Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

egyptanka
22. nov 2009

Denka, hej kojila pri tom , ale mala bola aj tak niekde mimo. A ty vies teda potesit ... 🙂
Lubi, ze by som zmenila nazor ... uvidime co bude o par mesiacov. Zistila som, ze planovat sa neoplati.
Iron, 🙂

asandys
22. nov 2009

ahojteeeeeeeeeee dievcataaaaaaa, tak my sme uz s adamkom sami, mangel uz sedi vo vlaku nach Deutschland. Ale prezili sme velmi pekny vikend, stihli sme kopec veci do bytu nakupit, aj navstevu s adamkom, varili sme spolu, kupali maleho, kupal ia cesali psa, no konecne som mala pocit, ze rodina su traja🙂)) a plus pes, samoska.
Teraz musim vyckat este tri tyzdne a mangel pride na celucicky mesiac, tak to bude parada, tesim sa strasne na spolocne pecenie a varenie, to je mangelova zaluba🙂))

ja mam rada sneh, lebo vsade okolo je krasne jasno, ale milujem aj slnko, lebo sa netreba obliekat a mozem byt dlho vonku:-_)))

asandys
22. nov 2009

taella, velmi mi je luto karolinky, chudatko malicke, verim, ze sa jej uz coskoro polepsi 😵

egyptanka
22. nov 2009

Asandys a aj krst fialkovej kosielky bol??? 😀 😀

iron
22. nov 2009

lubi...strihala kamoska, ktora ma taku istu staru dcerku ako je Ninka, takze sa stretavame, nebola to pre nu cudzia osoba.
Nebala sa. Prvykrat ale ku koncu uz natahovala pusu a aj plakala. Teraz v pohode...len sme robili divadlo okolo aby pozerala jednym smerom...bola zvedava na hreben

asandys....super, tesim sa aj s tebou

mischelka23
22. nov 2009

lubi ja potrebujem také na doma lebo vonku musí vydržať v kočiari aj keď ju počuť na celej ulici 😒 ona je také šidlo tak ju to tam nebaví 😒 ale musí vydržať dieťa zlaté 😉
lubi a mala si aj iné topánočky alebo tieto budú prvé?

asandys
22. nov 2009

egy :- 😀 😀 😀 😀 nebol , mala som pyzamo, ale aj to zabralo, len som musela cakat skoro do pol druhej rana, bo mangel zaspal o polnoci, no potom sa akosi prebudil 😀 😀 😀 😀 😀 Ale mala som taky zvlastny pocit ako keby zahanbenia, neviem to lepsie popisat, pred vlastnym mangelom, 😀

lubi22
22. nov 2009

Mishka mam uz doma podobne zo Shooshoosusa.com, ale tie som nejako neodhadla velkost, tak budu az na jar. Filipko je doma v protismykovych ponoztickach. Takze nemam vyskusane.

iron
22. nov 2009

asandys...a co, coco?! bude dalsi surodenec marcovcatiek.. 😉 😀

egyptanka
22. nov 2009

asandys, ten pocit zahanbenia poznam ... ja mam teraz pocit, ked sa raz za cas podari ...ze "tenkrat poprve" 🙂

potulka
22. nov 2009

ahojte
cakame, kym na internete nabehne superstar, tak reku ze vas kuknem. a ako vidim, dobre robim, bo sa tu popisalo neurekom. 😉

k tomu pecivu len taka poznamocka: celozrnne pecivo neznamena, ze v nom nutne musia byt zrnka a semienka. tiez som si to kedysi myslela, ale celozrnny = z celozrnnej muky, t.j. pomelie sa cele zrno aj s vonkajsim obalom. do bielej muky idu len ocistene zrnka a to je prave jej minus, pretoze sa tym ochudobnuje o vyzivne latky. to, co sa v obchodoch predava ako celozrnny chlieb vlastne ani nemusi byt celozrnny, len tmavy so zrnkami.
a ano - grahamove vyrobky nie su ktovieako zdrave, vraj su velmi mastne a tie "pehy" su nejake spinky (srot zo zrna) zamiesane do bielej muky. aspon tak viem. no ale mne sa to hovori, ked si pecieme vlastny chlebik, vsakano? 😉

matejko si zuby akoze umyva sam. ohryza kefku a myslim, ze to na tieto prve mesiace so zubkami uplne staci. pastu a ozajstne drhnutie nechavame az neskor. a ozaj, dnes som zaregistrovala, ze sa mu tlaci piaty zub. prava horna dvojka. ide to rychlo. 🙂

nsoci, aj ja dovolim matejovi ohryzat moje papuce. ma ich velmi rad, hoci su take fadne sive. najprv som mu ich brala, no potom som si povedala, ze aj tak na svojich potulkach (chacha) po byte vymeta podlahu, tak je to vlastne jedno. 😀

no, uz idem pozerat, tak pa zajtra. drzte nam palce, ideme preventivne na reumatologiu, toto by matej po mne naozaj nemusel podedit... 😅 🤐

asandys
22. nov 2009

iron, neeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, ziadny dalsi lezunik, ale sranda bola, ze Juraj mi hovori, ze Sasi, ty nemas tak nahodou dnes plodne dni? Skoro som odpadla, ze si to dajako popocital, a mna to vobec nenapadlo 😀 A dalej mi hovori, mal by som take jedno pokusenie, ze by sme sa pokusili o darcek na vianoce 😀 😀

denkolc
22. nov 2009

Asandys, mne sa po 4 mesiacoch kolená podlamovali a triasla som sa, že to ani na štátniciach sa mi nepodarilo...taaaakže poznám to! Musíte viac trénovať.....Ja mám v súčasnosti ten naj sex v mojom živote a to som si myslela, že je to blbosť, že najlepší sex je po 30-tke.... 😀 😀 😀

Superstar ma voooobec nebaví.....že by som šla žehliť? Abo jesť? Hm....tož otázka... 😅

egyptanka
22. nov 2009

asandys, zlatyyyy.

Lubi, minule tu bola tema o pocte deti ... ty mas rovnovahu, katja zasa nie. A toho sa obavam aj ja, ze keby som sa nahodou rozhodla pre druhe dieta, ze bude ovela narocnejsie ako Natalka. Ze neobsedi, problem so spanom , ze sa k tomu mozu pridruzit koliky a reflux a taaak. A preto mam velky strach a respekt pred druhym dietatom a preto si hovorim, dakujem druhe dieta neprosim.

iron
22. nov 2009

a ja veru chcem...nech je akokolvek akcne, len nech je zdrave a vekom sa vsetko vyriesi...teraz kym mam energiu... 😀

egyptanka
22. nov 2009

iron, mat tvoju odvahu ... to ja som v tomto zbabelec.

bio e-shop
http://www.berkana.sk/index.php

egyptanka
22. nov 2009

Ake kasicky davate detom???

lubi22
22. nov 2009

Egy nad tym netreba spekulovat 😉 Mozno potrebujes vacsi vekovy rozdiel, ale to sa neda tak povedat, ako si pisala. Ja nepoznam Katjine deticky, co Ty vies, mozno moj Samko je aj za Hanku aj Marusku, alebo hociake ine zive deticky. To sa neda vobec nad tym spekulovat, len nech su deticky zdravucke, nech si dobre rozumeju a my to vsetko zvladneme 😉 Z mojich chlapcov sa uz stavaju taki partaci, ked sa spolu jasia, alebo mojkaju, som taka stastna, ze sa nam Filipko tak skoro podaril. A keby bol aj ako samko besnosko 🙂 Takze rovnovaha je vzdy 😉

iron
22. nov 2009

egy...jak odvahu. Len nech je to zdrave, na vsetko sme dvaja. Porod som mala super, toho sa tiez neobavam a aj ked, tak je to len jeden den v zivote a deticky mi budu robit radosti a vrasky zbytok zivota.
Ja neviem kde mam tu moju zaradit, niekedy je anjlik, niekedy je diablik.....ak druhe bude narocnejsie, nevadi....ja som tu pre obe...

egyptanka
22. nov 2009

Lubi a mozno priroda vsetok vyriesu za mna ... i ked s muzovym handikepom, neviem neviem ... nechame sa prekvapit.
Ale ako som pisala, citim sa trochu v tom ako zbabelec a obdivuje odvahu tych co maju alebo planuju alebo cakaju dve deticky ... ty, katja, taella, kucinka, iron a ostatne.

egyptanka
22. nov 2009

iron, muz je z velkej rodiny a verim tomu, ze s jednym dietatom sa neuspokoji, ale Lubi ma v urcitom pravdu, ze urcite to chce vacsi vekovy rozdiel. Ale mam teraz velky strach ist do druheho dietata. Psychika je teraz velmi podlomena.

iron
22. nov 2009

egy..ja davam ryzovu od Hami, ma taky svetlomodry obal..s roznym prichutami..Su brutalne dobre, lahke a krpata sa ide zblaznit za nimi.
Tie co su psenicne a tak, sa mi zdaju tazke a nechutia nam az tak.

egyptanka
22. nov 2009

iron a nebyva na konci taka tekuta ... ja ked spravim nejaku kasu tak ono ku koncu davam uz len tekutinu a nie kasu ... ona tak zvodnatie. Tak uvazujem ci to nie je tym, ze tam davam zvysok ovocnej vyzivky co ostala z olovrantu. Striedam babylove ryzovu a Hipp probioticku. Ale asi kupim nejaku ochutenu.

iron
22. nov 2009

nie,..je perfektna..ja do toho nepridavam nic ine...

egyptanka
22. nov 2009

Taky divny vecer ... uz hodinu a pol sme ticho s manzelom ... manzel kuka futbal, ja CSHS a konikujem.

iron
22. nov 2009

no to su ochutene...to mi lubka poradila..zase raz dobra rada...
mame malinovu, marhulovu, bananovu a jahodovu...striedam jej to. Dostava tak kazdy druhy treti den tu kasu..inak mliecko

denkolc
22. nov 2009

Egy, ja dávam teraz od Nestlé, mliečnu....ale je fest dobrá, keď aj malá nechá, dopapám s radosťou... 😅

egyptanka
22. nov 2009

a je chyba ked kasu budem davat kazdy vecer???

egyptanka
22. nov 2009

Denka,hej aj dopapam kasu ... 🙂

iron
22. nov 2009

podla mna nie...pokial to Natalke pekne travi a neboli ju brusk a pod...tak v tom nevidim problem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre