Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

egyptanka
8. okt 2009

hmmm to s tymi financiami nie je ruzove, ja veci kupujem fungl nove, lebo v tych bazaroch a aukciach sa nevyznam. V okoli ziadne babatko tak si nemozem od koho pozicat ... vrrrr.
A prave rozmyslam co s malymi vecami ... odlozit? predat?

a to este musime zajtra zaplatit poistku za auto, dufam ze muz dostane poslednu vyplatu zajtra.

mona1111
8. okt 2009

ahojte

tak ja so uz citim o nieco lepsie ale este to nie je ono.... maly mi zacal castejsie kychat, sopliky nema tak ja len dufam, ze to prejde.....
My sme boli v noci hore asi 4 krat.... nevyspala som sa velmi....

zatial papame len zeleninku, vcera mal jemny spenat so zemiakmi velmu asi nechutilo nejako divne sa pri tom tvaril ale zjedol vsetko a mala som pocit zeby si este dal ked uz nebolo.....

my mame zeleninku nieco zo zahradky a nieco kupujem z obchodov, bud kaufland, llidl, tesco......

idem robit malemu obedik.......

mona1111
8. okt 2009

a este my uz mame na zimu topanocky a dnes idem do kauflandu vraj tam maju nejake bundicky na zimu a overaly tak uvidim ci sa nam nieco ujde.....

kucina1
8. okt 2009

a aku velkost detom tie topanky kupujete? podla coho je tam velkost ze 18,19 a podobne?

egyptanka
8. okt 2009

mona, to vazneee? musim mrknut. Mozno vecer ked malu ulozim tak by som sla mrknut.
baby, vybrala som na zajtra mlete maso ... dajte rychly tip co s nim.

ajka82
8. okt 2009

egy....mnamki fasirky...a dojdeme k vam na obed 😀

ajka82
8. okt 2009

egy a taka plnena paprika 😵

taella
8. okt 2009

lasagne 😝

taella
8. okt 2009

a ešte ma napadlo , paradajková omáčka s knedľou 😝

munu
8. okt 2009

egy kolozvarska kapusta

taella
8. okt 2009

potrebujeme poradiť , neviete aký ma nick tu MK Zuzka , čo je z Dánska a má Tessu ?

egyptanka
8. okt 2009

fasirky?? nie je zle ... len neznasam vyprazat, neda sa to urobit nejako v trube?
taella, s lasagnami ma moj muz vyhodi ... ale keby som spravila zapekane cestoviny to by slo.

munu
8. okt 2009

poradte mi, neviem sa rozhodnut...
Matko ma este stale sopliky, sice uz nekycha tak casto ako zo zaciatku, uz len malokedy, sem tam zakasle, ale tiez malokedy... a ja by som uz tak chcela ist von na prechadzku s nim.. uz tyzden sedime doma.. aby este viac neprechladol.. ale vidim na noc, ze ked sa pozrie von do zahrady cez okno, tak cumi a cumi.. tak by isiel vonku chudacik.. a ja sa neviem rozhodnut, ci mozem s nim ist von, alebo radsej pockam, kym uplne vyzdravie.. ja sa len bojim toho, ze sa mu to zhorsi a ochorie.. teraz je len trosku prechladnuty.. hm.. poradte...
chodievate vy s detickami von, ked maju nadchu?

egyptanka
8. okt 2009

munu, ked mala malicka velke sople a teplotu tak som nesla, ale ked uz teplota presla a nemusela som odsavat kazdu chvilu tak som isla. Vzduch len pomoze precistit dutiny a urcite tam mate lepsi vzduch ako my tu v BA.
Takze ak uz nekycha, me uz len malo spolikov tak smelo von. 😅

egyptanka
8. okt 2009

munu, ale zasa pozor, nechod medzi vela ludi (obchodne centra a taaak)

mona1111
8. okt 2009

kuci my sme kupili 18

munu
8. okt 2009

diky egy... 🙂 si ma potesila.. tak ja asi dneska s nim pojdem vonku na hodku aspon, po obediku..

egyptanka
8. okt 2009

munu, dokonca ked mala Natalka sopliky tak mi lekarka doporucila mat otvorenu ventilacku ...

alisia
8. okt 2009

babule, našla som recept od ukončeného 7.mesiaca že cestoviny s mrkvovou omáčkou, tak pôjdem na to, už sa teším, len či to bude malému chutiť 🙂

matja
8. okt 2009

munu, Paťko, keď bol nachladnutý, tak som nechodila prvé dni (asi týždeň), ale potom, keď som videla, že sa to lepší, nemal teploty, nekašlal, šla som s ním von, vonku bolo teplo, tak prečo nie? Neviem, aké počko je u vás, ale keď ho dobre oblečieš... Aspoň na chvíľku, zajtra na dlhšiu chvíľku a tak...

dnes sme boli na plávaní a to bolo o dušu pripraviť Patrika tak, aby bol o 9. hod. vyspinkaný, napapaný a oblečený. Najhoršie to bolo s tým, aby bol vyspatý, keďže sa zobudil o 5. a nie a nie zaspať. Zaspal o 6.30, ale o 7. som ho už prebúdzala, aby som sa s ním vybláznila, nech sa do 8. unaví a zaspí zas. Vyšlo mi to, o 8. síce zaspal, ale zobudil sa 8.20, tak šup, druhé kolo uspávania... Ale stálo to zato, lebo dnes si prvýkrát užíval hodinu plávania, boli sme už tretí raz a prvé dva razy iba pozeral všade dookola, síce pekne spolupracoval, ale bol celý čas ticho, navonok neukazoval, že by sa z toho tešil, nebláznil sa vo vode, neusmieval... Bolo to pre neho niečo nové. Ale dnes bol taaaak strašne zlatý, joj, zabával sa, špliechal, čľapotal, škeril sa, konečne si to užíva a ja s ním 🙂 Teším sa z toho a teším sa na ďalšie plávanie. 😵 😵

munu
8. okt 2009

to vazne? dobre, si ma presvedcila.. Matko uz ma menej tich soplikov a uz vobec mu nestekaju von z nosteka ako to mal na zaciatku.. tak ja dneska idem na prechadzku teda.. jeeezisi, to bude rad..urcite sa bude tesit 🙂

munu
8. okt 2009

Matja, prave pozeram z okna, ze ani jedineho mracika niet na oblohe.. ale tak vonku som este nebola, tak neviem, ci je chladny vzduch, alebo celkom teplo.. no my tu este take zimy nemame,takze urcite ho naobliekam a pojdeme sa prejst na chvilu.. a teplotu Matko nemal vobec... cisto len nadchu mal a teda este ma.. ale sa mu to lepsi mam pocit.. sice este odsavam, ale uz nie tak casto..

egyptanka
8. okt 2009

alisia a ake cestoviny budes varit?

munu
8. okt 2009

nezabudnite pri cestovinach, ze musia byt bezvajecne... 😉

alisia
8. okt 2009

baby koľko tých cestovín mám asi dať? v recepte to nieje.... cca 2-3 lyžice?

munu
8. okt 2009

ok, idem ja varit obedik pre drobca a ked vstane a napapa sa, tak ideme vonku.. jupiii tesim sa.. aspon na chvilocku

alisia
8. okt 2009

bezvaječné

egyptanka
8. okt 2009

a kedy sa moze pridat k zelenine ryza a bezvajecne csetoviny?

alisia
8. okt 2009

munu, naší drboci sú rovnako starí 😉

mona1111
8. okt 2009

egy da sa to urobit aj v rure. Urobis taku fasirku ako malu knedlu, na pracovnej doske si ju obalis v struhanke das si ju na pekac kde pridas olej a trosku vody a das piect do vyhriatej rury. Vyskusaj...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre