Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

egyptanka
19. feb 2010

Dobru noc 🙂

katja78
19. feb 2010

Egy - to je dobré, že sa s ocinom radíš 🙂 pomaličky sa zmieruješ s jeho odchodom. Ja viem, že jazvu budeš vždy cítiť 😔

Baška - kedy zakázali predaj pyrotechniky?

Iron - jeden deň sneh a druhý púpava 😀 to by sme sa mali 😎 mne zasa vadia tieto vetry, čo budú do veľkej noci duť. Moja babka ich volá, že "póstné húlavy"

lubi22
19. feb 2010

Kati vy ste sa ako zbavili u Marusky dudky? A dakujeme, musime vydrzat, ja by som mu ju najradsej dala, ked vidim, aky je nestastny, ale musime vydrzat, nechcem, aby mal skarede zubky. Pevne verim, ze po nejakych 3 dnoch zabudne.

Dobru noc egy 😉

katja78
19. feb 2010

Lubi - Maruška a Hanka sú členky klubu odporcov dudlíkov 😲 Nikdy sme ich nevedeli na ne presvedčiť. V tom prvom mesiaci nebolo nejak treba, ani som nechcela, potom, keď by som to aj prijala, tak nechceli, potvorky.

Egy - sladké sníky 🙂

lubi22
19. feb 2010

Kati tak mate neskor aspon o problem menej 😉 Hoci musim uznat, ze dudka nam casto pomohla. Samko zobral dudu prvykrat, ked mal 4 mesiace, a doteraz iba znacku Mum. U Filipka uz asi nebudem makkota tak dlho a dudy sa zbavime skor. Ale tiez ju ma len na zaspavanie, cez den dudku nedavame.

potulka
19. feb 2010

lubi, ani matej nefrci na dudli, ale kamaratkina dcera ho mala skoro az do troch rokov pri zaspavani. nakoniec to vyriesili tak, ze na chate nechali vecer dudlik na lavicke, ze si ponho pride srnka. cuduj sa svete, rano tam fakt nebol! 😀 a pocula som este o metode, ze ked sa nejakym rodinnym kamaratom alebo znamym narodilo babo, tak to velke dieta mu poslalo svoj cumlik. to sa mi paci este viac, lebo to nie je az take vymyslanie. 😉

katja78
19. feb 2010

Lubi - no, u nás používame živé dudle - moje bradavky, Hanka si už 2x vypýtala, odkedy zaspala 😅 Ako ju budeme odnaúčať, to si teraz radšej nepredstavujem.
Ževraj baby sú väčšie prísavky. Na tie moje to teda sedí. Ako u vás?

katja78
19. feb 2010

Tak už ste všetky off? Ajka? Baška? 😕 😕 😕
Teeeeeeeeeda, najprv skapíňam a som sa vyfarbila ako najväčší závislák. 😠

katja78
19. feb 2010

Pôjdem raz na odvykačku do Bohnic 😀

katja78
19. feb 2010

Aspoň zo smajlíkmi si pokecám 😲 😖 😠 ☹ 🙄 😅 😀 😀 😀 😀 😀

katja78
19. feb 2010

A viete čo?

katja78
19. feb 2010

9

katja78
19. feb 2010

8

katja78
19. feb 2010

7

katja78
19. feb 2010

6

katja78
19. feb 2010

5

katja78
19. feb 2010

4

katja78
19. feb 2010

3

katja78
19. feb 2010

2

katja78
19. feb 2010

1

katja78
19. feb 2010

GRATULUJEEEEEEEEEEEEEEEEEM KATJA - si si venovala 20.000-ci príspevok v Najkrajších detičkách 😵 😵 😵

katja78
19. feb 2010

No, nebudem sa ďalej strápňovať. Som chcela s niekým dialógovať, ale neni s kým. Tak dobrú noc 😉

munu
19. feb 2010

nsoci nesuhlasim s tymi vyrokmi o vacsej sikovnosti dojcenych deti...ja mam kamosku, ktora dojci doteraz a jej mala nedokaze ani zdaleka to, co dokaze nas Matko.. takze je to individualne a je to o niecom inom, nie o MM alebo UM.. to len moj nazor.. a ty si nemohla dojcit Matka.. ja som zase nemala mlieko... taky je zivot a nase deticky su velmi sikovne a bystre.. takze co dodat.. je to o povahe babatka a mnoho dalsich faktorov, nie o mliecku.. ako Pasoa napisala, ze pri dojceni sa dietatko dotyka mamkinej pokozky, su vzajomne spojeni a pri UM je to o flaske.. mozno preto deti na UM niesu take "milsie" vraj.. ale aj tak si myslim, ze je to o povahe a genoch...

baskaj
19. feb 2010

aaale, ja som ešte tu, študujem egyn recept na rezne v jogurte. idem ich naložiť.

jaaaj! taká som naštvaná! ja sa tu snažím, zisťuem, kde sa dajú pokukať pekné moderné marcipánové torty a kde tie tortové ohnostroje a teraz mi muž povedal, že jemu sa to nepáči a že tie torty vyzerajú ako šerbel. on by najradšej takú obyčajnú babkovskú kde je pomiglajzované jendo cez druhé a obyčko sviečku. no mňa porazí. toto som ja tým manželstvom chcela???? 😅

potulka
19. feb 2010

baskaj 😀 😀 😀
neboj sa, do 30. vyrocia svadby sa muz polepsi. 😉

ja som si uz rozmyslela, ako vyriesim tortu pre matejka. bude to poupravovany recept na velmi hutny bananovy muffin, s ovsenymi vlockami a hrozienkami a tak. a bude cela len jeho. hostia budu mat nejaku solidnu tortu od mojej mamy. 🙂

tak ale uz naozaj spat. dobru noc.

renia
20. feb 2010

katja-a ja ze silvester,coby si traposila.parada.

Pasojka-takze ako to odstavis?ja tiez teraz dojim rano a vecer.tak potom budes len raz denne a tak?bo by som to chcela bez tych liekov a caju.

Som sa nakoniec rozhodla pre sunar,vraj je najchutnejsi,tak zajtra kupim.a treba k nemu pridavat aj nejake probiotika?

Ludia,co miska vystraja od ockovania,to neni normalne.tiez ma po ockovani hrcu,ale tak ako mi vystrajala chudatko u doktorky,tak mi vystraja pri prebalovani.a to ju polozim hocikde,neda sa mi prebalit.vrieska,kruti sa,zoberiem ju na ruky,ukludni sa,polozim ju,znova vrieska,hadze sa,kope,boze to co sa deje.a ockovali sme sa v pondelok,este po ock som ju utesovala v cakarni 45min,nemohla som ju obliect.a teraz to robi aj doma.a uz tyzden vstava pred 6 rano.no ja neviem co je s nou.zubov ma 8,zeby sli dalsie?alebo ju az tak boli ta nozicka,kde ju pichali.jaj jaj.hnusne ockovanie!ale uz ideme na posledne v juny,potom az o 5rokov,parada.

nsoci
20. feb 2010

Bre ranko

tak u nas sa spanie vo vlstnej izbe nekonalo, lebo sice tam zaspal, ale potom sme nevedeli najst vsetky suciastky ku vysielacke, tak hybaj k nam... a zacal sa kolotoc, 4x prebalit, 3x papat (katja az mi vlasy dupkom vstali kolko by matko papal keby bol na MM ked na UM zdlabne v noci vyse pol litra mlieka) a dve hodky hore. muz si ho vzal na hranie do detskej, lebo ja jak som tehu nemam trpezlivost nejak, proste telo chce spaaaaaat 😀 tak teraz muz dospava, matko uz zalomil zas, ja tlacim palacinky a idem kuk co ste zas nafilozofovali

lubi cernobyl mi ani nespominaj... otec bol s nami cele dni vonku ten tyzden... a napchavali sme sa malinami 😕 ked niekto chvali komunizmus mam chut mu prave cernobyl otrieskat o hlavu

Potulka zas dozrel cas na vajce? 😀

Katja ja som guglila na zmierenie. Reku kym zaspim pridam postrehy z netu a nielen vlastne nazory 😀

mgk skris neodvazila, a zasa spi.... 😅

Egy ad antikoncepcia - to ja rozhodne rozoberat nebudem. Mam "stastie" ze dve mne blizke duse maju z uzivania "bezpecnej" antikoncepcie trvale nasledky a zacinam rozumiet mojim rodicom ked som ju dovliekla domov, este v podstate decko vo vyvine, ze skoro umreli hrozou.

Potulka ozi, velky dik za napad na Matkovu tortu, teda ze mal vlastnu, bol to najlepsi darcek, krmil sa lyzickou, spinavy bol az za usami, ale tesil sa brutalne 😀

A kde je Kuci? Vsak uz ma notebook ci?

Kukali sme s muzom nasich favoritov medzi surodeneckymi kocikmi, teda jedneho zatial, ale clovece, vsak to je tazke jak hovado a dlhe jak limuzina... ako ja budem jazdit mhd? tak po dnoch guglenia som sa vratila k uplne prvemu napadu este spred pol roka, odskusali sme uz aj nazivo a asi fakt vyhra
http://www.joggingstroller.com/assets/product_i...

nsoci
20. feb 2010

A kde je moj 9tt? Vsak vzdy v sobotu preskakoval... 😎

nsoci
20. feb 2010

A este som zabudla, ten kocik ma vyhodu, ze to sedatko sa da dole a strci do kosika vytiahne len ked bude mlady pan unaveny. Moc sa v tom nevyspi, ale aj to uz teta nsoci vymyslela, ked bude chciet spat dam ho tam kde bude male (vsak je to sportiak, nie vanicka) a krpate do manducy.

Chvalte ma 🙂 trvalo mi to chabe dva tyzdne

denkolc
20. feb 2010

Nsoci a hento je Bumbleride? Ale dobrá voľba..Maťko bude behať jak najatý, neboj ništ... 😀

A čo sa týka toho kojenia/nekojenia - všetko má svoje výhody a nevýhody...ale aj tak mám pocit, že my sme moc kojení neboli a nie sme nejakí dementi, chorí a postihnutí..... 😀 😀 😀 Sunar fičal kade-tade a sme tu....
Moje dieťa je prísavka veliká....to kojenie možno prispelo k jej viazanosti na mňa....ale ja budem rada, ak bude viac samostatnejšia....ja neznášam rozmaznané deti! A preto nemám pocit, že dieťa nesmie zaplakať...ona sa bude musieť popasovať s omnoho väčšími problémami ako je zaspávať sama alebo nepýtať si v noci 8 krát prso...takže ju musím pomaly pripravovať na život, ktorý ju čaká...hehehe....už to neni také maličké bábo neschopné ničoho... 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre