Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

denkolc
11. sep 2009

Pasojka, tak ja si to neviem, nedokážem ani predstaviť.....aké to musí byť hrozné, ako sa musíš trápiť a čo by som Ti k tomu napísala...fakt neviem.....len čítať to bolo dosť ťažké a prežívať to, to chce fakt ohromnú silu...a to kvôli tomu, aby sa mu pozreli do hrdielka mu takéto veci museli robiť? No, som vyšokovaná.....totálne mám poprehadzované priority teraz....oproti vášmu trápeniu sa máme všetky asi ako v perinke.....ach, keby som tak dokázala v niečom pomôcť....

katka0602
11. sep 2009

Pasoa, az mi hrdlo zoviera ked citam tvoj prispevok... Ja si ani neviem predstavit ze by som mala prejst tym co ty. Verim tomu ze mi Boh dal viacmenej bezproblemove dieta lebo inak by som to asi ani nezvladla. Len sa s Matuskom pomojkajte a srdiecka sa vam skoro zacelia. Pozdrajumem a zelam aby ste cim skor zabudli na vsetky nepekne chvile a aby uz bolo iba dobre...

asandys
11. sep 2009

pasoa, neskutocne ta obdivujem, za vsetko co si uz s matuskom a manzelom za tych par mesiacov preskakala ☹ Je hrozne toto vsetko citat, a nie to este prezit, vidiet dietatko v narkoze......................
Ja placem kazdy den, ked Adamka davam mame rano na starost a idem do prace. Aj 10x za den jej zavolam, a ked ho pocuejm plakat v telefone, hend mam slzy v ociach a to viem, ze babka sa o neho stara nonstop. Keby som videla svoje dietatko v nemocnici, neprezijem. Preto ta strasne obdivujem, len silne zeny toto dokazu 😉

Pevne verim a zo srdca Vam zelam, aby tento pobyt bol vas posledny v nemocnici. Uz nech vas cakaju len same krasne a vesele chvile s matuskom. Este raz klobuk dole 😵 😵 😵

ajka82
11. sep 2009

pasoa, drzim palce, nech sa rychlo spamatate z nemocnice, urcite uz zajtra bude lepsie a dufam, ze uz nepojdete na ziaden takyto alebo podobny zakrok a ze vam bude uz len dobre a zdravotne problemy vas budu obchadzat 😉

mgk111
12. sep 2009

pasoa - ja sa pripajam, dufam, ze sa doma opat "udomacni" a ked sa budete tulkat a mojkat, urcite sa to napravi a bude vediet, ze si stale zase s nim...

tak my sme uz u nasich, drobec zaspal, ked sa zobudi a napapa tak ho sestra zoberie von (napriek predpovedi svieti slnko) a ja budem pomahat mame asi s obedom alebo skratka len vegetit🙂
noc bola dobra, okolo pol desiatej trosku poplackal, ale inak kojenie o polnoci a o pol piatej a este do siestej sme spinkali - zobudil ma "fackou"! 🙂 poklad ked videl, ze som otvorila oci, tak sa usmieval a rozpraval mi... nadhera... uz viem preco si davate deti do postele 🙂 pekny dnik

ajka - esteze tak 🙂 chichi

lenk30
12. sep 2009

dobré ránko.
babule, nemáte nejaký dobrý tip na výletík do zajtra? tato má po dlhej dobe voľný víkend, tak si to chceme užiť a v tejto chvíli ma nič nenapadá, kde by nám s malým bolo dobre.................
prosím, prosíííííííííííííííím

lenk30
12. sep 2009

Pasoa, verím, že dnes budete mať už lepší dník. Matúško sa rozkuká, že je domka a obaja si vydýchnete.

Písali ste tu niečo o Hami? nepochopila som to - niečo zlé? aj ja som nakúpila tie alnature - ale malému to nechutí vôbec, ani čistá mrkva z toho a tie mixi už vôbec nie. Ja mu každý den pripravujem doma, lebo on je taký papkoš, že si to vychutnávam a nevie sa dojesť zemiakov. pravý slováčisko. ale ked sme von, alebo niekde ideme, tak dávam Hami........

no o tom kopaní mi ani nehovorte. Filipko kope aj v noci, oboma nohami naraz ako kaprík, ale najlepšie je to, ked má do čoho - mám celé modré nohy.
Dencold, Tánička potom rozhadzujer nožičkami ako pravá dáma 🙂

vlalu6it
12. sep 2009

ahojte

babule,,nasa mala stale nechce moc papkat,,,uz 2tyzden,,a len 3-4lyzicky,,mrkva,zemiak,,karfilo,brokolica,,jablkko,banan,hruska,,, 😖 ale piskoty od mellin,,bez muky jej chutia,,to sa ide zabit kioli nim,,,,
vcera som jej kupila od hipp kasu na dobru noc,m,,,dnes mam v plane ju vyskusat,,,

vlalu6it
12. sep 2009

a mala sa naucila vrieskat,,ono ju to tak bavi,,az si ide hlasivky vykricat,,akoze nie zo zlosti,,ale ona tak rozprava,,krici o dusu a kasle,,a to kasle uz tyzden,,naschvala,,smeje sa z toho,,az sa bojim ,,ze ju z toho bude boliet hrdielko,,,strasne tyky nahodila

egyptanka
12. sep 2009

ahojte šušky,

v prvom rade ... pasoa ty si vesmir a Matusko je tvoje slniecko a ty si okolo neho a on ta neskonale lubi a bude lubit, za to ze si s nim v tych horsich casov. Verim a som presvedcena, ze vsetky trapenia coskoro prejdu a vy sa budete tesit zo zdraveho a silneho chlapa ako buk. Neviem co viac by som ti napisala, si velmi silna zena, ktora zvlada tieto situacie. Mat moznost tak by som ti zotrela slzy z oci. Pan Boh vidi aka si obetava matka a manzelka a dufam, ze ti dopraje krasne materstvo plne usmevov. Modlim sa za Vasu rodinku. Natalka posiela cmuk Matuskovi.

vlalu6it
12. sep 2009

pasojka,,,posielame vam bozteky 😲

lenk30
12. sep 2009

valu, aké piškotky su to? kde ich kupuješ? ja som malému včera kúpila tie keksíky Sunarky, chutia mu, ale je to mäkké, malé, celé to napchá do úst, tak piškotky by boli asi lepšie. Nechcem ho napchávať zbytočne somarinami, ale bez nich mi v autosedačke jačí celú cestu a takto sa špiní a prehrá sa. síce ho vyberiem ako prasiatko, ale v kľude

ten tip na výlet nemáte?

egyptanka
12. sep 2009

no a teraz o nas ... sedim na terase, popijam caj, malicka spinka, psychicky som v pohode, ale fyzicky sa citim na hovno ... boli ma hrdlo, mam plne dutiny, prehana ma ... no hruza.

a oslavujeme dnes 5 mesiacov 🙂

vlalu6it
12. sep 2009

leni-su to od mellin,,ale ten je tusim len tu v taliansku,,,a su dlhe a aj mne chutia a uz od 4mesiacov sa m ozu,,malej straaasne chutia a vseeeetko je spinave aj nosne dierky a aj v ockach to mava,,,ale je aj hodinu ticho a cmula to a tesi sa,,,,

leni,,keby si bola tu,,tak by som ti z vyletami poradila ,,ale na sr..si z martina,,tak choidte do turc,teplic do termalnej vody,,ja by som sla,,tam som inak studovala na pagine 😀

egyptanka
12. sep 2009

lenk, nejaka jaskyna???

vlalu6it
12. sep 2009

baby a vy ste nejak oslavovali 6mesiacov???

matja
12. sep 2009

pasoa, moja zlatá, držím vám palce, nech sa máte každým dňom lepšie a lepšie. Oddýchni si, kašli na domácnosť, potrebuješ sa zotaviť aj ty a načerpať sily na váš pobyt spojený s Vojtovkou. Prekonáte ešte toto, Matúškovi to určite pomôže a bude z neho veselý a zdravý chlapček. Pozdravuje vás aj manžel. Držkajte sa.

matja
12. sep 2009

lenk30, skús sa pozrieť v tom obchode zdravej výživy v Horáčkovej pasáži, či tam nemajú nejaké vhodné piškóty. A tip na výlet? Tu v okolí MT ich je hodne, my by sme si určite zvolili okolité hory (Magura, Mart. Hole a pod.), ale chcela by som ísť aj do Banskej Štiavnice alebo do Španej Doliny pri B. Bystrici. Dá sa vyjsť aj na nejaký hrad, kde ste ešte neboli alebo skanzen (Vlkolínec)...

matja
12. sep 2009

vladka, neoslavovali 😉

egyptanka
12. sep 2009

baby poradte co na to hrdlo, pijem caj.

matja
12. sep 2009

egy, vykloktať slanou vodou? nejaké homeopatika?

egyptanka
12. sep 2009

maja, no z homeo mam tu len na tvorbu mlieka a chamomilu. Ale skusim si vypytat nejaku sol a kloktat ... no dufam, ze to Natalka odo mna nechyti. Aj muz je nejaky zachripnuty. ☹

vlalu6it
12. sep 2009

egy.zlatko skus v lekarni kupit salv iove kvapky a kloktaj to,,mne to na hrdlo hned pomohlo,,,,

egyptanka
12. sep 2009

vladka, hej to poznam ale salviu nemozem, ta utlmuje tvorbu mlieka ☹

vlalu6it
12. sep 2009

my sme vcera boli na vylete v rakusku a baby tam taaak prsalo,,a tu v tally ani kvapka,,zato dnes je pod mrakom,,,a ja periem,,super cas som si nasla,,
akurat malej varim zemiak,mrkvu a kalerabik,,este spinka,,snat dnes budeme papat lepsie,,
vcera skoro rano sme boli este u dokiho na kontrole,,,a sme uplne ok,,mala ma 7300,,ale zabudla som kolko meria,,a hlavicka 42cm
no v tyzdni ideme na poradnu,,tak opat budem vediet kolko meriaale mam pocit ze 67cm,,,neviem,,,,

vlalu6it
12. sep 2009

egy,,ale vsak ju nebudes pit,,,len kloktat,,, 😕 a vyplujes

mona1111
12. sep 2009

ahojte

pasoa cela rodina ste bojovnici, Matusko je velky bojovnik a samozrejme ty a tvoj manzel ste tiez bojovnici.Klobuk dole ako to vsetko zvladate.... Drzim palce a myslime na vas aby vsetko dopadlo dobre. Drzte sa....

egyptanka
12. sep 2009

vlalu, hej ale nechcem riskovat ... kazda kvapka dobra,najme ked nim prilis neovplyvam. 🙂

vlalu6it
12. sep 2009

tak potom sa egy napar nad harmancekom,,pekne bud v teple a setri sa vela tepleho pijkaj,,,a plienku na hrdlo,,no,,skore uzdravenie,,,malu nebozkaj,,,nech to nechyti,,,

egyptanka
12. sep 2009

jo jo nebozkavanie bude tazke .... ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre