Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

munu
8. okt 2009

halo..kde ste vsetky? ja mam trochu cas, lebo drobec este spinka a tu nikoho
tak si idem asi po svojom 😉

kucina1
8. okt 2009

ja som tu 🙂 mne sa drobec hra
no a ked on je uz troska zdravsi tak mna to chyba, kycham a boli ma riadne hrdlo
dala som si cibulak a celkom sa to da 🙂
za pol hodinku mi dojde manzelik domov

munu inak sa tomaskovi v hopsadielku paci, ale chce tam byt len ak sa na neho pozeram alebo sa mu venujem.
dnes v nom hopsal a ja som popri tom odskocila urobit jemu papu, vypratat oprane pradlo z pracky, vycistit zajovi klietku a pozametat byt i riad urobit. stale som na neho pozerala a bol spokojny 🙂
ale ked ho necham tak, ze na mna nevidi alebo sa nic okolo nedeje tak sa mu tam nepaci. ale ked na neho pozeram tak sa doslova predvadza xixi

vlalu6it
8. okt 2009

baby--moj manzel je kuchar,a povedal mi ze lubkin nazor ohladom zahustovania je velmi spravny,,on v hotely vobec nemiesa muku alebo ine zahustovadla,,proste ak chce mat nieco hustejsie uvari jeden zemiacik a hodi ho tam rozmixovany a zamiesa,,a je zahustene a tak budeme aj pre malu robit,,,

takze na obed som urobila poriadny mix na 2dni,,novy prikrm sme zaviedli por,,pridali,mrkva ,zemiak,tekvica,fenkel,mangold,karfiol,,to najviac a dali morcacie a kuracie masko,,polovicu som rozmixovala a polovicu vidlickou popucila a vsetko zmiesala,,doteraz sme papali max 150gr a ja som dnes dala 205gramov ze zvisok dopapam ja,,a verte ci neverte,,ona schrustila ta nasa mala potvorka vsetinko vsetko,,,

skusala som jej dat ten vyvar zo zeleninky vypit,,len sa odula a nic,,fuuj,,nechutilo jej,,podala som vodicku a pekne pijkala,,,

minule som vam spominala ,ze nam rozrezali buginku,,tak to riesime,,nevieme to dat dokopi,,manzel bol s malou kupit pasku,,,co sme oblepili cervenou a snazime sa to zosit speci ihlou,,je to katastrofa,,vsak bez kocika sme strateni,,a teraz kupovat opat novy kociar,,,hruza,,,snat to nejak zamaskujeme,,ked je to priamo na strieske,,fakt svinstvo,,,ale na stastie v zahybe,,, 😠

zajtra ma manzel volno a tak ideme opat cestovat hlbsie na juh,,do isteho nabytkarstva,,,zhanat stolik do obyvky a taniere do kuchyne,,,by ste neverili,,aky ten moj kuchar je narocny,,to musia byt kvalitne a snehobiele taniere a ineho vzhladu,,co on ma predstavu,,mna to nebavi,,ja by som ŕadsej chceôla nejake vesele s obrazkami -peknu supravu,,ale on ked navari,,tak to musi byt aj patricne dekorovane a musi to mat vzhlad,,jezine,,je to brutal,,,,taniere asi tak skoro mat nebudeme,,povedal,,ze ked nezozenieme take ake chce on,,tak budeme docasu papat z misiek plastovych 😀

clea333
8. okt 2009

Dnes mame akcny den, maly plny zivota, ja nevyspata a on je nejaky umrncany, taky davno nebol, konecne prisiel tatino 😉 spali sme doobeda 10 minut, poobede na prechadzke konecne zaspal asi na 1,5 hod, ale som ho musela nosit predtym a kukal ako tlacim kocar 😀 😵 zajacik jeden 🙂

vlalu6it
8. okt 2009

munu,,v poho,,,aj normalnu krupicku dat mozes,,,aj tu v tally nam doki povedal,,ze uz mozme davat,,hoc ja lae nebudem,,,,ale moze sa,,,aj nam mama davala a sme zravucke deturence 😀
ja si myslim,,ze mala je dost akurat,,nebudem zbytocne pridavat kalorie,,,ja som skor na ovocie zamerana a hlavne vela zeleninky,,,

dnes som urobila malej opat na 2dni pred chvilkou-uvarila som jablko,broskynku,,dala do mixeru,,pridala neuvarenu hrusku a bananik,,a 3piskoty a rozmixovala,,taka mnama poriadna je to,,som zvadava,,ci jej bude zajtra chutit,,,ale 100pro,,,

iron,,jejda,,ja som vzdy chcela ist na taku vystavu psov,,mozno raz,,,ale prajeme vam krasne zazitky

clea333
8. okt 2009

Kuci,ake to mate hopsadielko?Kde si kupovala?

Vlalu, ja tiez nezahustujem mukou, ale bud dam cestoviny, zemiak, proste vzdy cosi vymyslim, ci uz do polievky alebo do hlavneho jedla 😉 Aj ja by som obcas brala kuchara doma 😉

My sme dnes papali zemiacik domaci a brokolku od HAMI, mame aj na zajtra, dala som to do tych via poharikov

clea333
8. okt 2009

Ozi, zohnala som domacu morcacinku 😉 za dva tyzdne ideme na to aj s maskom 😀

vlalu6it
8. okt 2009

lubi..aj my mame pazzl,,ale zial ona sa plazi vsade jej to nestaci,,,manzel jej po obede urobil zabery ako je pod stolickami a stolom a skriabe sa na krabicu od latte-mlieka 😎 jaka pohodacka,,a v zapati je na druhej strane izby a uz pcha ruku do zasuvky,,ta ju nenormalne fascinuje,a ked ju odtial beriem prec jaci,,ze mama nechaj ma,,,

opat ju dam na pazzl a ona sa preplazi ku kupelni kde su kable a hadice na pracku,,je tam tma-sero a ona sa rozhoduje co ist dnu,,alebo nie,,vedla jej predsa blika zasuvka,,ale ana sa rozhodne pre kupelnu a kable a hadicu,,jasa vsetko olizuje a uz sa stvere na kos s pradlom,,mama berie prec,,ja z nej vazne ani na okamich oci nespustim,,

krpec uz spi dnes netradicne uz op pol piatej,,,a ja som navecerana a rozmyslam,ci opat neupeciem nejaky kolac,,vsak coby nie,,cely den som stravila pri hrncoch,,a dokonca som navarila aj nam,,,a bolo ocenene,,snat sa zo mna stane aj domaca gazdinaaa 😀 😀 😀 😝 urcite,,,

clea333
8. okt 2009

Baby ryza sa moze od ukonceneho 6.mesiaca vsak?Lebo stale papame len zemiak a uz je to take nudne, lebo sme museli vynechat kalerab aj mrkvu kvoli alergii, tak musime nove veci testovat. Manzel dnes kupil v DM nejake BIO vyzivy - zemiak s feniklom a tekvicou a este cukina so zemiakom, tak najnovsie vyskusame to 😎

kucina1
8. okt 2009

clea ja som si ho vydrazila na mimiaukcie.sk a je to toto http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1355091

vlalu6it
8. okt 2009

clea--ja uz nedokazem, dat ze len 2zlozky,,mne to pride nejak strohe,,ja mixujem vsetku zeleninu,,asi to nie je ono-ze spravne,,ale ked malej to takto velmi chuti,,
mam pocit,,ze ona mi zacina doslova odmietat mlieko,,,teraz pred spanim som jej ako vzdy spravila 180ml a ona ze nic,,,dala som jej lyzicku vyzivky a uz otvarala pusinku,,a ja rychlo sup falasu do ust ,,a nakoniec ju strubila celu,,mam pocit,,ze jej poriadne zasmakovala normalna strava,,,a stale kakame a kakame,,,a prebalujeme a prebalujeme a umyvadlujeme,,,

clei--fakt,,taky kuchar doma nie je na skodu,,, 😉

vlalu6it
8. okt 2009

clea--my sme este ryzu nedavali,,,a ani kalerab sme este neskusali,,ani v obchodoch ho este niet zohnat,,,a bio,,to my neeee,,,

clea333
8. okt 2009

Vlalu, aj ja malemu urobim take lozisko v obyvacke, ale samozrejme, ze on sa preplazi uplne inde, aj keby to lozisko bolo neviemake velke, tak tam ho to bavit nebude.My nemame koberce a ked sa ochladi, je kosa v byte, tak ho musim viac obliect az nenachladne.Ja by som rada viac zloziek, ale my sme len minuly tyzden zacali s prikrmami, takze zatial len testujeme, ze co nam neuskodi 😉 Co sa tyka varenia, mna to v poslednej dobe akosi prestava bavit, kedysi som to milovala-varit a piect, ale to je tym, ze nemam poriadne cas a vsetko robim len rychlo, vobec si to neuzivam, bo nema mi kto strazit maleho, ked som s nim sama cely den

Kuci, ja neviem ako sa robi s tymi aukciami, na mimibazar chodim ebzne, aj som uz vela objednala odtial, vychadza to lacnejsie, ale aukcie som este nekukala, ze ako sa to 😉

vlalu6it
8. okt 2009

clea--tu v tally mame sme v podnajme a je tu plavajuca podlaha ,ale nastastie este stale mame pekne teplucko,,no rana a vecere su uz chladnejsie,,uz si davame papucky na nohy,,a mala kedze sa vsade plazi,,obliekam jej stale pancusky,,aby sa jej nedavai dole ponozky a je to super,,uz 4ich ma na total zhrckavene,,ale to neva,,su predsa na to,,,,aby sli potom do kosa,,,

ja som zacala s prikrmami ked mala 5 a pol mesiacika,,skor,,lebo ja som nedojcila,,,a skoro na vsetko som dala cas 3dni,,raz sa mi vyhadzala sme mysleli ,ze z jahnacinky,,ale bolo to nieco ine,,papa aj jahnacinku a je v poho,,neviem co to bolo doteraz,,,

ani mne nema kto malu postrazit,,len ked dojde mazel,,ale moja mala ked spinka tak mam cas,,1,5hodky doobedu a 3 hodky k veceru od 17-20,,takze vtedy som aktivna,,inak aj ked robim tak stale ju sledujem,,,ale poobede sme stale 4-5hodiniek vonku,,manzel ma poobedia stale volno-prestavu,,tak sme von

kucina1
8. okt 2009

to tak isto, len si vyhliadnes vec. pri veci je napisana vyvolavacia cena a mimimalne prihodenie. a prihadzujes aby si bola vzdy navrchu. staci byt navrchu v poslednu hodinu pred koncom aukcie a potom si to stale sledovat az do uplneho konca. ked budes uspesna napises osobke (tam je ze posli otazku alebo nieco take) ze si vyhrala a ze ako sa dohodnete. postupuje sa tak isto ako na mimibazare xixi

matja
8. okt 2009

clea, ano ryza sa moze od uk. 6. mesiaca.
Ja tiež nemám rada zahusťovanie, najradšej zahusťujem zemiakom, keď už musí byť, tak škrobom, ale nie múkou. Ani malému nebudem zahusťovať.

vlalu6it
8. okt 2009

inak lutujem,ze som na sr poslala ten polohovatelny gulickovy vankus na kojenie akoze,,´teraz by mi bodol ako ohradka okolo stolu a stoliciek,,pokial by aj ten ovsem nepreliezla,,,, 😖

vlalu6it
8. okt 2009

najblizsiu dobu teda vyskusame uz aj ryzu,,len bojimaby sa nezapiekla,,, 😕

vlalu6it
8. okt 2009

kuci,,kukla som vas albumik,,tomasko uz vyskusal vsetko,,,on nejak napreduje,,an zobral ten zivot nejak zhurta,,hee,,,my este namame ani zub a ani sme sa este sami neposadili,,,, 🙂

clea333
8. okt 2009

Vlalu, mne maly tak neprespi vela, az teraz zacal viac spinkat ked tolko lozi, ale napr. dnes to nebolo bohvieco. Ja davam bio len mrkvu a zemiak, lebo ostatne tu nemaju, ale mrkvu sme vysadili, bo sa vyhadzal z toho.Ten kojaci vankus aj ja pouzivam ako ohradku, ale veru uz sa na to neda spolahnut 🙂

Kuci, tak to vyskusam, bo su tam fakt super tie aukcie, uplne niektore za lacno 😉 vdaka za vysvetlenie

Matja, vdaka za infosku 😉 ako sa ma Patko?Este si spominam, ako sa pekne hrajkal s tymi hrkalkami na kocariku, ked sme mali stretko v MT 😉 naseho to nebavilo, ale moj drobec sa vlastne nechce kocikovat, ale divat sa z vysky na kocarik 😀 😀 😀

clea333
8. okt 2009

Vlalu, aj my sme bez zuba a nesedime, za to robime premety na brusko a spat, najnovsie sa hodi o cestovnu postielku a to ho odrazi spat a on sa na tom smeje, ja trpnem strachom, ked ho to vidim robit.Plazime sa jedna radost a na 4 sa pekne udrzi, ked stvorkuje tak dole hlavou. Rad sa hupe na vystretych rukach 😉

clea333
8. okt 2009

Neviete mi poradit podla coho mam malemu kupit nejake topanocky na zimu, lebo ked bude chladno, tak to musim poriesit, aj ked nebude este cupkat.Ci mu mam davat zatial len capacky?

kucina1
8. okt 2009

vlalu u nas tiez ziadny zub, ale inak patri medzi tie neposedne deturence

clea333
8. okt 2009

Nikde nikto, idem teda kupat maleho,ahojte zatial

vlalu6it
8. okt 2009

mgk,,to nas dojdete do trencina ked budeme konecne vyupratovani a ako tak zariadeni navstivit,,ok???mas uz teraz pozvanie,,a mozte aj prenocovat,,,,pokial by si chcela,,ja budem len rada,,aj tak este v trencine nikoho a nic okrem juzanky nepoznam,,, 😉 primas???

vlalu6it
8. okt 2009

!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 nsoci,,a spol,,vie mi niekto poradit velmi kvalitny matrac,,doppl jeden veliukansky pre nas oboch???minimalne 7zonovy a za rozumnu cenu 😅 ,,tie ktore mate skusenosti a problemy s chrbticou urcite chapete,,ja cely zivot som spavala po gaucoch a nekvalitnych posteliach a aj tu v zahranici v podnajme je to otras,,uz aj manzel sa stazuje,,chceme si konecne dopriat pokojny spanok a ocenit chrbtice,,,,dakujem vopred,,,!!!!!!! 😵 😵 😵

matja
8. okt 2009

clea, dakujem za opytanie, mame sa fajn. A dnes o to viac, lebo ma velmi tesi, ako sa Patkovi pacilo na plavani. Kazdemu dnes o tom basnim 😀 😀
Ked sme mali v lete stretko, maly bol v hlbokom kociku, teraz je v sportaku a paci sa mu omnoho viac, uz sa nebojim vyjst s kocikom bez manducy 🙂 Vie v nom byt ticho aj viac ako hodinu, potom na polhodku zaspi a zase sa dalej vozi a pozera po stromcekoch 😉

matja
8. okt 2009

Patko este nesedi, plazi sa iba velmi tazko a iba ked sa mu chce, vzdy pri tom strasne dychci, ako keby bezal maraton 😀 a zubok iba jeden, aj ten sa mi zda, ze rastie nakrivo 😀

vlalu6it
8. okt 2009

matja,,aspon vidime,,,kazdy je osobka jedinecna 😉

matja
8. okt 2009

vladka, presne tak, a najlepsie to vidno na taellinych detickach, dvojicky a kazde ine 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre