Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

iron
3. okt 2009

fuha...egy na styri...moja stale to iste. Pretacanie chrbatik brusko atd...pri tom sa velmi nenamaha. Hnilko je to malinky....Ale ako som spominala...my preskakujeme evolucie..ideme rovno chodit. 😀

matja
3. okt 2009

lubi, skusala si odsat ako najviac sa da a potom na taky odsaty prsnik prilozit maleho? To by tiez mohlo pomoct na hrcu.
Ak predavajuci neposielaju inde ako do UK, maju to vyslovene napisane v popise veci. Postovne zvacsa plati do krajin EU rovnake, ako maju uvedene.

egyptanka
3. okt 2009

iron, nic tam nema ... ziadne biele kopceky. Ani velmi neslini, len ked nieco hryzie. A hryzie furt nieco, najnovsie ma zabavku v opacnej strane cumla.

drozdik78
3. okt 2009

egy ... to chce pevne nervy aj moja emmka jedava nieked okrem mliecka takmr nic, len vidi lzicku a uz odvracia hlavu...a spanie denne max, 3 hodinky a niekedy ani to nie... ae uvidis ze sa to zmeni mozno su to zubky...

iron
3. okt 2009

nsoci...ja som ten tvoj english haluzak necitala...ale ak sa nemylim, tak treba rychlo obratit dietatko dole hlavickou tak ze ho drzis rukou pod bruskom a silno tresnut medzi lopatky. Vtedy sa cudzi predmet uvolni.

Tak nam aspon hovorili na cervenom krizi. 😉
Ja a teta prekladatelka...prosime prispevky v jazyku nasho kmena....My sme hnile citat ine

iron
3. okt 2009

egy...moja neslintala skoro vobec. Ani kopceky som nespozorovala a bola taka ako tvoja Natalka asi tri tyzdne. Vyskusaj ten gelik. Za pokus nic nedas. Mne sa pri cuckani rozplakala, lebo vtedy si dasienka drazdila a bolelo ju to. Tak som nagelikovala a papkala.

iron
3. okt 2009

idem kuknut superstar toho chrumkaveho londyncana...som spat cez prestavku... 😀

matja
3. okt 2009

takze nie, overila som si to, cena postovneho byva zväcsa o cosi drahsia 😀

pasoa
3. okt 2009

matja, sprav z toho foto, ja si to vôbec neviem predstaviť.. ten nánožník na manduce 😕

matja
3. okt 2009

pasoa, vyzera to dost velke, ale aspon nas vidno 😀
zajtra odfotim 😉

drozdik78
3. okt 2009

matja ty mozes maleho vozit v smere a proti smere jazdy ?

matja
3. okt 2009

v kociku? ano 😉 to bola moja podmienka numero 1 😉

iron
3. okt 2009

drozdik..aj ja, aj ja.....
A nie som este tehotna... ☹ Kurna to bude tazsie ako s krpatou..ze na prveho supa.... 😅

drozdik78
3. okt 2009

prid iron prid aj emmka sa potesi 🙂) ona sa kazdemu malemu babatku strasne tesii 🙂)))

tak to si dobre spravila matjaaa normalne uvazujem ze by som si taky poriadila...dajte typ...

iron
3. okt 2009

ee drozdik..aj ja mam kocik, ze sa da dat aj tak aj tak... 😀 ALe aj by som dosla....ale daleko si. A moj krpec ma problem uz len ked vidi autosedacku......

Ta de ste sicke zduchli? Sak je reklama ne.

drozdik78
3. okt 2009

aj mne sa dal hlboky ale sportiak uz nie :( iron za 4 hodky v pohode 🙂)

matja
3. okt 2009

iron, ty pouzivas ten gel na zubky, aj ked si nie si ista, ci ju fakt trapia dasienka?

egyptanka
3. okt 2009

... konecne uz spi

egyptanka
3. okt 2009

drozdik, my este neprikrmujeme ... len dojcime.

iron
3. okt 2009

matja ja som pouzivala ked som vedela ze ju trapia dasienka..U nas sa zubky prerezavli velmi dlho....Uz ma dva spodne von. Teraz zacinam mat pocit, ze sa jej uz deru pomaly vrchne.

munu
3. okt 2009

len v rychlosti, lebo drobec este nespinka.. dakujeme za pochvaly a

nsoci ano presne tie vyzivky som mala na mysli... ja som ich kupovala v Kauflande 🙂

este raz diky 😀

egyptanka
3. okt 2009

baby dajte tip kam ist zajtra ... lebo ked bude mala taka umrncana tak ma fakt drbne ... doma by ma slak trafil.

matja
3. okt 2009

egy, my ideme na strbske pleso, uz balim pol hodinu 😀 má tam byť okolo 5 stupnov.

a je to moje! - http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem... - ten overal dolu 🙂

egyptanka
3. okt 2009

matja, to mame trocha od ruky ...

matja
3. okt 2009

keby som bola v Blave, tak by som sla na vylet do Viedne, cely den by som si vyhradila napr. na Schonbrunn. Ten mame zase od ruky my. Skoda, tam sa mi velmi paci. Je tam aj zoo

nufanek
3. okt 2009

Caute, nebola som tu sto rokov. Mam pocit, ze mi uz usli takmer dve cele temy. pisete o sto sesto. Mam len jednu otazku. Ako vam spavaju deturence v noci? U nas je to totiz hroza, sme hore aj 4 - 5krat. Som z toho pekne povedane nanervy.

nsoci
4. okt 2009

Egy ak chces do tej Viedne venujem Ti jeden listok na vlak zadarmo. 😉
My uz hore, spala som ak 4 hodky vela poviem.
Tusim uz dorazim ten balik piskot serem na to.

yamahafazer
4. okt 2009

ahojte 🙂
my sme boli vcera cely den u svokrovcov,mala to zvladla tak som bola rada ved som bola cely cas snou aby ma stale videla aj som ju vozila aj si tam pekne pobuvala len uz na vecer bola trocha upistana.Dneska nemame nic na plane ja pojdem varit a moj ju bude strazit a potom pojdeme von zasa k nasim pozret.Aj my mame take noci,ze sa stale prevaluje a nevie sa ulozit sa budi no ale dnes bola lepsia noc oproti vcerajsku.Tak sa majte krasny zbytok vikendu 😵

iron
4. okt 2009

bre ranko..vcera Ninka zachrnala o siedmej total unavena odpadla a spala az do rana /teda so styrmi prestavkami/. Teraz je este v postielke a pluje na macikovy kolotoc. Sopliky sa lepsie...len kvapky a sirupceky vypluva, to ktory debil vymyslel. Najlepsie su cipky. To je clovek aspon spokojny ze to pride tam kde ma. No ale na hrdlo to asi inak aky sirupcekom nepojde....
Uz sme si vybrali kuchynu..sa vytesujem. Este doladit farby, spotrebice a aspon stym bude pokoj.

iron
4. okt 2009

nufanek...to ze je 4-5 krat hore je normalne. Teda moja to praktizuje tiez. Niekedy je len raz...ale to je velmi vynimocne. Standardne tak 3krat....a su noci ked aj 6x...no proste ako si dietatko zmysli.
Ja uz som nejako nastavena na to vstavanie, takze prekaza mi to /lebo by som tak spallllaaaaa(ale nejako polomrtva vstanem a kym ona papa ja drichmem. Napapa sa a sup do postielky a pokracuje v spani.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre