Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

denkolc
13. sep 2009

Iron, Ninka vyzerá na dva roky... 😀 😀 Torta neni náhodou od Lorinca? Ja som robila domácu, ale nebolo času veru...a aj ste išli dakde oslavovať, či?

iron
13. sep 2009

uz som dala Ninkinu fotku...
den...no to len na fotke v skutocnosti je to drobcek 6,5kg,66cm.... 😉
Torta bola robena u Ludvika na namesti hraniciarov, oslava Rancik u Kanga. Perfektne varia. Potom sme sa isli dorazit tortou k nam domov. No mala bola cely den mrzuta, lebo mala teplotku...
Dnes je uz ok, len sa jej akosi nechce.

iron
13. sep 2009

ide superstar,...idem kukat...Ja sa vzdy tak rehlim na tych magorov, co si myslia ze vedia spievat...

denkolc
13. sep 2009

...ako som tak kukla, chýbajú nám pančuchy (už sú malé).....de kupujete, v tesku?
Ludvika poznám, Rančik je toť kúsek....aj tam dačo prerobili v interiéri? Som tam dlho nebola..Ja mám už z anjelika diablika, takže my máme každú ďalšiu noc horšiu a horšiu...neviem, kam to pôjde...ako ďaleko....minule tuším Nsoci písala, aká je šťastná...a ja pravý opak...taký drsný pol rok som už dávno nemala... ☹ ☹ ☹

boldy
13. sep 2009

ahojte baby,
ja nestiham nic, pratam cely den, lebo zajtra pridu jasminkina babka a dedko k nam na tyzden... mali sme vcera pol rocik (blahozelam aj Ninke oneskorene a egyptanke a ostatnym)... davali sme prvy mrkvovy prikrm, trosku ju striaslo, ale slo to...
iron: pekne nove fotecky, ty si robila torticku_ ja som tiez robila, mam v albume... a inac mame aj rovnake plavky 🙂
ked si najdem cas vas torsku precitam ... prajem vsetkym pekny nastavajuci tyzden 😉

egyptanka
13. sep 2009

denka, ale ved treba nejaku uroven pre deti najme ked to je 4 hviezdickovy hotel, ci nie?
ja pancusky nekupujem ... budem davat malej namiesto pancusiek overal v akom spava. Ma to vyhodu, ze nebude mat krize hole a ona je schopna si dat pancusky dole. Takze bodycko s dlhym rukavom, overal, tricko, rifle (alebo nejake gatuse), mikina (sveter, bunda) a capacky. Ale to uz ked bude velka kosa.

Baby idem sa natiahnut, lebo som grogy. Dobru noc prajem.

ajka82
13. sep 2009

denka, teba sme sice na vinobrani nevideli, ale videli sme snehulienku s adelkou 🙂

allisia
13. sep 2009

bry vecer

Ajka snehulienku sme s dialky videli aj my tak ste tam boli asi o takom case ako my 🙂

my sme dnes pilili drevo u svokry a hrooozne ma bolia krize z toho ale maly bol uzasny dnes, zjedol na obed plnu misku mrkvovo-zemiakoveho pyre a potom ho starka vzala von okolo druhej a spinkal do pol siestej 😵

egy no kedze sme na SR tak sa velmi ani necudujem ze tam boli nedostatky 😝 treba toho este vela vylepsit

Iron krasne fotky, Ninka je kocka krasna 😉

allisia
13. sep 2009

sorry za hrubku, z dialky 😅

allisia
13. sep 2009

idem sa natiahnut bo som unavenaaaa

mgk111
13. sep 2009

ahojte - my sme dnes booli gratulovat kubkovej prababicke a zajtra idem ku svokrovcom az do odvolanie 🙂 kubkovi som skusala dnes davat kuracie masko a zjedol par lyziciek napriek tomu ze to nebolo len nieco uplne tekute 🙂 a zajtra uz konecne budu manzela operovat o 11tej tak som si dala pivko aby som nebola nervozna uz cez noc 🙂 a idem buvat ku kubkovi... pozdravujem vsetkych a zelam bru nocku

iron
13. sep 2009

Boldy, tortu som dala upiect...Ninka je akcna, som rada, ked sa naobedujem.
A ozaj my sme dnes davali tiez prvu mrkvicku, striaslo ju, vsetko vyplula...jedna lyzicka presla. No co uz moje mliecko je no.1
A pancusky kupujem HM alebo Next a neviem ci v Ranciku nieco prerobili, ja som tam predtym nebola. Ale je to tam prijemne...hlavne v lete to bude super. Nove preliezky, grilovane masicko a moze aj havuch...idealne pre nasu rodinku. Pretoze kde sa neda sediet von alebo niesu dog friendly maju smolu. 😎

potulka
13. sep 2009

iron, malicka je rozkosna. dufam, ze zasnuby s nasim matejom stale platia. 😀

iron
13. sep 2009

potulka...jasne ze platia,snad by sme ho nezradili....
Baby po kolkych dnoch ste dali zemiak k mrkve. Mne moja lekarka dala len take strucne infosky, ze som ich aj tak zabudla. Lebo mam pocit ze mrkva u nas teda nepojde...ze blbleele

asandys
13. sep 2009

iron ninka je nadherna slecna🙂)))

ja som 3 dni davala lem mrkvu a na stvrty som dala zemiak, znovu 3 dni mrkva plus zemiak, a na 4 som pridala kalerab. Potom som neskor este skusila brokolicu, no Adamko ku celu vypluval, a dnes som skusila k zemiaku a mrkve cuketu a to pekne spapal. Z ovocia som dala jablcko, ktore som uvarila, no vypluval, bananik mu chuti, a dnes som dala aj hrusku od Hipp, chutila velmi. 😵

Zajtra poobede ideme na neurologiu, tak uvidime, ze co s adamkovou energiou, asi ju budem dajako odchytavat a seba nou dopovat:_)))) Noci sa velmi zhorsili, vkuse je hore, a o pol 6 uz kuka na mna spoza mrezi v postielke. Ale aspon cez dden sa necah trosku uspat 😵

elule
14. sep 2009

jee ahojte aj my sme marec 2009 a nazov naozaj sedi najkrajšie 😀

taella
14. sep 2009

konečne dobrá noc bez budenia 🙂 iba s manželom v posteli 😀

mgk111
14. sep 2009

elule - 🙂 dalsi jakubko 🙂 no vitaj 🙂

taella - 🙂 a kde ste mali deticky? 🙂

asandys - aspon cez den buva no nie? my sme to mali tiez ale uz sa kubinko umudril a dvakrat v noci kojime a vstaveme potom okolo pol siedmej uz par dni - takze je to uplne uzasne 🙂

dnes uz manzelika operuju 2 najvacsie kapacity nemocnice a ma tam aj rodinneho znameho ktory bude priamo na sale tak som uz kludna... ja balim a ideme ku svokrovcom - ale netusim dokedy... vo stvrtok s drobcom na poradnu 🙂 ohlasim sa ked sa bude dat... zatial sa opatrujte...

iron - na prvykrat ani u nas nesla mrkva ale na druhy den som skusila znovu a na treti uz uplne bez problemov, tak len to nevzdavaj 🙂

kubko
14. sep 2009

Ahojte kocky prosim vas chcem sa opytat materska chodi 15 alebo 17? Dakujem

ajka82
14. sep 2009

kubko, mne chodila vzdy 14teho

mgk dnes poobede ideme na novu

za hodku mame byt na neurologii, som zvedava co povedia na malu

mgk111
14. sep 2009

ajka - akurat balim a odchadzame ku svokrovcom ☹ dokedy tam budete? a na neurologii povedia, ze je to mali siedielko 🙂

kubko - aj mne chodia 14teho max. 15teho

potulka
14. sep 2009

dobre ranko
materska aj mne chodila 14., uvidime, ako tento mesiac, ked je zajtra sviatok. mozno SP sviatkuje uz aj dnes. 😉
mgk, dufam, ze vsetko dobre dopadne - manzelova noha, tvoja navsteva u svokrovcov... 😉
ajka, drzim palce. nepojdete poobede na palacinky? 🙂
iron, ja som mrkvu davala 4 dni a dnes bude mat premieru zemiak. bola by som ho dala uz vcera, ale robila som mrkvu do zasoby, tak sa mi nechcelo varit este aj krumplik. som zvedava. mrkva sa u nas ujala, akurat mam pocit, ze malickeho zapeka... 🙄
matej mi tu sedi na kolenach a fascinovane si chyta nohy. 🙂

mona1111
14. sep 2009

ahojte

iron tak na fotke vyzera Ninka ako velka kocka, nechce sa mi verit ze ma 66 cm.... Zlatunka je....
No ja som zvedava ked mi budeme davat mrkvicku, normalne mam z toho strach ale uvidime...este mame zatial cas...

asandys nas tiez dnes o pol siestej, sa zobudil dala som mu papat a naspat do postielky taky rev spustil, tak som ho zobrala na ruky ze co mu je ale on uz nechcel spinkat na neho prislo hranie.... Ale hraj sa ked som ledva oci rozlepila...

clea333
14. sep 2009

Ahojte babule,hlasim sa po dlhsej dobe-este som nestihla vsetko precitat, tak len odkaz pre Pasojku:
myslim na vas a drzim palce. Ja ta obdivujem, lebo si skvela maminka a Matusko bude raz hrdy na to, aku ma uzasnu maminu.Verim, ze bude vsetko dobre a budem sa za vas vela modlit. Posielame pusinky aj s Filipkom Matuskovi!

Ja som bola dva tyzdne riadne chora, potom sme sli na dovolenku do Ruzbach.
Egy, som rada, ze sme sa stretli-ja som nevedela, ktora si to ty a zabudli sme si dohodnut poznavacie znamenie 😀
Co sa tyka pobytu, tak prijemny relax, oddych po dlhsej dobe, plavanie bolo uzasne-perfektna instruktorka, aj koniky-maly ma super video 😀 Ale na to, ako sa to propaguje akoze "pobyt aj pre babatka od 3 mesiacov", z niektorych veci som bola sklamana a chybali mi tam. Nie som nejaka narocna, ale na hotel so 4**** sa mohli viac posnazit-izby, ani hotel vobec nemali vybavenie pre babatka-okrem cestovnej postielky, ktoru nam dali). Co mi najviac vadilo bola zo zaciatku strasna zima na izbe (esteze maly nenachladol) a tiez v bazene, kde sme mohli chodit s malym aj mimo baby plavania sa aj tak nedalo byt, lebo tam bola otvorena strecha a strasny prievan. O tom, ze tam nebol vobec program pre nase drobce ani nehovorim. Viem, ze nasi krpcekovia su este mali, ale to neznamena, ze sa neda pre nich nic vymysliet. Ked to zhodnotim, tak ma nepresvedcili, aby som sa tam vratila. Keby sme mali vacsieho synceka, tak urcite by si program uzil, ale pre rodicov s babatkami tam nebolo okrem 1xkonikov nic.Ale aj tak som rada, ze sme sli, lebo zmena nam vsetkym velmi prospela a mame super zazitky z plavania. Prostredie je tam krasne, da sa prejst s kocikom.
Prajem vsetkym krasny den!

kubko
14. sep 2009

Dakujem kocky za info a prajem vam aj vasim laskam vela lasky a zdravicka

atemi
14. sep 2009

Ahojte, stihla som Vas docitat, Kubco potiahol zazrakom dlhsie ako 15 min, jupiiiiii.
My sme mali paradny vikend. Tiez vinobranie, ale take dedinskejsie nez BA 🙂 Boli sme v Cajkove pri Leviciach. Byvali sme v domceku priamo vo vinohradoch, krasne vyhlady, klud, nikde ani nohy, kacka, lokse, strudla a kooooooooooooopec hrozna 🙂 Dole v dedine sprievod, kroje, vyzdoba, naladicka. Velmi prijemne.
Ajka, Assandys, s cim chodite na neurologiu?
Pasojka, neviem presne o co ide, bo som dlho nebola na koniku, ale citala som tvoj prispevok o nemocnici a drzim vam teda mooooooooc palce. Je to velmi smutne, ale zvladnete to a o to viac si potom budete uzivat tie stastne chvile.

atemi
14. sep 2009

Egy, ked kojis, je malo pravdepodobne, ze by mala od teba nieco chytila. Tvoje telo tvori proti chorobe co mas protilatky a tie dostane v mliecku skor ako sa u nej stihne choroba "udomacnit". Ked su kojene deti chore, je to vraj na 99% choroba, ktoru chytili od niekoho ineho ako od matky.

atemi
14. sep 2009

Overene uz aj u nas 🙂

atemi
14. sep 2009

teda, ze maly odo mna nic nechytil... a fungovali sme normalne ako vzdy (ziadne ruska, ziadne obmedzovanie,..)

egyptanka
14. sep 2009

ahojte kocandy,
no od vcera sa nam ten tyzden zacina hrozne ... zomrela mi teta, dnes zomrel sused, ktoreho som poznala od malicka. Moja mamina dostala vypoved. A to len preto, ze jej veduca sa jej chcela zbavit, tak si nasli dovod. A dnes sme boli s Natalkou u lekara, lebo zacala kaslat a chrapcat a ma zapalene hrdielko. Predpisala jej vitaminy, calciovy sirup (ten si mozem dat aj ja) a Fenistil kvapky. ☹
No ja som znicena z tychto sprav.

atemi, podla vsetkeho to asi chytila od tych deti co tam soplili. ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre