Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

iron
24. okt 2009

Matja, my ideme k nasim...takze kludny silvester, urcite zase vsetci zalomime este pred polnocou.

lubi22
24. okt 2009

Egy uprimnu sustrast 😔

matja
24. okt 2009

aj ja chcem tohto roku prvýkrát kľudný Silvester. Najlepšie úplne ticho 🙂 A zaspať pred polnocou 😀

iron
24. okt 2009

len som zvedava ako na tie vsetky delobuchy budu reagovat krpci...

nsoci
25. okt 2009

Bre ranko...

Matko zaspal vcera o 17.45 a vstal dnes o 6.00.... teda o piatej. Snad to neni novy trend 😅
Aj ym chystame kludny silvester. Prvykrat doma asi. Este s nejakymi baboidnymi rodicmi.

Dnes som si uvedomila, ze to male babatko je definitivne prec. Uz sa sam posadi, presunie, "rozprava" ... Ozi som ho vazila po kakani a spapani 210 ml mliecka obleceneho a ze 10.6 kg 😅 Tak myslim, ze tak 10.3-4 by mal na nahaca a hladosko 😀

mgk111
25. okt 2009

dobre ranko!
no tak som sa mylila ked som si myslela ze ked ide kubino spat o deviatej tak potiahne dlhsie - prvykrat hore o 5 (cize o 4) tatino sa zahral, uspal a o 6.45 cize vlastne 5.45 znovu hore... moc tomu spanku nedava

silvester? fiha sa blizi vsetko mozne a my sme sa o tom ani len nebavili este 🙂 posledne roky sme boli u svokrovcov, vonku na namesti tam bol program a podobne...

nsoci - zrovna vcera sme sa o tom bavili s kamoskou ze uz to vobec nie je babo 🙂 ale poviem pravdu ze som si zacla vsimat to ako rastie az teraz neskor s tymi zmenami v otacani sa, rozpravani, stavani a podobne 🙂 dovtedy som to tak nevnímala... jooj co by som dala za to keby tak kubko papal, ten spapa tak okolo 120-150ml. neviem preco a kedy ubral ale ked vypije viac rto su vianoce...
no vrti sa tu o dusu, tak padim k nemu 🙂

pekny den babule... ja idem robit rezne, zemiakovu kasu, a este cosi na ranajky 🙂

nsoci
25. okt 2009

Blavacky dnes ma byt krasne.... asi pojdeme s muzikom na zeleznu
http://www.accuweather.com/world-index-forecast...

mgk111
25. okt 2009

kubko si nasiel zaujimavu zabavku, dokazal si zvesit z drziaka obuvak taky dlhy a stradluje s nim po byte 🙂

taella
25. okt 2009

prvá noc v detskej izbičke dopadla na jedničku 😉 pekne ju obidvaja prespali celú 🙂 ako stále 😉

mgk111
25. okt 2009

taela - super 🙂 a tisko zavidim tie prespate noci 🙂

nsoci
25. okt 2009

Jeeej, ja mam tak dobru naladu, krasneho syna, super muza, volnu nedelu a este aj slniecko svieti 😀

lenka138
25. okt 2009

egy úprimnú sústrasť

ajka82
25. okt 2009

matja dakujem
clea hej mala som 🙂

lenka138
25. okt 2009

my sme síce vstali o 7, čiže po novom o 6, tak zvykne aj ráno papať, lenže potom ešte spíme aspoň do pol 8 a dnes nie 😒 , takže už čakajú uvarené jablčka a hruška na desiatu, už sa varí polievka, malému obed, dopiera práčka a sušia sa nalanolínované vlniačiky

dnes sme mali od jednej hroznú noc, skoro nič sme nenaspali, ale to preto, že Jurkovi sa už asi riadne tlačia horné. Spodné sme poriadne ani nepostrehli, ale tieto mu asi dávajú zabrať a stále si aj hornú peru hryzie, chudáčik

boldy
25. okt 2009

dobre ranko,
my sme uz hore od 5.45 noveho casu... boze vam zavidim tie prespate noci, nasa bola kazdu hodinku hore 😖
egy> uprimnu sustrast
lenka> ty si teda sikovnica

nsoci
25. okt 2009

Ja som mala vcera sikovny den. Sa musim pochvalit, ked am nikto netoto.

Prebrala som dve skrine, uvarila krupicu a cinu, jedlo pre Matka, oprala dve pracky, prepisala recepty, precitala 150 stran z knihy a dva casopisy, upratala dokumenty a zasila co bolo treba. A to som bola s malym sama a bola som aj vonku v tom vetrisku... Chvalte ma 😎

nsoci
25. okt 2009

No zasa to s tym chvalenim neprehanajte.... 😵

lenka138
25. okt 2009

super nsoci, supeeeeeeeeeeeer 😀 😀 😀

a ja som práve ešte hodila bábovku do rúry a dnes som s malým tiež sama, lebo manžel je zase v robote ☹

lenka138
25. okt 2009

ozaj látkarky, ako často lanolínujete vlniaky? a po každom prebalení ich trreba nechať prevetrať a je lepšie dať druhé, alebo sa môžu dať aj tie isté

nsoci
25. okt 2009

Ako kedy Lenka... vyvetram raz do tyzdna a lanolinujem raz za 3-4 tyzdne... ale posledne razy sa mi nejak nedari a prevlhaju 😠

mgk111
25. okt 2009

nsoci - ty mas asi v zadku vrtulu alebo co... 🙂 super ti to ide gratulujem 🙂

ja som stihla urobit akurat ranjaky, zvesat pradlo, uvarit kasu zemiakovu, zmixovat kubov obedik, nakrmit ho a rezne nachystal manzel... chcela by som umyt kupelku a premenit v skriniach veci a upratat to ale ci to stihnem to je vo hviezdach, musim ist k nsoci na skolenie 🙂

boze baby ako stihate toto vsetko pri detoch?!!! mne to teda nejde...

boldy - my sme mali jednu noc prespatu a bolo to neskutocne uzasne, aj som mala inu naladu a vsetko bolo nadherne... ale sme na tom ako aj vy ... ale neboj raz to pride 🙂

kucina1
25. okt 2009

ahojte mgk ze nsoci v zadku vrtulu, aj mne to tu niekto pisal a egy napisala, ze to nie je vrtula v zadku ale muska v brusku xixi

aj ja som dnes toho riadne doma porobila, aj lekarnicku vytriedila, premistnila, smetiak vyumyvala a kadejake taketo somariny a manzel sedel a tomas spal. tak som si vsetko robila vlastne sama.
mame vynikajucu nedelu, paradnu naladu, vari sa kelovy privarok, som zvedava, co tomasko na takyto obedik dnes povie a poobede pojdeme na prijemnu jesennu prechadzku

dnes rano bol este jeden posledny tehotensky a tiez taky krasny silny dojciarockovy, tak som zajtra velmi zvedava

mala by som byt v 6 tyzdni presne, 5 tyzdnov a 2 dni, tak dufam, ze nieco bude vidiet

mgk ked si mala to mimomaternicove uz si mala tazkosti s bruchom skor? alebo v tomto obdobi?

iron
25. okt 2009

mgk..nestiham..resp. mozno by som aj stihla, ale Ninka je prvorada,...takze vsetko len odkladam a odkladam. A poviem ti pravdu, nevadi mi to..povznesiem sa nad to a hotovo. Hlavne ze je ona spokojna.
Tak napr. dnes...budeme mat obed az na veceru...lebo proste sa nam nechce varit. Doobedu sme sa s malou hrali a vytesovali. Jedine sme postavili polievku a uvarili obedik jej.

nsoci
25. okt 2009

Ja beham okolo Matka....kym sa on tmoli.

Nove fotky
http://www.facebook.com/album.php?aid=2000858&i...

A Matko sa uz trasie, ze aj on ma pre Vas cosik
ô >

vlalu6it
25. okt 2009

Ahoj,,
vau tak vy tu stihate,,ja nestiham na net,, 😖
dnes mi uz postelne pradlo dopralo a teraz sa peru deky a deky a deky 🙂

aj ja som sikovna,,presunul sa cas,,a nasa mala to trapas,,o pol 6rano hore,,si myslela ,ze je pol siedmej,,to teda bude kym sa opat preorientuje,,namiesto 10teraz rano odkvecla o 9 a uz je hore,,,hmmm,,zato ja a manzel sme nevyspaty,,,dofrasa,,,tak sme o pol 7vsetci na ranajky vstali,,manzel o pol 8do prace a ja som uvarila malej na 2dni,,nam som spravila zeleninovu polievku k nedelnemu obedu,,bude kacka s cervenou kapustou a upiekla som aj babovku,,umyta podlaha a mala vstala,,tak ze idem aj vas kuknut,,
inak nasa mala sa stala zipsomil,,,stale uz 4den sa hra len so zipsamy,,schvalne jej pdstrcime bundy a una to zuzle a oblizuje a cmula,,aj 2hodinky mame total pokoj,,na svojej hracej decke lezi,tam jej prehodim bundu by jej vysel zips,,a ona je happy,,,

dnes je nedelicka,,uz cakam na 12pride manzel,,ideme papakat a ide sa do kostolika a cukrarne ako tradicne,,my mame nadherny den a krasne 24stupnove pocasie,,neviem ci je to ok,,take vykyvky,,ale je mi jedno,hlavne ze je krasne,,,,
a musim sa pochvalit,,s manzelom sme mali vcera romanticky vecer o sviecke a krasnej hudbe,,,konecne po dlhom case,,taka romantika,,,normalne nechapem,,mala rychlo zaspala,,mohli sme sa naplno venovat len sebe a dostala som nadherny darcek,,len tak z lasky,,,

juj ako mala zuzle tie pazzl,,,nam stale nejde zub,,hmmm

vlalu6it
25. okt 2009

kuci,,gratulujem ti ,,,,velmi sa tesim s tebou,,s vami 🙂

kucina1
25. okt 2009

vlalu dakujem ale este nic nevieme, tak snad zajtra mi to doktorka potvrdi a povie pozitivne spravy a nic negativne. bo mam strach

vlalu6it
25. okt 2009

mgk,,pekne nove fotky kubka,,cipocka mu pasuje,,,a netrap sa,,kazdy ma svoje take a take dni,,niekedy sa da stihnut viac,,,inokedy menej,,,ja mam teraz toho nad mieru,,to stahovanie ma rujnuje,,,vcera odyslo prve auto s nasimi veciami,,pozajtra ide 2auto s nasimi veciami,,,,klassa,,,mam taky lodny kufor,,,kde sa ja sama hadam 3krat zmestim,,a to je len oblecenim opranym narvate,,,a uz neviem kde davat,,zajtra sa idu dalsie cestovky kupovat,,ja nechapem,,asi si otvorim sekac,,a to som uz kvantum veci snat 4velke vrecia podavala nasim neterkam,,,uz nebudem nic kupovat,,nicccc

vlalu6it
25. okt 2009

nechavala som si inak tu gratulaciu na zajtra co napises,,ale uz je to viac menej jasne,,v dnesnej dobe sa testy nemylia,,,,uvidis aky budete stastny,,super,,vychovate 2deticky pospolu,,a oni sa vyhraju,,este aj viac casu budes mat,,lebo sa budu venovat sebe,,,a takto by si sa musela naplno len tomaskovi venovat,,,aj ja by som snat uz dalsie chcela,,, 😉

vlalu6it
25. okt 2009

asandys,,no adamko je neskutocny,,jezine,,,to je zivan,,k anhelici by nenormalne pasoval 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre