Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

ipka
5. feb 2010

no dakujem vam za tip...tato moznost ma vobec nenapadla.... chceli tam vsetky udaje a adresu, ale vraj je to v poriadku a ked spi pri mne tak ho budem mat pod dozorom, ale nemalo by to byt az take hrozne 😝 😝
ja som si to aj myslela, ale trosku som sa bala,
som to manzelovi ani nepovedala, by ma asi zabil tak som telefonovala z kupelne 😉
inak som sa normalne triasla ked som tam volala
ale este raz dakujem 😵

katja78
5. feb 2010

Čaute,

jasné, že mám slabú vôľu, ale ako dobre. Napísala som Ipke IP. Snáď ju prečíta.
Ja by som určite šla na pohotovosť.

Ste zlaté dievčatá, že vám chýbam 😵 ale ak vám to nebude vadiť, budem sa ďalej snažiť abstinovať ☹

katja78
5. feb 2010

Ipka - a telefonovala si s lekárom? Lebo na 112-ke nemusia sedieť len lekári.

katja78
5. feb 2010

Filipko - HAPPY BIRTHDAY 😎 😎 😎

ipka
5. feb 2010

no prepojili ma na lekara, ja asi ani nebudem spat....ved uz som ho bola kontrolovat, ale zatial je vsetko normalne ako byva

potulka
5. feb 2010

katja, ahoj! my vieme, ze nas mas rada. 🙂 jasne, len si pestuj pevnu vuolu. tiez si hovorim, ze by sa mi niekedy zislo. 😉

egyptanka
5. feb 2010

katjaaaaaaaaaaaaa 🙂)))))))))

mona1111
5. feb 2010

Filipko vsetko najlepsie k tvojmu prvemu rociku 🙂 🙂 🙂

katja78
5. feb 2010

OK, želám vám čo najpokojnejšiu noc. Aj ostatným choručkým.

Potulka - ja som v tomto hrozná. Keď niečo pokladám za ťažkú vec, tak mi strašne dlho trvá, kým sa premôžem. Ja viem, najskôr si tu vylievam srdce, že by som rada zapadla, a potom zdrhám. Baška na mňa bonzla, že som mala ufrflané IP-ky 😲 Ale vec sa má tak, že ten môj novoročný záväzok - prečítať Mokáňovu knihu (Diabetes mellitus a vybrané metabolické poruchy), musím zdolať, či chcem, alebo nie. A neviem sa na to preštelovať.

Tak, ak sa nenahneváte, občas vám sem vtrhnem 🙂 🙂 🙂 A mám vás rada. Tak virtuálne. Snáď niekedy budem mať tú česť. 😉 😉 😉

pasoa
5. feb 2010

katja, som rada, že si späť, na nejaké definitívne odchody nie som pripravená, od nikoho ;)

potulka
5. feb 2010

katja, ale ved si zapadla. neviem, preco mas opacny pocit.
tak sup-sup citat, aby si sa sem mohla co najskor vratit. 😉

katja78
5. feb 2010

Pavlínka - Ty si podarená 🙂

Potulka - ani nie opačný pocit, skôr mi vadí, že vás nepoznám osobne. Fakt. S Baškou sme sa ešte stááále nestretli. Poznám akurát jej manžela, lebo nám miništroval na svadbe 🙂

pasoa
5. feb 2010

katja, ale veď sa nemusíme poznať osobne, hoci to niekedy veľmi pekne vypáli a vznikajú aj krásne priateľstvá.
hlavne, že sme tu pospolu a píšeme si, čo má kto nové a tak. 🙂

mgk111
5. feb 2010

asandys - drzim palce, kubko mal cely den tuhu kaku sice 6x ale nebolo riedke, tak som skusila dat na noc mlieko zarobene v tom odvare ryzovom a uvidime, v noci dostane ORS a rano sa uvidi...

katka - ahoooj 🙂 normalne ze nam tu chyba lekar 😉

tak my sme u svokrovcov prestahovani, kubko zaspal az pred deviatou, spime na zemi, aby nekydol z postele... zajtra tu varim - normalne mam tremu lebo je tu aj teta z blavy, ktora nam doviezla ten stan s gulickami pre kubka a tak...

egy - no my sme mali aj rituali a je lepsie spravanie ale nie zaspavanie, ani ked sme pri nom ani pri odchode to su hystericke revy a nic viac a nemam na to ☹

matja - hmm a jemu ten jogurtik vobec nic neurobil, ci to si len ja myslim? som mu tam popucila banan pre istotu...

vsetkym detickam vela zdravicka zelame, uz mam v sebe vinko - predpokladam ze mrcha z ba uz dorazi za dva dni lebo ma ukrutne boleli krize - dnes kubko doma strasne reval, tak som ho nalozila do kocika a dve hodky sa brodila clapkanicou... ale aspon bol kludny....

katja78
5. feb 2010

Máš pravdu Pavli, len niekedy človeku stačí napísať, čo má nové, niekedy potrebuje spriaznenú dušu. Tuna v okolí takú zatiaľ nemám. Mamu, alebo sestru len na telefóne, manžel od 7-mej do 18-tej v robote.

mgk111
5. feb 2010

katka - ja poznam akurat ajku s karinkou a inak nikoho osobne, takze to nie je o tom 😉 vzdy si tu najdes niekoho, kto poradi, pomoze, niekoho kto ti prirastie k srdiecku viac a ostatnych uz beries ako "sucast rodiny" 😝

egyptanka
5. feb 2010

s isofixom?
bez isofixu?

Katja, ale no ... ty dobre vies, z si mi v tazkych casoch pomohla a zasluzis si tu cestne miesto ... ty si nasa, my ta nedame 🙂

katja78
5. feb 2010

Egy - ale no, nepreháňaj, sa červenám 😀 A čo si písala tak podrobne o vašom učení na spanie, tak som si vôbec nepovedala, že si hrozná mama. Naopak. Si mi objasnila, lebo aj ja som bola zvedavá 😉
a máte auto aj na isofix? Isofixové sú drahšie a nie vždy majú lepšie crash testy. napr. viem, že Romer má horšie isofixové.

egyptanka
5. feb 2010

mame aj na isofix ... ale prave ta cena ma odradza ... pozerala som ze najlepsie vychadzaju Romerky, Maxi Cosi a Kid.

mgk111
5. feb 2010

my sme kupili bez isofixu a s tym mensim vahovym rozdielom znacky Concord... videli sme nazorne co to robi aj po nastudovani crash testov... chceli sme inu, ale tu nam predajca neodporucil.. ale komentoval vsetky niezeby nieco preferoval...

diocka
5. feb 2010

katja, aj ja som rada ze si spaaaaat 🙂))))
no a skus to nejako podelit mezi toho Mohana ci jak sa ten mudroch co napisal tu bukslu a nas na MK. a ja ti to pisem nie preto ze ci dochtorka (tak vravela moja babinka🙂)))) ale ze mas 2 deticky a mna velmi zaujima z praxe ako to s dvoma detickami chodi. a co uz take 3rocne slecny dokazu 😉

mgk111
5. feb 2010

egy - prave maxi cosi nam vyhovorili... tu sme chceli kupovat...

boze teraz sa uz bojim, co bude zajtra, ci bude kubko hnackovat alebo to zvladne...

katja78
5. feb 2010

Diočka - sa chichúňam pod nos. Pána profesora poznám osobne, zlatý človek. Asi si dám poľahčovaciu okolnosť k plneniu záväzku - po každých 50-tich prečítaných stranách sa vyšantím na koníku 😀

egyptanka
5. feb 2010

Maci a co robil isofix na crash t. ?

baskaj
5. feb 2010

aooooj kati!!!! prepáč, že som ťa bonzla! 😔 😔 😔
ale šak musela som tu tú kauzu "katja" nejako rozdúchať, no nie? 😅 dúfam, že na mňa teraz nezanevrieš 😔 😀

katja78
5. feb 2010

Baška - nie, nie, stále sa na naše stretko teším. Furt nakúkam na tie 10-dňové prognózy na SHMU a tam stále teploty pod bodom mrazu aj cez deň. Nech tá zima ide už niekam.....najlepšie do Kanady, jak tam by sa potešili 🙂

egyptanka
5. feb 2010

baby boli ma priserne hlava ... idem spat ... dobru noc.

katja78
5. feb 2010

Dobrú noc Peťka 🙂

baskaj
5. feb 2010

kati - počuj, vymyslíme to tak, že keď teraz dami ozdravie (zase má sople aj v hrdle, ale bez teploty a už 3. deň, tak sa to pomaličky lepší), tak vás pozvem, aby ste došli k nám na návštevu. zhodou okolností sme totiž tuším jediný baby friendly podnik v NR 😝 😎 jo?

matja
5. feb 2010

ešte to stihnem, ešte to stihnem 🙂 Filipko všetko najlepšie k prvému rôčku. 🙂

aaa, koho to tu dnes večer vidím?? Katuška 🙂 🙂 Tak, tak, pekne prehodnoť svoj novoročný záväzok a doplň ho o modrého koníka 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre