Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

lubi22
7. dec 2009

Ajka mne je zase sympatickejsi Smajda ako Bendik, ja som dufala, ze z tych styroch vypadne on. Mne sa pacilo viac ako spieval vcera Smajda. Ale mala som skreslene vnimanie skrz tu tepotu, tak neviem 😀

ajka82
7. dec 2009

potulka ma dnes radsej citat nebude, kym si nepozru superstar 😀 ... 😅

ajka82
7. dec 2009

vaaa...dnes som si dala 1,5dcl vina cerveneho a som jak vrtula 😅
mgk, dobre vinko 😉 kujem ...ked karinka zaspi dam si asi este jeden maly poharik 🤐

egyptanka
7. dec 2009

ja sa tu nadajam nealko vinom ... hmmm ajka cista zavist. 😵

mgk111
7. dec 2009

ajka - moje typovanie vychadza 🙂 a na zdravie 🙂 som rada ze ti chuti 😉

ajka82
7. dec 2009

egy sak ja toez kojim, len uz nie tak casto ako ty 🤐

lubi22
7. dec 2009

Jaaaj baby hned by som si dala s vami 😝 Ale cez lieky sa neda 😖 A to som si v sobotu v metre kupila 6 flias vynikajuceho vinka, mnam 😅

ajka82
7. dec 2009

mgk, dakujem 😉 no otvorili sme ju skor ako som predpokladala 😅

egyptanka
7. dec 2009

ajka, ved to ... ja pockam do uplneho dokojenia. Este par mesiacov. 😖

pasoa
7. dec 2009

jaj už viem čo som chcela.

Ľubi, ak tvoj muž donesie Filipkovej dr. papier z alergológie, že je alergik, tak by ste ho mali dostať na predpis to HAčkové mliečko.
teda myslím si, že by sa to malo vzťahovať aj na otca. spýtaj sa jej na to.

matja
7. dec 2009

my máme philips, dostali sme ako svadobný dar a som s ním spokojná, veľa ho využívame.

egyptanka
7. dec 2009

Pavli, prekladas? prekladas??

pasoa
7. dec 2009

matja, napíš VIAAAAC.... 🙂
čo má za funkcie, alebo hoď značku, pogooglim... dík.
😉

pasoa
7. dec 2009

nie značku, ale typ

moncicii2000
7. dec 2009

natali: ajka ma pravdu som z Hornych Vestenic nachadzaju sa okrese Prievidza .. neviem ci vies kde to je :D je to taka mensia dedinka skor ludia poznaju Dolne Vestenice tie su od nas tri km ...

no my uz spime som zvedava dokedy :D .. ja som uz mala par krat i male pifco .. najme tmave to je na tvorenie mlieka ...

viliamka stale kojim (okolo tri krat za den) podla toho ze ci chce i cecok ked zaspava, a to vyzaduje casto 🙂 lebo nece dudel i ked ich mame kupene tri rozne varianty .. ale nece ich .. ach ako by som niekedy brala keby sa nan naucil ... ale co uz nejak to vydrzim ... , ale cez den ked mu davam i tuhu stravu tak mu davam zapijat i cajom .. vypije tak do 50 ml za den ..

stredu sa chystam na vianocne nakupy 🙂 uz mam skoro vsetky darceky nakupene .. uz mi chybaju len pre birmovna kt. bude mat 4 dni pred vianocami 18stku tak jej nejaku retiazku idem kuk .. pre rodicov uz mam kozmetiku, pre dve segry tiez kozmetiky :D .. pre drobceka nejake hracky .. a pre krsnatko auticka :D :D
ked uz budeme stredu v meste chcem ist aj do Tesca som videla novy letak a maju tam mat take mikulaske vecicky ... tak chcem daco nakupit :D :D

matja
7. dec 2009

pasoa, zajtra ti porozprávam, ok? prepáč, nechce sa mi písať. Riešim fourierove rady 😝

pasoa
7. dec 2009

fourierove rady, to mi nič nevraví... matika? 😕 😝 😝 😝
ok, tak zajtra. 🙂

egy, tak veru, ale spravila som 6 strán a ani o čiarku viac, idem odsávať a do hajan.
páčko.

egyptanka
7. dec 2009

och jo dieta zase hore, mame nieco podobne ako u asandys ... ona sa postavi a potom reve. No ja by som sa tiez mala vybrat na vianocne nakupy. Nemam zbla nic.

ajka82
7. dec 2009

dieta mi nechce spat 😒 a ja ze bude pekny vecer s tatinkom, ked uz bol cely den doma... ☹

egyptanka
7. dec 2009

ajka, tak si spravite peknu noc 🙂

ajka82
7. dec 2009

hmmm to neni take iste...sak toto je dnes tusim nezmar a my odpadneme jak kabele do postele... este sa uvidi

egyptanka
7. dec 2009

Babule, povedzte mi, ze bude aj lepsie s Natalkinym spankom ... ☹

katja78
7. dec 2009

Ahojte,

ste to tu rozjeli 😲

čítam akurát, že v metre predávajú kilo mäsa z bizóna za 900 skk. som myslela, že to už vymrelo, bizóny poznám akurát z Orlieho pierka 😀 a viete, z čoho sa vyrába najdrahšia káva na svete (aj to majú teraz v metre)? z cibetiek, čo sú prosím pekne zvieratká podobné mačkám. a tá káva je z ich bobkov 😲 😝 🤐

fakt rozkošné sú teraz deti naše, no počkajte, keď sa budú tulkať medzi sebou. asi takto:
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

baskaj
7. dec 2009

čaf holky

piatok - sme skoro vyhoreli. my s matúšom a malým sme išli o piatej do mesta a otec sa pýta, či u nás môže urobiť pár chlebíkov, čakal uja, išli robiť niečo na šope. postavil variť vajcia. keď sme sa vrátili o ôsmej, cítim na chodbe nejaký smrad, aj v byte, kuknem na šporák a tam ešte stále oheň s vajcami. teda vajcia tam už skoro ani neboli, lebo boli na tisíc stvrdnutých zaschnutých frcancov rozflásnuté po celej kuchyni - digestor, steny, strop, podlahy, mikrovlnka, chladnička, damiánov paplón s hračkami, okno, strop.... mi bolo do plaču, keď sme to našli. a robota skoro do polnoci. no, hlavne, že sme nezhoreli... a linka je k vianociam už aspoň čistá...

sobota - som od roboty ani nevedela, kde mi hlava stojí

nedeľa - sme mali oslavu, tak najprv kopec upratovačiek, chystačiek a potom zase maratón spratávania... nás je aj na malej oslave vždy akosi veľa 😅 a keďže dieťa cez deň vôbec nespalo, takže sa to odrazilo a noc bola príšerná... ani ju nebudem rozpisovať...

no a asi totálne ma picne z toho, že dami sa zase rozkašľal, aj má teplotku - to isté, čo pred mesiacom. a to len týždeň sme chodili normálne von... ale tri týždne s ním doma už nebudem! šak sa aj požerieme... 😠

no, môj damián sa skoro vôbec nemojká, ja som mu dobrá len na jašenie 🙄

my stále kojíme... a kukám čo všetko vaši už papajú a pijú, zas by som si mala naštudovať, čo už môžme...

egy - robota ja nemám. a so spánkom bude aj lepšie, to je samoška. ale nech ťa uteší, že nie si jediná, ktorá sa so spánkom trápi a vždy keď si v noci hore, tak si spomeň, že presne to isté čo ty, robia v tú istú chíľu tisíce iných matiek na svete...

lubi - držím palce so zápalom

snehulienka
7. dec 2009

caute,
podbradniky s rukavmi latkovymi, ako mame my maju v KIK obchode v raci pri kauflande, za cca 3e.
labutka ty si tusim chcela..

egyptanka
7. dec 2009
katja78
7. dec 2009

Baška -Ty kokso, vajcia dokážu urobiť taký čurbes? by som do nich nepovedala. mojej mamine sa raz také prihodilo, keď varila fazuľovú polievku, že našla fazuľu nie v hrnci, ale na strope. Súcitím s tebou, ja som mala podobné včera - namiesto nedele praco-žehliaci maratón 😖 Počuj, Damko je denne v kontakte s bratrancami a sesterničkou? Oni sú asi už škôlkári. Celkom možné, že Damko testuje škôlkárske bacily, keď sa mu to takto vracia ☹ Želáme skoré uzdravenie 🙂

egyptanka
7. dec 2009

Baska, jooooj super povzbudenie ... inac s tymi vajciami je mi to povedome, segra takto dala varit vajcia a isla kukat telku a pri nej zaspala. A hrniec s vajciami (teda uz len s nejakymi ciernymi cudami) mohol ist rovno do kosa.

snehulienka
7. dec 2009

egy co je s natalkinym spankom.?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre