Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

ajka82
12. nov 2009

mne sa minule pacili rifle moschino, ci jak sa to pise a stali 11 tisic...takze 3 tisicky za male topanky, ...preco nie? 🤐

lubi22
12. nov 2009

Ale fakt, ze treba vyskusat, taketo male deticky maju este tucnejsie lytka, vyssie nardy, nie vetko sedi. Mne raz tak kupila svokra pre maleho Sante obuv v lekarni, ani sme to na nohu nedostali.

ajka82
12. nov 2009

lubi...mala ma doma papucky 17tky 😅 a este ma trosicka rezervu na prsteky... tak aj preto tazko asi hladame

lubi22
12. nov 2009

Ta protetika ma viac predajni v BA, takze sa da vyskusat.

Maci ja som takmer vsetky darceky nakupila cez net, tak preto mam uz vybavene 😉

Vladka drzte sa 😉

ajka82
12. nov 2009

tiez si nemohla zmysliet, ze chce chodit, az ked jej noha viac vyrastie...

no idem sa este chvilu venovat rodine

lubi22
12. nov 2009

Ajka chapem, mne Samko chodil velmi skoro a mal malu nozku. Kym este bezkal na par minutiek z kocika, tak som mu nechala take HM cizmicky, tie maju aj 16, ale ked uz chcel byt pomaly furt von z kocika, tak sme museli kupit 19, tie boli najmensie 😅 A 18 sme zohnali Nike tenisky 😅

mgk111
12. nov 2009

vlalu - drzte sa aj s angelickou.. hadam si zvykne na ine prosteredie rychlo...

egyptanka
12. nov 2009

Vladka, slniecko ... drzte sa v tejto zime a nech si angelicka skoro zvykne. 🙂

iron
12. nov 2009

vlalu..zima je fajn...sniezik je krasny.....len sa pekne aklimatizujte...drzim palochy

dajte typ na nejake aktivity s detmi...ved mi svihne byt doma...

egyptanka
12. nov 2009

iron, no tiez by ma zaujimalo co s malou ... asi budeme cez zimu trcat doma.

iron
12. nov 2009

akurat som nasla fajn studio, kde robia aj cvicenia s detickami...no vyzera to fajn, asi sa tam prihlasime

egyptanka
12. nov 2009

iron, no hod link.

iron
12. nov 2009

http://www.etnodance.sk/etnodance/babatka_od_6_...
dost to stoji, ale menej ako plavanie.. 😀

iron
12. nov 2009

lubi a co stoja tie topanocky z tej protetiky, nie su velmi drahe?

iron
12. nov 2009

kde ste vsetky, prdite na mna?

potulka
12. nov 2009

fiha, clovek tu jeden den nie je a hned 5 stran... 😕
tak podme na to.

iron, pseno a pohanka su stare suroviny, ktore nase prastare mamy bezne konzumovali. len sa na ne zabudlo a teraz sa znova dostavaju do mody. 😉

atemi, dobry tip s tym olejom. skusime. inak kupujeme liptovske alebo tatranske maslo. rajo odmietam, prave kvoli tomu, ze ho robia v nemecku (?!?!). a vobec, ani ostatne rajo vyrobky mi velmi nechutia, jedinou vynimkou je acidko.
bukovsky mi pride strasny fanatik v tom, co propaguje, takze nanho nemam trpezlivost. ale ma dobre zeleninove recepty. 🙂
my zatial davame len dva prikrmy a ani tie sa zvycajne netesia ktovieakemu zaujmu (hlavne obedy), tak celkom vaham, ci zavadzat nieco dalsie. podla viacerych zdrojov je to vsak tak, ako pise iron - kazdy mesiac o jeden naviac.

denka, keby som vedela, ake to bude u manzela nafigu, nepodpichovala by som ta... nejako som si myslela, ze ked vas vola k sebe, chce si vas obe uzit. hmmm, mozno chcel naozaj ukazat, aky je vytazeny a nevhodny pre rodinny zivot. 😔 skoda.

baskaj, prave nedavno mi na jednom mieste trosku prihorel hrniec. nie brutalne do cierna, len sa to tak pripieklo. a matejovi chutilo ako uz davno nie. zeby to bolo tym? 😀
ovocie sa ma struhat na plastovom struhadle, ale jeho supanie a krajanie nerezovymi nozmi nikto neriesi. 😅 takze az taku hlavu by som si z toho nerobila.

co sa tyka rozpravania, matejko ma kazdu chvilu v kurze nieco ine. dnes bolo napriklad vsetko "ba". predtym mal obdobie, ked rapotal tatatatata (bez uvedomeleho zamerania). vselico skusa a je to velmi podarene.

kuci, mne uz davnejsie klalo oci, ze tvoj muz, ked sa tomasko skoro rano zobudi, namiesto toho, aby ti s nim pomohol, radsej zduchne do prace. 🙄 ak je to narazova zalezitost, OK. dufajme, ze si na to nezvykne a uz to inak ani nebude vediet. 😅

nsoci, matej nam uz dost dlho dava pusu. 🙂 vyskeri sa, zdrapi nas obojrucne za vlasy/usi/lica a pritisne si ulepenu pusinku na nase lice/bradu/cokolvek. odkedy ma zuby, niekedy to trosku boli. 😀

egyptanka
12. nov 2009

kde ste kto??

denkolc
12. nov 2009

Egy - och, čo sa to tu píše.....takéto vyjadrenia.... 🙂 🙂 🙂 Zlatko, som potešená, že si to o mne myslíš....no, všetko má dve strany mince....tak i ja....aj keď o tom nepíšem...ono to v niečom má môj manžel aj pravdu, pretože som aj veľmi žiarlivá, tvrdohlavá a chcem mať chlapa možno aj tak nejako pod papučou....takže dôvod na to, aby ma prestal chcieť - pravdupovediac mal... ☹ A zase - ja som mala dôvod na to, aby som žiarlila a bola nepríjemná...takže nedá sa povedať, že je niekto bez viny....on sám tvrdí, že som ho ubuzerovala k rozchodu...a má pravdu, aj keď on mi dal dôvod na to, aby som taká bola....ale to je ťažkááááá filozofia.. 😀 😀 😀

Kucinka, viem si predstaviť, že Ti je desne z toho, koľko veľa je Majo v práci...ale neboj, robí to pre vás, nie LEN pre seba....a sám vraví, že to prejde...takže príde čas, keď spolu budete viac a šťastnejší....ale musíš vydržaaať a byť trpezlivá....hlavne sa teš z Tominka a fazuľky, manželíka nerieš a časom sa karta obráti....nebooooooj...

Iron, čooooo? V Miracle takéto veci? No, tak nám sa to síce nestalo, ale by ma tiež šlahlo...... 😲
Inak, Ty si mala ísť dnes so mnou na ten večierok, tak sme si packali rôznu kozmetiku na ksicht a fakt že úžasné veci....síce drahé, ale fungujúce... 😉 Prečo depky? ☹

denkolc
12. nov 2009

Pasojka - ja viieeeeem, čo si mi radila....však som mala aj závrat toho, že končím....a chvíľku mi bolo fajn...ale po pár dňoch, týždňoch....ono je to tak, že by som si mohla zariadiť nový život....aj mám pár nápadníkov, ktorí by ma chceli aj s Táničkou....dostala som aj pozvanie na bývanie s jedným nádherným chlapom, ktorý je citlivý, milý, dobrý a mám ho veľmi rada....ale je to len kamoš....a proste si neviem predstaviť žiť iný život...s niekým iným...riešiť, ako bude Tánička reagovať na nového uja...sama som vyrástla s cudzím človekom, ktorému som musela hovoriť ocko a bol to hrozný život...zničený....nanič.... ☹ Alkoholik, bez vzdelania, bez citov, bez mnohých dôležitých vlastností.....hanbila som sa...utiekla z domu....proste nechcem, aby takéto niečo Tánička zažila...aby trpela len preto, že si napr. zle vyberiem...ona ocka má a ja viem, že je to s ním desné a že na neho pindám a všetky tie veci...ale som do neho šialene zamilovaná a mám pocit, že naše manželstvo sa ešte dá napraviť...že je možné ešte dohodou, kompromismi, okresaním požiadaviek, trpezlivosťou ho nejako zachrániť...však ešte ani zďaleka sme neskúsili všetko....a ja vidím na Janovi, že ma má rád a že sám je nešťastný z toho, čo sa deje...aj povedal - som spokojný, ale nie šťastný...možno už nebude do mňa šialene zamilovaný...ale takýto ošial by aj tak opadol....a čo by ostalo? Možno vzťah z rozumu, možno hlbšia láska, ako teraz dúfame, možno zvyk...to je jedno, lebo asi som masochistka, ktorá chce mať takéto problémy...ale radšej mať zaneprázdneného Jana, ako žiadneho... 😅

egyptanka
12. nov 2009

Denka, ved hej ked sa v manzelstve nedari su na vine vzdy dvaja ... zena a svokra ... xixi. To len na odlahcenie. 😀 Ale fakt bacha na tu ziarlivost. Ta je velka svina.

egyptanka
12. nov 2009

Denka, a spytala si sa ho co by ho urobilo stastnym??

denkolc
12. nov 2009

Potulka, no čo Ti poviem....asi by som sa mala chváliť tým, čo sa stalo dnes....niekedy očakávam, aké úžasné veci budú a pak o ničom...a niekedy, keď nečakám, tak zrazu to vypáli nenormálne...a život je taký, že raz si hore, raz dole....môj manžel podniká a zobral si na seba viac, ako môže uniesť....mrzí ma to, lebo boli sme omnoho šťastnejší, keď "nemal nič"....teraz, keď má niekoľko bytov, maloobchody, veľkoobchod a svoj biznis, zaviazal sa bankám, tržby klesli..prosto problém obrovský...ide o veľa....

On má strach, že ja svoj záujem len hrám...bojí sa, že moja náklonnosť je len hraná, že je to stratégia...že si ma pripustí k telu a pak budem ako predtým...vyčítať, podozrievať, nadávať, mstiť sa....veru, veru, bola som na neho zlááááá....vrrr.....ale nemal robiť chyby....no, proste kolotoč totálny...

Dnes prišiel postrážiť malú, kým som ja bola na večierku a pak sme sa v kľude rozprávali, boli uvoľnení, túlila som sa k nemu, hladil ma po vláskoch...bolo to úžasné....a verím, že keby sme spolu žili, bývali, takéto chvíľky by som už nezažila, nevážila si ich a neurobili by ma šťastnou....boli sme dnes v sprche spolu, umývali jeden druhého a ja budem zas pár dní lietať z toho v obláčikoch... 😉

Absolútne všetko má svoje výhody a nevýhody....ale sami musíme žiť tak, aby sme si robili radosť a naplnili svoje túžby, svoje očakávania a teraz - hlavne túžby našich krásnych drobčekov....ach, aká je tá moja malá náááádherná, keď spinušká.....mňam!!!!

denkolc
12. nov 2009

Egy, môj manžel nie je z tých, ktorí o takých veciach rozmýšľajú....on rieši veci typu problém, závada, riešenie, eurá.......také, že šťastie, láska, predstavy, také on nerieši....vie, že nie je šťastný, ale žiadne plány nemá....si proste povie, že je spokojný a tým je problém dočasne vyriešený....no, s chlapmi je to dosť často tak, že to skôr žena má "poznať" jeho potreby a ukázať mu "správny" smer...hehehe.....inak by sa ani neženili častokrát... 😀

ajka82
12. nov 2009

ze kde ste kto??? moje dieta este nespi..akosi sa jej nechce...a ani ududlat sa teraz nedari 😖

ajka82
12. nov 2009

akoze uz som si sto pro ista, ze cim lepsie spi cez den, tym skor zaspi v noci aj lepsiespi v noci 😕

egyptanka
12. nov 2009

Denka a nejaku manzelsku poradnu ste neskusali? ... Ono to bude chciet asi velke sebazaprenie ... on najst si chvilku volneho casu pre vas a ty mu viac doverovat.
A ved ste sa dnes rozpravali, urcite to nebol dialog o pocasi. Ako si predstavuje buducnost? S Vami alebo bez Vas?

egyptanka
12. nov 2009

Jaaaj a k otazke co som davala, ci by som nieco menila/nemenila vo vychove tak mi napadlo toto:
- viac by som sledovala "rec tela" mojho dietata a nie kazdy plac by som zvalila na hlad. Viac by som sa snazila reagovat na jeho signaly
- a v lete by som chodila viac von. Lutujem, ze som nerobila to, ze som rano nezbalila malu nesla sa niekam vylehnit k vode a vecer by som prisla domov. Vtedy sa mi zdalo, ze je na to este malinka, ale s odstupom casu to vnimam tak, ze stacilo nakojit, par krat pokocikovat ona by si pospala, ja by som ci vonku na vzduchu citala a dni bez manzela (ktory chodil do prace) by boli znesitelnejsie. Len ja som sa zavrela doma a niekedy som fakt, ze hrozne depkovala.

ajka82
12. nov 2009

egy pri druhom urobis inac 😉
my sme boli v lete stale niekde vonku aj ked sme sa same prechadzali...doma by sme to nevydrzali...neviem, oreco sa ti zdalo, ze je na to mala?

ajka82
12. nov 2009

mala zaspala...huraaaaaaaa 😵

egyptanka
12. nov 2009

ajka, neviem lebo som bola blba a hyper opatrna a furt chcela byt na cecku a v kociku ked bola hore nevydrzala?
idem drichmat ... bru

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre