Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

egyptanka
5. mar 2010

pri struhani parmezanu som si kapanek postruhala aj prst 😖

egyptanka
5. mar 2010

ajka, dik ... to uz nevyzera ako tie stare komunisticke rucne vysavace ... pamatas s takou tenkou ruckou a dole taky obdlznik s kefami, boli modre a cervene. 😀

ajka82
5. mar 2010

no to pamatam...ale ako rada som s tym chodila u babky po kuchyni, ked sme natrusili nieco 😀 a ona mala zeleny

ajka82
5. mar 2010

akoze kukam von z okna a tam poletuje sneh? 😲 to co je? 😕

egyptanka
5. mar 2010

Oni boli aj zelene??? 😲
Sneh ... coooo??? 😲

Ajka prestan lebo normalne z tvojich informacii dostanem sol 😀

egyptanka
5. mar 2010

sorry nie sol ... ale sok 😀 😀

nsoci
5. mar 2010

Ahojte

tak aj my uz tradicne o pol desiatej chrnime vsetci... tak som o piatej uz bola hore plna energie
dosiel ma kuk brasko, tak ani mi az tak zle nebolo
ale kokos aka zima vonku? tu snezi 😅 😕

ja som mala vzdy pravidelne kramy, v case HAK dokonca pomaly na hodinu a po porode zas naskocili s pravidelnou 29 dnovou periodicitou... takze mam vyhodu aj pri pocitani ovulky a plodnych dni... a aj som dobre pocitala, ked som vedela, ze v ten den ked sme urobili druhe mozme urobit... len sme si mysleli, ze ked je len 25perc. sanca aj v plodny den, ze az taki sikovni nie sme... a bum... sme

Iron ja mam zas pocit na dalsieho chalosa... alebo si proste neviem predstavit babu. Nevim. Ale skor cakam chalosa. Tak bude este tretie ... baba 😀 😎

Doobeda nam dosla bugina, vyzera bombovo a len 57 EUR plus postovne... velikansky kosik... polohovanie... spojena rucka.... a 6 kilo... zatial je uzasna 😉 Tento (ale kupili sme inde)
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

ajka82
5. mar 2010

zeleny bol asi novsi model 😀
no akoze vazne, pred stvrt hodkou mi este slnko plestilo do okna a teraz sa divam jak lietaju snehove vlocky

egyptanka
5. mar 2010

Nsoci a citis sa?
no baby idem sa aj ja natiahnut kym mala drichme ... zatim papa 🙂

nsoci
5. mar 2010

Egy dobre. Napapana 😉

moncicii2000
5. mar 2010

ahojte,
- tak uz sme zdravy niekolko dni .. konecne sak sme mali natku a trochu kasel hroza, furt som malemu len soplik odsavala .. chodili sme malo von .. len tak na pol hodku a dnu ..
- ted uz na viacej aj na hodinu aj po tri krat
stale sa sa sadial viliamko stavia uz spravil aj tri krocky sam a potom sa rychlo chytal .. :D
- viliamkove najoblubenejsie hracky kable, dialkove .. no vse co nemoze :D ...

blahozelam vsetkym detickam co tento tyzden mali alebo este budu mat narodeniny ...

moncicii2000
5. mar 2010

inak ja si pisem a zistim ze nikto tam neni :D ... to na tej novej verzii .. tak chvalabohu som to prekopirovala :D :D ...

inak co tu je noveho???

ajka82
5. mar 2010

tak to netrieskaju na chodbe...to nas sused vedla preraba byt...doteraz ho tu nebolo vidno a teraz tam z toho robi kolnicku 😠

lenka138
5. mar 2010

ajka taký vysávač som dostala na vianoce, len v modrom, a neviem si ho vynachváliť, a hlavne aj preto, že sa nemusí ten nabíjací panel zavrtať do steny 😉

ajka82
5. mar 2010

leni tiez mam modry alle nenasla som ho narychlo...sak farba je jedno, hlavne ze splni taky ucel aky ma 🙂

potulka
5. mar 2010

nsoci, velmi dobre vyzera ten kocik! aspon teda do mesta je ako stvoreny. 6 kg hovoris?

nsoci
5. mar 2010

U nas sopliky zatial - klop klop - bez horucky a tusim chodia v takych vlnach - chvilku total vela a potom aj tri hodky nic. Spi ako normalne, ale vecer odsajeme. Davam len morsku sol v lekarni mi odmietli predat Nasivin a spol. ze pre male deti vobec nie 😕

Na obed bola vajcova polievka v detskej uprave a velky uspech - krpec stlacil aj zajtrajsiu porciu. Recept z Dieta 7/2009

😉

pasoa
5. mar 2010

práve som sa vrátila z mesta z prechádzky a malého nákupu.
a viete, čo sa mi stalo?

pred odchodom z domu som si dala na spodok kočiara do "nákupného košíka" sáčok so smeťami. Taký veľký, 40 litrový pakel priesvitný.
potom sme cvičili, papkali, obliekali sa.. a šli.
Mala som tak akurát 10 min na autobus, prišla som presne.
Kukali na mňa tak akosi divne na tej zastávke...

v meste som vystúpila a idem tak po chodníku (našťastie mimo centrum) a išla som volať našej RHB sestričke kvôli termínu a mobil mi kydol na zem a rozobral sa na márne kúsky. keď som to zbierala po zemi, kukám na spodok kočiara, že DOKELU, JA TU VEZIEM SMETI ........ 😲 😲 😲
No, hlavne že som sa dala za elegantnú, kabát a baretka a pekné čižmy, a v kočiari sakeľ s odpadom, BOŽE!!!
Vyhodila som ho do smetiaka skautského klubu, či čo to tam bolo... a tvárila sa pri tom prudko nenápadne.

Však čože... hádam ešte nikdy nikto nevidel veľmi elegantnú mamičku s kočiarom vyhadzovať z kočiara uprostred mesta smeti, či čo? 🙄

aaluska
5. mar 2010

čaute baby, ako sa máte? som tu len na skok...

aaluska
5. mar 2010

Nsoci, dobre čítam, gratulujem k tehu! To ste chceli? No, ja teda teraz vôbec nechcem, lebo by som si nemohla užiť druhé a ani teraz tohto malého.

aaluska
5. mar 2010

Pasoa, to so smeťami sa mi stále tiež často 🙂

xixi7
5. mar 2010

Baskaj,
a ten tvoj cs.mikroskop je tiez taky malicky a podsvecuje sa? A rozoznavala si na nom svoje ovul.dni?

Dievcatko,
to bol kamaratkin pristroj, tak ty mi asi neporadis, co s tym.Ale aspon niekomu fungoval. Ja som z tych dinosaurov, co ovul. dni nepostrehnu.

Nsoci ty si ich len ratas ci aj inak sledujes?

aaluska
5. mar 2010

Denka, Ajka, kedy budete teraz chodiť plávať? My začíname od bud. UT ráno.

mona1111
5. mar 2010

ahojte

prave sme sa vratili z dvojhodinovej prechadzky samko spinkal cely cas uz som len cakala kedy sa zobudi lebo straaaaaaaasne fuci vonku je hrozna zima....

pasoa - dobre aspon sa trochu tie smeti povozili 🙂 🙂 🙂

Dnes mal samko na obed zeleneninove kuracie rizoto chutilo mu....

Samko momentalne ma velku robotu rozobera penove puzzle, nenormalna zabava pre neho 🙂 🙂 🙂

matja
5. mar 2010

katja, aj mňa minule zaujímalo, prečo detskí lekári vždy predpisujú fenistil.

potulka, ja viem, ako si to myslela s tou ovulkou, že to nie je vždy pravidlom. Ale ja hneď v prvý deň, keď som zistila, že som tehu, som bola v tom, že je to dievčatko. Až do polky tehotenstva som mala ten pocit, potom sa zrazu z ničoho nič vnútorný pocit zmenil na chlapčeka. Pre nás to bolo aj tak prekvapko, nevedeli sme vopred, čo čakáme 🙂 No a druhé síce ešte nečakáme (aspoň myslím 😀 ), ale tušáka už mám, bude to zase chlapček 🤐

nsoci, napíš recept na vajíčkovú polievku.

veru, veru, kosa je, aj u nás poletoval sneh celé dopoludnie. Teraz svieti slnko, ale brrrrr zima

baskaj
5. mar 2010

xixi - ano, ano a nerozoznala 😝

dievcatko84
5. mar 2010

baskaj to jej ukazoval, ze je neovlucny den 😀 a ono bol 😀 Raz jej tak ukazoval nejaky ovulacny test co sa ocikava..a otehotnela 😀 a potom kupila mikroskop, ze uuuplne najsupernejsia vec, som pocuvala chvaly dva mesiace..az zrazu utichli a sup narastlo brusko :-d takze ona to chcela opacne,aby neotehotnela . Lekarka vysvetlila, ze niekedy ukazuje neovulacne chvile,ale pritom pri sexe sa to zmeni na ovulaciu, kedze zena este koji tak je to uplne inaksie v realite 😉

potulka, maskujem sa 😉
nee vymazala som foto lebo akosi sa tu necitim "bezpecne" lebo foto sa daju cudzimi v phode kopirovat a mala som par cudnych sprav ako reakcie na moje fotky v albume, tak som to radsej pozrusovala 😉

pasoa doooobreeeeee!!!! som sa narehotala na tebe 😉

egyptanka
5. mar 2010

Vela Som nespala. Ľahla som si a o 5 minut sa mala zobudila. My asi von nepôjdeme. Mne je taká zima.

denkolc
5. mar 2010

Aaluska, my streda a patek...tak mozno na nahradkach jak minule... 😉

Pasoa, srandaaaaa... 😀 Mne sa podarilo len raz zabudnúť pokakanú plienku v igelitke v kočíku a po 3 dňoch kukám, že čo to za igelitku...otvorím a tam...p r e k v a p e n i eeee.... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre