Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

ajka82
25. feb 2010

vlalu, verusme ta spominali, ze uz si sa dlho neukazala...nech je cim skor lepsie 😉

auz radsej ani nepisem, co mala vymysla...neviem kde na to chodi a uz je toho dost vela... no a bonus, najskor isla po schodoch pred panelakom, po styroch, ze kolena, postavit, kolena, postavit...a neskor uz sadrzala zabradlia a ani na kolena nemusela 😲

mgk111
25. feb 2010

ajka - ona este potrebovala vybit baterky? ja som kubka spiaceho vytiahla z auta, doma sa prebral na mlieku zaspaval, ale po okupani este na chvilu ozil 🙂 zavidim to prezratie, ja som vytiahla len tie rozky 😉

denka - no ja by som tej mamicke bud kupila, zohnala alebo cokolvek pre tie deticky to co by potrebovali, ale neviem ci peniaze by som davala - ja tomu moc neverim... alebo podla toho ako by na mna posobila asi... co ja viem..

tak okupana, vlasy umyte, zoznam na nakup hotovy, obed pre kubka nachystany a uz sa mi vazne nic nechce... idem v noci vracat kubkovi spat rezim bez mlieka ako pocas hnaciek... len cajik ked tak, tak som zvedava, kedy budeme mat rano 😀 ale rano aj tak balim a idem ku svokrovcom...

som skonstatovala, ze cely tyzden sme s kubkom doma poriadne neboli 😝 zbliname hore dole ale je nam fajn 😉

denkolc
25. feb 2010

Však Pasojka, preto je tam takmer...ale vieš ako....v čase, keď Tvoj Matúšik štvornožkoval, ona ešte len ležala.....takže sa nám predbiehajú títo huncúti jeden cez druhého... 🙂 🙂 🙂

Alenka, však som zaváhala, čo jej dať....ale nemala som nič, čo by sa hodilo dvojičkám....bolo to teraz večer, na parkovisku......problém je ten, že ona fakt vyzerala milo...že asi ani neklamala.....a bola pripravená, že asi jej nič nedám, nejako neočakávala....cítila som z nej, že to mooože byť aj pravda... 😒 Však sú také ženy, čo ich chlap odkopne, nedáva jej alimenty...ktovie...

mgk111
25. feb 2010

ajka - ja stale tvrdim ze ty mas neskutocne dieta a to druhe ti to da vyzrat 😀 (prepac ale to sa inak neda 😝 )
karinka je uzasna, sikovna neskutocna a este krasne papa, spinka, poslucha... no to je nieco nepredstavitelne 😉

ajka82
25. feb 2010

deni, ja viem ze su aj take...ale ja naprikladna tom mieste by som nepytala od mamicky co tiez isto potrebuje pre svoje dieta/na druhej strane su take oblomnejsie, ked uz ide o deticky... neviem...aj tak by som peniaze nedala, aj keby to bola pravda

potulka
25. feb 2010

denka, podla pravidiel nota bene predavajuci nema co od ludi pytat peniaze. je to predajca casopisu a nie zobrak. kazdy, kto sa dava na predaj oficialnou cestou, o tychto pravidlach vie a mal by ich dodrziavat. nehovorim, ze ta baba klamala, ale... skratka, aj za cenu, ze by ma hryzlo svedomie by som jej peniaze urcite nedala. ked tak by som sa s nou dohodla, ze jej dam nejake vecicky po svojom dietati, ak su tie jej mladsie.

ajka82
25. feb 2010

mgk, neprechval ju, lebo bude jak cert 😀 a som zvedava ci sa tie tvoje slova aj uskutocnia, alebo aj druhe bude take dobre 😝

ajka82
25. feb 2010

potulka, dobre vravis, to ma nenapadlo, ale viem o tom pravidle ...v tom pripade by som sa jej asi ani nespytala, ci potrebujepre ne nieco 😅 🤐

katja78
25. feb 2010

Ahojte,

tak sme to nejako zvládli, svokruška mi pomohla s Maruš, aspoň sa nadýchala vzduchu, my s Hankou sme čumákovali cez okno 😖

na ilustráciu som sfotila ten gumený smradľavý zázrak. mne ani veľmi nesmrdí, len keď ju vystískam v ruke, tak to cítim, keď k nej pričuchnem. Umyjem a je.

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

Pasoi - ten cucáčik na konci má priemer tak 2 mm, s tým by si sa natrápila, kým by si cez zadnicu niečo insuflovala do čreva 😀

Den - neviem, ako by som reagovala, ja som mäkkota, tiež na mňa stačí hodiť psie uši 😅
Fruktóza je ovocný cukor, ten je v pohode. Horšie sú umelé sladidlá, ktoré teraz vo veľkom tlačia do ochutených vôd. Tuším aj Rajec má v sebe acesulfát. Tie nie sú vhodné ani pre deti, ani pre tehotné a kojace.

Vladi - prajem skoré uzdravenie. Som na Teba tiež myslela. Vidíš, niekto o zúbky príde a niekomu vyrašia 😉

katja78
25. feb 2010

že psie uši, nemôžem zo seba 😀 😀 😀 😀 😀 OČI

katja78
25. feb 2010

Ajka - are you pregnant? 😕

mgk111
25. feb 2010

katka - tak super, ze je aspon trosku lepsie... ajka nie je, teda aspon nepovedala, to len rypeme ked je karinka taka dobra, ze druhe bude zle 😝

ajka - verim ze druhe bude take dobre ako karinka co bojis 😉

u nas sa uz place, tak ja bezim dobru noc

taella
25. feb 2010

dnes sa Karolínka sama pekne dvihla na štyri a zopakovala to až 3x za sebou 🙂 🙂 🙂 tááááák sa vytešujem 😉 a vie už strašne veľa vecí ukázať - ťapi ťapušky, kuť podkovičku , ukázať aká je veľká , indiána , zamávať pá pá , brm brm ( to ako robí auto 😀 ) tieto veci nevie ani Oliver , vtom je teda oveľa šikovnejšie ako on , rýchlejšie sa učí nové veci 🙂

ajka82
25. feb 2010

katja nie som 😀 teda aspon o tom neviem 😝
mgk ma chce asi nahnevat pred tym ako pojdem spat 😀 😀 😀 (promin 😝 )

ajka82
25. feb 2010

s karolinkou sa tesime, zerobi take pokroky a ze je taka sikovna 😵 karinka tiez tolko toho nevie ukazat, ale je vidiet ze uz sa to na nu lepi rychlejsie

nsoci
25. feb 2010

Holky platime za stretavku nem zabudnut
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

egyptanka
25. feb 2010

Ahojte,
tak som sa vratila z Auparku, kupila som par veci malej pre imidz a nechala som v HM a CA 50€. No a v Peacockse som si kupila hnedy sveter (mali tam krasne veci, ale ja naozaj este nie som naladena na vesele oblecenie) a tie 3/4 tehu rifle co tu nsoci spominala.

egyptanka
25. feb 2010

Den, to co som ti poslala som videla v Peacockse, ale na cenu sa ma nepytaj, uz si nepamatam.

egyptanka
25. feb 2010

Katka, tak s tymi fotkami si to fakt, ze hej, ze coze, ze zabila uplne ... tak ked si predstavim ako to chcela napchat Pavlinka do riti ... no ty brdo, no ty koky 😀 😀

nsoci
25. feb 2010

Tak bry vecer

tetu Nsoci dnes vypustili z klece a za hodku prehrmela z dubravky az do ZOO 😀 tam som kukal rodicov (nie v klietkach, ale robia tam nedaleko) a isla busom naspat, lebo babo dalo jasne najavo, ze stacilo 😀 a spala som doma dve hodky jak zaezana..... kaslat na hokej, je tu jaaaaaaaar 😀

potulka to si dobra... ina kliestova kralovna 😎 sme sa s muzom rozhodli, ze pojdeme nenapadne na cerveny kamen vtedy ako vy a tam sa akoze nahodne stretneme 😀 a miska som chcela aj ja... ale muz ani pocut 😕

Holky a nieze date vsetky ockovat na tie kiahne, od koho ich potom chytime, aby sme si to odbili ako decka? (to nie je z mojej hlavy, to moja doktorka tvrdi, ze tolki ockuju, ze ti co nechcu maju problem chytit a musia sa ockovat v dospelosti)

Matko bojkotuje jedenie v stolicke a v urcenych casoch.... najradsej by papal s nami nase (tak obcas naaranzujem medzi to nieco jeho a zbasti ani nevie ako)

Bielko som uz dala, dvakrat. A piskoty (normalne) mal pvykrat v narodeninovej torte. Ale tak vsak my sme uz velkaci 😎

Katja ☹ nech sa vam uz konecne polepsi... mne stacil teraz tyzden nespiaci teplotovy a umrncano nejediacia uz som bola obcas fakt zufala...

Notabene je moj vecny problem. Kedysi som kupovala aj troje mesacne, teraz bojujem jak lev, ale asi vyzeram ako lahka obet bo ma kazdy predavac prenasleduje.

Dnes mi nebolo takmer vobec zle... a mala som chut an sladyk tvaroh tak poiel 4xtvarohovy dezert a tvarohova strudla. A pomedzi to vsetko, co sa k tvarohu absolutne nehodi...

nsoci
25. feb 2010

Ajka no uz to mas aj Ty 😀 aj mne vsetci dopraju problemove dieta 😎

Egy tie tehotenske? Co to co to?

egyptanka
25. feb 2010

Nsoci a kedy je to nenapadne stretko na Cervenom kameni? Muzovi sa ten napad zapacil 🙂

nsoci
25. feb 2010

Egy no musime nejako vysmejdit kedy to tam ti potulkovci idu (treti vikend odteraz...a le zislo by sa vediet den a cas) a potom sa nenapadne vynorime spoza hradieb ked si budu uzivat nerusenu samotu 😀

Mne tie tehu tyzdne nejak pomaly ubiehaju. Vsa uz mame doma aj autosedacku pre male (Katja dik).... a ja este len v 3. mesaici (aj to len odvcera)...

egyptanka
25. feb 2010

nsoci, hej tie tehotenske, ale nie kvoli tehu, len ja ma taky problem, ze ked su mi rifle na stehnach dobre tak hore na bruchu mi to planta ako sovietska zastava na prveho maja, no a tieto sa mi pekne na bruchu pricapili a tak nemusim riesit bokovky, ktore nemam rada kvoli holym krizom ... no v druhom rade, za 7€ no nekup to ... mozu sa zist do buducnosti.

katja78
25. feb 2010

Tak hovoríte, že hokej bol napinák??? sme ho s Hankou prechrneli 😅 ale dopriala by som našim aspoň bronz, si zaslúžia za tie roky 😵

Nsoci - jeeeeej ZOO, aj tam niekedy zavediem decká. Super, že s počasím sa zlepšujú aj Tvoje stavy 😎

Ajka - som si myslela, že hej, lebo pred pár dňami si bola nejaká iná, sťažovala si sa, že máš nízky tlak a toí sa Ti hlava, tak že či...

Taella - veeeeeeeeeeeľmi sa tešíííííííííím, že prvá doktorka sa mýlila a indiána a podkovičku teda nevie ani hanka. Nech karolinka napreduje, veľmi vám to prajeme 🙂

egyptanka
25. feb 2010

nsoci, noooo mozno by sa aj Denka s Tanickou zahrali na zamocke panie 🙂

nsoci
25. feb 2010

Ajo sa robi podkovcka?
No idem chrniet za chlapmi...

egyptanka
25. feb 2010

Natalka vie robit, ze ako robi jezko 😉

potulka
25. feb 2010

egy + nsoci, vy by ste sa mali premenovat na watson + holmes. 😀 😀 osobitne dobre sa zabavam na nerusenej samote. mateja zatial zavrieme do hladomorne...? 😝
ved som vobec nepovedala, ze tam pojdeme, to bol len priklad, kam by sa dalo ist. ovela pravdepodobnejsie je, ze vtedy budeme v cechach. ale vy kludne chodte. egy aspon prevetra nove rifle. 😉

katja78
25. feb 2010

Hanka začala používať namiesto toto "totko", vie aj "pači" - to tak napoly šepoce a dáva bábikám do pusiny fľašu, a chutno pri tom mľaská 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre