Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

egyptanka
1. okt 2009

matja, skor vizitka toho bordelu, čo máme na chodníkoch

potulka
1. okt 2009

matja, my sme mali zatial dva.
moj syn je prave teraz hore, uz ani prso nechce. skusam ho nechat len tak v postielke a ak to nezaberie, pojde k ocinovi. ten o tom este nevie. 😀

katka0602
2. okt 2009

Ahoooojteee! Moj milovany syncek mal vcera vymesacie! Sieste! Strasne rychlo to uslo; to ked sa narodil, tak na 6-mesacne babatka som sa pozerala ze "aha, ake velke" a uz je aj on... 1. lyzicku prikrmu este nedostal, musi vydrzat do soboty lebo nam chyba fotograf - manzel je na sluzobke. Tak na neho pockame. Inak, Sasko sa este neplazi a mam pocit ze velmi ani nesnazi. Len sa strasne gula a toci okolo vlastnej osi. Za chvilu je z jednej strany izby na druhej.

Kucina, gratulujem ku vyhratej drazbe! Len pekne pokracuj, ja som si na ebay uz vydrazila par dobrych kuskov (mimochodom, latkarky, aj nove plienky 🙂 )

Iron a podobne musie vahy, neprovokujte s tymi 50 kilami!! Ja som si hovorila ze chudnut zacnem ked bude mat maly 6.mesiacov, a holt, uz je to tu a mne sa do toho veru nechce. Ked sa tu uz tie kluby tak zakladaju, asi ja zalozim MAMBO klub, to akoze Mama-rAMBO. Kedze uz mam syna v Rambo klube, tak nech mama je v Mambo klube.

Pasoa, ten link z YouTube, to fakt bolo v zivom vysielani?? Tu je pre zmenu moje oblubene video

https://www.youtube.com/watch?v=_OBlgSz8sSM

Nsoci, gratulujem k bytu! Snad uz budes mat teraz menej behaciek po uradoch/bankach.

Preberali ste svokry. Tak ta moja "vie vsetko najlepsie", lebo ona vychovala 4 deti a este k tomu je zdravotna sestra. Takze tak. Nechcem byt zla, ale som celkom rada ze byva daleko od nas. To ked tu labutka riesila ze ako jej jej mamina chcela dat malemu napit vodu, tak moja svokra chcela dat mojmu malemu, a to ked mal asi 3 tyzdne, ze "daj mu kocku ladu, nech si cmulka od smadu".

No a na mieste maleho Potulka by som sa hlboko urazila, ak by ma mama prirovnala k nebohemu morcatu 🙂 Celkom som sa na tom prirovnani pobavila.

Egy, my mame tiez take obdobie, ze pri kojeni ho vsetko zaujima a stale sa otaca - hlavne ked sme von alebo v inom prostredi. Ale musim povedat, ze sa to lepsi. Ako by sa uz naucil registrovat zvuky aj bez toho aby sa pri jedeni za nimi stale otacal. Myslim ze je to iba taka faza, ktorou musia prejst.

Ale som tu napisala za roman! Ktovie ci sa dopracujete az na jeho koniec...
Prajem pekny den!

katka0602
2. okt 2009

A este pozrite co som nasla:
http://www.rainorshinekids.com/bblanket/bblanke...
Ja som sa zahravala s myslienkou kupit si tu bundu na manducu co tu davnejsie dala link asi Baskaj, ale asi si vyrobim nieco podobne tejto deke. Proste na nejaku mensiu decku nasit stuzky a vyuzijem aj na nosic, aj na kocik a pod. Celkom sa mi to pozdava.
http://www.rainorshinekids.com/bblanket/bblanke...
Co poviete?

yamahafazer
2. okt 2009

ahojte 🙂
uz sme pred 6 hore mala bola v noci zasa akasi umrncana furt som ju len napravovala teraz cita dracika co by chcela k vianociam 😀

aj vy mate take problemy s obliekanim?No moja ma na to take nervy len sa rozculuje aj na capicu no to budu cez zimu boje a len co ju vyzlecem uz mi uteka sa pravraca no je to boj aj vcera ked sme isly von a kurat sa pokakala tak nanovo vyzliekat 😒 .

ideme jest a niako sa zabavit tak sa majte pa

kucina1
2. okt 2009

dobre ranko
yamaha aj u nas su zapasy pri obliekani, na zimu to bude strasny. ked mu davam jesennu presivanu bundu tak kym prestrcim rukavy tak je total spoteny. tak sa tesim, vonku si capicu vie aj odsnurovat a dat sam dole. neznasa ich

denkolc
2. okt 2009

Dobré ránko všetkým! Tak čo dnes ideme robiť? Bude pekne? Ajka nejdete do mesta? ☹

clea333
2. okt 2009

Ahojte maminky, ako sa mi tu mavate?Ja som mala odpojeny net, bo manzel cosi prerabal, tak som sem nemohla, len som obcas kukla cez mobil, ale to sa zle pise, tak som len citala.

Tie zapasy pri obliekani zazivame aj my, normalne by som si zasluzila Nobelovu cenu za obliekanie🙂 aj kupanie je celkom zabava, vsade sama voda a najviac mokra som ja a manzel.
Uz sme zacali tento tyzden papat mrkvicku. Skusala som aj zemiak, ale to neuspelo, skusim este dnes.Maly je taky akcny, stale cosi vymysla, co by mohol hadzat, davat do pusy a ked ho dam do stolicky na krmenie, tak po nej tlcie z celej sily hryzatkom 🙂
Stale kocikujeme na rukach 😉 bo v kociku nechce byt, uz sa tesim na zimu 😀

Mohli by ste mi prosim cez IP niekto poslat tu povestnu Nsocinu tabulku-prehlad, co mozeme kedy papat?

Babule, kde kupujete Bio zeleniu?Ja som zatial zohnala mrkvu a zemiaky, ale len v Hypertescu, este by som rada aj inu zeleninu, ale nikde nic nemaju:(

Katka, gratulujeme k vymesaciu, my sme mali v pondelok!

potulka
2. okt 2009

ahojte
mlady pan bol v noci hore od polnoci do druhej, potom spal s nami, asi do pol 7. vyzeram takto: 🙄
katka, nahodou, nase morca bolo uzasne, take pritulne, malo pohyblive mojkadlo. ved sa mi aj obcas stava, ze mateja oslovim adamko - tak sa morca volalo. 😀
yamaha, uz som tu pred casom zakladala Klub deti vrazdenych oblecenim, nech sa paci, vstup je volny, clenska zakladna siroka. 😉 zima bude kruta...

clea333
2. okt 2009

P otulka, ja sa pridavam do klubu...my v tej zime este nebudeme ani v kociku, pomoc, maly mi zamrzne 😒

ajka82
2. okt 2009

matja, my sme este defekt nemali 😉

denka pojdeme niekde do mesta, ale az ked sa mala naobeduje, mozete sa pridat ak zas nepojdete do vinohradov ne prechadzku 😝 ... a coze ten smutny ksichtik?

denkolc
2. okt 2009

Ajka, tak my ideme hajať a pak papať a pak sa nahodíme a ideme djavascript:addEmoticon('😉','vBody')o mesta...volám Ti.....
Smutný ksichtík preto, že nemáme na dnes žiaden program......a to už je čo povedať...nádrž v aute prázdna, manžel zaneprázdnený, tak nemá kedy natankovať...čo už.....musíme si poradiť sami....hehehe...Tak Ti potom volám, že či budete free...

Babulenky, obliekanie bude desné, počasie bude depresívne niekedy, proste budeme len spomínať na tieto slnečné dni...škoda ich presedieť doma... 😉

nsoci
2. okt 2009

Bre ranko....

my sme celu noc jedli a vykrikovali "ajajajajajajaaaaaaaaaaaaj".... tak nebol cas spat 😀

kuci gratulujem k hopsadlu
a byt ako morca je podla mna pochvala - chovala som ich 15 rokov a su rozkosne a vzdy dobre naladene! akurat tie nase boli vsade len nie tam, kde sme ich polozili....

Matja nemas moc napeckovane kolesa? My sme chytili dva defekty a to v jeden den, ked sa rano moj chlap rozhodol, ze dofuka kolieska a natlacil do nich co to dalo 😀

Katka to vyzera dost dobre.... mozno skusim aj ja usit. zatial som leniva a zapacham deku medzi seba a krpca... alebo este radsej Windstoperovu bundu, ta neprefuka 😀

Aj aj idem do mesta s kamoskou.... na obchodnu a potom do sadu... tak mozno vas niekde stretnem. A poobede na Inter beauty... len si musim vytrhat obocie bo am tam ani nepustia taku gorilu (nohy schovam)

U nas obliekanie v pohode, ale najnovsie nechce papat ovocie... 😕

egyptanka
2. okt 2009

... som grogy ... od druhej mozno asi len necele dve hodiny spanku a to som zaspala o jednej ... 😠

potulka
2. okt 2009

egy, nsoci, zasa sa blizi spln. mozno to naozaj posobi.

egyptanka
2. okt 2009

potulka, zeby? a to som chcela napisat vladke, ze kedy ten zasran opat pride ... to budeme zazivat kazdy mesiac? To radsej budem kramovat... vrrrr.

nsoci
2. okt 2009

Ja mam k tomu prave kramy, ako bonus.

egyptanka
2. okt 2009

keby som si aspon t zaseatu kavu mohla dat ...

potulka
2. okt 2009

egy, to mi len tak napadlo, neviem, ci je to tym. skor asi nie, lebo matej takto vystrajal naposledy pred 4 dnami. to by bol volajaky kratky cyklus...

potulka
2. okt 2009

nsoci, hrabem sa vo vecickach a nasla som pomerne tenke hraskovozelene nohavice c. 92. a mam aj zimnu bundu + oteplovacky takej olivovozelenej farby. cislo nepisu, matejovi by boli rozhodne dost velke. nechcela by si sa na ne pozriet a pripadne si ich pozicat? neviem presne, kedy dnes pojdeme von, ale ved si mozeme zavolat.

clea333
2. okt 2009

Egy, preco nepijes kafco?Kvoli dojceniu? Ja ked som moc grogy, tak si urobim taku slabu kavu s mliekom, pijem ju po dojceni a potom sa snazim nedojcit aspon 1,5 hodky 😉

Ideme chodit na plavanie, sme sa prihlasili do kurzu, ale az o dva tyzdne 🙂 😀

mona1111
2. okt 2009

dobre ranko

noc celkom dobra ale to zaspavanie s placom...... Kym sa hra je vsetko ok ale akonahle uz ma ist spat je unaveny a nie a nie zaspat..... No ale podarilo sa okolo jedenastej zaspal....Teraz sa hrame a na obed nas caka brokolica tak som zvedava ako budeme papat.

mona1111
2. okt 2009

aj ja si dam taku slabu kavu s mliekom a taktiez si ju dam po papani....Napriklad teraz si ju vychutnavam pri pc a maly uz bude az obedovat..... takze to mame take 2 hodky....

clea333
2. okt 2009

My teraz spinkame a ked sa zobudi, ideme bojovat so zemiakom a potom pojdeme von, lebo sa obavam,ze zacne prsat a to sa mi neda behat po vonku-mate nejakeho tipa na kocikovanie, ked je zima a prsi?POdotykam, ze tlacim kocar, maleho mam na rukach (kym samu neda spat), lebo nechce byt v kociku a preto nemozem drzat aj dazdnik 😉 teraz sa uz dost tazko ide v manduce, ked mam bundu ja a maly tiez, lebo je vietor...

clea333
2. okt 2009

Mona, ja si ju dam dnes ked sa naobedujeme a nadojcime 😉 tiez sa na nu tesim, bo mi ide hlavu rozhodit.
Aj vy ste tak chronicky unavene ako ja?

bershka
autor
2. okt 2009

ahojte baby.

dnes je desný deň. malá reve od rána jak dilino. navyše sa zase vyhádzala. ja neviem z čoho. veˇd nič iné neje ako doteraz 😠

clea333
2. okt 2009

bershka, nemenila si prasok na pranie?

bershka
autor
2. okt 2009

clea. nie stále mám ten istý. ja neviem, z čoho to je zas. som zúfala. zatiaľ sa neškriabe. má to odvčera. najprv na čele, teraz líčka. možno je to z hygieny. už 3 dni nemáme vodu. máme ju len po kýbloch. 😠

clea333
2. okt 2009

Bershka-Asi to bude tou vodou a ked ho kupes, prevaras ju?Ja by som ju prevarila, keby bola po kybloch. Nas maly trochu ocervenie po kupani z chloru, ale potom mu to prejde. Hlavne pomaha olivovy olejcek, hocico ma na kozi, ked to natrem tym olejom, tak to zmizme 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre