Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

taella
5. dec 2009

práve sme skončili vianočné fotenie s deťmi . Bola to riadna fuška , nejak nechceli spolupracovať ☹ všetko naokolo bolo zaujímavejšie akoby sa mali pozrieť do foťáka . Hádam sa nám podarí vybrať nejaké foto na pohľadnice 😒

čo sa týka upratovania pred Vianocami , tak len také zbežné ako som robila aj dnes , t.z. prach poutierať , povysávať a podlahy pozmývať . Aj tak budeme máločo doma , po návštevách budeme chodiť .

pre rodičov sme dali urobiť foto na plátno , my s manželom sme sa dohodli , že si nič nebudeme kupovať , krsniatku kúpime detský notebook a deťom by sme tiež chceli do chodítko čo sa tlačí a taký hrací stôl
http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=....
A od krsných rodičov dostanú deti nové autosedačky .

pasoa
5. dec 2009

baby, náš matúško dnes tak spí, že nechápem.
Ráno do 9:00, čo je uňho normálne. ALe potom, keď som sa už chystala, že ideme cvičiť a desiatovať (okolo poludina) tak zaspal na hracej deke a spal tam vyše hodinu, no proste sme desiatovali o 14:00
a teraz som sa vybrala, že ideme cvičiť a obedovať no a on zase spí.
(ja som v inej izbe pri PC a s matúškom je manžel, ten sa učí na skúšky).

Takže naše dieťa dnes ide prespať režim 😕

clea333
5. dec 2009

Ahojte,
pridavam sa do klubu k Pasoi🙂 aj nas drobec dnes spi, ze nechapem 😀 doobeda 2 hod a teraz uz 1,5 hodiny a stale spi 🙂 ale mame slabsiu nadchu, tak asi preto, vobec som v noci nespala ☹ teplotu nemame, dala som mu Nasivin, hadam to zaberie.
Vcera som kupili v Dm ovsenne vlocky a cestoviny z tvrdej psenice, len stale neviem, ci to uz zaradit, lebo my musime opatrne kvoli mojej a manzelovej alergii 😒 este som nic lepkove nedavala.

ajka82
5. dec 2009

ze jaki spachtosi...moja fici na jednom poobednom hodinovom spanku jak duracelka 😕 som zvedava kedy zaspi na nocny spanok...
a vcera sa v noci prehadzovala a mrncala vzdy ked sa k niecomu chylilo 😠 asi nechce mat surodenca 🤐
asi ideme este na chvilku von, do obchodu kupit rozky ak este nejake budu... ked nebudu, bude na veceru krupica...

renia
5. dec 2009

babulky,a kedy mam dat miske mikulasa?dnes vecer,ci zajtra rano?dostane novy mobil,bo vyklapacka ju uz nebavi,onicom melodie a tak...
Co som to za mamu,ked ani neviem kedy chodi mikulas...

potulka
5. dec 2009

ahojte
hlasim sa vynimocne aj v sobotu, chlapcov som vyprevadila na prechadzku so svokrovcami. planovala som si trocha zdriemnut, ale akonahle odisli, nejako som zazracne ozila a namiesto oddychu som poumyvala riad a zarobila cesto na medovniky. piect budem vecer, ked matejko zachrni. pasoa, skus sa prekonat vo svojom ne-gazdinkovstve a urob medovniky. tie ti tak prevonaju byt, ze nebude treba ani vianocne zdobit. cesto je za chvilocku a potom sa uz len vykrajuje a pecie. preklad by ti to istotne odpustil. 🙂
a adventny vencek tiez nemame, no z uplne blbeho dovodu - v starom meste tusim nikde nepredavaju sviecky! 😠 ja si robievam vlastny. vetvicky mam, ale hold, sviecky su dost podstatne.

pauza

muzi su uz doma, matejko po prvy raz vypluval olovrant - ovsenu kasu s hruskou a jogurtom. 🙄 ale samotna hruska mu celkom isla. 🙂

bershka
autor
5. dec 2009

caute kocky.
dnes sme mali mini stretko. nahodne stretko. idem si tak po tescu a aha ho, denkolc nas.... tak som sa potesila, denka vystiskala malu, mala sa tesila. spokojnost na vsetkych troch stranach.
a to denka netusila, ze je mala posranaaaa az na lopatkach 😀

renia
5. dec 2009

aj ja som dnes robila medovnicky,aj svokrovcom.muza s miskou som poslala na prechadzku,a ja som piekla.
Inac mi mame doma hava.miska si zoberie do pusy hocijaku hracku,a stornoskuje-tusim jej dam na mikulasa kost.haha.
A kedy jej mame dat toho mikyho,dnes,ci zajtra,hm?

renia
5. dec 2009

😨 paneboze-mi mame-som napisala s "i".opravujem -my mame.hlupnem...

munu
5. dec 2009

renia dneska vecer 😉

renia
5. dec 2009

munu-dakujeeeem.hur raaaa.

matja
5. dec 2009

munu, gratulujem k včerajším 9. mesiačikom 🙂

baby, s čím kombinujete fenikel? Samotný s mäsom asi nebude dobrý, však?

mgk111
5. dec 2009

asandys - tak to mame rovnaky problem, on nozicku "zdedil" po tatinkovi a ma vysoky nart ☹

ajka - jasne dik za radu... uvidime ci nieco najdeme... nas zasadny problem je - aby sme mu to vobec mohli na tu nozicku obut... zhrbi ju a neda sa ani len vopchat...

renia - my davame dnes vecer ale to je kazdeho vec 😝

kucina1
5. dec 2009

no tak medovnicky dopecene, 2 hodinky prace a som si uz musela sadnut, chlapi mi pekne obaja asistovali 🙂
zajtra budem zdobit

aj tomas ma vysoky nart a nemozem mu navliect topanky, tiez neviem ako to vyriesit

vianocne upratovanie bude ako klasicky kazdy tyzden a nic viac
vlastne este prevleciem periny a vyzehlim obrus 🙂

ajka82
5. dec 2009

matja, sak picni k tomu este zemiak alebo ryzu a je to ☹

mikulas by mal chodit dnes vecer ked deti zaspia aby si to rano nasli...len nevim ci u nas to bude dnes
sice krpecspal len hodinu cez den, ale je ziva za desiatich 😅

kucina1
5. dec 2009

u nas mikulas zajtra rano nikomu nic na oknach ani v cizmach nenecha bo vsetko sme dali tomaskovi vcera

ajka82
5. dec 2009

hehe akurat som vsimla ze ani na smile neviem trafit, ked mi karinka asistuje... nie ☹ ale 😉

munu
5. dec 2009

juuj matja to ti neporadim, ja som este fenikel nedavala.. 😅 ja som zabudla, ze aj to existuje 😀 tiez som zvedava, co ti odpisu ostatne mamicky, aspon budem mudrejsia..a Matko ti dakuje za blahozelanie.. akurat spinka, ale urcite mi to posepka, ked vstane 😉

a ste tu spominali papucky a topanocky z avionu..aj ja ich mam.. moja mama mi poslala balicek zo SVK a v nom pre Matka dvoje papucky,ktore su mu dobre uz teraz, jedny vacsie, tak o par mesiacov mu budu a tiez botasky take vacsie, tak o polrok budu dobre a este aj rukavicky na snurke s bombulkami, ktore sa natiahnu do vetrovocky cez rukaviky.. krasne.. uz ich veselo nosi a je mu v nich teplucko 🙂 take palciaky 😉 takze aj Matko je avionovy 😀 hoci sme v UK

fiiiha medovnicky, to urobim aj ja.. mate nejaky dobry recept? hlavne rychly a aby boli chutne 😉 mame tu ceskoslovensky obchod v meste, tak si mozem kupit, co potrebujem 🙂

matja
5. dec 2009

ajka, jasné, prílohu dávam vždy. Ja len či to môže byť ako samotná zelenina, ja totiž neviem, ako to chutí, nikdy som fenikel nejedla. Teda aspoň o tom neviem 😀

my máme mikuláša zajtra. Tak ako vraví ajka. Malému sme kúpili dva veľké pakle chrumiek 🙂

zajtra ideme umývať okná. Teda mám to naplánované tak, že ja pôjdem s malým do kostola a muž bude leštiť okná 😀 Ono to u nás ani nie je kvôli vianočnému upratovaniu, ale chceme dať na okná ozdoby, tak nech sú čisté. Piecť budem ako vždy až pred Vianocami, na medovníčky mám taký recept, že sú hneď mäkké, takže nepotrebujem ich robiť skôr. No a do Vianoc chcem ešte upratať špajzovú skriňu, lebo už tam neviem nájsť pomaly ani múku 😝

munu
5. dec 2009

Kuci 😀 a co Tomaskovi doniesol Mikulas? My sme nakupili Matkovi take, co moze papat, nejaku kasicku, oblubene vyzivky a dzusiky, ja som mu kupila este cizmicky kozusinkove teplucke a Mato mu ma kupit este hracku nejaku na kuskanie a tiez este nejake maskrty a taku ponozku mikulassku a tam mu to vsetko natrepeme a nechame pod oknom, ze jeeej mikulas prisiel 😀 a budem to tocit na kameru aj fotky budu 😉

Ajka, Karinka ti pomaha, ved tato tema je o nej, tak sa zapaja 🙂

kucina1
5. dec 2009

u nas chrumky dako tomasovi prestali chutit ani keksiky take detske od 6. mesiaca mu nechutia a akurat chce zo sladkeho obycajne detske piskoty

munu
5. dec 2009

tie cizmicky co som kupila Matkovi, su nieco podobne ako tie liliputi 😉

ajka82
5. dec 2009

matja ja som to tiez nejedla, ale dala by som maso s prilohou a fenikel iba, ale nie nejake velke mnozstvo... ja nie som za nejake kombinacie vela druhov zeleniny, vzdy menej druhov, najlepsie 1-2 max 3 ked nejaka omacka a aj tak to davam jak ebysom si dala ja kompot k hlavnemu jedlu ...

kucina1
5. dec 2009

munu no doniesol hracky, plastelinu co ho pocka este 2 roky a adventny kalendar co mu vzdy okinko otvorim a ja zjem

munu
5. dec 2009

nas Matko tiez nema rad chrumky, raz sme ich kupili a ja som mu drzala a davala kusat po kuskoch, lebo jemu do ruky nedam, to by si napchal plnu pusu a este nema ani zubky, aby to pokusal, tak sa bojim mu tak dat.. a on ich nechcel.. mozno dve zjedol a zvysok sme vyhodili.. vobec mu nechutia.. a pritom boli take dobre.. mnam mnam 😉 mozno ked povyrastie a budu aj nejake tie zubky, tak zmeni nazor 🙂

je tu este vobec niekto, koho babatko nema zubky?

munu
5. dec 2009

Kuci 😉 stedry Mikulas 😉 Tomasko musel byt velmi dobry 😀

kucina1
5. dec 2009

munu poslem ti recept na moje medovnicky do IP

munu
5. dec 2009

oki Kuci, cakam a dikes 🙂

ajka82
5. dec 2009

karinka dostala teraz vonku lizatko od mikulasa 😀 ...taky jeden pan isiel urobit mikulasa synovi a lubilo sa mu ako karinka trci z bundy, som ju mala v manduce... ale sa normalne hambila a nechcela si ho zobrat, kedsom ju nejak navodila, nech si lizatko vezme tak uz ho zobrala a ja som ho teraz zjedla (ale dostala 2x oliznut...viac nedostane)

kucina1
5. dec 2009

munu uz to tam mas

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre