Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

kucina1
18. okt 2009
munu
18. okt 2009

kuci, kraaaaasne dve ciarocky 😵 a zvladnete to dobre, ja vam uprimne, ale teda v dobrom zavidim, ze Tomasko bude mat so svojim surodencekom tak maly vekovy rozdiel.. bude to pre obe deturence strasne super.. my chceme az na buduci rok skusat.. akoze keby sa pritrafilo teraz, tak sa tesime aj tak.. ale treba najprv dosporit peniaze a pripravit sa na druhe.. aj ked, my tiez mame nechraneny sex 😕 😅

ozaj, s tym zaspavanim nechapem ani ja.. Matko vcera spal 1.5 hodiny cez den.. tot vsjo.. a vecer zaspal prosim pekne az o 23.00.. poobede ako sa zobudil o 15.00, tak bol do tej 23.00 vkuse hore a hral sa.. vobec nebol mrzuty, unaveny, nic, proste nezmar.. som zvedava na dnesok, lebo prave spi a uz taha 2.5 hodiny.. uz mal aj krupicku papat a on stale spinka.. a muzik ide dneska na nocnu a ja sama na Matka cely vecer.. no co.. budeme sa hrat az kym sa neunavi.. no ale zase musim povedat, ze ako zaspal o tej jedenastej vcera vecer, tak spal do 08.30 rana.. takze to som sa zase dobre vyspala, nemozem sa stazovat.. 🙂 dufam, ze aj dneska v noci bude tak dobre spinkat.. chudatko, az som mala vycitky, ze tak dlho spinkal bez mliecka. 🙂

pasoa
18. okt 2009

ahoj tety. práve som zbaštil 150g jabĺčkového pyré (varené jabĺčko). Predseda Rambo-clubu mi prezradil, že mu mama Nšoči do toho dáva trošku mliečka, tak aj moja mama frcla trochen MM.
Oco fotil, že ako sa budem tváriť, no neviem, čo rodičia robia cirkus, jedlo ako jedlo.
Otváral som ústa a netváril som sa nijako. Len ma 2x trošku naplo, lebo mama od samej radosti mi dala kopčitú lyžičku... no... to sa ťažko prehĺta...

Oco mi povedal, že mám z toho priberať a nie to všetko zas vysrať 😀
Potom mám boľavú riťku... 😠
No tak uvidíme, aké budú jabĺčkové kaky. 😉

Kucina, mama odkazuje, že sa teší, že už sa tešíš. Chápeš? Ja nie 🙄

iron
18. okt 2009

tak ja som chora teplotz 38, manzel sa bude musiet starat. Zajtra ostava doma...lebo neviem ako by som to zvladla...som ko. A ta teplota mi neklesa...Mala ma sopliky, ale nema teplotku, tak sa jej radsej stranim ani neschytala....
Neznasam vykurovaciu sezonu.....

drozdik78
18. okt 2009

iron prajem skore uzdravenie / a uz som to tu pisala najlepsie je vpotit sa na druhom 😀 ludske teplo je len ludske teplo 🙂 /

egy ja som malej kupila tuto stolicku aj kuci ju ma 😀 ja som s nou velmi spokojna, uz len preto ze mala e tiez drobnejsia a je tam pridany "vankusik" a navyse sa v nej pohra takze mozem aj varit aspon chvilku 😉 i ed cena je dost vysoka ☹ ale zas to vuzijes do 3 rokov 🙂 a cervene licka nie su podlamna problem 🙂

egyptanka
18. okt 2009

baby ja uz som fakt zufala, zase hadka so sestrou a mamou ohladom stravy malej ... ze jej nic nedoprajem, ze som uzkoprsa a ze chuda dieta to nikdy neochutna cokoladu a kakao.
Najhorsie na tom je to, ze ked som povedala mojej mame, ze mam velke obavy, ze ked im malu necha tak ju napchaju kadecim tak sa urazila, rozrevala, ze co si myslim, ze ci chce Natalku otravit a ze keby Natalku nemala rada, tak uz nikdy nepride. ...
Sestra si hned myslela, ze ked donesie Nestle Baby Susienky tak hned to malej dam ... a pritom tam je psenicna muka a cukor.
Ja uz nevladzem. ☹

mona1111
18. okt 2009

ahojte

tak ja som bola na vikend u nasich, ale mali sme rusnu sobotu,,,,, Samkovi som na obed vyskusala dat kasu nestle nezjedol ani vela mozno takych malych 5 lyziciek, nechcela som mu davat vela na prvykrat.... po dvoch hodinach kasa isla von, a potom ho este taku hodinu a pol napinalo, ☹ takze sme vracali.... aj ked kase uz nebolo tak tu kyselinu.... chudacik aky bol unaveny z toho nevladal, aj ja som mala dost ☹ ked som videla ako sa trapi.... Dnes je uz ok na obed mal slaby kuraci vyvar s mkrvickou a cely den len kojim... zajtra bude mat opat to iste....
Takze u nas ziadne kase......

egyptanka
18. okt 2009

mona, ja som kupila Babylove ryzovu kasu z DM a ziadny problem.

pasoa
18. okt 2009

egy.... prajem ti pevné nervy. lebo na to iné nepomáha.
ja som tu vo svojom okolí tiež za "úskostnú" matku... ale u nás je to našťastie tak, že si asi len všetci myslia svoje a mne nič nevravia, ani nejdú za mojím chrbtom proti mne. Sem-tam svokor čosi nadhodí, že kedy mu dám piškótu a pod, a ja trpezlivo vysvetlím, že po 1. roku, lebo JA som silná alergička, Vilko je alergik, tak netreba ťahať čerta za rohy...
a svokrovci, keďže vedia, ako pôvabne vyzerám rok čo rok počas peľovej sezóny, to berú tak, že sa fakt snažím na základe vlastných zlých skúseností od toho matúška ochrániť.
či sa mi to podarí, to neviem ani aj ani oni... ani nik... 😉

tak len bojuj a bojuj, a pevné nervy!

egyptanka
18. okt 2009

pasoa, len najhorsie na tom je, ze okrem mamy a manzela mi nema kto pomoct a mamu potrebujem. Ale teraz ma moja mama pocit, ze jej Natalku nikdy nedam.

mona1111
18. okt 2009

egy ja uz sa mu bojim dat hocijaku kasu, uz vyskusal kasu znacky nutrilon, nestle a ani jedna z nich nedopadla dobre,rozhodla som sa ze tak skoro kasu mu nedam....

egyptanka
18. okt 2009

mona ... snad najdete tu spravnu 😉

drozdik78
18. okt 2009

ja hladam nieco pre malu a mozno sa z vas niektorj hodi 🙂
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6794307

denkolc
18. okt 2009

Tak čo je tu nové? Mali ste pekný víkendík?

Dnes som sa zrobila jak hovado, na záhrade také polohy, že svalovica istá...chrbát ani necítim a neviem, či si nemám ísť ľahnúť na chodbu a nechať malú buntošiť samú (len chodiť nakojiť)...zvažujem...Na záhradu chodíme pravidelne - raz do roka...tak si to viete predstaviť... 😀

egyptanka
18. okt 2009

denka, v takej zime a na zahrade polohy??? 😀

pasoa
18. okt 2009

egy, tiež čítam a nevychádzam z údivu....
denka, takto verejne?

nsoci
18. okt 2009

Bry vecer vospolok

obehnuti vsetci prarodicia
Matko sa prvykrat sam posadil
a preplazil za miskou s hroznom celu izbu - to hrozno ma fakt po mne jedol by ho na tony
inak dnes od ranoa do vecera nic nechcel jest
a nehlasil, ze je hladny
zeby postny den?

my tiez papame dvakrat v noci
niekedy sme uz aj raz, ale uz asi mesiac sme hladosi

mgk hod tam nejaku aktualnu fotku
proste aby tam nebola babatkovska a aby bolo vidiet, ze kubko je nas

iron vypot sa a uzdrav sa nam
viem je to hroza starat sa o maleho s teplotou
som si uzila minuly tyzden, teplota, opuchnuta, ubolena

egy mne svokra tiez kupila tie susienky a maly dve zdlabol kym som zistila co v nich je
a kupuje mi prikrmy pre maleho - snazi sa vidi BIO tak kupi - a kukam, ze sice Hippka ale je tam sol
ale nic nehovorim
susienky som spapala ja a hippky odlozim
ja si zas vravim, ak by malemu nahodou niekto dal nieco co nechcem raz mu to neuskodi 😉 neahadaj sa, neminaj energiu, zaved pomaly kasicky a ovocie nech mala priberie a vsetci su spokojni...

alebo kup malej tak o mesiac tie kuikuricne/ryzove/pohankove cervy a nech ju krmia tym, ked jej chcu nieco davat
http://www.bio-obchod.sk/produkt-2884/kukuricne...
http://www.celia.sk/chrumky/chrumky-ryzove-80g....
http://www.celia.sk/chrumky/chrumky-pohankove-8...

egyptanka
18. okt 2009

nsoci, ved prave strasne mi tieto hadky odcerpavaju energiu a tie cervy uz mam v skrinke a cakaju tak o mesiac nech ich vytiahnem ... 😉

elenam
18. okt 2009

Krásny večer babenky. Včera som chýbala, lebo som spala u rodičov, tak je niečo nové? Odsávam si mlieko a niečo čítam.
Dnes som malej kúpila konečne overal a pončo ružové. Keby ste videli aká je ňom zlatá. Urobím foto a pridám do albumu. Mimochodom to aj u vás je taký problém kúpiť malý overal. Lebo unás je to veľký problém. Ale konečne to mám z krku

nsoci
18. okt 2009

Denka co to?

Super clanok, neni na nete, ale v aprilovej Mama a ja
http://www.mamaaja.sk/index.cfm?module=issue&pa...
Perfektna za kazdu cenu?

Fakt odporucam, som sa pobavila... sama na sebe.

diocka
18. okt 2009

egy, nie si v tom sama. moja mama dnes volala MOJMU MUZOVI ze si sme uz malemu konecne dali kasicku - z vody kde sme uvarili ovsene vlocky a detsku krupicu...
skoro ma prekotilo. nastastie manzel mzlzil ze on ani nevie co vsetko som malemu dala a ze to vyzeralo ako kasicka (vsak prepasirovana zelenina s MM tak vyzera, nie?)

no a ako na potvoru, my prikrmujeme uz tyzden a maly sa nejako nie a nie chytit:(((( "zje" asi 5 minimini lyziciek a potom vypluva odusu. zatial zje cca 15-20 g. :((((

denkolc
18. okt 2009

Vy ste strašné perverzáčky... 😀 😀 😀 Ja som myslela polohy pri zbieraní gaštanov a iných pokrmov... 😅 Zohnutá až po zem.....síce bol včera trošku tréning aj taký, na aký vy myslíte, ale pekne domka v izbičke za zatvorenými dverami, nie v teréne...na to ten môj manžel teda neni.... 😉

Jeeemine, Ironka, len sa poriadne lieč....ešteže sa muž postará....by si to mala sakriš ťažké...a nech sa ostatní domáci miláčikovia držia... 😵

Kuci, ja tomu stále nemôžem uveriť...................a myslím, že Tomáško je fakt veľmi šikovný a o to to zvládneš lepšie.... 😉

Baby, dajú sa ešte niekde zohnať zaváracie fľaše?

egyptanka
18. okt 2009

my sme dnes zjedli 25g a urobila som kalerab s mrkvou ...
diocka, ale ja uz nemam chut pozerat sa na maminu a jej uplakanu tvar ... uz fakt nevladzem.

nsoci
18. okt 2009

Denka v Carrefoure nemaju? Tam som videla v Poluse.
Ja som zohnala dnes u svokry 🙂 ale nic som Ti tam nenechala.
Kuci krasne caaarky.

egyptanka
18. okt 2009

Kucina, gratulujem k ciarkam ... ty to zvladnes. 🙂

diocka
18. okt 2009

no moja mama neplace, ale vola mi 2x denne ako maly jedol a co som mu dala jest. a argumentuje mi tym ze maly zle pribera. a ja fakt neviem co jej na to povedat :(((

tak sa tu budeme my dve navzajom podporovat🙂)) a nejako to vydrzime! a nasi krpci sa za mesiac rozjedia a priberu tak ze nase mamy budu iba kukat 🙂)))

lenk30
18. okt 2009

ahojte.
hurá už si cucol. od 19 sme s mužom uspávali. ale mne sa to dnes podarilo teraz. kokso, som ho natriasala na pleci ako vrece blch a do toho monotonne spievala nejakú tantru.

denka, ale ale na záhrade a v takej zime. aby si nedopadla ako ja so soplom pod nosom.

egy, týchto priblblích rečí som si ja užila. ved som sa tu dosť vypisovala o svokre a jej toeriach, že jej decko jedlo v 3mesiacoch paradajkovú polievku. potom koľkokrát sa s malým rozprávala, že počkaj mama odíde a ja ti to dám. takže doteraz mama neodišla a nenehala ho tam samého. teraz má 8 mesiacov a ona mi povie, že čítala nejaký článok, že fakt je dobré len kojiť do 6 mesiaca. a minule tam mali nejakých známych , tak im /predo mnou/ rozprávala, že aká som striktná, ale že tak to má byť. pretvárka hnusná. ale aspon to kojenie uzná.........teraz, keď ma od Filipkovho 2.mesiaca srala. Kašli na všetkých, ty si mama a určite chceš Natálke len to najlepšie.

egyptanka
18. okt 2009

diocka, no to dufam ... lebo uz ma nebavi mat nalepku Uzkoprsa nic nedoprajuca matka.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre