Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

munu
28. jan 2010

Nsoci, teraz pozeram, ze medzi desiatou a obedom 5 hodin pauza? fuuuha, to moj Matko by ma zjedol aj s topankami, kebyze mu pocas dna dam taku dlhu pauzu medzi jedlami 😅 podla mna by si to nemala riesit... proste ked tam potrebujes dat este jeden chod, tak ho daj a doktorka bude musiet pochopit, ze sa to inak neda... alebo to nechaj tak, ako to mas teraz...neviem no.. my papame podstatne castejsie.. my este aj v noci mame jeden chod naviac.. a tiez medzi jedlami jogurt, banan, chrumky....

no nic, idem si ja porobit este v domacnosti, upratat a tak.. tak sa majte zatial super a mozno poobede alebo vecer sa este ozvem.. uvidim 😉

pasoa
28. jan 2010

matja, tvoj príspevok by som nazvala jednoducho "Děkuji" - pre tie, ktoré poznáte túto pesničku od K. Kryla 😉

mončiči, že uff 23? chacha, ja mám, presne ako napísala Zuzic, presne naopak 32 a pohoda 😉 Ale to je tým, že sa mám vo svojom živote oveľa lepšie, ako keď som mala tých 23 🙂

katja a čo to máš za záväzok? hádam len nie prestať chodiť na MK? 😕

Nšoči, mne sa tiež zdá, že tam máš total brutal dlhú pauzu.. a keby si to posunula tak, aby po podledné večerné UM vychádzalo tesne pred spaním? Nie za celkom bdela ale ani nie už v spánku.. proste dať UM a uložiť spať? Nepomohlo by tak?

potulka
28. jan 2010

"pro radost, pro radost z usnuti dekuji za unavu..." pravdu mas, pasoa. aj ty, matja. 😉

nsoci, ja som prvy raz videla matejka na ultrazvuku na pohotovosti, kde som prisla s tym, ze som asi potratila... 😲 🙂 take koliesko s podkovickou. bolo to v 6. tyzdni. hlavne, ze je hcg pritomne, to je zaklad.

vidim, ze 32rocnych je nas tu viac. 😉 nic si z toho nerob, moncici, slepo zavidime. 😉

iron, 1 m3 je 10x10x10 dm, cize 1000 dm3 = 1000 l = 1000 kg = 1 tona, ci nie? lenk, ale toto plati len pri vode, s pneumatikami je to urcite inak.

iron
28. jan 2010

no potulka, vidis..si ma zmiatla...ja som to googlila...a tam to tak bolo...

labutka
28. jan 2010

decko dnes spalo 5 minut. nechapem. uz nemam nervy ho piaty krat uspavat a nic z toho.

pasoa
28. jan 2010

("děkuji za ohně vzplanutí i za šumění splavu") 🙂

potulka, žeby to bola závisť? 😕 🙄 (ten vek myslím)
hmmm 😀

a ja som videla matúšika v 10tt, tiež som šla na pohotovosť 😉

iron
28. jan 2010

labutka..to je dnes asi vo vzduchu...lebo moja frci uz od dvanastej...spala hodinu...a je uz na odstrel, taka je unavena

mona1111
28. jan 2010

¨pripajam sa maly spal na obed hodinu a pol ukladala som ho poobde dvakrat bez uspechu tak uz ho nechavam tak hraje sa, sucha ocka, ale spat nechce.... tak nech sa hraje a ja dufam ze skoro zaspinka vecer

labutka
28. jan 2010

ja som prvykrat videla adama v 6+3. potom sa ma sestricka spytala ci viem aku mam krvnu skupinu, tak som jej povedala ze viem, ale ze si to skontrolujem v rodnom liste. 😀
adam fici od pol deviatej. spal tusim 15 minut dokopy... (ked sa pocita aj dudlanie kozy v polospanku) 😖

labutka
28. jan 2010

aaa - ine som chcela. tie co mate jednorazovky - prebalite hned ked viete ze je dieta pocurane, alebo nie?

mona1111
28. jan 2010

labutka ja prebalujem ked vidim ze uz je nacurana plienka... 🙂

lenka138
28. jan 2010

my sme dnes tiež mali iba jeden spánok, ale spal takmer 3 hodinky, takže fajn, a vstal o 3, takže aj spať sa bude pýtať už skôr tak som rada. O chvíľu ideme kupkať, napapať a potom spať

zuzic1
28. jan 2010

Pasoa: To je teda suprer, že sa vám darí tak ako sme všetci písali, že Matúško dobehne všetko krásne a vidíš, už je to tu!! 😉

moncici: všetko naj naj, a pre objasnenie, ja už nemááám 23 Pasoa, už 3.1. 2010 sa to posunulo na 24 fuuuuuu 😀 😀 , a tak som myslela, že som tu najmladšia a nič z toho 😠 😢 😀

egyptanka
28. jan 2010

babule, perfektny den ... mala sa zobudila o siedmej, potom sa napapala (ranajky ju moc neberu, ale nevadi), kojenie a potom spanok ... spala hodinku a pol do nejakej stvrt na dvanast, obedik a po obede sme isli odniest par veci k mame a potom ku kamoske na navstevu do rodinneho domu ... prisli sme tam kratko po jednej, mali sme plan ze sa dlho nezdrzime a tak za hodinku a pol pojdeme k mame nech sa mala vyspi, no nakoniec to vypalilo tak, ze mala sa drzala statocne a odchadzali sme o piatej, este sme odviezli mamu do prace, mala si dala 20 minutovy slofik v aute, potom som ju uz budila, prisli sme domov pred siestou, dali veceru a muz kupe malu. Je taka unavena, ze padne ako galoty.
Ale ked vam poviem aka bola skvela na tej navsteve. Kamoska ma o rok starsieho syna ako je Naty a druhe dieta ma porodit v juni. A maly bol skvely, najprv malej nechel dat auticka na hranie a potom jej ich dal, zlaty mama mu povedala, ze aspon jedno a on jej dal obe co mal v ruke. Bol trosku ostychavy, ale v pohode ... neboli ziadne zvady. Mala bola uzasne, poslusne, mile dievcatko ... vsade stvornozkovala, stavala sa pri stole, pozerala Bebe, hrala sa, sem tam na rukach, kraaaasne papala olovrant.
S muzom sme skonstatovali, ze sme na nu velmi, velmi hrdi a pysni ako navstevu zvladla i napriek narusenemu rezimu. Ale raz za cas treba taketo zhresenie proti postupom, aby si vazila to co ma a cely ten stereotyp ju neubil a nebol jej na skodu.
S kamoskou sme konstatovali, ze nech uz je jar ... lebo takto v zime sa s detmi poriadne neda ist ani von, lebo to obliekanie hroza.

Naty som prvykrat videla na utz v nejakom 6tt ... ty kokso to bolo davno ... ja chcem byt opat tehuuuuuu. 🙂

zuzic1
28. jan 2010

K spánku sa už radšej ani nejdem vyjadrovať, lebo keď uspávate dieťa 50 minút aby si mohlo pospať 15 minút, tak to už nase.e asi každého 😠 😠 😠

Príšerná chuť na KINDER čokoládky na mňa prišla, počasie na nič, peniaze žiadne a obchod ďalekóóó 😝

pasoa
28. jan 2010

labuťka, ja prebaľujem, keď je plienka pocikaná... po jednom nejakom malom ciku asi nie, ale niekedy vie aj na jedenkrát načúrať riadne a potom je tá plienka ako bomba.
prakticky prebaľujem 6-7x denne.

egyptanka
28. jan 2010

no uz sa lezi v postielke a zaspava, ked som odchadzala tak este jajkala a viedla dialogy, ale rychlo zaspi ...

a mame na ceste 3. zuuuub 🙂 ... dnes som nahmatala ostru hranu na hornej pravej dvojke 😀 ... ani neviem ako a je tu 🙂

nsoci
28. jan 2010

Ahojky

daky ak za mile slova 😉 dom sa vsetci mooooc tesime... ale je mozne mat aj druhe take rozkosne ako Matko? Teraz si to ani neviem predstavit. Ale uz sa citim ako mamina dvoch deti, nejak mi to voslo o podveomia, Hej najkrpatejsie si baba ci chlap? Uz som zvedavaaaa....

Dak aj za rady s papanim. Asi na to dlabem, tie hodiny boli len informativne, papame ke je cas a chut, len to UM nam takto vychadza....

egyptanka
28. jan 2010

nsoci, v tu stredu na kolku asi???

labutka
28. jan 2010

egy sa dobre pyta, nsoci kedy? inak mozeme niekoho zobrat s autom z mesta... hm?

prave som objednala postielku a madrac a zabrany na schody... 400 E. fuha.
http://www.babetkovo.sk/components/com_virtuema...

egyptanka
28. jan 2010

baby neondite ma ... to tu zasa nik nie je?? ... ved o chvilu ma muz vyzenie od pocitaca a vy sa tu potom rozpisete ... vrr.

egyptanka
28. jan 2010

naco zabrany na schody?? 😲

labutka
28. jan 2010

idem uspavat..... dufam ze teraz uspesne....
este si musim vybrat novy fusak.... to je moja dnesna uloha.

potulka
28. jan 2010

labutka, naco fusak, vsak uz ideme do jari. sme si to tu odhlasovali. 😉

potulka
28. jan 2010

egy, my teraz vsetky uspavame. aj moji chlapi sa uz blizia z kupelne, este upratuju hracky. 🙂

egyptanka
28. jan 2010

to uz aka laktacna demencia?? ... robim prevod cez internet banking a chce to odo mna poziciu na grid karte F5 a ja stlacim na klavesnici F5 .... 😀

egyptanka
28. jan 2010

hmmmm ... a moja uz hodinu spi

labutka
28. jan 2010

co sa stahujeme k polusu, tak to je poschodovy dom. dvoje zabrany - 200 E.

fusak - vyberem si z novej kolekcie, a ten co mame pozicany mi ostane, ako odskodnenie za nekonecne cakanie. aspon nieco. bude na buduci rok... 🙂

mona1111
28. jan 2010

moj zaspinkal pri kojeni ale myslim ze sa este zobudi lebo si negrgol a to on si musi stale.... keby mu netrebalo bolo by fajn ale ked musi tak musi.....

egyptanka
28. jan 2010

labutka, jaaaaj ... super ze dom, bude aj nejaka velka zahrada??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre