Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

denkolc
4. feb 2010

Diocka, už som to objavila....máme presne túto:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6362281

s tým, že ešte jednu budem kupovať.....raz....ale ja som to tak chcela, však vieš, že ja mám rada zmenu.... 😉

potulka
4. feb 2010

egy, minidvorcek vo vnutri bloku naozaj nie je nic extra. 😉

kajuska111
4. feb 2010

diocka, my sme ju zatial nekupili, ale chystame sa na tuto...

http://www.babytrend.sk/recaro-autosedacka-youn...

nsoci
4. feb 2010

Potulka akurat predvcerom nam Matko nakreslil prvy obrazok 😉 uz je zalozeny....
Si ma potesila. Vcera zasa nakreslil ciaru na stenu ceruzkou a potvora nechce ist dole a ze umyvatelne steny 🙄

nsoci
4. feb 2010

Mam raa take clanky, ktore mi davaju za pravdu 😀 Tusim si vynimocne kupim Mama a ja a strcim muzovi pod nos 😅

potulka
4. feb 2010

nsoci, pozor, clanok bol v Dietati. 😉

egyptanka
4. feb 2010

pol hodinu som saskovala na balkone kym dieta zaspalo ... 😖
potulka, vy byvate v takych pavlacovych domoch??

mgk111
4. feb 2010

den - tak dufam ze to nie, ze ked je granulovy, ze je to jedno aka prichut 😒 takze dnes mame zatial 5 plienok pokakanych - to je uspech...

dieta zaspinkalo na mne pred stvrt hodkou, pride sestra a ja vytiahnem zalozne baterie a idem umyt vecko a kupelku.... teraz bastim zavaranu klobasku - uz viem ako sa chudne - ked nie je cas na jedlo 😀

egy - no co bude s tou mrchou, uz ju posielas??? 😀

potulka
4. feb 2010

egy, nie, normalny starsi cinziak.

mgk, ta tvoja absentujuca mrcha je uz podozriva! 😝

idme von, dnes tusim stihneme aj kusok denneho svetla. 😉

moncicii2000
4. feb 2010

ahojte 😉
- doobeda som tu nachvilu bola tak som si vas docitala co som vcera nestihala ...
- boli sme vonku na sankovacke :D dolu nasou ulicou :D .. boli sme pozriet mojho ocina odhraboval sneh pri urbariatskom dome lebo maju v sobotu posedenie .. potom si maleho vzal a isiel k babene oproti .. tak som zatial povysavala , umyla podlahy .. atd .. poobede sme boli zas vonku asi tak hodku ted viliamko buska .. neskor ked dojde sestra bude oslavovat lebo dnes je veroniky ..

ak nahodou je tu nejaka Veronika tak vsetko naj prajeme ..

- my mame autosedacku podobnu ako denkolc len je do 36kg .. a da sa prerobit potom na sedak a bola i o nieco lacnejsia ..

- vcera som vravela ze skusim odsat ale potom som si to rozmyslela .. lebo som mala dost naliate prsia .. a dnes som kojila uz parkrat a v pohode ...

- skusala som metodu ze maleho ulozim do postielky pohladkam poviem dobru noc a idem prec .. no najskor bol ticho a potom plakal a plakal .. tak som zanim isla utisila .. zas dala do postielky a zas zacal plakat ... ked po dlhsej chvile neprestaval prisla som za nim dala prso a do dvoch sekund spal ...

- no podla mna ta metoda je robena pre deti kt. su neni kojene ale maju sunar .. keby som mu davala sunar dam mu flasku do ruky a moze snou i zaspat ale takto to je ine .. ked ho zena nakoji a on jej potom zaspi na prse .. fakt sa to neda .. a potom nech mi niekto hovori ze mi maly zaspava takto .. keby som ho hned od zaciatku nekojila urcite by to bolo uplne ine ... mozno aj jednoduchsie ..

dnes sa maly prvykrat postavil a isiel hore po schodoch 😎 skoro som na zadok spadla ked som to zbadala ... a ja ze sa ani uz nepostavime :D konecne sa zacal maly rozhybavat :D

inak som sa chcela opytat ze kolko vas vinde plavanie s detmi .. chcela by som to porovnat s cenami u nas .. a este na kolko to mate ? ci na mesiac ?? a kolko razy do tyzdna ??

egyptanka
4. feb 2010

Maci, mrcha odisla ... neni co poslat, ale mozno sa zbalila a ide k tebe.

moncicii2000
4. feb 2010

egy: a mozno si ju poslala konecne i kumne :D :D

baskaj
4. feb 2010

no čaute srandy!

diocka - počuj, ty si nejako moc šikovná, nezdá sa ti? 😉 dík za tie linky! a my s autosedačkou tak poskromne, žiadne extra testy a tak. my iba po meste jazdíme, tak žiadne hrozne veľké nárazy neočakávame. práve včera prišla: http://www.obchodik.net/products/eurobaby-babys... (niečo na štýl babypoint zenith)

maci - ako štvornožkujete? náš od vtedy, čo som sa vám pochválila, už nechce. tak som ho včera dala na 4, popod pazuchy cez prsia som mu dala osušku, ktorú som ja za konce držala hore a tak sme pochodili celý byt hore dole. keď som povolila, tak išiel po 4 aj sám. hnilo jeden malý! 😠

matja - hoď recept na dom. jogurty do našej receptovej 😉 dík

renia - ja som dala do jablčkovej výživy veľa mrkvy a potom bola pekne sladká. ale pozor, mrkva sa varí dlhšie (alebo si ju uvar zvlášť alebo pridaj jablká neskôr alebo ju postrúhaj na malinké kúsky. ja trubka som to potm musela tak dlho variť, že som si z jablk určite všetky vitamíny odvarila 😝 )

aj mne sa ten článok ráta 😉 s malým sa hrám trochu ale viac fungujeme ako nsoci - spolu robíme všetko čo sa dá. a ten čas strávený s rovestníkmi - veľmi odporúčam, my chodíme za deťmi k sestre. ona si tak vychováva najmenšiu, ktorá má tendenciu na damiána žiarliť a nedeliť sa s ním a aj damián sa učí ako to chodí v kolektíve. ale v sobotu ideme preorganizovať všetky šuflíky, aby tam neboli veci, čo by malý spapal. a potom, keď sa naučí neprivierať si prsty, bude mať voľný výbeh.

zajtra nás dojde kuk najlepšia kamoška, čo teraz žije v írsku. s mužom sa snažia otehu. ešte neni. bolo by super, keby sme otehu zhruba narovnako 🙂

egyptanka
4. feb 2010

Inac som sa zabudla pochvalit ...
Natalka uz pomalicky rozoznava veci ... ked povieme guli, guli tak zoberie do ruky lopticku co je v Dinovi, uz spoznava kacicku kac kac, a dali sme jej moj vyradeny mobil bez baterky a ked povieme kde je halo halo tak ho hlada medzi hrackami ... samozrejme nie vzdy, musi mat na to naladu, ale je sikovna.

A odsala som 100 ml 🙂

pasoa
4. feb 2010

babyyyy.......... Matúško štvornožkuje DOPREDU uuuuchuuuuchuuuu juchuchuuuu...

som bola vybavovať a nakupovať a akurát sombola v kabínke a volal mi muž, že matúško spravil sám 4 "kroky" 🙂
A teraz som prišla domov a mala som názornú ukážku.
Hneď som schmatla foťák, že to natočím, robili sme naňho všetko možné, ale už sa len rehotal, posunul sa raz-dvakrát a koniec.
ale to nevadí.....íííííí......iiiiii.... íííí.... 😀

diocka
4. feb 2010

pasoa, velmi sa tesim s tebou !!!!
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

matja
4. feb 2010

pasoaaaa!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 to je skvelá správa, aj s manželom sa veľmi veľmi tešíme 😵 😵 😵

denkolc
4. feb 2010

Pasoi, supeeeeeeeeeeeeeer.....no to je šikuliak!!!!Že ho pozdravujeme a prajeme príjemné objavovanie tajov skriniek a šuflíkov... 😉 😉 😉

egyptanka
4. feb 2010

Pavli, gratulujeeeeeeem 🙂 Super sprava 🙂

Inac s tymi chorobami je to hrozne ... je vlastne niekto, kto je zdravy??? okrem Naty ... klop klop

Moncici, Naty je kojena, flasku vobec nepozna a metoda zabrala ... takze o tom to nie je.

ajka82
4. feb 2010

jeeeej, matusko aky sikovny 😵

mdk, ja ti poslem, mne vobec nechybala 🙄

ajka82
4. feb 2010

pred chvilou odislamatova mama, som myslela ze casovana bomba dotika skor 😠 😠 😠 ja taaak neznasam take "tutli mutuli, moje chorucke a ko ty mi kaslenkas a mamicka by ti malanatret niecim hruhnicek, nech ti je lepsie, podku mne nech ta pomojkam, tebe musi byt tak zle ked si chorucka" a to este tym "milym" suslavym tonom 😠 a najlepsie tie rady, co aako robit ked je chora...
abonus, najskor ze ked uz nema teplotu tak mozem ist s nou von a ja ze nepojdem, nech ju zajtra doktorkapopocuva ci nemachytene priedusky preistotu a jej sa opytam, aby som zle neurobila a za 5 minut, no malaby si sa opytat zajtra lekarky, ci mozete uz von ist, aby ste doma iba nesedeli, ale istosa jej nezabudni opytat ako som ti vravela 😠

ajka82
4. feb 2010

a take rady, najskor ze daj jej to a to apotom po par minutach, ale sak to moze vyvolavat alergie, tak to jej nedavaj tak uz uz ani nekomentujem 😠 😠 😠

ajka82
4. feb 2010

kym sakasa ochladla, karinka mi zaspala 😖 chudatko moje ...adieta ocividne dava najavo, ze sa mu nieconepaci, tobysi vsimol aj takyclovek, co ju nepozna ale babka just musi robit po svojom a je to to najlepsie co akurat robia 😠 😠

ajka82
4. feb 2010

sa ani nedivim ze sa viac tahala za mojoumamou kedtu boli obe na jej narodeniny... 😅 🤐

a uz mi je trosku lepsie 🤐

egyptanka
4. feb 2010

ajka, "dobre" rady nad zlato ...

Naty bola zlata teraz ... som ju vyzliekla na kupanie, ostala len v plienke, ze jej ju idem dat dole a ona sa rozbehla smer kupelna, postavila sa pred sprchovy kut a pozerala preco ju nikto neda do naspustenej vody ... rozkosne zlata bola 🙂

egyptanka
4. feb 2010

Den, citala som tvoj status na FB ... co sa deje? nejaky zvrat vo vztahu s Jancim?

matja
4. feb 2010

ajkaaa 🙂 😀 hahaha 😀 prepáč, že sa smejem, ale je mi to dôverne známe 🙄 Aj toto som mala nedávno na mysli, keď som si tu vylievala srdce. Tiež nemám rada prehnané ťuťuli-muťuli...

pasoa
4. feb 2010

ajka 😀 😀 😀 😀 😀 som sa pobavila na tvoj úkor, prepáč, fakt. Ale si sa vyžalovala a sa ti uľavilo, nie? Jeminu, ešte že ja takéto v rodine nemám, našťastie.

ajka82
4. feb 2010

v pohode kludne sa zasmejte... 😒 ... ale ulavilo sa mi...
ja len nechapem ako mohla byt par mesiacov v pohode a dnes takto 🙄

potulka
4. feb 2010

egy, aj my sme zdravi. 🙂

ajka, nepokazili sa ti z tej cukrovej vaty zuby? 😉
len si ulav.

matejko ziape v kupelni. dufam, ze to mozem pripisat zubom, uz par dni je taky.
matja, diocka atd. - dame si preteky, kto posledny zaspi? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre