Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

kucina1
1. nov 2009

aj vam dobru chut 🙂

egyptanka
1. nov 2009

kucina, cakam este s obedom kym sa mamina vrati z prechadzky a pride aj sestra.

Mne je tak smutno ... stale chcem zavolat ocinovi a pri tom viem, ze uz mi telefon nezdvihne. 😢

asandys
1. nov 2009

ahojte

u nas po nevyspatej noci mame spiaci den. Adam zakikirikal o 7, ze uz nechce bojovat s postilekou, tak sa do 9 hral, potom spal do pol 11, a o 12 zase siel spat a spali sem doteraz. 😵 😵 😵 To zas bude noc
Obed mame zo vcera- ze rizoto, a adamko ma tize take mini rizotko. Az´sa konecne pozbieram, tak vyjdeme aspon na polhodinku vonku.
Psika mame choreho, m azapal mocoveho mechura, chudacik, ja som to nevedela, tak som na nu kricala a capala ju, ze preco vsade cura po byte a chuda moje nevedela vydrzat☹((
No ideme papatttttttttt

egyptanka
1. nov 2009

asandys, on ti sam zaspava cez den?? 😲

labutka
1. nov 2009

myslite ze mam skusit dat adamovi mäso, ked nechce jest zeleninu a ovocie?

asandys
1. nov 2009

egy nie nezaspi sam, ale ked vidim, ze sucha oci, nasilu vezmem na ruky, dam cumlik, plienku cez oci, a skacem s nim po posteli, a zaspi, potom ho hned prelozim do postileky, a tak dookola ☹

iron
1. nov 2009

asandy..antibiotika to vyriesia....nasemu to preslo do troch dni.
Tiez robil mlacky, chudiatko a potom zaliezol, lebo sa hanbil..

asandys
1. nov 2009

no ved uz chodime n ainjekciu kazdy den, ale az mi je do placu, kolko som po nej vrestala, ja hlupa ☹

egyptanka
1. nov 2009

labutka, daj. Ja uz som dala kralika (ale len kupenskeho)

egyptanka
1. nov 2009

Prave sme spapali cca 150g kase 🙂

egyptanka
1. nov 2009

od obeda som nekojila a mam na prsiach hrce ... no ale o pol hodinku budeme kojit uz na noc tak snad to vsetko vytiahne.
kucina, ako sa citis? uz lepsie?

boldy
1. nov 2009

dakujem baby za prianie...
kuci> nezavidim ti, ja si teraz spominam ako som kazdy den vracala... no vsade mozne, ale zato som sa stale potom citila super,... tak sa drz

iron
1. nov 2009

moja bambulka zacala papkat ovocie....takze uz papkame pekne...ale vsade musi byt bananik. 😀

egyptanka
1. nov 2009

ja som zasa postrehla, ze ked malej dam do kase par lyziciek vyzivky tak ju zblajzne jedna radost. A dnes zjedla na obed celu porciu, neviem kolko vazila ... ale bol to cely Aventacky poharik. 🙂

kucina1
1. nov 2009

no citim sa po tom grcani lepsie ale furt mi je tak podivno, ale nie tak ako mi bolo uplne strasne cele doobedie
no ja si to vracanie potlacam a potom to je ovela horsie, ale ked sa vytoto tak sa hned ulavi, budem to skusat prekonavat. este to dnes bolo fajn ked som sa o tomasa nemusela starat, no som zvedava ako vydrzim tyzden byt do vecera s tomaskom sama
mam vyhodu ze mam uzasne dietko xixi, on nam uz lozi po celom byte, cestuje aj v choditku, robi sice neplechu ale je s nim iba zabava a skoro ziadne trapenia

to je super ze vam deturence zacali tak fajn papat, este keby labutkyn matko zacal papkat tak by sa kruh nepapkajucich pomaly zmensoval

pasoa
1. nov 2009

no, matúško jabĺčko moc nemusí, ale keď je v ňom marhuľka (kupovaná Babylove) alebo broskyňa (zamrazená z leta) alebo trochu MM, tak zbaští len tak zafučí 🙂

zachvíľku spapká olovrant a ideme na cmiter zapáliť mojej babke a ujovi, tak som zvedavá, čo matúško "povie" na všetky tie svetielka...

egyptanka
1. nov 2009

kucina, skus caj z dumbiera ... to je na zaludok ono.
... a labutkin Matko??? ... si chcela napisat labutkin Adamko. 🙂

egyptanka
1. nov 2009

kucina a i ked papame pekne mnozstva tak to jedenie je hotovy boj... prvych 5 minut papa krasne, uz si myslim ze nebude ani zaspinena velmi, ale potom ju to prestane bavit, mrvi sa, hemzi, manzel musi robit opicky, aby ju zaujal ... ona je spinava od jedla. Och jo ☹

egyptanka
1. nov 2009

nik tu nie je?

denkolc
1. nov 2009

Ešte raz hojné ďakujem tým, čo si spomenuli aj na Denisky... 🙂 🙂 🙂

No a čo sa týka nejedenia, tak verím, že sa to bude zlepšovať u všetkých a aj Diockin Mareček začne poriadne práskať to jedlo... 😉 😉 😉

Malej som večer nestíhala tú kašu nakladať do úst, čo ich vkuse mala otvorené, až som sa bála, aby jej nebolo zo toho zle...

egyptanka
1. nov 2009

denka, aku kasu si jej davala?

egyptanka
1. nov 2009

ja o chvilu zdrham, lebo kedze sa dlho nikto neozyval tak som prislubila manzelovi, ze ked mi spravi veceru moze ist za comp.

denkolc
1. nov 2009

Iron, Tebe zabral ten klobúčik na bradavku a malá začala piť z fľašky? No, malo by to logiku, lebo kedysi sme fičali tiež len s klobúkmi a vedelo sa piť z fľašky...idem aj ja urobiť výskum... 😀

Egy, Ty jej nakladaj rýchlo, aby do 5 minút mala zjedené všetko...s tým sa nebabre....to musíš dávať, kým ešte Natalka je v prekvapení...hahaha....Inak, malo by zafungovať aj to, že zatlačiť lyžičkou dieťatku jazyk dole, aby pekne otváralo pusinku....čítala som, skúsila som a odvtedy mám škovránka doma... 😀 😀

Saška, s tým havom nech sa polepší....viem si predstaviť, už som podobné prežila... ☹

egyptanka
1. nov 2009

denka, hej aj to robim ... no mozno je to aj tym, ze krmime tak ze muz ju drzi, lebo este nemame stolicku na jedenie. Buduci tyzden ju uz musime poriesit.
no prcham ... muz uz dohulil a bude ma vyhanat, lebo veceru mam uz na stole.

denkolc
1. nov 2009

Egy, od Nestlé...tú mliečnu, čo sa do nej voda pridáva....

A stolička je na nezaplatenie...som rada, že sme jej kúpili tú polohovateľnú, bo si v tom aj oddýchne, aj sa v tom pohrá, môžem si ju dať aj do kuchyne a v kľude navariť či napiecť hoc aj 50 palaciniek a Tánička ma pekne sleduje....

Tak sa najedz - dobrú chuť a potom šup-šup manžela vyhnať od PC a pekne pod perinku, nech Ťa hladká a je na Teba dobručký... 😉

mgk111
1. nov 2009

egy - poradim ti, ked nemam stolicku dam ho sediet opreteho o nieco chrbatikom a hovorim, ze kde je zizo a ked kukne hore s otvorenou pusou sup tam s jedlom... a potom otvara sam od seba...

nsoci
1. nov 2009

Ahoj holciny...

Nasla som tu nejaky net tak sa hlasim. Total unavena, ruky zodrane... 🙂 ale stastna, bytik je strasne krasny sa tesim...

Pasoa super spravy.
Iron,Labutka krasne fotecky.
Egy nech sa Ti trosku ulavi...casom.

Prispevok do prieskumu:
- zuby tiez dva dolne, slintame strasne, zuzleme prsty
- prikrmy uz konecne chutia - ryzu mal len raz, cestoviny nikdy, maso vsetky druhy, ovocie zelenina tiez vsetky co sa mozu, roztek, chlieb, suienky a piskoty zatial nie
- zaspava so mnou na posteli prituleny alebo vonku v kociku, sam nikdy - trva to tak 10-20 minut
- v noci papa dvakrat po 210-240ml, cez den mliecko o siedmej rano a potom zas o siedmej vecer - inak uz len v kase a prikrmoch, pijeme len vodu cistu
- vstavame o 6, spat chodime o 7 vecer, cez den spime dokopy tak 2 hodky, vacsinou rozdelene na dva-tri lofiky

ajka82
1. nov 2009

denisky, vsetko najlepsie 😉
sme boli dnes u svokry..a ked o tom krmeni bez stolicky-krmili sme v autosedacke

teraz vecer mi krpec chodil popri skrinkach (radiator-TV, denka vie kde) a ona sa uz len jednou rukou pridrzala 😲 a jadavala tristvrte hodinu pozor nech si nost nenabije, lebo raz pristupila dupky, potom zas sa zakolisala a ruka sa jej smykla...a tak...uz som KO 😒 dufam ze teraz zaspi, rada by som nieco uz konecne zjedla naveceru

ajka82
1. nov 2009

to vsetky pozerate superstar? 😀 😀 😀

iron
1. nov 2009

ja som tu...superstar ma akosi prestala bavit,........ strasne falosne im to ide... 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre