Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

nsoci
24. nov 2009

Asandys co je pol roka? Sa nechytam? Zeby pivo uz?

pasoa
24. nov 2009

teda.. niežeby som mala nejaký absťák alebo čo. ale taký kalíštek becherovky. ..jooooj,mňaaaammmm 🙂

dávam užívateľkám fb do pozornosti zjašený smiech môjho matúška. trieskala som hrkálkou a on sa až zachádzal od smiechu. Kým ma napadlo,. že to môžem natočiť aj mobilom, tak už záchvat smiechu prechádzal, ale predsa sa mi podarilo zachytiť aspoň niečo 😉

mgk111
24. nov 2009

munu - my sme ho ani tak neucili to akosi samo prislo az sme s tym pokracovali 🙂 reaguje aj na to, ze kde je havo (vonku za oknom maju susedia ohradu a vzdy ho hlada pohladom), kde je auto, kde je tata - to je jasne 😝 a aky je velky ked ho susime po kupani - ale to kvoli tomu, aby mi vystrel rucicky a mohla som ho dobre osusit pod pazuskami 🙂 ale to moc nechape a papa tiez nevie davat... asi tomu este nerozumie...

egy - a nemozes si dat? kedy budes kojit? alebo aspon poharik vinka ... keby som mohla tak by som ta objala - tak aspon tatko na dialku... posielam hug... esteze ideme nakupovat v sobotu & 😀

lubi - ved voda nadlahcuje nie 😝 super ze sa vam pacilo... ja stale nad tym meditujem, ale chybaju trosku korunky ☹ a ze palava bobulovy vyber??!!! mnam lubi mnam 🙂

nsoci - ako vadia tie mini snurky?

potulka
24. nov 2009

nsoci, asandysin zapal mocovych ciest. brrr, to je teda fakt za trest. 😔

pasoa
24. nov 2009

potulka, manžel sa pýta, či sa tam dá aj jesť, kde sa máme stretnúť. mňa zas viac zaujíma ten koberec na zemi, aby bolo kde deti zložiť. pre mňa za m§a nejaký hamburger alebo pizza do ruky cestou, mi je fuk, komfort pre bábätko mi je prednejší. A určite aj vám. Zvlášť, keď tí vaši Rambovia už vo veľkom lozia 🙂

aj tu je počko hnus a grc, dnes k tomu pribudol aj nemilý vetrisko... takže nejaké teplé útulné miestečko by bodlo... 😉 Teším sa a dúfam, že nám to vyjde. 😉

egyptanka
24. nov 2009

ajka, som sa chcela spytat ci je potrebne aby som si brala fen na to plavanie ... sa mi nechce vlacit taku zataz.

nsoci
24. nov 2009

Mgk to netusim 😉 Treba dat na svoj pocit, moj Matko snurky tohto typu papa a potom ho napina ked ich am v krku.
Pasojka voobec sa nehanbim 😀
Egy pocity treba prezivat..... ja to neviem (ano, samostatna Nsoci nieco nevie) a nasledky su blbe. Vid januar. Nesiem to v sebe a raz to prepukne a ovela horsie. bud rada, ze mas taku povahu ako mas.

Ideme kukat romanticky film z DVD. bru nocku rano sa citame

egyptanka
24. nov 2009

potulka, ono sa to neda v prostredi ktore poznam ... ja vam to v piatok vysvetlim. A mozno sa aj niektorej hodim na krk a budem revat ako male dieta.

mgk111
24. nov 2009

lubi - aj tebe nazdravie 😉

pasoa - je uzasnyyyyyy 😀 vidis ako krasne napreduje ... dobieha ostatnych veselo ako aj najmladsia natalka - ta tiez kadekoho predbehne 😝 a neprovokujeme len resetujeme, dopriali by sme aj vam - ved na tej celoslovenskej stretavke dame deticky muzickom a my mozeme urobit pripijacku na zdravie nasich marcoviatok...

asandys - drz sa chudiatko...

hmmm ja mam este mantinel bo si obtlka hlavicku ale teraz neviem... ale este sa stavia skor na kolienka nie na nozicky v postielke, to len mimo nej a v noci sa budim na kazde suchnutie a on po spanku vlastne lezi a zacne plakat alebo si rozprava kym neprideme takze zatial to asi necham tak ako to je... mozno tak tyzden 🙂 tie napredovania uz idu akosi rychlo za sebou 🙂

lubi22
24. nov 2009

Denka aj to - spocitavam vsetky plusy a minusy a furt neviem, ktora z moznosti je lepsia. A popritom rozmyslam, ci by nebolo byt lepsie byt pri nasich, sice v Bystrici sme uz 13 rokov, ale ci by to nebolo lepsie byt v jednom meste. No a dalsich milion pat veci, to by bolo tak na dve flasky minimalne 😀

Asandys aj ja zelam skore uzdravenie 😉

Denka aj nam Viburcol pomaha. A aj Chamomilla.

mgk111
24. nov 2009

nsoci - kubko ich rad "rozpletie" a potom strati akykolvek zaujem... az ked zaviazem tak sa na ne vrhla 😀

egy - ked treba vypustit paru tak treba... myslim ze to uz zazila kazda z nas...

lubi22
24. nov 2009

Maci dakujem 🙂 No voda sice nadlahcuje, ale ked mame robit s detmi lietadla po celom bazene, tak zavistlivo kukam na deticky, co su pol Filipka 😀 Sa im s nimi mava vo vetre 😀 Ja riskujem pri kazdom pohybe sek v chrbte 😀

mgk111
24. nov 2009

lubi - my tu nebyvame dlho ale ja uz by som sa hrnula prec 😉 minimalne k jednym starym rodicom blizsie - skoda ze su na rozne smery... ale tiez zvazujem, rozmyslam, co kedy kde a ako to docielit... a mazelik slubil, ze ked budeme slusne zarabat a bude to mozne tak to zrealizujeme... zatial snivame 🙂 ono byvame fajn na polceste ku vsetkym ale ja musim ist autom ku nim, lebo mama ani svokra nemaju vodicak... pri jednom malom sa to da ale co potom neskor? a keby sme byvali blizko svokrovcov, tak by som mala neuveritelnu pomoc aj pri pripadnych problemoch s dalsim tehu - nerobim si iluzie, ze nebudu... svokra je ucitelka, takze byva skoro doma, rano ma cas na zavedenie do skolky a taketo "drobnosti" ktore potom bude treba riesit... ale to je este daleko. dnes mi sestra hovorila, ze kedy chcem druhe babo 😝 kedysi by som povedala ze jedno staci, ale ked sa uz trochu vyspim, vidim to ruzovejsie - a strasne by som chcela pre kubka surodenca, vidim ako visi na detickach a aky pri nich je... len si neviem predstavit to dievcatko ale skor chlapceka 🙂
uz som asi pripita bo moc rozmyslam 🙂 spomeniem to tatinovi, ale ten by ma hned "prekotil" od lasky 🙂 ale obaja sa bojime, keby sa cosi stalo teraz, lebo nemame este korunky a potom aj ked som bola po cisarskom a predtym som mala blbe tehu, tak neviem co bude... mame pred zdravotnym stavom respekt skratka...

asandys
24. nov 2009

baby ja fakt neviem,kde som to zase mohla chytit, ved v byte mame riadne teplo, kvoli adamovi, bo vecne je na zemi, tak mi z toho vychadza iba adamove plavanie, ale aj tam je tepla voda,tak uz neviem 😒

egyptanka
24. nov 2009

mgk,ved prave ja nikdy neviem kedy sa bude kojit ... niekedy uz o polnoci, niekedy potiahne do tretej ... moja Natalka je nevyspytatelna.

mona1111
24. nov 2009

no ale aj ja by som si dala za pohar dobreho vinka 🙂 uz som manzelovi hovorim asi mesiac, ze kedy si dame, no ale dako stale nist....

katja78
24. nov 2009

Brý večár,

Bystrica pije jaké fajnové, z našeho kraja, mhmhmhm, z Topoľčianok sme aj my pili na svadbe našej, a ešte aj bobuľový zber 😵 😵 😵

Assandys - počkaj, ako si to tu minule písala, že Ťa oslovuje mangel?? Také zlaté meno máš a si to nepamätám. Neva. Skúšala si brusinky? Ale denne, aj dlhodobo. A ešte aj nejaké probiotiká, napr. Dophilus neni zlý, aj keď drahší. Alebo aspoň to pivo si daj. A na bolesť si nedostala nič?

Denka - cha, keď to nem také jednoduhé, ako sa to vidí. V tom Maruškinom roku som urobila taký in media res a namiesto prsa som jej na spanie dala fľašu tak, že som jeje hlavičku mala na kolenách a zbytok tela na posteli, a ona zaspala, preložila som do postieľky a bol pokoj. Asi po 2 týždňoch sa mi pri takomto uspávaní začala metať na kolenách, tak som pochopila, že chce ísť sama zaspať do postieľky. Po pár mesiacoch sme sa s mužom dohodli, že ju od tej fľaše odnaučíme, tak pri poobednom spaní a potom aj večernom som ju proste nechala, nech sa vyblázni v postieľke, ja som si ľahla na posteľ vedľa, otočila som sa na druhý bok a robila sa, že spím. Ona, keď videla, že nereagujem (teda statočne som odfukovala), uložila sa (niekdey v dosť bizarných polohách) a zaspala. A potom neviem, z akého dôvodu, sme jej tú fľašu museli vrátiť. Ona vie zaspať aj bez nej, len v noci je to taká jej istota. Ale totok je na dlhý debat - zaspávanie detí.

katja78
24. nov 2009

baby, čo je Vibrucol?

egyptanka
24. nov 2009

asandys, staci ze ti ostalo trochu vlhka na krizoch a isla von kde ta ofuklo a je to na svete ... poznam to a musim si zaklopat, ze uz dva roky mam pokoj. Inac ja ked mam v lete tricko tak nosim pod nim tenucke tielko, aby salo pot ... som asi jedina, ktora v 30 stupnovych horucavach ma na sebe dve vrstvy.

iron
24. nov 2009

no cely den tu zdochol pes a teraz nestiham citat
ja chlascem pivo... 😀
a oné pasojka...mozno Matusko nebude lozit ale valat sudy. Moja nelozi ale vala sudy...to je ze sa premiestnuje vsade system brusko, chrbati, brusko chrbatik...nohami sa na zemi natoci na smer a ide....lozenie je namahave ona je hnida...tak to robi takto. Dokonca co mame nabytok tak si da ruku na hlavu aby sa neotrieskala...no sikovnica

iron
24. nov 2009

mna bolia vajecniky...lebo furt sa pretrcam polonaha, tak mi treba....
mgk...co to? uz planujes druhe

lubi22
24. nov 2009

Katja homeopaticke cipky, pomahaju pri horucke, prerezavani zubkov 🙂

Vino z Topolcianok mam najradsej, tuto Palavu aj Chardonay, ale aj Devin nie je zly. Ale mam rada aj Matysaka. A z casu na cas Tokaj. No ale az ked dokojim uplne, pred tym sme vinovali pravidelne. Pred tym, to je viac ako tri roky dozadu 😅

mgk111
24. nov 2009

iron - neplanujem v tom pravom zmysle slova - "plan" je taky ze po cisarskom chcem viac-menej dodrzat lekarove rady, takze skusat by sme mohli tak ked bude mat kubko rok a tristvrte - aby sme dva roky boli "bez porodu" 🙂 a inak som si spomenula - moja kozmeticka mala psika vlciaka ironka - krasnucky bol a chudiatko zomrel nedavno ☹ a ty neplanujes druhe 😝

pasoa
24. nov 2009

asandys, zápal moč. ciest môžeš dostať aj z nejakej pliagy vo vode, nie len zo zimy. A v teplej vode sa rôznym -kokom darí dobre.
Dobrý je na to intim umývací gel, ktorý urobí ochrannú vrstvu. Síce to je proti kvasinkám najmä, ale jeden nikdy nevie... 😉

iron
24. nov 2009

Inak co je s Kucinou?....ma rozbity comp?..ci co...sak tu uz nebola sto rokov.
Ja druhe planujem....uz sme plan presvihli... ☹ . Kym kojim tak to nejde....leda zeby motyka vystrelila.

katja78
24. nov 2009

Assandys - a neprezradíš mi to meno 🙂 ? Stačilo, že si mala na sebe mokré plavky, hoci len 5 minút.

egyptanka
24. nov 2009

Iron, hej Kucina ma pokazeny comp.
Ale co je s Labutkou??

mgk111
24. nov 2009

iron - tak drzim palce nech motyka vystreli 😀 a to nie je o tom, ze to nejde, len sa musi zadarit 😝

pasoa - ja som mavala pred tehu stale kvasinky takze ten gel pouzivam uz non-stop... a od tehu si musim zaklopat ze len raz aj to kvoli tomu ze som jedla antibiotika... nevies nahodou ci si nemoze "telo zvyknut" na ten gel a uz nebude mat take ucinky? hmm a ked si nase radijko - nevies ci nie su na to nejake bylinky? 😝

iron
24. nov 2009

Labut znakuje...nestiha pisat... 😎

katja78
24. nov 2009

S mužom dumáme, že prečo sme Maruške onoho času vrátili fľašu na uspávanie. Už nepamätám, aký problém to vtedy bol.

No dievčatá, toto je ozaj závislosť, idem si urobiť ovo šalátik, sprchu a hajde na pelech.

Dobrú nocku 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre