Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

munu
24. nov 2009

ja som Matka este neucila, kde ma ocko, usko a tak.. ucila som ho hovorit mama a po dvoch tyzdnoch z toho vyslo baba.. minule povedal gaga a tak.. teraz ho ucim zakyvat papa, ked niekto odchadza 🙂 zatial to este neviem tak sam od seba.. chce to cas 😉 ale zacnem ho aj take ucit ako si pisala

egyptanka
24. nov 2009

Baby mne je dnes strasne clivo ... tak by som sa potrebovala niekomu zlozit na ramena a vyplakat sa, dat si dva deci alebo aj tek fernetik co pije mgk.
Ja uz nevladzem ...

nsoci
24. nov 2009

Bry vecer vospolok

nes sme boli nutene doma (robotnici v byte), tak spon vecer sme sa spolu presli....

Munu, Matja... mne sa cosik mari, ze ko sa dietatko zacne stavat musi mantinel ist het... m ho uz nemame odvtedy... a rost na najnizsej polohe

Denka... ad tie plienky... Matko bol prve dva mesiace v papierovych... ako trojmesacny skoncil na neurologii... tam my nieco naznacili, ze latkove plienky len do pol roka a potom mam prejst na normalne... jasne, ze som nepresla a teraz ho neustrazi nik, stvornozkuje, stavia sa, chodi popri nabytku a ma cerstvych 9 mesiacov... podla mna veku primerane 😉

Matusko ideeeees 😎

Denka ja v poho...sosovica presla traviacim traktom a ak nepomrela tak este v nom sedi... 😀

egyptanka
24. nov 2009

a v piatok je Medzinarodny den nenakupovania.

egyptanka
24. nov 2009

nsoci, ale pekne sa vam ta logia rysuje ... som dnes kukala. (teda dufam, ze som dobre kukala na ten dom co sa zatepluje)

munu
24. nov 2009

a Matko je tiez nad ranom uz pri nas a takto nas budi, lozi po nas, capne nas po hlave, chrbte, postavi sa, ze sa o nas zaprie a tak 😀 a kym neotvori jeden z nas oci, tak je klud, ale akonahle otvorim oci ja alebo Mato, tak uz nam nedovoli naspat zavriet a spat dalej.. uz zacne vyyskat a skakat po nas este viac, tahat ma za vlasy a tak 😀

lubi22
24. nov 2009

Asandys mate konferenciu na zamku, ten je sidlom SAV, nie? Moje rodne mestecko, tam sme mali aj svadbu, mam Smolenice velmi rada.

Maci, Katja dakujeme - plavanie dopadlo super, Filipko bol uplne v siedmom nebi, jasil sa, uplne bol nadseny. Ja som sice utahana ako kon, vlacit autosedacku s Filipkom, batoh, kabelu, ale prezijeme. No aj instruktorka ked Filipka zobrala, aby s nim ukazovala, co maju ostatni robit, tak mi ho vratila s tym, ze Filipko je hutne babetko 😀 No veru zdvihat nad hlavu ho uz asi nebude 😀

Aj ja pijem, otvorila som si flasu vinka - Chateau Topolcianky, Palava 2007, bobulovy vyber, mnaaam. Kojim rano o 7 a fakt to dnes potrebujem 😅

Pasoa tesim sa z Matuska 😵

Maci snad to manzelovi vyjde s pracou 🙂

egyptanka
24. nov 2009

munu, to iste aj u nas ... sa musim robit, ze spim a mojho muza doslova dnes vykopla z postele.

munu
24. nov 2009

egy, piatky chodievame stale na vacsi nakup do supermarketu 😀

Nsoci, to vazne s tym mantinelom? To som este nepocula.. a preco to musi ist prec? Nevies? Hrozi nieco babatku?a rost na najnizsej polohe sme mali aj my doteraz, ale kedze chcem naucit Matka zvyknut si na postielku a prirazili sme ju k nasej posteli, tak aj rost sme dvihli na strednu polohu, aby si neobil hlavicku o nasu postel 😀 ale ked sa rozhodneme dat naspat postielku do povodnej polohy, tak rost pojde samozrejme uplne dole ako predtym.. no este vyskusam Mackinu metodu 😉 a az potom uvidime

nsoci
24. nov 2009

Egy Ty si tu bola? Kde? Co? Ako?

egyptanka
24. nov 2009

Ma neserte s tym alkoholom ... kua 😠 😠

munu
24. nov 2009

pasoa a Matusko samozrejme je sikovny maly chlapcek 😉 len tak dalej 🙂

egyptanka
24. nov 2009

nsoci, isli sme nakupovat do Tesca Lamac a isli sme okolo autom ked sme isli z nakupu. A 50 v meste ma vyhodu, ze mozes okukovat po okoli a ked mas pred sebou pomale auto tak je toho casu ako maku.

munu
24. nov 2009

egy, mame v chladnicke otvorenu hruskovicu.. nalejem ti??? 😉 a este mame zatvorenu orechovicu, ale pre teba ju otvorim, ak chces 😀

nsoci
24. nov 2009

Munu hladam to na nete a neviem najst... ale sa mi mari, ze moze po tom vyliezt a tie snurky...
Egy aky alkohol? Ja pijem pivo.

nsoci
24. nov 2009

Egy ak bol aotocena od cesty tak si dobre kukala...

munu
24. nov 2009

nsoci fiiiha, to su mi novinky.. to som netusila 😖

asandys
24. nov 2009

lubi, ano idem na zamok, uz som tam bola milion krat, kedze patri SAV, a tym padom sa tam casto organizuju podujatia, lebo je po pre nas velllllllllllmi lacne, a aj v Starej LEsnej v Tatrach amme jeden hotel, tak ono je to tak podelene, ze ked akciu organizuje Blava tak smolenice, a ked my v KE tak jednoznacne Tatry🙂

A k tomu alkoholu, cez vikend sa vydavala moja kolegyn,a dens doneisla kolacky aj dajaku becherovku a vinko, a ja ze hned si dam poharik vinka, a zabudla som ze som vzala atb na moj zapal, tak ked som si po prvom glgu spomenula, tak uz bolo po vinku☹((

egyptanka
24. nov 2009

munu, ja skor hruska ... dakujem, ked pridem na navstevu tak si dam. A vy vlastne v ktorom meste byvate?
nsoci, aj tam je alkohol.

nsoci
24. nov 2009

Tomu ver, ze je egy, vsak preto to pijem 😉

denkolc
24. nov 2009

Čo tu chlastáte? Ma neserte....ja nič nemám.....len dáky citrus....a trošku whisky....a dáke hnusné čierne pivo...nič z teho nestem.....tak si teda dajte aj za mňa....
Nsoci, Viburcol tu na mňa kuká, dávam pri prvom zobudení o desátej... 😉

lubi22
24. nov 2009

Nsoci, Maci na zdravie 😉 Ja uz mam druhy pohar 😅 Jaaaaj uz by som potrebovala resetnut, poosledne dni je toho vela, uz mi ide hlavu roztrhnut od premyslania 😅

egyptanka
24. nov 2009

nsoci, hej hej ...

egyptanka
24. nov 2009

Tak taky reset potrebujem aj ja ... vypustit ventil, vyrevat sa.

munu
24. nov 2009

egy my sme na dedine Hardwicke, je to cast dalsej dediny Quedgeley a mame blizko mesta ako Gloucester(ten je najblizsie), potom Cheltenham alebo Bristol 😉

nsoci
24. nov 2009

Denka ja na Viburcol nedam dopustit. Dve noci som teraz dala... zubky su prerezane tak stacilo.

lubi22
24. nov 2009

Asandys tak si to tam uzi, ja mam zamocek velmi rada 😵 Skoda len, ze svadba je len raz 🙂

Egy hned by som ta pozvala na vinko 😉

denkolc
24. nov 2009

Asandys, to je už polroka odvtedy? Kokoooos, aj vtedy som Ťa ľutovala a teraz dvojnásobne.. 😢 OCh, och...nech vyzdravieš čo najskôr.....posielam vlnu urýchľovača... 😉

Lubi a Ty čo dumáš? So sťahovaním??

pasoa
24. nov 2009

asandys, skoré uzdravenie moja zlatá. čo si to zas chytila a kde? teda nie čo, ale ako? sedkala si holá na múriku, či čo?

muňu, presne tak s tým mantinelom - dieťatko sa po tom môže vyštverať von z postieľky a nasleduje pád von rovno na hlavičku. Radšej ani nemyslieť.
A šnúrky --- ŽIADNA šnúrka v bábätkovskom okolí by nemala byť dlhšia ako 20 cm. Aby nebolo možné ani omylom siju omotať okolo krku.
Náš mantinel šila moja sestra a držala sa tohto pravidla.

Vy alkoholičky, notoričky, chlastačky... že sa NEHANBÍTE takto provokovať nás krvopotne abstinujúce dojčiace matky 😠 😠 😠

potulka
24. nov 2009

pasoa, matusko je iny sikovnik. uvidis, coskoro sa uz nebudete stihat divit, kazdy den nieco nove pribudne. 🙂 jaaaj, tak sa na vas tesim, dufam, ze nam to vyjde. aj pocko by mohlo, aj ked to zatial shmu nevidi optimisticky. som zvedava, ako matusko narastol a zmocnel. na fotkach sa uz da co-to tusit, ale nazivo je to predsalen ine. v lete sa este takmer stracal v tom vasom velkom kociku. 😉
a nerob si vycitky, ze by to bez lehatka mohlo byt uplne ine. denka ti to pekne napisala.

egy, pekne sa vyplac, ak to tak citis. hromadenie zialu a hnevu nie je dobre, vyplavi sa to potom zvycajne v najnevhodnejsom okamihu a este aj znasobene.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre