Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

mgk111
18. okt 2009

lenka - no pije uz len UM a napriek tomu sa budi dva tri krat... hmm a ja snivam o prespatej noci 🙂

egy - neboj, za chvilu natalka podrastie a bude papat vselico a budu spokojny aj ostatni...

kubko zalomil, idem aj ja buvat - dnes sme si chceli urobit s manzelom pekny vecer, no ja som akosi grogy ☹ mam pocit ze aj kerby chceme druhe babo tak asi by nam z neba nespadlo ...

nsoci - zajtra hodim fotecky

egyptanka
18. okt 2009

Denka, jasne. 🙂
... joj co by som dala za rodinny baracik s kusom zelenej travicky ... 🙂

egyptanka
18. okt 2009

mgk, ved prave ... tak naco sa ponahlat ... ved dokrmujem len tyzden.
Viete co ma hneva najvac? ... ja som dost netrpezlivy clovek a moji rodicia ma vzdy ucili v trpezlivost a hovorili, ze nic netreba uponahlat, ze vsetko ma svoj cas.
... a aj Natalkine papanie ma svoj cas ... ani sa nenazdame a bude jest vianocku s maslom a dzemom.

lenk30
18. okt 2009

mgk, takže UM to nerieši? hmmmmmmmmmmmm. síce ja aj kašu večer dávam, aby spal a on spráši aj tú a aj tak cicík non stop.

Filipko meškal 15 minút, ale už ma volá. takže brúúúúúúúúúúúú noccccccccccccc. Môžem prísť písať o 1. kto tu bude?

denkolc
18. okt 2009

Lenka a Elenka, vy máte tiež také opachy? No, keby bolo na mne, vystačila by som si s niečím omnoho skromnejším.....ale zase, manžel je ekonomicky mysliaci človek, takže to má viacmenej na biznis....

Egy a čo nekúpite domčok? 😉

Mati, ďakujeme... 😉 Len škoda, že je to všetko tak ako to je....viac ako ten dom s bazénmi a jazierkami a neviem čím všetkým, by som chcela normálnu rodinu a normálny život, aký žijete skoro všetky....stráviť večer s manželom, ľahnúť si s ním spať a ráno sa pri ňom zobudiť...aby na nás Tánička hneď zrána kukala na nás zo svojej postieľky....ach......nááááádhera......

egyptanka
18. okt 2009

Denka, teraz?? Ked je muz bez prace? ... chceme to poriesit ked si najde pracu, nech vieme s akymi peniazmi mozeme ratat.

diocka
18. okt 2009

denka neboj, aj ty sa dockas. len popracuj na sebe a manzelovi konecne trkne co mal vediet uz daaaavno a budete stastna rodinka s 3 detickami🙂

lenk30
18. okt 2009

ešte ma nechal 🙂
denka, aj my takú opachu. fotky mám len v mobile, tak potom niekedy hodím. tiež som chcela dom kôli záhrade, deti, grilik, letná teraska...............no môj muž to pojal po svojom. neviem či si plní nejaké detské sny.....Už aj on teraz povie, že som mala pravdu, že na projekte to tak nevyzeralo, že sa mu to natáááááhlo.

Len na to prostredie sa veľmi teším. Je to pod horou, kto chodí na Martinské hole, tak prídete cestou na kafčo. Teraz sa teším, ale možno mi potom bude z toho aj strašiť, že medvedíky nám dajú dobrú noc, sused vravel, že keď je vietor, že tie stromy tam robia iné rodeo, žiadne pouličné svetlo a tak. no proste chceli sme prírodu, len aby sme sa potom z toho neposrali 🙂

elenam
18. okt 2009

Môj muž je čistý blázon. Pustil na programe Wild nejaký dokument a tam dávali, - chlapec si dal prerazať jazyk na polovicu aby ho mal ako had, nejaký černosi majú tradíciu, že si dajú urobiť na tele jazvy aby mali pokožku ako krokodíl - normálne im rezali do kože. Ďalší sa bičuje, dá sa ukrižovať. Všetko ukazujú do detailov a mne je na vracanie. Asi ho zabijem, že mi tu púšťa také hovadiny.

lubi22
18. okt 2009

Lenka - ano, spim v inej izbe, spim so starsim syncekom 🙂

Iron aj ja zelam skore uzdravenie.

Denka krasna zahrada a jazierko. Len budete musiet na Tanicku davat pozor 🙂

elenam
18. okt 2009

Deny - my máme obývanú asi iba 1/4 domu a mne to uplne stačí. To si neviem predstaviť keď to bude hotové celé. No ved nafotím a uvídíš sama. Moji rodičia hovoria, že to je ranč a švagriná vila. Záhrada je obrovská a to na nej zatiaľ máme iba štrk a pisok na ďalšie práce. Neviem, či sa dožijem takého jazierka ako máte vy.

elenam
18. okt 2009

Babenky idem buvať, lebo mi je fakt zle z toho dokumentu. Tak opäť zajtra. pa pa

diocka
18. okt 2009

no ja som zacala kukat domy ako ste ma navnadili tak vzdy ked nejaky najdem, poslem linku manzelovi (sedi meter odo mna a ma vlastny notebook) tak ma zakazdym zrusi :(
no vsak uvidime.

egyptanka
18. okt 2009

diocka, preco ta zrusi?

diocka
18. okt 2009

lebo sme sa iba pred rokom nastahovali do bytu kde byvame teraz. a nema rad zmenu. ale slubil mi ze v tomto byte nezomriem🙂)))))

denkolc
18. okt 2009

Diocka, však máš taktiku jasnú...pekne začať pozemkom, pak návrhom domčeku a bude to postupovať.....až bude domčok hotový a budete bývať v ňom.....

A 3 deti mi praješ? Neblázni... 😀 😀 😀

Babuľky, dobrú nôcku!!!

egyptanka
18. okt 2009

diocka, no my mame nas byt uz tri roky a byvame v nom uz 2,5 roka ... ale chcela by som nieco nove. Nieco ine a preto sa ani nepustam do nejakej velkej rekonstrukcie. A snad buduci rok uz budem vediet na com sme.

diocka
18. okt 2009

no uvidime co bude. sa nam to tu zmenilo na realitne forum, este nas adminky zrusia🙂))

no idem aj ja chrniet.

inak dnes som "vyhlasila vojnu" vecernemu uspavaniu na rukach, 2 hodiny som maleho hladkala, spievala mu a uspavala poleziacky, az manzel nevydrzal a uspal ho na rukach... ale zajtra som odhodlana pokracovat🙂

egyptanka
18. okt 2009

Fuuuj maly sme prave plany poplach ... zacal pipat monitor dychu, ale mala je v poriadku.

diocka
18. okt 2009

egy, ake soky pre spanim 😒

nsoci
19. okt 2009

Bre ranko

Lenk to vazne? Aj kamoska ma takehoto budilka, kazdu pol hodku-hodku v noci je hore... da sa s tym vobec nieco robit? Lubka ale Ty si to spanie zasluzis, vsak so Samkom si si toho odbdela dost, nie?

Matja jake zlate fotecky... zeby uz Vianoce?

Aj my uz zaciname balit... o tzden sa stahujeme... Dnes as zacina malovat, cez vikend podlahy...a jedemeeeee... tiez sme tu 2.5 roak len...ale kolko as za ten cas zmenilo 😀

nsoci
19. okt 2009

Denka Tvoj domcek tu uz neni, asi Ti ho zmazali.

Mne sa pacia stare dlhe vidiecke domy.... s verandou po celej dlzke...aaaach
taketo cosik
http://www.bleskovereality.sk/Photos/8a40377c4f...

Hlavne prizemne.... a dlhe, nie kockate a divoka zahrada... ziaden anglicky travnik... vnutri drevo, tramy, zaclonky, ziadne sklo, chrom.... Denka pocuj neopisujem aj opak Vasho domu? 😀

nsoci
19. okt 2009

Ale hlavne mam za to, ze dom sa tvori... postupne rokmi sa nabytok usadza... a to sa mi paci. Neviem si predstavit napriklad, ze by mi niekto zariadil byt/dom, nejaka dizajnerka, hoci aj v mojom style, urcite by to vyzeralo super, ale nebolo by to moje...

My zariadujeme teraz stylom - kolko matko vydrzi v nakupnom voziku (cca 10 minut)... vcera sme vbehli do baumaxu a v casovom limite si vybrali laminatovu podlahu, farby do vsetkych izieb a interierove dvere! Kto nas topne? 😀

Inac som zistila, ze ja by som nemohla mat bohateho chlapa. Mne sa vyslovene nepacia velke auta (mojim idealom je Volkswagen Beatle, stara skodovka... na nu ma aj muz zbalil, volala sa Bonifac), luxusne domy a sperky... A nie som maniacka na topanky a kabelky. Som aj vobec zena? 😀

nsoci
19. okt 2009

A fakt nemam rada hotely... pre mna najlepsie stan, maringotka alebo vysokohorska chata. A v zahranici pri mori rodinny hotelik, privat. Ja sa neviem spravat slusne, musim si moct vylozit nohy, vojst v bagandziach a odgrgnut. 😀

nsoci
19. okt 2009

No idem ukoncit moj monolog... skrataka som low maintenance zenska... no neni mi na svete dobre? Mozem mat vsetko co chcem (az na ten domecek... ale aj to casom bude)...

Drzte sa a Denka posli mi ten picture som zvedava... 😉

kucina1
19. okt 2009

dobre ranko tak my sme si do osmej pospali. vcera som poupratovala cely byt, kym bol tomasko s tatinom vybavovat par veci, potom som si pospala, majo napiekol, navaril a cely den sa staral o tomasa, mala som pohodicku pohodu xixi.

no idem ranajkovat za prijemneho tomaskoveho debatovania samych usmevov 😎

kucina1
19. okt 2009

a v piatok rano idem na gyndu 🙂

zuzic1
19. okt 2009

Jeeeeeeeeeeeee kucina, tak som teraz kukala albumy a v tvojom, ked som zbadala tie testy 😕 😀 vuaaaa, tak uz to zacina 🙂

yamahafazer
19. okt 2009

ahojte 🙂
ja neviem co je s malou furt len pisti nevydrzi sa ani hrat ked ju dame do postielky na zem hocikde revy len na nas by visela 😒 a zobudza sa v noci aj 30 krat a aj cez den mi uz nechce spat len sa zobudi za tu pol hod co spi aj 5 krat a s placom. no neviem co snou je zuby som pozerala a nic nevidim.Ale ked ju nosime tak je vyskerena a spokojna lenze to si nemoze zvykat sa len nosit ja nic nesparvim ked som snou sama.Ani jest poriadne nechce furt ju zaujima vsetko okolo len sa vrti ja neviem ci to ma taketo divoke obdobie.Vcera vecer som ju musela ale 3 kart ist uspat co sa zobudila a zacala plakat aj v noci furt som jej len caj davala,ale teplotu nema.Zuby uz ani necakam lebo tei cakam uz od 3 mes a nic 😀 ideme nieco robit musim ju niako zabavit nech si pojde pospat.

zuzic1
19. okt 2009

aaaaa aj my uz mame od soboty puzzle, kupila som 2 baliky, jeden ciselkovy a jeden dinosaurovy a tak sa po nom plazi krpec cely den...

papkanie mame celkom v pohode, ale stale zje podla mna malinko

yama: tak vitaj v klube, nase noci su podobne, dnes asi 15 krát bol hore 😒 , neviem co s nim 😔 , zuby stale nemame

matja: kukala som fotky, tak vy uz mate vianoce pozeram 😀 , krasny je Patko 😅 , maly Santa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre