si hodim na seba.

ajka82
16. feb 2010

mgk, mudro pises... aj nas tatinko ked mal piatok vecer volno v praci, tak radsej nesiel vecer hrat na disco a bol s nami doma aj ked som ho vyhanala, nech sa odreaguje (lebo vsak kamarotov aspon pozdravit sa patri po dlhsej dobe) 😉

mgk111
16. feb 2010

iron - kozmeticku vidim len ked jej nosim avon 😉 ale chystam sa uz asi pol roka ze tam pojdem 😝 melir by tiez potreboval dorobit, ale asi hodim farbu aku som mala na svadbe a to potom znamena farbit sa kazdy mesiac kvoli sedinam... brrrr ale malovat sa malujem, aspon ceruzka a aspirala, pripadam si krajsia a citim sa lepsie a ked som nevyspata, tak to tak musim urobit lebo inak si zmolim cely den oci 😀

egy - uvidis tak daj info, som zvedava...

a baby este niektore sterilizujete raz za cas alebo ani nie?

bru nockuuuuu

ajka82
16. feb 2010

mgk a rozmyslala som ze posledny feruarovy tyzden by som dosla, len to treba nejak sklbit s matovou pracou a on bude robit este aj prvy marcovy a musime ist vtedy na rizikovu poradnu, a nevim ci nam pozicia afto 😅 este dam vediet jak sadari s dojazdom 😉 ale vase stretko si neruste len kvoli mne ak ste uz dohodnute 😉

ajka82
16. feb 2010

mgk ja uz nesterilizujem... aleak ma napadne tak flasku a sosakpreplachnem zvyskou horucou vodou z konvice ak zostane z kavy alebo caju

egyptanka
16. feb 2010

iron, maci ... hmmm kozmeticka by sa zisla, ved mam obocie ako Breznev.

egyptanka
16. feb 2010

No pojdem do sprchy a spat ...

... este anketova otazka na zaver.

Aku vec ste kupili pred narodenim dietata a po narodeni dietata ste zisitili, ze ste kupili najvacsiu hlupost???

ajka82
16. feb 2010

egy a ty si nieco take kupila? ...ja myslim, ze nic take som nekupila, vsteko to co este dnes pouzivame ak neratam oblecenie vyradene 😉

asandys
16. feb 2010

baskaj, velmi sa tesim z toho ako vam ide vecerne uspavanie.

JA som dnes po dlhej dobe stratila nad Addamom nervy, lebo od 8 som ho upavala a on este o 10 nespal, taka som bola hladna, trebalo mi na wc a kopec veci este dorobit, a on nie a nie spat. A to cez den potiahol iba hodinu. Tak som tak tresla dverami, ze az klucka vyletela 😒 JAsne , ze Adam sa rozreval este viac, dala som ho s nervami z postielky na moju postel no a potom zvlykal a zvlykal. no nedalo sa inac 😔 a teraz som tak z toho mimo, ze ani mierky do obrazkov enviem urobit, dokelu.

TAella, super pokroky🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre