Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

egyptanka
5. sep 2009

boze to bol boj ... zasa nechcela poriadne jest. A vyustilo do placu jej a mojho. A nakoniec ako vzdy vysilenim zaspala. Teraz som ju chcela po prebudeni nakrmit, ale zasa posala 5 minut a koniec. Ja uz som fakt zufala.

matja
5. sep 2009

egy, ale vsak 5 min. jej bohate staci. Ona uz nie je malinke babenko, ktore cucka pol hodinu alebo viac.

egyptanka
5. sep 2009

matja, ale ona po tych 5 minutach este revala, krutila sa ako tur. Tak som ju dala odgrgnut, neodgrgla si ... prilozila na druhe a tam znova to iste. A niekedy je to v takom stadiu, ze ju chcem prilozit a ona reve ako keby som ju rezala.

baskaj
5. sep 2009

egy - tak skús rýchlo volajaké tie veci na zvýšenie tvorby mlieka.... čo ti predtým zaberalo - akl si myslíš, že je to naozaj tým... a pospi si!!

egyptanka
5. sep 2009

baska, musim. Beriem do Ruzbachov aj odsavacku tak budem odsavat po kazdom dojceni, i ked neznasam odsavanie. Ale snad bude viac casu na to, ked tam budem mat muza a aj rodicov.

egyptanka
5. sep 2009

baby co nezabudnut pre malu ... som uplne mimo.

kucina1
5. sep 2009

egy ja som na nasu dovolenku zobrala tomasovi hlavne teple veci na oblecenie s dlhym rukavom (pyzama na kazdy den plus 2 v zasobe, vela bodyniek a kopu dalsich veciciek) na kupanie mydlo, plienky na prebalovanie, par plienok bavlnenych, krem na zapareninky, par tyciniek do usiek, (jedlo ale ty nepotrebujes pre malu nosit) cestovnu postel, plachtu, spaci vak, hracky, do postielky deku, kocik, nosic a uz neviem co este

krpec je aj dnes umrncany a chce robit len neplechu, ked mu nieco zakazem tak sa jeduje.

bola som teraz s nim na prechadzke a videla som na volnom priestrannom balkone, v strede ulice, nahy starsi par v milostnom opojeni 😀

maly celkom dobre pije z poharika s tym cucacikom 🙂
a prave mi manzel hlasi, ze sa vo vani pri kupani pokakal xixi

matja
5. sep 2009

baby, tie, ktoré krémujete vaše detičky, čo používate? Ja som doteraz používala modrú Indulonu, ale rada by som už niečo iné. Ktorý krém alebo mlieko pekne vonia a je dobrý na jemnú detskú pokožku?

zuro
5. sep 2009

Ahojte.. mo my sme mali vcera rusnu noc, malicka ma take sopliky, ze sa jej sputili asi hlivny do hrdielka, lebo zacala tak kaslat, ze som sa zlakla... potom bola kazdych 15 minut hore, tak som ju zobrala k sebe do postele, tak jej bolo hned lepsie.. inak poradte mi prosim, davam jej morsku sol a odsavam, ako casto sa moze odsavat ? .. dnes mala aj zvysenu teplotu... ☹ ☹ ☹ dufam,ze jej to prejde .., uvidim zajtra..
majta ja davam malej vsetko od Bubchen... a som spokojna...
inak mgk... ked uz budes pisat tie recepty, tak hod to prosim aj mne do IP alebo ked niekto pozna nejaku dobru stranku... tu v dansku mi nechcu dorucit mama a ja ... 😲 nechapem... 😀

allisia
5. sep 2009

dobry vecer 😵
my sme boli dnes na nakup a objavila som ze tu bio mrazenu zeleninu od Ardo maju aj v Kauflande a maju tam dobry vyber, mali spenat, brokolicu, hrasok a este taku miesanu wok zeleninku
my sme dnes davali prvu mrkvicku ale maly sa netvaril nadsene, no spapal styri lyzicky (viac som mu nerobila) 🙂

Matja ja kremujem Nivea Baby Nutri Sensitive a tiez som spokojna, mne nivea strasne dobre vonia 😉

Mgk mne zvykla stikutat starsia dcerka ked bola malicka ale to prejde a urcite to nie je nejaky vazny problem, ak si myslis ze mu to sposobuje problemik tak mu daj cucnut mliecka alebo cajika ked ma stikutku

Egy ja ked balim veci tak pootvaram vsetko kde su decke veci a zoberiem so vsetkeho nieco 😀

Zuro aj na mimibazare v zalozke recepty je kopa receptov pre deticky, ja tam casto hladam inspiraciu 😉

allisia
5. sep 2009

zuro ked je vela soplikov tak podla mna mozes odsavat aj kazde dve hodky mozno aj hodku, ja si myslim ze by to nemalo ublizit ked to robis jemne a len dovtedy dokym idu sopliky, nie na prazdno aby nepraskla nejaka cievka v nosteku 😕

iron
5. sep 2009

ja Ninku nekremujem vobec....len ritku... a tvaricku sem-tam...Batole krem. Mala som aj Johnson, ale to nema rada, pokozka jej vysychala...

zuro
5. sep 2009

alisia dakujem za rady...soplikov ma dost, a odsavam ej ked vidim,ze jej tecu, takze urcite nie na prazdno.. len som nevedala ako casto mozem..dik a prajem oliverkovi vsetko najlepsie k polrocku... 😵

zuro
5. sep 2009

a johnson som zakazala malej davat uz v porodnici, lebo vsetky deti mali z neho vysusenu pokozku...

allisia
5. sep 2009

zuro dakujeme 😵 😵
ja som johnson vyskusala len raz este pri malej a veru eeee

lubi22
5. sep 2009

Ahojte 🙂

Tak dnes som si teraz prvykrat sadla od rana. Idem poprecitovat.

Blahozelam k polrocku Oliverkovi 😵

baskaj
5. sep 2009

prvý gól... 😎

lubi22
5. sep 2009

A aj Saske 😵

lubi22
5. sep 2009

Zuro Tesske zelam skore uzdravenie 😔 Neboj, odsavat mozes, kolko treba, aby nahodou hlieny nestekali do hrdielka.

Matja my kozmetiku pouzivame Biodermu rad ABC pre babenka, je tam hydratacny krem, prijemny a super na pokozku. Ale nekremujem kazdy den, iba tvaricku, telicko tak raz za tri dni.

Baskaj aj mne tu ocino pred chvilou zjacal za chrbtom 😀 Ale kontroloval sa, lebo mali spinkaju 😀 No a teraz zase hresi, fuha, skarede slova 😅

baskaj
5. sep 2009

dokelu! remíza 🙄

aaluska
5. sep 2009

Matja, po olivovom oleji fičíme na telovom mlieku od Sebamed

aaluska
5. sep 2009

Matja, petržlen a celer moja pediatrička zakázala.

baskaj
5. sep 2009

góóól! 😎 😎

lubi22
5. sep 2009

Baskaj 😀

baskaj
5. sep 2009

lubi - mňa futbal vôbec nebaví, ale keďže je toto zápas desaťročia, aspoň občas prepínam, že aký je stav a informujem... 😝

no, ale myslím, že Natálka zajtra egynu podľa hlasu ani nespozná 😀

zuro
5. sep 2009

lubi dakujeme...v noci je to fuska s tym odavanim... stale sa tak preberie... ale nechcem aby sa jej zle dychalo a presne vcera jej stikli do hrdielka.. ☹ moje zlatinko.. pre mna nova situacia, lebo zatial vsetko zvladala perfektne... aj ockovania aj zubky... zdravucka bola ...klop, klop. klop.... Klop. a baby je zle ked malej nekremujem tvaricku, doktorka povedala, ze namam, tak nekremujem... 😒

baskaj
5. sep 2009

ja nekrémikujem vôbec, iba olivovým olejčekom záhybčeky (niekedy a niekedy iba liehom) a sem tam po kúpaní masáž tiež iba olivvým... neviem, ako sa to má.

mgk111
5. sep 2009

zuro - chuda tesska drzim palceky nech je lepsie... ja som kvapkala libenar alebo kvapni do nosika MM... my sme neodsavali tak to neviem... recepty hodim ale dnes nestiham...

allisia - po cajiku mu to neprejde, akurat ked sa pricucne na prsko tak hej ale dnes sa strasne smial a nezacal stikutat prvykrat v zivote - jupiii 🙂 ale sedel ked sa rehnil a inokedy lezka... neviem cim to je...

matja - my len olejcekujeme z oriflamu - na zimu chcem kupit nejaky kremik ale zatial neviem aky...

lubi22
5. sep 2009

Zuro ak nema problemy s pokoztickou, nema ju suchu, tak netreba. Pokozka sa dokaze sama regulovat, ak je zdrava. No a s tym vysavanim - v noci to babenko fakt preberie, ale inak sa neda. Radsej odsat ako riskovat, ze jej to zide do hrdielka a na priedusky. Aj my sme kopec razy odsavali v noci, museli si susedia mysliet, ze sme nacisto sibnuti o tretej v noci vysavat 😅 Ale ucinnejsiu odsavacku soplikov nepoznam. 😖

Baskaj mna futbal tiez nebavi. Ale tatino a muz kukaju, tak mam info. 😉

lubi22
5. sep 2009

Maci nas maly stikutava, ale nie zo smiechu. Ale u nas je to tak, ze akonahle zacne rano stikutat, tak stikuta potom v intervaloch cely den.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre