Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

ajka82
12. okt 2009

denka sak som videla aka bola zmrzlinka 🤐 a moja vtedy vyzerala jak keby leto bolo

matja
12. okt 2009

denka a najmenej sa teší určite bershka. Keby si čítala tie jej hlody minulý rok, ktoré venovala snehu 😀 😀 😀

manžel mi včera večer kúpil Tofife a ja som sa "nahnevala", že prečo mi to robí 😀 Jasnačka, dojedám posledné cukríky 😀

elenam
12. okt 2009

Babenky, nové foto, tak sa mrknite.

iron
12. okt 2009

elenam..áno to sú vhodné do šporťáku tie fusaky. Ja mám taku deku zatiaľ a krpatá v overali.

Den...ráno psíka venčí manžela potom dva krát je, prší neprší, berem malú psíka a ide sa...príroda volá. A večer len psíka, manžel uspáva malú /väčšinou neúspešne)

Všetkým prajem skoré uzdravenie....

iron
12. okt 2009

ano ano,...tesim tesim na zimu.....co tam po rozmrazovani, hlavne ze bude sneh a budem malej stavat snehuliaka takeho maleho....A sa tesim jak sa zaksichti ked ho chyti.
No len mame problem ako bude cmulat palcek v rukavickach?

Elenam malá je zlatá....
ešte som niečo chcela....ale už neviem čo, tak idem s malou von, kým neprší...len ten hnusný debilný petržalský vietor.

potulka
12. okt 2009

matja, vidiiiiiiiiiiiis, aj my mame doma toffifee! a akurat by som si dala nieco sladke. idem si po jablko, aby som mala ciste svedomie a potom hor sa na sladkosti. 😀

mgk111
12. okt 2009

denka - ja nemam kedy s kubkom lebo on si dava len take 20-30minutove resety, ja mam problem so zaspavanim - mne to dlho trva a zase na druhu stranu ked zaspi tak sa musim postarat o varenie, pranie, upratovanie a podobne kedze manzel je "nepojazdny"... musim sa postarat aj o neho...

egy, elenam, potulka - gtratulujeme 🙂

dnes som bola v banke - odlozit hypoteku na pol rocka... podarilo sa bez poplatkov sankcii a podobne len skoda, ze su ludia taki "empaticki" a nepustia vas s dietatom dopredu... ale zvladli sme to vcelku good 🙂 a musime sa pochvalit - uz mame rozrezane dasienko tazke v 8mesiacoch prvy zubok sa konecne derie von 🙂

ajka - aj ja mam rada dazd a prechadzky ale krpec sa boji ked dam prsiplast na kocik, takze mam smolu ☹ a ja som uz raz mala fusak ked sme boli u svokrovcov a nemala som teple veci a bola kosa...

matja - tak to asi nemusis nosit na rukach a uspavat ci hej? lebo nam to inak nejde... ale dnes mi kubko zaspal v aute dvakrat na dvadsat minut 🙂 takze mi zas mozeme vozenie v aute 🙂

nad nocnikom uz uvazujem - vcera sa vykakal do vane ked som ho dala cez vanicku, takze by to asi uz islo... uvidime....

a jupiiii kamoska mi volala ci nechcem pozicat aj golface 🙂 som mala plnu hlavu smutku, ze kde zoberiem na to korunky 🙂 ja mam sneh rada ani odhadzovanie mi envadi a rozkurovanie auta... dufma, ze to uz tatinko bude pracovat - hoci sa vyhraza ze asi v zahraici... uvidime kazdopadne to uz bude s drobcami ine, uz budu velki nie? 🙂

mona1111
12. okt 2009

elenam aka malinka zlatunka a vidno, ze jej chuti.....

My sme mali na obed brolicu so zemiacikom a uz som zemiaciky len roztlacila vidlickou a brokolicu som rozmixovala a potom som to zmiedala dokopy.... Bola to zemiakovo - brokolicova kasa... a velmi mu to chutilo... Urobila som viac takze obed na zajtra uz mame uvareny.....

U nas od obeda len prsi a prsi a ja len kaslem a kaslem.... uz nech mi to prejde ,...............

matja mne manzel vcera kupil tu velku milku.... a ja mam z nej uz len jeden rad.... no ale vcera manzel mi pri nej trosku pomohol, dnes je v praci tak som sa do nej pustila aby ma nelakala vecer

vlalu6it
12. okt 2009

ahoj,,tak my dve chorobky sa liecime,manzelik uz v praicke,,malicka mi opat hori,,ma 39horucky,,nasadila som cipocek,,,a uz spinka,,chudatko moje male,,ale papka aspon krasne,,,aspon to,,,ja mam nasadene antibiotika a povinnu prechadzku na cerstvom vzduchu,,vraj aj ked sme chori,,treba aspon na hodinku von,,a sme aj boli,,,aspon sme kupili ovocie a zeleninku,,,,

vlalu6it
12. okt 2009

elenam,,mala je zlata,,ona ako vazne takto v chodaciku cupka??? 😉

egyptanka
12. okt 2009

ahojte, tak Natalka je uz zapisana v mojom pase 🙂
... jaaaaj a este k tej neurologicke ... tak ta mi povedala, ze Natalku mam podporovat v aktivite, prilis nenosit a neopzivat hopsadla a choditka.

Toffifee sme mali aj my ... uz je v brusku.

Baby mozem dnesnu mrkvicku dat zmrazit a pouzit neskor? I ked je v nej MM? Lebo zajtra mame zemiak.

egyptanka
12. okt 2009

kuk sem ... no hroza, az ma striaslo ... 😲 😲

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

asandys
12. okt 2009

ahojte

Oslavencom vsetkonajplepsieeeeeee a marodikom skore uzdravenie.

u ns je dnes velmi smutny den. RAno ked sa maly napapal, som sa natahovala do postielky po plienku, ze ho poutieram, a Adamko mi spadol z druhej strany z postele. A to som ho este drzala za nohu, ale vysmykol sa mi. Tak padol v polohe na brusku. Ma odrete celicko, monokel pod okom aj nad. Od rana som cela bez seba, je mi do placu, ze som ho neustrazila, v kuse ho pozorujem. ALe nechoval sa inak ako bezne, len trosku viac spi a nechel papat na obed mrkvu s karfiloma zemiacikom. Ale ked som mu to vymenila za hruskovu vyzivk, spapal 200 ml. Zrejme ten karfiol mu vadi, uz 2x ho nechel. Teraz zase spinka od 6. No a z tej hrusky sa tak pokakal, ze si to odnieslo, body, pancusky a j teplacky. V stredu mame ist na nurologiu, tak Dr. poprosim, nech ho pozrie.

Adam uz skoro cele dni stoji na nohach popri nabytku, neda sa od neho ani pohnut. A ked sa netaha po nabytku, tak po mojich nohach. Som z neho riadne unavena.

iron
12. okt 2009

asandys...neboj bude to v poriadku. Ja sa už teraz desím, čo budú dokazovať keď sa budú snažiť chodiť. Koľko pádov bude. A odrením, modrín a podobne.

kucina1
12. okt 2009

asandys ani tomas mi karfiol nechce, asi jedina zelenina pri ktorej mi vrieskal
my sme mali uplne cely den prespaty a uz je ulozeny na noc

nsoci
12. okt 2009

Asandys neboj, pozoruj ho dalej, ci neni malatny, nespi privela, nema rozsirene zrenicky, nevracia.... vsak vies.

U nas dnes spachtosky den - 2x2 hod + pol hodka pocas prechadzky. a uz zas chrni. 🙂 Co to co to?

kucina1
12. okt 2009

a u nas sa kuri tak sa snad uz vyliecime, rano ideme na kontrolu, mne sa dnes pohorsilo a tomas je stale na tom rovnako

nsoci aj u nas boli rekordne spanky

mona1111
12. okt 2009

dufam, ze tie rekordne spanky dojdu aj na vychod 😀 😀 😀

mgk111
12. okt 2009

vlalu -d rzim palce nech vam to rychlo prejde tebe aj malej...

asandys - neboj padov este bude vela 🙂 a karfiol u nas celkom ide...

boze baby to vam tolko buvaju unas dnes 2x20minut a 1x40 atot vsio 🙂 teraz sa vykecava s tatinom v posteli co uz zvykol ist buvat tak dnes veru nie...

ozaj ked sa prereze zubok kolko trvy kym vylezie uplne? 🙂 sa tak tesim a furt mu tam pchame prsty 🙂 uz sme sa bali ze bude najstarsi bezzuby marcoviak 🙂

iron
12. okt 2009

u nás spánok 1x30min v aute a 1x1,5 h...to je všetko.

Dojčiace mamičky zubatých bábätiek...čo robíte keď vás uhryznú. Veď ja vidím celé súhvezdia. Nahlas zjojknem (to sa ani inak nedá) odtiahnem ju, ale dieťatko sa na mňa začne usmievať až pišťať od radosti. No má z toho ešte srandu.
Dnes som jej večer chcela dať a tri-krát za sebou ma uhryzla....auauauau
Tak som odsala a dostane z fľašky, ktorú momentálne odmieta.
Už ma bolia bradavky...poraďte.

denkolc
12. okt 2009

Iron, o tom hryzení.....asi si to namaž dačim.... ☹ Na také sa teda neteším, ale neviem, čo iné...mne moja nechce UM ani za ten svet....čo si len počnem, netuším....

A furt reve, v noci hore asi 15 krát, čo sa mrví, ochká, jojká a reve....hruuuza......

Apropo - ten guláš som varila 6 hodín a to mäso je aj tak desné....takže na večeru bude mať manžel akurát tak knedlu so šťavou.. 😀 😀 😀

egyptanka
12. okt 2009

iron, v najnovsej mamine je o tom clanok ...
my sme spali raz 2 hodinky ale to som ju na druhu hodinku opat uspat a v kociku poobede hodinku.

a my mame tiez za sebou prvy pad ... pred asi dvoma tyzdnami, somlen odbehla do izby pre tricko a mala bola v lehatku a ako z neho zliezala tak padla na hlavu. A ja kym som k nej z druhej izby dobehlauz bola na zemi. Z tej izby som to vsetko videla lebo ona je oproti obyvke.

Baby mna zacina sialene boliet hlavaaaaa.

ajka82
12. okt 2009

no nas spanok dnesny ze doobeda 15minut, po velkom vreskote poobede 2,5 hod a do teraz nic... aspon ze poobede potiahla, bo by s nou bolo na nevydrzanie...

mgk, neboj my sme stalestrbava 😀

asandys to s tym stavanim sa kade tade opznam...cely den nic ine nerobim len beham za malou aby si hlavu nepobila niekde ... a ona cely den hlada po byte kde sa da este postavit 😅

egyptanka
12. okt 2009

z clanku to hlavne ...
"Len co Vas babatko uhryzne, preruste dojcenie a prisne mu povedzte, ze ta sa teda mile moje dojciatko NEROBI. A ak Vam ten maly certik nechce pustit bradavku, zasunte mu jemne palec do kutika ust a zanovitu celust mu s laskou vypacte. Alebo mozete babatko "trochu pridusit", teda pevnejsie ho objat, aby sa mu cez nosik tazsie dychalo a muselo bradavku pustit. Tieto opatrenia su mierne drasticke, ale pokracovat v dojcenoi Vam stoji za to."

iron
12. okt 2009

egy..aj mna boli hlava jak hovado. Ten článok som čítala, len teória je jedna vec a moje dieťa je druhá.. 😅
Ona tú bradavku pustí, len hryzne kukne na mňa a rehlí sa. No nezabi.

Deniska...u nás tiež UM dnes nešlo. No čo, šak hlad ich donúti.

drozdik78
12. okt 2009

nsoci to je pozornost k tebe ked sa citis dnes mizerne 🙂
denka u nas ked je tvrde maso davame do toho " varenia stopel od vina " a ono to fakt funguje 😀

egyptanka
12. okt 2009

drozdik akoze ten korkovy?
iron a ake UM si kupila?

denkolc
12. okt 2009

Drozdik, mať tak víno....aj to by som tam priliala...ale mám len slamové a to nejdem otvárať teraz... 😀

drozdik78
12. okt 2009

no presne ten korkov 🙂 som si nemohla spomenut 😀 ale nie ten " umely " te masko nezmäkci 😉

iron
12. okt 2009

Hami s Optivitalom 2....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre