Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

egyptanka
26. feb 2010

... ono z roboty mam narok na rekondicny welness pobyt a tak som muzovi hovorila, ze ak sa bude dat z jeho roboty uz si zobrat dovolenku tak by sme isli koncom juna s tym, ze on by jeden den postrazil malu a ja by som sama isla na turu na Rysy a to z dovodu, ze minule moje meniny sme sa s ocinom zhovarali, ze tento rok s nim nebudem moct nejak chodit na tury, ale ze na buduci rok na moje meniny pojdeme na Rysy na ktore tak chcel ist. Ze si spravime taky len nas den ... no a kedze ocino uz nie je medzi nami, tak to chcem splnit a moj muz nato, ze on ma samu nepusti, ze je to zlozite, ale baby ja musim ja fakt musim, ak by som nesla tak by som sa citila, ze som podviedla to co ocino mal tak rad. ☹

nsoci
26. feb 2010

Egy a preco nevezmete malu do nosica? Nie do Manducy, ale do normalneho nosica? Ja viem, je to divocina, ale mozno by to stalo za uvahu.

Baby, Matko spinka uz 3,5 hodiny 😕 to uz tu nebolo tak pol roka... ale mne je dnes tak divne, maternica ma boli, hlava mi tresti, nic sa mi nechce.... ze mi ani nevadi, ze spinka.

Den a naco by som potom chodila na navstevy? Vsak hlavne kvoli jedlu, nie? 😀

nsoci
26. feb 2010

Dolezita stranka v pripade potreby - najdete tam ako vyzeraju rozne choroby detske na fotkach.
http://paediatrie-in-bildern.de/

mgk111
26. feb 2010

nsoci - ty brdo taky spanok 🙂 kubko dal v kocikju pol hodku a stacilo 😉

egy - tak chodte vsetci spolu a malu supnete do nosica nejakeho a hotovo... tolko hadam vydrzi alebo obetujete rezim jedneho dna no nie? a okrem toho uz bude zase o dost vacsia, takze aj sama mozno bude uplne ina ako teraz...

egyptanka
26. feb 2010

Nsoci, mozno preto, ze to citim ze som tam mala ist len ja a otec a nik iny ... a s malou by som si na taku vysokohorsku turu moc netrufla, Karpaty v pohode, ale Tatry zatial nie. Alebo sa podvolim manzelovi a pojdeme len do Tatier na otocku. Ubytujeme sa u jeho bracha v Liptovskom Mikulasi a na druhy den pojdeme na turu. A pojdeme len ja a muz a mala ostane doma s mamou ... vychadza to na dve noci sama. Pripadne pojde s nami a ked bude Zdenov bracho v Mikuasi tak by cez den postrazil, kym my by sme boli na ture. Neviem doriesim to ... ale musim to urobit.

nsoci
26. feb 2010

Mgk nechapem aj ja. Asi dospava ten tyzden, co v noci nespal.

kucina1
26. feb 2010

baby myslite si, ze bude tomasko schopny sa v lete naucit bicyklovat xixi?

egyptanka
26. feb 2010

kuci, nemyslim si ze ano ... ale nic nie je nemozne 😀

kucina1
26. feb 2010

egy 😀

kucina1
26. feb 2010

bo uvazujeme, ze mu na narodeniny kupime tuto trojkolku a budem s tym chodit miesto kocika von, ved je to aj lahsie a tomas mi v kociku byt nechce pokial tam nespi http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

ale potom v lete s lucinkou ked sa nenanuci bicyklovat tak mi to bude asi zbytocne

mona1111
26. feb 2010

ahojte

Kuci -Tomasko je zlatunky 🙂

Mame na obed este sosovicovu polievku a na obed uvarim nad parou zamiaciky, zeleninka, masko a to bude papat aj samko, aspon dufam ze to stihnem uvarit kym sa vyspi..... mohol by spinkat ak Nsocin Matko ja by som sa vobec neurazila

SAmko sa rad uci nove veci, ale to len ked ma naladu a chce sa mu..... vcera som s nim stala pred zrkadlom a hovorim mu len tak zo srandy, ze ked pojdeme k pani doktorke a bude pozerat do hrdielka tak sa hovri aaaaaaaaa
a ukazala som mu o par sekund na to sa ho pytam aby mi ukazal aaaaaaaaaa a on otvoril usta a zakrical aaaaaaaaa
teraz to zopakuje ked to od neho chcem ale len ked ma naladu.... to bolo take zlatunke....

vcera som sa bola poprechadzat so samkom boli sme len dvojko doma manzel bol v praci na 24-ke tak sme si dali taku dvojhodinovu prachadzku, ze samko vyhladol v kociku tak som kupila rohlik a on ho pekne spapal--...
idsem varit lebo sa chlapi zobudia a ja sedim za pocitacom...

munu
26. feb 2010

kuci, no aj ja som mala v plane Matkovi k narodeninam teraz kupit takuto trojkolku... ale este musim pockat... ked, tak kupim po narodeninach ako dodatocny darcek, uvidime, premyslime si vsetko a tak...

mona1111
26. feb 2010

moja sestra chce kupit samkovi na jeho rocik bud odrazadlo alebo trojkolku ale sa este musime rozhodnut.... Zda sa mi ze trojkolku vyuzije viac ako odrazadlo

kucina1
26. feb 2010

odrazadlo je podla mna nudne ale tomas to ma doma a zatial dociahne na zem a skusa na tom jazdit, ale jeho taktika je smiesna, skor medzi tym stoji a tak to tlaci po byte, ale sem tam si aj sadne ale tazko to rozoznam bo akurat dociahne na zem

potulka
26. feb 2010

ahojte
dovolim si jednu poznamku k odrazadlu - moja neter ho mala a naucila sa na nom tak fujazdit, ze clovek musel mat celkom slusnu kondicku, aby ju dobehol. ked nas mala plne zuby, nahodila tempo a uz jej nebolo. samozrejme, nieco take ako dat si pozor na okoloiducich alebo nedajboze nevbehnut na cestu este nevedela. takze odrazadlo moze byt v rukach deti skoro ako zbran. 😅 ale mozno nie z kadzeho bude taky schumacher. 😉

kucina1
26. feb 2010

no a este s tym odrazadlom von nebudem moct ist, je to urcene na doma ani by som nesla, ved je to cele z plastu

pasoa
26. feb 2010

mám také špinavé okná alebo je vonku naozaj taká tma? 🙄

egy, povedz predsa svojmu mužikovi, že na Rysy určite nepôjdeš sama, ale v zástupe stovky ďalších turistov. 😒

lenka138
26. feb 2010

fuj, tak dnes je to vonku des, ani mne sa nič nechce, ale musela som variť obed, a teraz si asi idem zdriemnuť kým drobec ešte búva

dúfam, že aspoň tá nedeľa bude taká krásna ako hlásia

egyptanka
26. feb 2010

No volala mi mama a navarila nam obed ... fazulovu bielu polievku a lokse 🙂

egyptanka
26. feb 2010

Pavli, to je vonku taka tma ... ved som muzovi hovorila, ze tam bude aj ocino so mnou a bude davat na mna pozor.

iron
26. feb 2010

No egy...moj manzel ciernu vobec nenosil a ja som tiez toho nazoru, ze smutok ma clovek v srdci.
A Natalku by som na Rysy nebrala ani nahodou,je to nebezpecne....a sama na tury sa nechodi, nikdy...to by mal kazdy turista vediet....v pripade ze sa nieco stane....

a idem vas docitat...ale toto by som zabudla

egyptanka
26. feb 2010

Iron, ved hej clovek ako sa citi ... ale mas pravdu s tym smutkom.
S tou turou to doriesime ... urcite ale ako vravi Iron tak bez Natalky. Pojdem asi len s muzom, no este zalezi ako sa to vyvinie v jeho novej robote.

egyptanka
26. feb 2010

Zvesila som aspon suche pradlo a dala prat, nech mam nejaky pocit, ze nieco robim 🙂

iron
26. feb 2010

ja mam tatry dost pochodene a na rysy som chodievala velmi casto, ked niekto zoberie dieta na takuto vysokohorsku turu je to u mna nezodpovednost. To este tak na bielovodske vodopady, popradske pleso-to aj s kocikom sa da ist, resp. sliezky dom...ale nad magistralu nie....

No urcite bude dobre egy, nejaka dovca bude

iron
26. feb 2010

kuci tuto trojkolku som teraz kupila malej...velmi sa mi paci a jej tiez. Na verunka.sk ju maju teraz v akcii, odtial som ju brala

egyptanka
26. feb 2010

No mala je uz hore ... kratko spala, ani nie hodku a pol. ... no este sa poobede bude spat.
Iron, suhlas s tou turistikou ... ako vravim do Karpat Natalku bez problemov 🙂

kucina1
26. feb 2010

iron a ma tie kolieska take trocha gumene? vraj maju tu trojkolku aj v tescu je to pravda?

katja78
26. feb 2010

Den - aj my budúci víkend oslavujeme 😵 ale Ty svojich hostí rozmaznávaš. Chlebíčky a torta by bohate stačili. Prasiatko a morky počkajú na nejaké jubileum 😉

Egy - zober aj mňa na RYSY 😵 ja som bola najvyššie na Priečnom sedle.

Nsoci - Hanka sa zobudila o 7-mej, dali sme horké ATB, znova zaspala o 8-mej, do 9,50, odsali sme 2x hnusné sople, 2x sa pokadila, nezjedla toho veľa a od 12-tej znova spí.
A noc bola pokojnejšia, nemala vysokú teplotu, tak spala. A prvý raz po dlhej dobe zaspinkala s úúúúúúúúúúúplne čistým noštekom. To bol geniálny zvuk - čistučké dýchanie 😵 😵 😵

iron
26. feb 2010

no neviem ci maju v tescu...v strede su tie kolieska pogumovane tak to nehrka ako sialene

kucina1
26. feb 2010

iron a kolko trvalo dorucenie trojkolky?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre